Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jilemnice - Žalý

23.9.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jilemnice - Žalý
  • datum konání: 23.9.2006
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Jilemnici
14 hodin

Přihlášky

v podloubí radnice v Jilemnici
od 12:30 do 13:30 hodin

Startovné

dospělí 40,- Kč

Popis tratě

délka: 10 km
převýšení: 637 m
Hlavní závod se běží od startu po dlažbě a asfaltu, dále převážně po lesních a polních cestách. Hlavní závod měří 10000 m, má převýšení 564 m, součet stoupání 637 m, start ve výšce 463 m.n.m. cíl Žalý 1019 m.n.m. Žákovské kategorie poběží své tratě po cestách jilemnického parku.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice běhu Jilemnice - Žalý

ČKS SKI Jilemnice
514 01 Jilemnice
tel. 481 541 253
mobil 606 530 627

E-mailová adresa

henych@intersport.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.9.2018Jilemnice - Žalý93
23.9.2017Jilemnice - Žalý105
17.9.2016Jilemnice - Žalý90
19.9.2015Jilemnice - Žalý108
20.9.2014Jilemnice - Žalý107
21.9.2013Jilemnice - Žalý106
22.9.2012Jilemnice - Žalý137
17.9.2011Jilemnice - Žalý147
18.9.2010Jilemnice - Žalý356
26.9.2009Jilemnice - Žalý133
20.9.2008Jilemnice - Žalý135
22.9.2007Jilemnice - Žalý135
17.9.2005Jilemnice - Žalý143
18.9.2004Jilemnice - Žalý104
18.6.2000Jilemnice - Žalý69
12.7.1997Jilemnice - Žalý62
23.9.1995Jilemnice - Žalý74
24.9.1994Jilemnice - Žalý86
25.9.1993Jilemnice - Žalý86
26.9.1992Jilemnice - Žalý123
28.9.1991Jilemnice - Žalý53
20.9.1987Jilemnice - Žalý74
20.9.1986Jilemnice - Žalý116

Statistika závodu Jilemnice - Žalý

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 2642

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Trejbal Karel5119
Javůrek Jiří4817
Kožnar Aleš6616
Paulů Blanka5415
Votoček Filip8414
Svoboda Petr6814
Šimůnek Jaromír5514
Brunclík Ivo5814
Grohová Jaroslava5113
Berka Radim8213
Metelka Josef4412
Vraštilová Miloslava5612
Berka Martin8512
Kynčlová Dagmar7212
Havlíček Zdeněk3511
Flegl Vlastimil5310
Tučný Jan4710
Marek František4110
Šubrt Jan6810
Flegl Vlastimil8610
Pechek František539
Dvořák Jiří639
Stuchlík Zdeněk509
Jančík Bořek649
Vacarda Vladimír599
Kynčl Stanislav649
Klampflová Eva649
Koucký Roman639
Jelínek Karel519
Jelen Petr689
Kadavý Jan478
Harcubová Jana688
Augustin František618
Šrutek Stanislav588
Haman Václav818
Knápek Ladislav618
Veselý Pavel668
Šteinc Ludvík418
Kuřík Michal767
Buchar Jan337
Kraus Jakub927
Čechová Anna937
Šmída Oldřich487
Janata Karel927
Palas Jaroslav537
Mikuš Martin827
Skalický Roman717
Groh Stanislav467
Nečas Josef587

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci starší 16-17 let (trať 10 km, 637 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD17131Galandák MichalKrkonoše Vrchlabí8900:46:2693
2MD1968Prášil VojtěchTJ Semily9000:46:4381
3MD2767Pošepný TomášTJ Semily8900:48:5560
4MD50130Kocián PavelKrkonoše Vrchlabí9000:52:2454
5MD61129Janeček PavelKrokonoše Vrchlabí9000:53:5548
6MD65104Votava MichalSpartak Vrchlabí9000:54:0445
7MD73147Šír ZbyněkHančův sport. klub Bene9000:55:1939
8MD8278Zatloukal LukášSKI Skuhrov nad Bělou9000:56:5436
9MD8665Hloušek JakubČSK SKI Jilemnice9000:57:0233
10MD8792Vlk LubošSG Jilemnice9000:57:0430
11MD9585Cerman JanSG Jilemnice9000:57:4027
12MD10077Zatloukal MarekSKI Skuhrov nad Bělou8900:58:1524
13MD10257Seibert EduardČSK SKI Jilemnice9000:58:3821
-MD-66Hrabal TomášOlfin Car Vella - Trutnov89DNF-
Dorostenky starší 16-17 let (trať 10 km, 637 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD9720Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:58:0672
2ŽD104144Petrová IvanaLSK Lomnice nad Popelkou8900:59:0460
3ŽD119145Maturová LucieLSK Lomnice nad Popelkou9001:04:0557
4ŽD12079Henclová RadkaNové Město nad Metují9001:04:1254
5ŽD138146Novotná JanaČKS SKI Jilemnice8901:17:2833
Junioři (trať 10 km, 637 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ262Horyna OndřejOlfin Car Vella - Trutnov8700:41:56105
2MJ2029Hlaváček ArnoštASC Dukla Liberec8700:47:3972
3MJ24132Groh StanislavTJ Dvůr Králové nad Labem8700:48:3266
4MJ4399Skalský JanSKI Jilemnice8800:51:4257
5MJ512Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:52:3751
6MJ7041Kantor JakubJilemnice8800:54:4842
Muži A (trať 10 km, 637 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:41:18105
2MA34Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:42:4493
3MA446Novotný ViktorFENIX Jeseník8200:43:0181
4MA65Rosenberg DavidXSTREAM Racing team8600:43:1472
5MA7127Mikuš MartinLSK Lomnice nad Popelkou8200:43:5866
6MA8125Vedral PetrLSK Lomnice nad Popelkou8200:44:0660
7MA936Jakoubek TomášSKI Jablonec nad Nisou7900:44:4957
8MA1075Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:44:5554
9MA1286Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:45:4751
10MA1364Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:45:5548
11MA1473Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:45:5645
12MA15100Randák KarelSKI Jilemnice7100:46:1042
13MA1630Berka RadimKozákov8200:46:2239
14MA1824Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:46:3436
15MA2139Major JiříHarrachov8300:47:4033
16MA2215Flegl VlastimilVrchlabí8600:47:4230
17MA2325Schejbal PetrLiberec7100:47:5027
18MA26112Svoboda PetrSKI Jilemnice6800:48:4324
19MA28126Fučík AlešELS Lomnice nad Popelkou8100:49:0621
20MA3298Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:49:4218
21MA3447Erlebach DavidKunčice7100:49:4615
22MA37105Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8100:50:2712
23MA3887Hák MichalSokol Studenec7500:50:419
24MA40109Mach MartinPraha8200:50:506
25MA4570Krásný PetrZlaté Pruty team7500:51:583
26MA4672Bloudek PetrDGP Praha7200:52:013
27MA4918Žák TomášAC Pardubice8500:52:173
28MA5571Volf JanZlaté Pruty team7500:52:543
29MA56124Bergr TomášLSK Lomnice nad Popelkou7100:53:093
30MA5734Krupka LukášFTK UP Olomouc8300:53:183
31MA6360Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:54:013
32MA6763Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:54:253
33MA693Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:54:473
34MA72116Komárek TomášTJ Záblatí7500:55:173
35MA80149Jelen PetrSKI Jilemnice6800:56:293
36MA84115Zahrádka AlešZlaté Pruty team7500:57:003
37MA98119Saidl FilipTJ Záblatí7300:58:063
38MA99133Votoček FilipČSK SKI Jilemnice8400:58:153
39MA111110Lang JaroslavPraha7101:02:043
40MA11410Bastian Mendeneregistrován7401:02:24-
41MA128136Pipek PetrČSK SKI Jilemnice8501:08:043
42MA13435Mizera MartinMIZICI8201:12:163
Muži B (trať 10 km, 637 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB513Poduška JosefAC TEPO Kladno6200:43:10105
2MB1159Holub PetrPeTe Adr team6600:45:4093
3MB30117Prokůpek AlešSki Jilemnice6600:49:2981
4MB3526Mrva PavelPopovice6000:49:5672
5MB3653Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:50:1466
6MB3994Dvorský JaroslavA+K Trutnov6400:50:4360
7MB4231Zoubek JiříSCWS Lučany6500:51:1057
8MB4781Koucký RomanViking Jilemnice6300:52:0754
9MB48148Dvořák JiříViking Jilemnice6300:52:1351
10MB53113Popovič PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6600:52:4348
11MB59138Blažek JosefTJ Alšovice5800:53:4045
12MB62134Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:53:5642
13MB6643Králíček TomášFC Puškvorec6300:54:2439
14MB7176Knápek LadislavSKI Skuhrov nad Bělou6100:54:5936
15MB777Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:56:0633
16MB7952Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:56:2630
17MB85102Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:57:0227
18MB9019Syrovátka MilošTJ Autoškoda6300:57:1024
19MB9342Augustin FrantišekSKI Jilemnice6100:57:2821
20MB9437Kožnar AlešSKI Jilemnice6600:57:3118
21MB9688Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:57:5215
22MB10790Havlíček LiborJilemnice6101:01:1012
23MB1106Rosenberg PetrFenix Ski Team Jeseník6401:02:039
24MB11538Kožnar JanKožnar SKI team Jilemnice6401:02:386
25MB11822Mašek RomanNovis Praha6101:03:593
26MB12223Zejman JosefNovis Praha6101:05:083
Muži C (trať 10 km, 637 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC29114Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:49:20105
2MC4184Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:51:0093
3MC4458Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:51:4781
4MC7540Flegl VlastimilBrtev5300:55:3572
5MC76143Kadavý JanJablonec n. Nisou4700:55:4266
6MC7855Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:56:2460
7MC91135Tryzna JindřichČSK SKI Jilemnice5300:57:1857
8MC10997Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5001:01:4154
9MC11391Krejsa VáclavBering Praha5201:02:2151
10MC116107Tučný JanMK Pardubice4701:03:0048
11MC12421Stibor MilanMaratonstav Úpice5001:05:5745
Muži D (trať 10 km, 637 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD548Hrach JanSAK Ložiska Karviná4400:52:49105
2MD6882Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:54:4293
3MD8832Marek FrantišekČervený Kostelec4100:57:0581
4MD101140Groh StanislavAC Vrchlabí4600:58:3472
5MD10544Kašpar JosefAVC Praha3800:59:4366
Muži E (trať 10 km, 637 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME121118Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:04:30105
2ME13528Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:13:3393
3ME13980Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:18:0081
4ME14416Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:22:1872
Juniorky (trať 10 km, 637 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ89139Blažková LenkaSokol Skuhrov8800:57:0893
2ŽJ9211Janatová MarkétaČKS SKI Jilemnice8800:57:2681
3ŽJ103122Pražáková AnetaLSK Lomnice nad Popelkou8700:58:5166
4ŽJ12733Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8801:06:3251
5ŽJ12993Bartoňová MonikaSG Jilemnice8701:08:2848
6ŽJ132120Kožíšková JanaLSK Lomnice nad Popelkou8701:10:1745
7ŽJ133121Tomšová MarikaLSK Lomnice nad Popelkou8701:10:1742
8ŽJ13695Černá SoňaSG Jilemnice8701:13:5139
9ŽJ137106Štočková KláraSKI Jilemnice8801:14:4736
10ŽJ140108Šebková MarikaČKS SKI Jilemnice8801:18:3330
11ŽJ141137Šírová IlonaHSK Benecko8801:18:3327
12ŽJ143142Nalezínková NikolaSG Jilemnice8801:22:1721
Ženy A (trať 10 km, 637 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2549Moravcová KláraSKP Jablonex8300:48:37105
2ZA3150Erbenová HelenaSKI klub Jablonec nad Nisou7900:49:3893
3ZA3354Nývltová EvaSKP Jablonec nad Nisou8600:49:4681
4ZA5296Rajdlová KamilaASC Dukla Liberec7800:52:4372
5ZA5856Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:53:2766
6ZA60103Randáková HelenaOB Vrchlabí7400:53:5260
7ZA64128Janečková IvaKrkonoše Vrchlabí8400:54:0257
8ZA7445Augustinová BohdanaSki klub Jablonec n. Nisou8900:55:32105
9ZA8161Chrástková MartinaOlfin Car Vella - Trutnov8500:56:4054
10ZA106111Kynčlová JanaCyklo SKI Špicar Jilemnice6901:00:3151
11ZA12527Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8301:06:0548
12ZA12614Popovová MartinaSNB Praha7401:06:1545
13ZA13189Stránská Terezaneregistrována8001:09:5242
14ZA14217Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:20:3924
Ženy B (trať 10 km, 637 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB8348Jančaříková LenkaAAC Brno7000:56:59105
2ZB10812Strnádková JanaDolní Kalná7101:01:3793
3ZB112101Harcubová JanaSki Jilemnice6801:02:0581
4ZB11751Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:03:5872
Ženy C (trať 10 km, 637 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC123141Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:05:24105
2ŽC1309Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:08:5493
Trať 10 km, 637 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:41:18105
1MJ262Horyna OndřejOlfin Car Vella - Trutnov8700:41:56105
2MA34Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:42:4493
3MA446Novotný ViktorFENIX Jeseník8200:43:0181
1MB513Poduška JosefAC TEPO Kladno6200:43:10105
4MA65Rosenberg DavidXSTREAM Racing team8600:43:1472
5MA7127Mikuš MartinLSK Lomnice nad Popelkou8200:43:5866
6MA8125Vedral PetrLSK Lomnice nad Popelkou8200:44:0660
7MA936Jakoubek TomášSKI Jablonec nad Nisou7900:44:4957
8MA1075Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:44:5554
2MB1159Holub PetrPeTe Adr team6600:45:4093
9MA1286Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:45:4751
10MA1364Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:45:5548
11MA1473Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:45:5645
12MA15100Randák KarelSKI Jilemnice7100:46:1042
13MA1630Berka RadimKozákov8200:46:2239
1MD17131Galandák MichalKrkonoše Vrchlabí8900:46:2693
14MA1824Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:46:3436
2MD1968Prášil VojtěchTJ Semily9000:46:4381
2MJ2029Hlaváček ArnoštASC Dukla Liberec8700:47:3972
15MA2139Major JiříHarrachov8300:47:4033
16MA2215Flegl VlastimilVrchlabí8600:47:4230
17MA2325Schejbal PetrLiberec7100:47:5027
3MJ24132Groh StanislavTJ Dvůr Králové nad Labem8700:48:3266
1ZA2549Moravcová KláraSKP Jablonex8300:48:37105
18MA26112Svoboda PetrSKI Jilemnice6800:48:4324
3MD2767Pošepný TomášTJ Semily8900:48:5560
19MA28126Fučík AlešELS Lomnice nad Popelkou8100:49:0621
1MC29114Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:49:20105
3MB30117Prokůpek AlešSki Jilemnice6600:49:2981
2ZA3150Erbenová HelenaSKI klub Jablonec nad Nisou7900:49:3893
20MA3298Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:49:4218
3ZA3354Nývltová EvaSKP Jablonec nad Nisou8600:49:4681
21MA3447Erlebach DavidKunčice7100:49:4615
4MB3526Mrva PavelPopovice6000:49:5672
5MB3653Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:50:1466
22MA37105Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8100:50:2712
23MA3887Hák MichalSokol Studenec7500:50:419
6MB3994Dvorský JaroslavA+K Trutnov6400:50:4360
24MA40109Mach MartinPraha8200:50:506
2MC4184Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:51:0093
7MB4231Zoubek JiříSCWS Lučany6500:51:1057
4MJ4399Skalský JanSKI Jilemnice8800:51:4257
3MC4458Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:51:4781
25MA4570Krásný PetrZlaté Pruty team7500:51:583
26MA4672Bloudek PetrDGP Praha7200:52:013
8MB4781Koucký RomanViking Jilemnice6300:52:0754
9MB48148Dvořák JiříViking Jilemnice6300:52:1351
27MA4918Žák TomášAC Pardubice8500:52:173
4MD50130Kocián PavelKrkonoše Vrchlabí9000:52:2454
5MJ512Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:52:3751
4ZA5296Rajdlová KamilaASC Dukla Liberec7800:52:4372
10MB53113Popovič PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6600:52:4348
1MD548Hrach JanSAK Ložiska Karviná4400:52:49105
28MA5571Volf JanZlaté Pruty team7500:52:543
29MA56124Bergr TomášLSK Lomnice nad Popelkou7100:53:093
30MA5734Krupka LukášFTK UP Olomouc8300:53:183
5ZA5856Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:53:2766
11MB59138Blažek JosefTJ Alšovice5800:53:4045
6ZA60103Randáková HelenaOB Vrchlabí7400:53:5260
5MD61129Janeček PavelKrokonoše Vrchlabí9000:53:5548
12MB62134Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:53:5642
31MA6360Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:54:013
7ZA64128Janečková IvaKrkonoše Vrchlabí8400:54:0257
6MD65104Votava MichalSpartak Vrchlabí9000:54:0445
13MB6643Králíček TomášFC Puškvorec6300:54:2439
32MA6763Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:54:253
2MD6882Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:54:4293
33MA693Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:54:473
6MJ7041Kantor JakubJilemnice8800:54:4842
14MB7176Knápek LadislavSKI Skuhrov nad Bělou6100:54:5936
34MA72116Komárek TomášTJ Záblatí7500:55:173
7MD73147Šír ZbyněkHančův sport. klub Bene9000:55:1939
8ZA7445Augustinová BohdanaSki klub Jablonec n. Nisou8900:55:32105
4MC7540Flegl VlastimilBrtev5300:55:3572
5MC76143Kadavý JanJablonec n. Nisou4700:55:4266
15MB777Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:56:0633
6MC7855Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:56:2460
16MB7952Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:56:2630
35MA80149Jelen PetrSKI Jilemnice6800:56:293
9ZA8161Chrástková MartinaOlfin Car Vella - Trutnov8500:56:4054
8MD8278Zatloukal LukášSKI Skuhrov nad Bělou9000:56:5436
1ZB8348Jančaříková LenkaAAC Brno7000:56:59105
36MA84115Zahrádka AlešZlaté Pruty team7500:57:003
17MB85102Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:57:0227
9MD8665Hloušek JakubČSK SKI Jilemnice9000:57:0233
10MD8792Vlk LubošSG Jilemnice9000:57:0430
3MD8832Marek FrantišekČervený Kostelec4100:57:0581
1ŽJ89139Blažková LenkaSokol Skuhrov8800:57:0893
18MB9019Syrovátka MilošTJ Autoškoda6300:57:1024
7MC91135Tryzna JindřichČSK SKI Jilemnice5300:57:1857
2ŽJ9211Janatová MarkétaČKS SKI Jilemnice8800:57:2681
19MB9342Augustin FrantišekSKI Jilemnice6100:57:2821
20MB9437Kožnar AlešSKI Jilemnice6600:57:3118
11MD9585Cerman JanSG Jilemnice9000:57:4027
21MB9688Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:57:5215
1ŽD9720Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:58:0672
37MA98119Saidl FilipTJ Záblatí7300:58:063
38MA99133Votoček FilipČSK SKI Jilemnice8400:58:153
12MD10077Zatloukal MarekSKI Skuhrov nad Bělou8900:58:1524
4MD101140Groh StanislavAC Vrchlabí4600:58:3472
13MD10257Seibert EduardČSK SKI Jilemnice9000:58:3821
3ŽJ103122Pražáková AnetaLSK Lomnice nad Popelkou8700:58:5166
2ŽD104144Petrová IvanaLSK Lomnice nad Popelkou8900:59:0460
5MD10544Kašpar JosefAVC Praha3800:59:4366
10ZA106111Kynčlová JanaCyklo SKI Špicar Jilemnice6901:00:3151
22MB10790Havlíček LiborJilemnice6101:01:1012
2ZB10812Strnádková JanaDolní Kalná7101:01:3793
8MC10997Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5001:01:4154
23MB1106Rosenberg PetrFenix Ski Team Jeseník6401:02:039
39MA111110Lang JaroslavPraha7101:02:043
3ZB112101Harcubová JanaSki Jilemnice6801:02:0581
9MC11391Krejsa VáclavBering Praha5201:02:2151
40MA11410Bastian Mendeneregistrován7401:02:24-
24MB11538Kožnar JanKožnar SKI team Jilemnice6401:02:386
10MC116107Tučný JanMK Pardubice4701:03:0048
4ZB11751Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:03:5872
25MB11822Mašek RomanNovis Praha6101:03:593
3ŽD119145Maturová LucieLSK Lomnice nad Popelkou9001:04:0557
4ŽD12079Henclová RadkaNové Město nad Metují9001:04:1254
1ME121118Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:04:30105
26MB12223Zejman JosefNovis Praha6101:05:083
1ŽC123141Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:05:24105
11MC12421Stibor MilanMaratonstav Úpice5001:05:5745
11ZA12527Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8301:06:0548
12ZA12614Popovová MartinaSNB Praha7401:06:1545
4ŽJ12733Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8801:06:3251
41MA128136Pipek PetrČSK SKI Jilemnice8501:08:043
5ŽJ12993Bartoňová MonikaSG Jilemnice8701:08:2848
2ŽC1309Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:08:5493
13ZA13189Stránská Terezaneregistrována8001:09:5242
6ŽJ132120Kožíšková JanaLSK Lomnice nad Popelkou8701:10:1745
7ŽJ133121Tomšová MarikaLSK Lomnice nad Popelkou8701:10:1742
42MA13435Mizera MartinMIZICI8201:12:163
2ME13528Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:13:3393
8ŽJ13695Černá SoňaSG Jilemnice8701:13:5139
9ŽJ137106Štočková KláraSKI Jilemnice8801:14:4736
5ŽD138146Novotná JanaČKS SKI Jilemnice8901:17:2833
3ME13980Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:18:0081
10ŽJ140108Šebková MarikaČKS SKI Jilemnice8801:18:3330
11ŽJ141137Šírová IlonaHSK Benecko8801:18:3327
14ZA14217Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:20:3924
12ŽJ143142Nalezínková NikolaSG Jilemnice8801:22:1721
4ME14416Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:22:1872

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 83%
Značení závodu: 84%
Vyhlášení výsledků: 74%
Zpracování výsledků: 84%
Ceny vítězům: 65%
Celkový dojem ze závodu: 89%

Závod hodnotilo celkem 8 návštěvníků.
Celkové hodnocení
80%

Názory na závod

Pro žákovské kategorie nesmyslně trať po kostkách, lepší okruhy v parku!!!!!!!!!!
pulpmi
Trať pěkná jako vždycky :) Počasí se vydařilo, takže celkově v pohodě
v.flegl
vyměňte na příště startéry
Bartunek.p
parádní akce, velmi těžký kros
alzah
fajne
xxx
závod pěkný, akorát nepříjemná mela po startu, ty kovové zábrany by neměly být, závodníci je v té vřavě nevidí a jsou nebezpečné
evakollertova
Smekám před pořadateli udržujícími tradici spojenou s hledáním talentů. Jen ten komentář při vyhlašování byl málo srozumitelný.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód