Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Litomyšlská dvanáctka

1.4.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Litomyšlská dvanáctka
  • datum konání: 1.4.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: DTC Litomyšl

Sociální sítě

Místo konání

Městský stadion Černá hora, Litomyšl
9.30 - 11.00 hodin

Přihlášky

8.00 - 9.15 hodin (dospělí do 10.30 hodin) v místě startu

Startovné

10 - 30 Kč

Popis tratě

Délka: dospělí 12 km, dorost a žactvo méně
Ze stadionu lesoparkem směr Strakov a zpět.

Ceny pro vítěze

Finanční v hodnotě cca 5.000,- Kč, věcné v hodnotě cca 3.000,- Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Zdeněk Kabrhel
Polní 380
570 01 Litomyšl
tel. 603 496 057

E-mailová adresa

zdenek.kabrhel@lit.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší II 8-9 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21253Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:21-
2Ž22239Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:22-
3Ž24262Stránská MichaelaSKI klub Česká Třebová9700:01:28-
4Ž29252Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:44-
5Ž210263Doskočilová EliškaAC Vysoké Mýto0000:01:56-
6Ž212223Bulvová KarlaTJ - Svitavy9700:02:01-
7Ž214242Lakotová TerezaAC Choceň0000:02:22-
8Ž215241Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:23-
Žáci nejmladší II 8-9 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M23204Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:01:25-
2M25206Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:01:30-
3M26210Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:01:37-
4M27221Winter JosefTJ - Svitavy9700:01:38-
5M28246Lněnička JaromírLitomyšl9900:01:43-
6M210213Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:01:56-
7M213218Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:02:09-
8M216230Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:02:26-
9M217212Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:05-
10M218234Mrskoč MarekSvítkov - Pardubice0200:03:13-
Žáci nejmladší I 10-11 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31220Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:02:44-
2M32208Hrdina OndřejBATT Nové Město na Moravě9600:02:51-
3M35216Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:00-
4M36202Misař TomášBATT Nové Město na Moravě9600:03:01-
5M39231Cimr TomášTJ Sokol Kameničná9600:03:05-
6M310261Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:03:08-
7M312235Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:03:11-
8M313215Vašík JanBATT Nové Město na Moravě9500:03:12-
9M315240Frydrych JakubAC Choceň9500:03:13-
10M316214Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:03:15-
11M318236Chroust RobinISCAREX Česká Třebová9600:03:37-
Žákyně nejmladší I 10-11 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž32233Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:51-
2Ž34266Vodehnalová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9500:02:53-
3Ž37268Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:03:02-
4Ž38228Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:03:04-
5Ž311267Fáberová ZuzanaKB OEZ Letohrad9600:03:09-
6Ž313232Aulichová KateřinaTJ Sokol Kameničná9500:03:12-
7Ž317251Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:03:23-
8Ž319245Lněničková HanaLitomyšl9500:03:47-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM5203Karasová MartinaBATT Nové Město na Moravě9400:06:09-
2ŽM8255Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:06:29-
3ŽM9269Kožnarová BáraMladkov9300:06:40-
4ŽM10244Tesařová HedvikaAC Choceň9400:07:06-
5ŽM11229Průšová VeronikaTJ - Svitavy9400:07:13-
6ŽM12226Václavová DenisaTJ - Svitavy9400:07:29-
7ŽM13227Sedláková IvaTJ - Svitavy9400:08:01-
8ŽM14224Pechancová AdélaTJ - Svitavy9300:08:03-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1257Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:05:23-
2MM2264Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:05:32-
3MM3217Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:05:42-
4MM4254Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:05:58-
5MM6222Konečný TomášTJ - Svitavy9400:06:27-
6MM7243Prachař DavidAC Choceň9400:06:28-
7MM15248Groulík TomášTJ - Svitavy9400:08:43-
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS7247Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:10:51-
2ŽS8201Karasová JanaBATT Nové Město na Moravě9200:12:12-
3ŽS9207Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:12:42-
4ŽS10225Pechancová LenkaTJ - Svitavy9200:13:11-
5ŽS11270Bielčiková MichaelaLichkov9200:14:55-
Žáci starší 14-15 let (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1258Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:12-
2MS2260Siegel JakubAC Choceň9200:09:21-
3MS3205Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:09:25-
4MS4238Nikl LukášAC Choceň9100:09:47-
5MS5250Mohelník PetrAtletika Polička9200:10:26-
6MS6249Patka JanAltletika Polička9100:10:38-
Dorostenci 16-17 let (trať 3,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1237Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:13:40-
2MD2256Večeře TomášAtletika Polička9000:13:48-
3MD3259Zavřel JiříAC Choceň8900:14:00-
4MD4271Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:14:17-
Dorostenky 16-17 let (trať 3,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD5209Karlová VeronikaNový Věk TT Trusnov9000:18:08-
2ŽD6265Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:18:37-
Junioři (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ10112Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:43:02101,74
2MJ1271Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:43:2899,74
3MJ15124Sejkora KarelAtletika Polička8800:43:4498,52
4MJ2592Berka MartinHvězda AFK Pardubice8700:46:0287,92
5MJ4157Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:48:1277,94
Muži A (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:41:07101,02
2MA2107Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:41:08100,94
3MA43Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:41:4498,04
4MA52Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:4797,80
5MA7123Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:42:0296,59
6MA8122Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:42:4193,44
7MA964Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:42:4693,04
8MA1869Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:44:3184,57
9MA1958Doucha JiříStart Náchod7100:44:4383,60
10MA2089Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:44:4483,52
11MA2170Zelinger MichalLanškroun6900:44:5682,55
12MA22111Münster PavelVysoké Mýto7800:45:0282,07
13MA2320Řemínek MatějAC Choceň8600:45:2979,89
14MA26114Hovorka JanOK Lokomotiva Pardubice7900:46:1176,50
15MA28115Bielčik PetrLichkov7100:46:2075,78
16MA3094Hudec JiříTraged Team6800:46:5972,63
17MA3496Pocsai SándorČertík kunčina7000:47:1271,58
18MA3526Mikelka OskarSKM Vraclav7800:47:1371,50
19MA36118David PavelČernilov7200:47:2270,78
20MA3765Mařík JiříMP Žamberk7200:47:2370,69
21MA39109Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:47:2970,21
22MA46116Pavel TomášCyklo Max Rock Machine7600:49:1561,66
23MA4740Hotař JiříMoravská Třebová7300:49:1661,58
24MA5219Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:49:4259,48
25MA5438Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:50:0357,79
26MA55125Krištof PetrAtletika Polička7500:50:1057,23
27MA698Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:53:0543,11
28MA7367Socha LadislavLitomyšl7500:53:1242,55
29MA76117Chroust JiříŠkrdlovice7000:53:2841,26
30MA78102Valdhans LubomírLitomyšl7600:53:5239,32
31MA8478Friedl MartinLitomyšl8300:54:5234,48
32MA9636Siegel JosefAC Choceň8600:57:2122,46
33MA104101Míšek JanBONIFANTES Pardubice7601:00:436,17
-MA-52Kala MilanDTC Litomyšl78DNF-
Muži B (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB334Siegel JosefAC Choceň5800:41:15104,01
2MB647Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:41:49101,32
3MB11129Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:43:1394,67
4MB1349Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:43:3293,16
5MB1456Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:43:3992,61
6MB1727Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:2489,05
7MB2753Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:46:1280,53
8MB3359Klimeš JiříAC Náchod6100:47:1075,90
9MB3895Štěpař PetrMoravská Třebová6400:47:2674,63
10MB4280Vanta JosefTC Dobruška6200:48:3069,57
11MB4477Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:48:5267,82
12MB49105Sedlák JiříPřelouč5800:49:2565,21
13MB5042Turbak JaroslavSebranice6300:49:2665,13
14MB5688Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:50:2060,86
15MB571Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:50:2760,30
16MB586Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:50:3259,90
17MB6425Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:52:0552,54
18MB65127Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:52:3949,85
19MB705Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:53:0647,71
20MB71119Tomšů PetrMlýn Janderov6400:53:0847,55
21MB9513Páriš AttilaKRB Chrudim6000:56:5929,26
22MB9910Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:58:2522,45
Muži C (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC24104Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:45:56103,40
2MC31103Doležal LubošSK Redpoint Teplice nad Metují5400:47:0698,41
3MC3282Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:47:0998,19
4MC4014Brožek RadmilKRB Chrudim5400:47:5794,77
5MC4355Trnka MilanTrutnov5600:48:3691,99
6MC4868Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:49:2488,56
7MC5332Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:49:5386,49
8MC6124Červ MiloslavAtletika Polička5000:51:1480,72
9MC6383Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:51:3879,00
10MC6772Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:52:5373,65
11MC7431Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:53:1372,23
12MC7962Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:53:5968,95
13MC8248Krajtl SvatoplukPardubice4900:54:2966,81
14MC88121Kulich JosefLitomyšl5200:55:5360,81
15MC89128Fryauf PetrLitomyšl5600:55:5660,60
16MC9398Krejčí MilanCaFa Bajer5300:56:5756,25
17MC9439Stráník AlešBlansko5000:56:5856,18
18MC9799Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:57:4153,11
19MC9863Volf BřetislavLanškroun5200:58:1350,83
20MC10116Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:58:5447,90
Muži D (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5987Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:50:37103,92
2MD604Groh StanislavAC Vrchlabí4600:50:46103,34
3MD7743Leszkow PetrMK Hlinsko4400:53:3092,75
4MD8515Vorel MilanSlatiňany4000:55:0386,74
5MD8633Bielčik JindřichLichkov4000:55:3184,93
6MD8729Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:55:4883,84
7MD9179Vít ČestmírDP Hradec Králové4500:56:2981,19
8MD92130Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:56:5479,58
9MD10250Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:59:2969,57
10MD10875Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:06:5141,03
11MD10993Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:20:20100,00
Juniorky (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7551Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:53:14101,49
2ŽJ80126Schauerová LenkaAtletika Polička8800:54:0298,51
Ženy A (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA16106Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:44:21109,77
2ZA29108Vlčovská MartaAC Pardubice7600:46:26100,83
3ZA4597Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:49:0689,40
4ZA66110Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:52:4373,88
5ZA6828Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:53:0072,67
6ZA81113Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:54:2266,81
7ZA8312Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:54:4665,09
8ZA90120Havlíková HanaSK Chotěboř7200:56:0359,59
9ZA10760Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:04:4022,63
Ženy B (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB519Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:49:28107,38
2ZB627Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:51:2799,65
3ZB7221Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:53:1092,97
4ZB10017Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:2872,33
5ZB10381Vacková HanaSK Hronov5601:00:15105,59
6ZB10537Siegelová MagdalenaAC Choveň6501:02:3156,56
7ZB10622Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:03:4394,41
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21253Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:21-
2Ž22239Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:22-
1M23204Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:01:25-
3Ž24262Stránská MichaelaSKI klub Česká Třebová9700:01:28-
2M25206Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:01:30-
3M26210Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:01:37-
4M27221Winter JosefTJ - Svitavy9700:01:38-
5M28246Lněnička JaromírLitomyšl9900:01:43-
4Ž29252Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:44-
5Ž210263Doskočilová EliškaAC Vysoké Mýto0000:01:56-
6M210213Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:01:56-
6Ž212223Bulvová KarlaTJ - Svitavy9700:02:01-
7M213218Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:02:09-
7Ž214242Lakotová TerezaAC Choceň0000:02:22-
8Ž215241Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:23-
8M216230Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:02:26-
9M217212Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:05-
10M218234Mrskoč MarekSvítkov - Pardubice0200:03:13-
Trať 1,55 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1257Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:05:23-
2MM2264Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:05:32-
3MM3217Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:05:42-
4MM4254Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:05:58-
1ŽM5203Karasová MartinaBATT Nové Město na Moravě9400:06:09-
5MM6222Konečný TomášTJ - Svitavy9400:06:27-
6MM7243Prachař DavidAC Choceň9400:06:28-
2ŽM8255Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:06:29-
3ŽM9269Kožnarová BáraMladkov9300:06:40-
4ŽM10244Tesařová HedvikaAC Choceň9400:07:06-
5ŽM11229Průšová VeronikaTJ - Svitavy9400:07:13-
6ŽM12226Václavová DenisaTJ - Svitavy9400:07:29-
7ŽM13227Sedláková IvaTJ - Svitavy9400:08:01-
8ŽM14224Pechancová AdélaTJ - Svitavy9300:08:03-
7MM15248Groulík TomášTJ - Svitavy9400:08:43-
Trať 2,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1258Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:12-
2MS2260Siegel JakubAC Choceň9200:09:21-
3MS3205Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:09:25-
4MS4238Nikl LukášAC Choceň9100:09:47-
5MS5250Mohelník PetrAtletika Polička9200:10:26-
6MS6249Patka JanAltletika Polička9100:10:38-
1ŽS7247Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:10:51-
2ŽS8201Karasová JanaBATT Nové Město na Moravě9200:12:12-
3ŽS9207Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:12:42-
4ŽS10225Pechancová LenkaTJ - Svitavy9200:13:11-
5ŽS11270Bielčiková MichaelaLichkov9200:14:55-
Trať 3,85 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1237Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:13:40-
2MD2256Večeře TomášAtletika Polička9000:13:48-
3MD3259Zavřel JiříAC Choceň8900:14:00-
4MD4271Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:14:17-
1ŽD5209Karlová VeronikaNový Věk TT Trusnov9000:18:08-
2ŽD6265Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:18:37-
Trať 12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:41:07101,02
2MA2107Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:41:08100,94
1MB334Siegel JosefAC Choceň5800:41:15104,01
3MA43Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:41:4498,04
4MA52Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:4797,80
2MB647Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:41:49101,32
5MA7123Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:42:0296,59
6MA8122Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:42:4193,44
7MA964Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:42:4693,04
1MJ10112Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:43:02101,74
3MB11129Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:43:1394,67
2MJ1271Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:43:2899,74
4MB1349Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:43:3293,16
5MB1456Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:43:3992,61
3MJ15124Sejkora KarelAtletika Polička8800:43:4498,52
1ZA16106Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:44:21109,77
6MB1727Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:2489,05
8MA1869Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:44:3184,57
9MA1958Doucha JiříStart Náchod7100:44:4383,60
10MA2089Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:44:4483,52
11MA2170Zelinger MichalLanškroun6900:44:5682,55
12MA22111Münster PavelVysoké Mýto7800:45:0282,07
13MA2320Řemínek MatějAC Choceň8600:45:2979,89
1MC24104Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:45:56103,40
4MJ2592Berka MartinHvězda AFK Pardubice8700:46:0287,92
14MA26114Hovorka JanOK Lokomotiva Pardubice7900:46:1176,50
7MB2753Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:46:1280,53
15MA28115Bielčik PetrLichkov7100:46:2075,78
2ZA29108Vlčovská MartaAC Pardubice7600:46:26100,83
16MA3094Hudec JiříTraged Team6800:46:5972,63
2MC31103Doležal LubošSK Redpoint Teplice nad Metují5400:47:0698,41
3MC3282Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:47:0998,19
8MB3359Klimeš JiříAC Náchod6100:47:1075,90
17MA3496Pocsai SándorČertík kunčina7000:47:1271,58
18MA3526Mikelka OskarSKM Vraclav7800:47:1371,50
19MA36118David PavelČernilov7200:47:2270,78
20MA3765Mařík JiříMP Žamberk7200:47:2370,69
9MB3895Štěpař PetrMoravská Třebová6400:47:2674,63
21MA39109Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:47:2970,21
4MC4014Brožek RadmilKRB Chrudim5400:47:5794,77
5MJ4157Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:48:1277,94
10MB4280Vanta JosefTC Dobruška6200:48:3069,57
5MC4355Trnka MilanTrutnov5600:48:3691,99
11MB4477Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:48:5267,82
3ZA4597Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:49:0689,40
22MA46116Pavel TomášCyklo Max Rock Machine7600:49:1561,66
23MA4740Hotař JiříMoravská Třebová7300:49:1661,58
6MC4868Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:49:2488,56
12MB49105Sedlák JiříPřelouč5800:49:2565,21
13MB5042Turbak JaroslavSebranice6300:49:2665,13
1ZB519Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:49:28107,38
24MA5219Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:49:4259,48
7MC5332Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:49:5386,49
25MA5438Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:50:0357,79
26MA55125Krištof PetrAtletika Polička7500:50:1057,23
14MB5688Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:50:2060,86
15MB571Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:50:2760,30
16MB586Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:50:3259,90
1MD5987Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:50:37103,92
2MD604Groh StanislavAC Vrchlabí4600:50:46103,34
8MC6124Červ MiloslavAtletika Polička5000:51:1480,72
2ZB627Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:51:2799,65
9MC6383Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:51:3879,00
17MB6425Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:52:0552,54
18MB65127Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:52:3949,85
4ZA66110Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:52:4373,88
10MC6772Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:52:5373,65
5ZA6828Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:53:0072,67
27MA698Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:53:0543,11
19MB705Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:53:0647,71
20MB71119Tomšů PetrMlýn Janderov6400:53:0847,55
3ZB7221Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:53:1092,97
28MA7367Socha LadislavLitomyšl7500:53:1242,55
11MC7431Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:53:1372,23
1ŽJ7551Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:53:14101,49
29MA76117Chroust JiříŠkrdlovice7000:53:2841,26
3MD7743Leszkow PetrMK Hlinsko4400:53:3092,75
30MA78102Valdhans LubomírLitomyšl7600:53:5239,32
12MC7962Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:53:5968,95
2ŽJ80126Schauerová LenkaAtletika Polička8800:54:0298,51
6ZA81113Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:54:2266,81
13MC8248Krajtl SvatoplukPardubice4900:54:2966,81
7ZA8312Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:54:4665,09
31MA8478Friedl MartinLitomyšl8300:54:5234,48
4MD8515Vorel MilanSlatiňany4000:55:0386,74
5MD8633Bielčik JindřichLichkov4000:55:3184,93
6MD8729Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:55:4883,84
14MC88121Kulich JosefLitomyšl5200:55:5360,81
15MC89128Fryauf PetrLitomyšl5600:55:5660,60
8ZA90120Havlíková HanaSK Chotěboř7200:56:0359,59
7MD9179Vít ČestmírDP Hradec Králové4500:56:2981,19
8MD92130Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:56:5479,58
16MC9398Krejčí MilanCaFa Bajer5300:56:5756,25
17MC9439Stráník AlešBlansko5000:56:5856,18
21MB9513Páriš AttilaKRB Chrudim6000:56:5929,26
32MA9636Siegel JosefAC Choceň8600:57:2122,46
18MC9799Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:57:4153,11
19MC9863Volf BřetislavLanškroun5200:58:1350,83
22MB9910Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:58:2522,45
4ZB10017Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:2872,33
20MC10116Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:58:5447,90
9MD10250Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:59:2969,57
5ZB10381Vacková HanaSK Hronov5601:00:15105,59
33MA104101Míšek JanBONIFANTES Pardubice7601:00:436,17
6ZB10537Siegelová MagdalenaAC Choveň6501:02:3156,56
7ZB10622Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:03:4394,41
9ZA10760Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:04:4022,63
10MD10875Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:06:5141,03
11MD10993Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:20:20100,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 75%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 85%
Vyhlášení výsledků: 70%
Zpracování výsledků: 65%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 85%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
79%

Názory na závod

zda se mi to nebo podle fotky prisel Mira Vitek pri vbehu na stadion o vitezstvi?
kebrle
krásně jsem se proběhnul! jen ale fakt nechápu tady ty výsledky? kdo byl třeba 14tej to tady není, ale kdo byl 2036tý to tady je? tak nevím...
george9
je to jen vyber, kompletni vysledky najdete na www.pim.cz
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód