Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Lhota u Machova - Běh na Hejšovinu

1.10.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Lhota u Machova - Běh na Hejšovinu
  • datum konání: 1.10.2006
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Popis tratě

NUTNÝ PAS!!!
délka: 9 km
převýšení: 480 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice Běhu na Hejšovinu

Oldřich Rucker
Lhota 45
549 63 Machov
tel. 491 547 270
mobil 737 537 832

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3019Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:38:3270
2MJ3464Kraszewski DanielGmina Radków PL8700:39:12-
3MJ4465Sek LukaszGmina Radków PL8900:40:12-
4MJ533Woś MichalLKS JSKRA JASZKOWA9100:41:41-
5MJ7175Vlach LukášSpartak Police nad Metují8700:44:2762
6MJ7963Opoczka RobertGmina Radków PL8700:46:42-
7MJ9868Kratochvíl KryštofSpartak Police nad Metují9300:51:4154
8MJ9947Plný DavidBKL Machov9300:51:5348
Muži A (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA135Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:31:2270
2MA238Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:31:3662
3MA320Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:32:1854
4MA436Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:32:2448
5MA624Rosenberg DavidXSTREAM Racing team8600:33:3244
6MA821Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:34:1140
7MA976Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:34:1438
8MA1077Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:34:5736
9MA1279Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:35:4834
10MA134Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:35:53-
11MA1448Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:36:2332
12MA1617Drzygala KrzysztofTomnice Pl6800:36:34-
13MA1791Pýcha TomášHO Červený Kostelec8100:36:3930
14MA18200Hornych MiroslavXSTREAM Racing team8000:36:5228
15MA2397Scholz VladimírPila Machov7900:38:0026
16MA29100Pohl VáclavHKO Police n/M.8000:38:2024
17MA31220Hornych VáclavCyklomax Rock Machine Hronov7800:38:3222
18MA32310Žák TomášAC Pardubice8500:38:4620
19MA3398Petr JiříINS Atelier Náchod7400:39:0818
20MA3546Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:39:1516
21MA3641Erlebach DavidKunčice7100:39:2114
22MA3752Šplíchal JanTJ Starkoč8300:39:2912
23MA4250Ehl PetrBroumov7800:40:0610
24MA4994Silpert PavelPolice nad Metují8300:41:018
25MA5237Šrůtek DavidLhota8000:41:346
26MA5599Tůma PavelINS Atelier Náchod6800:41:464
27MA5759Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:42:062
28MA5918Ilkón MarcinGtuszyca Pl7700:42:11-
29MA6192Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:42:222
30MA6326Bárta MartinHK Police nad Metují8000:42:502
31MA6758Beran JanSpartak Police nad Metují8300:43:192
32MA6872Pojel JiříHronov7100:43:262
33MA7753Grabowski AndrzejKluczbork PL7000:46:22-
34MA8166Szalega ZbigniewGmina Radków PL6900:46:50-
Muži B (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB578Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:1970
2MB730Holub PetrPeTe Adr team6600:33:4062
3MB1556Čipera RadekSKI Radvanice6400:36:3154
4MB1967Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:36:5848
5MB2284Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:37:5644
6MB2474Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:38:0440
7MB2588Tichý PavelAC Náchod6300:38:0838
8MB265Zawadzki StanislavMaratonstav Úpice6200:38:10-
9MB277Mrva PavelPopovice6000:38:1736
10MB3844Klimeš JiříAC Náchod6100:39:3934
11MB4390Trnovský MiloslavHOBUK6500:40:1032
12MB4793Zelený LuděkAC Náchod6100:40:3230
13MB5140Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:41:1728
14MB5860Strzelczah Henr.Gmina Radków PL5800:42:08-
15MB6080Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:42:11-
16MB7289Šorfa LubošAC Náchod5700:44:3126
17MB9243Mašek RomanNovis Praha6100:50:0424
Muži C (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1128Kolínek FrantišekAK Perná5600:35:2970
2MC2151Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:5062
3MC2829Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:38:1954
4MC3915Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:39:4348
5MC4195Winter PavelSokol Stárkov5000:40:0344
6MC566Flegl VlastimilBrtev5300:42:0040
7MC659Rudolf KazimirzKudowa Zdrój5400:42:59-
8MC661Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:43:00-
9MC6981Nejman BedřichAC Náchod5000:43:4338
10MC7611Les JosefKČT Třemošná4700:45:0436
11MC7873Jirouš JaroslavRedpoint Teplice nad Metují5100:46:2534
12MC8413Stibor MilanMaratonstav Úpice5000:47:4732
13MC8587Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:47:5530
14MC8870Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:48:4728
15MC9383Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:50:4226
16MC10155Čepelka OldřichTima Liberec4800:54:2024
17MC102250Rücker OldřichLhota5501:04:1822
Muži D (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4569Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:40:2270
2MD7012Marek FrantišekČervený Kostelec4100:44:0762
3MD7357Pohl AntonínSpartak Police nad Metují4400:44:4854
4MD10039Kašpar JosefAVC Praha3800:52:5148
Muži E (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8016Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:46:4870
2ME8931Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:48:5762
3ME10386Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:04:4454
Juniorky (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6423Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:42:5670
2ŽJ7585Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:45:0362
3ŽJ8325Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8800:47:2054
4ŽJ10461Wojnar SandraGmina Radków PL9101:11:29-
5ŽJ10562Szercha KlaudiaGmina Radków PL9301:11:29-
Ženy A (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2033Nývltová EvaSKP Jablonec nad Nisou8600:36:5970
2ZA4034Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:39:5562
3ZA4696Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:40:2554
4ZA4849Hanušová LenkaÁdr Klub Adršpach7900:40:4848
5ZA6232Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:42:4844
6ZA8214Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:47:1940
7ZA9045Daněčková RomanaKrnov7800:49:2538
8ZA9154Kazmierczak PavlínaPoznaň8600:49:52-
9ZA9542Popovová MartinaSNB Praha7400:51:1536
Ženy B (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽB5427Jančaříková LenkaAAC Brno7000:41:4370
2ŽB7410Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:45:0162
3ŽB8682Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:48:0654
4ŽB87221Janáková KateřinaZypciloN Teplice nad Metují6500:48:3848
5ŽB9671Klimešová AlenaBukovice6300:51:1644
6ŽB97222Mersztein Žofia BarbaraVLKS Opal Kudowa PL6000:51:20-
Ženy C (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5022Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:41:0870
2ŽC942Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:51:0062
Trať 8 km, 480 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA135Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:31:2270
2MA238Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:31:3662
3MA320Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:32:1854
4MA436Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:32:2448
1MB578Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:1970
5MA624Rosenberg DavidXSTREAM Racing team8600:33:3244
2MB730Holub PetrPeTe Adr team6600:33:4062
6MA821Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:34:1140
7MA976Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:34:1438
8MA1077Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:34:5736
1MC1128Kolínek FrantišekAK Perná5600:35:2970
9MA1279Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:35:4834
10MA134Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:35:53-
11MA1448Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:36:2332
3MB1556Čipera RadekSKI Radvanice6400:36:3154
12MA1617Drzygala KrzysztofTomnice Pl6800:36:34-
13MA1791Pýcha TomášHO Červený Kostelec8100:36:3930
14MA18200Hornych MiroslavXSTREAM Racing team8000:36:5228
4MB1967Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:36:5848
1ZA2033Nývltová EvaSKP Jablonec nad Nisou8600:36:5970
2MC2151Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:5062
5MB2284Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:37:5644
15MA2397Scholz VladimírPila Machov7900:38:0026
6MB2474Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:38:0440
7MB2588Tichý PavelAC Náchod6300:38:0838
8MB265Zawadzki StanislavMaratonstav Úpice6200:38:10-
9MB277Mrva PavelPopovice6000:38:1736
3MC2829Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:38:1954
16MA29100Pohl VáclavHKO Police n/M.8000:38:2024
1MJ3019Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:38:3270
17MA31220Hornych VáclavCyklomax Rock Machine Hronov7800:38:3222
18MA32310Žák TomášAC Pardubice8500:38:4620
19MA3398Petr JiříINS Atelier Náchod7400:39:0818
2MJ3464Kraszewski DanielGmina Radków PL8700:39:12-
20MA3546Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:39:1516
21MA3641Erlebach DavidKunčice7100:39:2114
22MA3752Šplíchal JanTJ Starkoč8300:39:2912
10MB3844Klimeš JiříAC Náchod6100:39:3934
4MC3915Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:39:4348
2ZA4034Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:39:5562
5MC4195Winter PavelSokol Stárkov5000:40:0344
23MA4250Ehl PetrBroumov7800:40:0610
11MB4390Trnovský MiloslavHOBUK6500:40:1032
3MJ4465Sek LukaszGmina Radków PL8900:40:12-
1MD4569Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:40:2270
3ZA4696Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:40:2554
12MB4793Zelený LuděkAC Náchod6100:40:3230
4ZA4849Hanušová LenkaÁdr Klub Adršpach7900:40:4848
24MA4994Silpert PavelPolice nad Metují8300:41:018
1ŽC5022Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:41:0870
13MB5140Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:41:1728
25MA5237Šrůtek DavidLhota8000:41:346
4MJ533Woś MichalLKS JSKRA JASZKOWA9100:41:41-
1ŽB5427Jančaříková LenkaAAC Brno7000:41:4370
26MA5599Tůma PavelINS Atelier Náchod6800:41:464
6MC566Flegl VlastimilBrtev5300:42:0040
27MA5759Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:42:062
14MB5860Strzelczah Henr.Gmina Radków PL5800:42:08-
28MA5918Ilkón MarcinGtuszyca Pl7700:42:11-
15MB6080Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:42:11-
29MA6192Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:42:222
5ZA6232Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:42:4844
30MA6326Bárta MartinHK Police nad Metují8000:42:502
1ŽJ6423Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:42:5670
7MC659Rudolf KazimirzKudowa Zdrój5400:42:59-
8MC661Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:43:00-
31MA6758Beran JanSpartak Police nad Metují8300:43:192
32MA6872Pojel JiříHronov7100:43:262
9MC6981Nejman BedřichAC Náchod5000:43:4338
2MD7012Marek FrantišekČervený Kostelec4100:44:0762
5MJ7175Vlach LukášSpartak Police nad Metují8700:44:2762
16MB7289Šorfa LubošAC Náchod5700:44:3126
3MD7357Pohl AntonínSpartak Police nad Metují4400:44:4854
2ŽB7410Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:45:0162
2ŽJ7585Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:45:0362
10MC7611Les JosefKČT Třemošná4700:45:0436
33MA7753Grabowski AndrzejKluczbork PL7000:46:22-
11MC7873Jirouš JaroslavRedpoint Teplice nad Metují5100:46:2534
6MJ7963Opoczka RobertGmina Radków PL8700:46:42-
1ME8016Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:46:4870
34MA8166Szalega ZbigniewGmina Radków PL6900:46:50-
6ZA8214Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:47:1940
3ŽJ8325Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8800:47:2054
12MC8413Stibor MilanMaratonstav Úpice5000:47:4732
13MC8587Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:47:5530
3ŽB8682Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:48:0654
4ŽB87221Janáková KateřinaZypciloN Teplice nad Metují6500:48:3848
14MC8870Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:48:4728
2ME8931Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:48:5762
7ZA9045Daněčková RomanaKrnov7800:49:2538
8ZA9154Kazmierczak PavlínaPoznaň8600:49:52-
17MB9243Mašek RomanNovis Praha6100:50:0424
15MC9383Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:50:4226
2ŽC942Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:51:0062
9ZA9542Popovová MartinaSNB Praha7400:51:1536
5ŽB9671Klimešová AlenaBukovice6300:51:1644
6ŽB97222Mersztein Žofia BarbaraVLKS Opal Kudowa PL6000:51:20-
7MJ9868Kratochvíl KryštofSpartak Police nad Metují9300:51:4154
8MJ9947Plný DavidBKL Machov9300:51:5348
4MD10039Kašpar JosefAVC Praha3800:52:5148
16MC10155Čepelka OldřichTima Liberec4800:54:2024
17MC102250Rücker OldřichLhota5501:04:1822
3ME10386Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:04:4454
4ŽJ10461Wojnar SandraGmina Radków PL9101:11:29-
5ŽJ10562Szercha KlaudiaGmina Radków PL9301:11:29-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

K tomuto závodu není co dodat. Super trasa v super prostředí, organizace zvládnutá na jedničku. Je to sice trochu z ruky, ale příští rok přijedem zas.
Petr.Rumpertesz
Po všech strákách velmi zdařilý závod. Pořadatelům patří dík za bezchybnou organizaci.
vrastilovam
Příjemná trať v pěkném prostředí, kilometráž byla sotva vidět, jinak dojem ze závodu velmi dobrý.
flegl

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód