5.5.2006, pátek
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
26.4.2024 | Běh na Rozálku | - |
28.4.2023 | Běh na Rozálku | 195 |
29.4.2022 | Běh na Rozálku memoriál Vladimíra Kalouse | 146 |
24.4.2020 | Běh na Rozálku - Memoriál Vládi Kalouse | - |
26.4.2019 | Běh na Rozálku | 181 |
27.4.2018 | Běh na Rozálku | 197 |
28.4.2017 | Běh na Rozálku | 198 |
29.4.2016 | Běh na Rozálku | 204 |
24.4.2015 | Běh na Rozálku | 201 |
25.4.2014 | Běh na Rozálku | 194 |
26.4.2013 | Běh na Rozálku | 197 |
4.5.2012 | Běh na Rozálku | 231 |
6.5.2011 | Běh na Rozálku | 191 |
7.5.2010 | Běh na Rozálku | 186 |
7.5.2009 | Běh na Rozálku | 188 |
2.5.2008 | Běh na Rozálku | 174 |
4.5.2007 | Běh na Rozálku | 198 |
6.5.2005 | Běh na Rozálku | 137 |
7.5.2004 | Běh na Rozálku | 92 |
2.5.2003 | Běh na Rozálku, 5. ročník | 207 |
3.5.2002 | Běh na Rozálku | 201 |
4.5.2001 | 3. ročník - BĚH NA ROZÁLKU | 173 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Kalous Petr | 77 | 20 |
Matyášová Jana | 65 | 19 |
Tobiška Václav | 44 | 17 |
Novotný Luděk | 62 | 16 |
Bielčik Jindřich | 40 | 15 |
Mannlová Jana | 80 | 15 |
Keprtová Miloslava | 48 | 15 |
Nechvíl Petr | 91 | 15 |
Sadílek Ota | 46 | 15 |
Šimůnek Jan | 49 | 13 |
Šponar Josef | 47 | 13 |
Šimůnek Jan | 82 | 12 |
Novotná Dora | 97 | 12 |
Šafář Jaroslav | 51 | 12 |
Maříková Simona | 96 | 12 |
Červ Miloslav | 50 | 12 |
Svatoš Otakar | 34 | 12 |
Koblížek Jindřich | 48 | 11 |
Borek Petr | 70 | 11 |
Sejkorová Lenka | 63 | 11 |
Jirásková Eva | 64 | 11 |
Sontáková Lenka | 91 | 11 |
Kebrle Milan | 75 | 10 |
Gregora Filip | 02 | 10 |
Strnad Adam | 00 | 10 |
Vařeka Jan | 96 | 10 |
Smolák Petr | 94 | 10 |
Kalousek Jan | 41 | 10 |
Tomeš Jaroslav | 48 | 10 |
Mařík Jiří | 72 | 10 |
Vondra Vojtěch | 98 | 9 |
Bubeníček Jiří | 51 | 9 |
Mikyska Tomáš | 00 | 9 |
Volf Břetislav | 52 | 9 |
Dostálek Petr | 67 | 9 |
Exler Ondřej | 90 | 9 |
Řemínek Matěj | 86 | 9 |
Šimůnková Pavla | 77 | 9 |
Borková Agáta | 02 | 9 |
Borek Viktor | 04 | 9 |
Moravec Jiří | 96 | 9 |
Kostřicová Blanka | 61 | 8 |
Moravec Martin | 84 | 8 |
Šponarová Lucie | 91 | 8 |
Gregora Jan | 00 | 8 |
Večeře Tomáš | 90 | 8 |
Černá Kristýna | 93 | 8 |
Buriánek Roman | 65 | 8 |
Procházka Jakub | 96 | 8 |
Klaclová Šárka | 93 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 86 | 166 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:03:57 | 83,72 |
2 | Ž3 | 97 | 43 | Vodehnalová Martina | TJ Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:04:12 | 69,55 |
3 | Ž3 | 103 | 108 | Stránská Michaela | SKI klub Česká Třebová | 97 | 00:04:16 | 66,62 |
4 | Ž3 | 108 | 152 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:04:18 | 64,06 |
5 | Ž3 | 120 | 9 | Tancerová Kateřina | Sokol Přísnotice | 95 | 00:04:23 | 59,58 |
6 | Ž3 | 125 | 133 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:04:27 | 56,29 |
7 | Ž3 | 127 | 157 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:04:29 | 54,46 |
8 | Ž3 | 129 | 129 | Aulichová Kateřina | TJ Sokol Kameničná | 95 | 00:04:33 | 51,07 |
9 | Ž3 | 131 | 23 | Skalická Karolína | Žamberk | 96 | 00:04:33 | 50,89 |
10 | Ž3 | 137 | 158 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:04:41 | 43,48 |
11 | Ž3 | 142 | 301 | Novotná Dora | SK Žamberk | 97 | 00:04:49 | 35,80 |
12 | Ž3 | 178 | 310 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:06:15 | 0,00 |
13 | Ž3 | 179 | 18 | Páchová Michaela | Žamberk | 95 | 00:06:16 | 0,00 |
14 | Ž3 | 182 | 111 | Krejsová Veronika | Žamberk | 99 | 00:08:58 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 62 | 54 | Klaclová Šárka | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:03:44 | 95,15 |
2 | ŽM | 77 | 52 | Martincová Kristýna | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:03:50 | 89,76 |
3 | ŽM | 81 | 55 | Černá Kristýna | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:03:55 | 85,83 |
4 | ŽM | 109 | 36 | Tesařová Hedvika | AC Choceň | 94 | 00:04:19 | 63,97 |
5 | ŽM | 115 | 83 | Halaničová Lucie | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:04:22 | 61,13 |
6 | ŽM | 130 | 159 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:04:33 | 50,98 |
7 | ŽM | 136 | 27 | Šmajzrová Pavlína | SK Žamberk | 94 | 00:04:39 | 45,31 |
8 | ŽM | 161 | 7 | Tancerová Marie | Sokol Přísnotice | 94 | 00:05:16 | 11,57 |
9 | ŽM | 162 | 110 | Krejsová Andrea | Žamberk | 94 | 00:05:16 | 11,20 |
10 | ŽM | 163 | 82 | Novotná Aneta | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:05:21 | 6,90 |
11 | ŽM | 168 | 98 | Krajčířová Monika | Žamberk | 94 | 00:05:33 | 0,00 |
12 | ŽM | 173 | 128 | Ježdíková Ludmila | Žamberk | 94 | 00:05:39 | 0,00 |
13 | ŽM | 181 | 25 | Bryndová Lada | TJ Čenkovice | 94 | 00:07:04 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 51 | 62 | Neruda Michal | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:03:36 | 51,88 |
2 | MM | 55 | 61 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:03:40 | 46,58 |
3 | MM | 58 | 91 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:42 | 44,39 |
4 | MM | 75 | 156 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:49 | 37,01 |
5 | MM | 82 | 45 | Krejsa Jan | TJ Sokol Jamné nad Orlicí | 94 | 00:03:55 | 29,05 |
6 | MM | 91 | 64 | Schreiber Jiří | Styl Žamberk | 94 | 00:04:03 | 20,06 |
7 | MM | 95 | 38 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:04:10 | 12,68 |
8 | MM | 100 | 85 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:04:14 | 7,84 |
9 | MM | 117 | 84 | Halanič Daniel | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:04:22 | 0,00 |
10 | MM | 122 | 51 | Matějíček Michal | SK Žamberk | 93 | 00:04:25 | 0,00 |
11 | MM | 140 | 134 | Vodička Tomáš | SK Žamberk | 93 | 00:04:47 | 0,00 |
12 | MM | 147 | 63 | Suchodol Jiří | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:04:57 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 64 | 11 | Bílá Tereza | SKI klub Česká Třebová | 92 | 00:03:45 | 94,24 |
2 | ŽS | 98 | 96 | Válková Marcela | Sportovní klub lyžování Žamberk | 91 | 00:04:13 | 68,63 |
3 | ŽS | 105 | 97 | Šponarová Lucie | Sportovní klub lyžování Žamberk | 91 | 00:04:16 | 66,16 |
4 | ŽS | 123 | 73 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:04:26 | 56,93 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 19 | 113 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:03:10 | 81,05 |
2 | MS | 25 | 6 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:03:15 | 75,75 |
3 | MS | 26 | 112 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:03:15 | 75,63 |
4 | MS | 31 | 137 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:03:20 | 70,22 |
5 | MS | 34 | 39 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:03:21 | 69,18 |
6 | MS | 42 | 28 | Vařeka Martin | Sokol Žamberk | 91 | 00:03:27 | 61,34 |
7 | MS | 45 | 165 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:03:30 | 57,99 |
8 | MS | 84 | 141 | Kolda Ondřej | Sokol Klášterec nad Orlicí | 92 | 00:03:56 | 28,02 |
9 | MS | 88 | 86 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:03:58 | 25,83 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 3 | 163 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:02:49 | 105,84 |
2 | MD | 9 | 169 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:03:01 | 92,01 |
3 | MD | 16 | 94 | Exler Ondřej | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:03:07 | 85,32 |
4 | MD | 21 | 167 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:03:11 | 80,59 |
5 | MD | 23 | 93 | Kristejn Lukáš | Spartak OEZ Letohrad | 89 | 00:03:13 | 77,48 |
6 | MD | 32 | 95 | Poláček Antonín | Spartak OEZ Letohrad | 89 | 00:03:20 | 69,64 |
7 | MD | 33 | 138 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:03:20 | 69,52 |
8 | MD | 43 | 49 | Novotný Jan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:03:28 | 60,53 |
9 | MD | 85 | 87 | Ulrich Josef | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 90 | 00:03:57 | 27,44 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 48 | 30 | Johanidesová Lea | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:03:34 | 104,85 |
2 | ŽD | 66 | 42 | Karlová Veronika | TJ Sokol Hradec Králové | 90 | 00:03:46 | 93,96 |
3 | ŽD | 110 | 59 | Jungová Adéla | Atletika Albrechtice | 89 | 00:04:20 | 63,05 |
4 | ŽD | 113 | 70 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:04:21 | 61,77 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 5 | 104 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:02:52 | 102,15 |
2 | MJ | 10 | 5 | Hübl Radek | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:03:03 | 89,93 |
3 | MJ | 11 | 2 | Jeníček Ondřej | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:03:03 | 89,70 |
4 | MJ | 12 | 164 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:03:04 | 88,09 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 13 | 126 | Svoboda Mojmír | Hvězda SKP Pardubice | 66 | 00:03:05 | 102,28 |
2 | MB | 14 | 106 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:03:06 | 101,64 |
3 | MB | 22 | 125 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:03:11 | 96,07 |
4 | MB | 27 | 88 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:03:15 | 91,25 |
5 | MB | 41 | 171 | Pilnáček Petr | BK Vysoké Mýto | 65 | 00:03:27 | 78,40 |
6 | MB | 47 | 16 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:03:33 | 72,30 |
7 | MB | 52 | 26 | Fikejs Vladimír | Sokol Žamberk | 57 | 00:03:38 | 66,83 |
8 | MB | 56 | 48 | Novotný Luděk | SK Žamberk | 62 | 00:03:40 | 64,48 |
9 | MB | 58 | 303 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:03:42 | 62,55 |
10 | MB | 69 | 123 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:03:47 | 57,62 |
11 | MB | 72 | 57 | Dlabka Ludvík | Sokol Kunvald | 60 | 00:03:48 | 56,66 |
12 | MB | 74 | 168 | Neruda Milan | Horolezci Česká Třebová | 66 | 00:03:48 | 55,80 |
13 | MB | 92 | 155 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 64 | 00:04:04 | 39,09 |
14 | MB | 119 | 149 | Krátký Josef | KPBKÚ Mělník | 65 | 00:04:23 | 18,96 |
15 | MB | 145 | 90 | Kubelka Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 60 | 00:04:53 | 0,00 |
16 | MB | 146 | 119 | Václavek Zdeněk | Dlouhá Třebová | 65 | 00:04:54 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 49 | 75 | Bubeníček Jiří | Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:03:35 | 103,84 |
2 | MC | 53 | 172 | Skalický Jiří | Sokol Žamberk | 50 | 00:03:38 | 100,46 |
3 | MC | 60 | 146 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:03:44 | 95,70 |
4 | MC | 73 | 161 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:03:48 | 91,85 |
5 | MC | 76 | 302 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:03:49 | 90,39 |
6 | MC | 83 | 153 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:03:56 | 84,16 |
7 | MC | 90 | 309 | Koblížek Jindřich | Sokol Žamberk | 48 | 00:04:02 | 78,58 |
8 | MC | 96 | 50 | Vebr Jaroslav | Žamberk | 55 | 00:04:11 | 70,80 |
9 | MC | 104 | 100 | Volf Břetislav | Lanškroun | 52 | 00:04:16 | 66,32 |
10 | MC | 123 | 10 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:04:26 | 56,70 |
11 | MC | 128 | 14 | Tomeš Jaroslav | Žamberk | 48 | 00:04:32 | 51,40 |
12 | MC | 138 | 21 | Wiesner Jiří | Spartak Police nad Metují | 56 | 00:04:45 | 39,13 |
13 | MC | 144 | 71 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:04:52 | 32,72 |
14 | MC | 149 | 139 | Vanický Jaroslav | Sokol Klášterec nad Orlicí | 47 | 00:04:58 | 27,87 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 89 | 304 | Kubíček Jan | Žamberk | 46 | 00:03:59 | 104,26 |
2 | MD | 93 | 308 | Tobiška Václav | Sokol Žamberk | 44 | 00:04:06 | 99,18 |
3 | MD | 94 | 60 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:04:09 | 96,56 |
4 | MD | 98 | 77 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:04:13 | 92,71 |
5 | MD | 106 | 147 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 00:04:17 | 89,43 |
6 | MD | 121 | 68 | Strnad Josef | Sokol Žamberk | 44 | 00:04:24 | 83,70 |
7 | MD | 134 | 121 | Novotný Jiří | KB Letohrad | 45 | 00:04:38 | 72,96 |
8 | MD | 152 | 116 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:05:02 | 53,22 |
9 | MD | 171 | 140 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:05:37 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 54 | 162 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:03:39 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 36 | 20 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:03:21 | 126,45 |
2 | ZA | 80 | 74 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:03:54 | 98,33 |
3 | ZA | 111 | 132 | Matyášová Hana | Dolní Dobrouč | 86 | 00:04:20 | 75,23 |
4 | ZA | 133 | 78 | Vanická Blanka | TJ Litice | 72 | 00:04:36 | 61,30 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 63 | 19 | Mikásková Michaela | TJ Krkonoše Vrchlabí | 71 | 00:03:45 | 100,74 |
2 | ZB | 65 | 150 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:03:46 | 100,47 |
3 | ZB | 70 | 122 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:03:47 | 98,79 |
4 | ZB | 79 | 22 | Wiesnerová Lenka | Spartak Police nad Metují | 69 | 00:03:53 | 93,91 |
5 | ZB | 114 | 72 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:04:22 | 68,56 |
6 | ZB | 118 | 160 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:04:22 | 68,03 |
7 | ZB | 126 | 131 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:04:29 | 62,36 |
8 | ZB | 135 | 115 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:04:39 | 53,32 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 158 | 114 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:05:11 | 115,40 |
2 | ŽC | 172 | 305 | Lhotská Hana | Sokol Žamberk | 46 | 00:05:38 | 99,72 |
3 | ŽC | 176 | 148 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:06:03 | 84,87 |
Organizace závodu: 85% Zvolená trasa závodu: 75% Značení závodu: 85% Vyhlášení výsledků: 50% Zpracování výsledků: 45% Ceny vítězům: 73% Celkový dojem ze závodu: 55% Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků. | Celkové hodnocení 67% |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
r.sveda