Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Stará Ves u Rýmařova - Alfrédka - Stará Ves

8.10.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Stará Ves u Rýmařova - Alfrédka - Stará Ves
  • datum konání: 8.10.2006
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Popis tratě

délka: 14 km
převýšení: 430 m (nahoru a dolů)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice Běhu na Praděd a na Alfrédku

TJ Liga 100
tř. Svobody 27
772 00 Olomouc
mobil 602 752 447
tel. 585 224 885

E-mailová adresa

memoriaol@volny.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ685Tejchman JakubFENIX Jeseník8800:52:4535
2MJ784Horčička JiříFenix Ski team Jeseník9000:52:4631
3MJ1083Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:54:3527
4MJ1182Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:54:4224
5MJ2076Vykoukal JiříSKI KLUB RD Rýmařov8800:57:5422
6MJ2412Orság LubomírSKI klub Rýmařov9100:59:1820
7MJ2513Voroš RadekSKI klub RD Rýmařov9100:59:2019
8MJ3135Růžička AdamTJ Slavoj Bruntál9101:01:2218
9MJ7473Martínek TomášSmart team Olomouc9101:17:2017
Muži A (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Bednář TomášAK SSK Vítkovice8500:48:2335
2MA28Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:48:3631
3MA332Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:51:2527
4MA41Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:51:3124
5MA55Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:51:3622
6MA1354Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:55:3020
7MA1446Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:55:3119
8MA1544Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:55:4318
9MA1638Adamec MilanOrel Vyškov7700:56:3517
10MA1760Minařík MartinTTC Olomouc6700:56:4316
11MA1879Horný PavelSK Přerov7300:56:5015
12MA2920Rumpertesz PetrFenix Jeseník7801:01:0414
13MA3051Hrouza MichalKOS Krnov7801:01:1413
14MA3230Suchánek LukášKHB Radegast7901:01:2612
15MA3310Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7501:01:3111
16MA3417Grumus TomášTJ Horal Rýmařov7601:01:4010
17MA4026Pánek LiborV+P Chropyně7901:03:499
18MA4147Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7301:03:598
19MA4381Křenek AlešCK Stará Ves8501:05:027
20MA4550Řoutil LadislavŠternberské listy8101:05:376
21MA4957Škapa MarekX-AIR Ostrava7101:10:145
22MA5269Heger JiříSmart Team6901:10:474
23MA6358Peřina MichalAŠK DA Olomouc7801:14:353
24MA6648Rašner TomášRELAX Olomouc6901:15:552
25MA6833Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7501:16:201
26MA6949Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8201:16:211
27MA7641Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:18:191
28MA7968Vodák JiříSmart Team Olomouc7101:19:191
Muži B (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB837Horák PavelAHA Vyškov6100:53:1635
2MB914Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:54:1331
3MB123Baláž RomanBaláž ExtremeTeamOstrava6500:55:0527
4MB199Kokeš VlastimilTC DUKO Rýmařov6500:57:0024
5MB2263Roubalík RadovanFORTEX Moravský Beroun6400:57:5622
6MB2686Gombita JosefMIOLU PARE5800:59:4220
7MB2777Nakládal ČestmírACS Drak Vrbno6400:59:5919
8MB3523Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:01:4418
9MB3659Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:02:2117
10MB3931Tomečka LiborCETRIS Hranice6201:03:3116
11MB4752Gatial MilanJTM - GA Šternberk6501:09:3915
12MB5965Švidernoch MilanX-Air Ostrava5801:13:3514
13MB6488Stržínek KarelCK Stará Ves6401:15:1513
14MB7889Novotný MilanProstějov5901:18:5012
Muži C (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC236Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:58:3335
2MC3715Kvita JosefMK Kopřivnice5101:02:4031
3MC4216Gromus PetrAK Olomouc5601:04:3327
4MC4639Vychodil AloisŠternberk4601:07:0024
5MC4853Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:09:5522
6MC5311Musil LadislavSK Slavičín5601:11:0120
7MC5418Kovář RostislavŽST Olomouc5101:11:2319
8MC6580Raclavský VlastimilLIGA 100 Olomouc5501:15:4218
9MC7375Fančovič MarianLiga 100 Prostějov5201:16:4817
10MC8028Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:19:3716
Muži D (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4419Lajčík AloisAK Olomouc4001:05:2835
2MD5556Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4601:11:3431
3MD5674Pytelka VáclavPlzeň4501:11:3827
4MD6742Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4501:16:1424
5MD7145Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:16:3422
6MD8662Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:27:1520
7MD8967Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:55:3019
Muži E (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME612Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:13:4635
2ME8143Tesař StanislavTJ Sokol Šternberk3401:20:1531
Juniorky (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5024Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:10:2635
Ženy A (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2122Schorná Matyášová PavlaCZE8000:57:5535
2ZA2834Dostálová MarieAK Olomouc7601:00:1231
3ZA387Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:02:5227
4ZA5125Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:10:2824
5ZA5821Daněčková RomanaHO Vrbno pod Pradědem7801:12:5922
6ZA6287Pospíšilová HelenaCH3 Šumperk7701:13:5720
7ZA7264Šromotová Pavlínaneregistrována7901:16:3819
8ZA7740Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:18:2018
9ZA8329Popovová MartinaSNB Praha7401:23:1417
10ZA8455Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:24:4416
11ZA8771Spurná JanaSmart Team Olomouc7601:30:1115
Ženy B (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5770Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:12:1835
2ZB6027Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:13:3931
3ZB8266Minaříková JanaLiga 100 Olomouc6601:22:1827
4ZB8878Metelková IvanaACS Drak Vrbno6101:30:3024
Ženy C (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC7072Janečková AnežkaAK Zlín4701:16:3335
2ŽC754Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:17:5131
3ŽC8561Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:25:1627
Trať 14 km, 430 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Bednář TomášAK SSK Vítkovice8500:48:2335
2MA28Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:48:3631
3MA332Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:51:2527
4MA41Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:51:3124
5MA55Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:51:3622
1MJ685Tejchman JakubFENIX Jeseník8800:52:4535
2MJ784Horčička JiříFenix Ski team Jeseník9000:52:4631
1MB837Horák PavelAHA Vyškov6100:53:1635
2MB914Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:54:1331
3MJ1083Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:54:3527
4MJ1182Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:54:4224
3MB123Baláž RomanBaláž ExtremeTeamOstrava6500:55:0527
6MA1354Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:55:3020
7MA1446Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:55:3119
8MA1544Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:55:4318
9MA1638Adamec MilanOrel Vyškov7700:56:3517
10MA1760Minařík MartinTTC Olomouc6700:56:4316
11MA1879Horný PavelSK Přerov7300:56:5015
4MB199Kokeš VlastimilTC DUKO Rýmařov6500:57:0024
5MJ2076Vykoukal JiříSKI KLUB RD Rýmařov8800:57:5422
1ZA2122Schorná Matyášová PavlaCZE8000:57:5535
5MB2263Roubalík RadovanFORTEX Moravský Beroun6400:57:5622
1MC236Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:58:3335
6MJ2412Orság LubomírSKI klub Rýmařov9100:59:1820
7MJ2513Voroš RadekSKI klub RD Rýmařov9100:59:2019
6MB2686Gombita JosefMIOLU PARE5800:59:4220
7MB2777Nakládal ČestmírACS Drak Vrbno6400:59:5919
2ZA2834Dostálová MarieAK Olomouc7601:00:1231
12MA2920Rumpertesz PetrFenix Jeseník7801:01:0414
13MA3051Hrouza MichalKOS Krnov7801:01:1413
8MJ3135Růžička AdamTJ Slavoj Bruntál9101:01:2218
14MA3230Suchánek LukášKHB Radegast7901:01:2612
15MA3310Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7501:01:3111
16MA3417Grumus TomášTJ Horal Rýmařov7601:01:4010
8MB3523Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:01:4418
9MB3659Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:02:2117
2MC3715Kvita JosefMK Kopřivnice5101:02:4031
3ZA387Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:02:5227
10MB3931Tomečka LiborCETRIS Hranice6201:03:3116
17MA4026Pánek LiborV+P Chropyně7901:03:499
18MA4147Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7301:03:598
3MC4216Gromus PetrAK Olomouc5601:04:3327
19MA4381Křenek AlešCK Stará Ves8501:05:027
1MD4419Lajčík AloisAK Olomouc4001:05:2835
20MA4550Řoutil LadislavŠternberské listy8101:05:376
4MC4639Vychodil AloisŠternberk4601:07:0024
11MB4752Gatial MilanJTM - GA Šternberk6501:09:3915
5MC4853Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:09:5522
21MA4957Škapa MarekX-AIR Ostrava7101:10:145
1ŽJ5024Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:10:2635
4ZA5125Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:10:2824
22MA5269Heger JiříSmart Team6901:10:474
6MC5311Musil LadislavSK Slavičín5601:11:0120
7MC5418Kovář RostislavŽST Olomouc5101:11:2319
2MD5556Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4601:11:3431
3MD5674Pytelka VáclavPlzeň4501:11:3827
1ZB5770Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:12:1835
5ZA5821Daněčková RomanaHO Vrbno pod Pradědem7801:12:5922
12MB5965Švidernoch MilanX-Air Ostrava5801:13:3514
2ZB6027Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:13:3931
1ME612Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:13:4635
6ZA6287Pospíšilová HelenaCH3 Šumperk7701:13:5720
23MA6358Peřina MichalAŠK DA Olomouc7801:14:353
13MB6488Stržínek KarelCK Stará Ves6401:15:1513
8MC6580Raclavský VlastimilLIGA 100 Olomouc5501:15:4218
24MA6648Rašner TomášRELAX Olomouc6901:15:552
4MD6742Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4501:16:1424
25MA6833Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7501:16:201
26MA6949Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8201:16:211
1ŽC7072Janečková AnežkaAK Zlín4701:16:3335
5MD7145Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:16:3422
7ZA7264Šromotová Pavlínaneregistrována7901:16:3819
9MC7375Fančovič MarianLiga 100 Prostějov5201:16:4817
9MJ7473Martínek TomášSmart team Olomouc9101:17:2017
2ŽC754Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:17:5131
27MA7641Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:18:191
8ZA7740Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:18:2018
14MB7889Novotný MilanProstějov5901:18:5012
28MA7968Vodák JiříSmart Team Olomouc7101:19:191
10MC8028Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:19:3716
2ME8143Tesař StanislavTJ Sokol Šternberk3401:20:1531
3ZB8266Minaříková JanaLiga 100 Olomouc6601:22:1827
9ZA8329Popovová MartinaSNB Praha7401:23:1417
10ZA8455Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:24:4416
3ŽC8561Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:25:1627
6MD8662Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:27:1520
11ZA8771Spurná JanaSmart Team Olomouc7601:30:1115
4ZB8878Metelková IvanaACS Drak Vrbno6101:30:3024
7MD8967Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:55:3019

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 93%
Zvolená trasa závodu: 73%
Značení závodu: 73%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 70%
Ceny vítězům: 0%
Celkový dojem ze závodu: 83%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
67%

Názory na závod

Po Pradědu je příjemné si zaběhnout normální terén. Dojem trošičku kazí dezorientace na Alfrédce. Příště bych pořadatelům doporučil nastříkat na zem nějakou šipku. Než jsem se nahoře zorientoval, stálo mě to možná dobrých 10 sekund. Jinak i díky super počasí super závod.
Petr.Rumpertesz
K organizaci i k trati nemám výhrady.Vše na dobré úrovni.Neběhám jen pro ceny,ale myslím že za 3.místo v kat. dostat skleněnou konvičku na čaj je trochu málo na to že se jedná o ČP ikdyž jen kat.B..Vím že ceny a sponzoři se těžce hledají,,ale na ČP přece jenom by si závodnici zasloužili trochu větší ocenění. kromě třeba samozdřejmě vlastního dobrého pocitu z běhu.Je to potom i o motivaci a přístupu běžců a výběru závodu,kterých se zůčastní. Běhy do vrchů běhám jen jako přípravu na maraton a to mě trať na Alfrédku max. splnila,takže tahle spokojenost. převyšuje mé menší zamýšlení nad cenami.
balazTeam

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód