hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh Javorkou

7.5.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Javorkou
  • datum konání: 7.5.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

park Javorka, Česká Třebová
9.30 - 12.30 hodin

Přihlášky

od 8.30 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč, děti a dorost 10 Kč

Popis tratě

Délka: 6 km, děti a dorost méně
Tratě v městském parku mají poměrně zvlněný profil. Jsou vedeny po písčitých cestách a zámkové dlažbě.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
ČTBK ISCAREX Česká Třebová
Moravská 340
560 02 Česká Třebová
tel.: 465 530 214

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.4.2017Běh Javorkou252
23.4.2016Běh Javorkou257
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2014Běh Javorkou233
27.4.2013Běh Javorkou248
28.4.2012Běh Javorkou243
30.4.2011Běh Javorkou280
2.5.2010Běh Javorkou298
3.5.2009Běh Javorkou311
4.5.2008Běh Javorkou294
6.5.2007Běh Javorkou255
23.4.2005Běh Javorkou305
2.5.2004Běh Javorkou333
4.5.2003Běh Javorkou291
21.4.2002Běh Javorkou298
22.4.2001Běh Javorkou260
30.4.2000Běh Javorkou 2000206
1.5.1999Běh Javorkou159
1.5.1998Javorka 98 4. ročník25
1.5.1997Javorka 97 3. ročník49
1.5.1996Javorka 96 2. ročník5

Statistika závodu Běh Javorkou

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 4858

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6920
Keprtová Miloslava4820
Hübl Radek8818
Sadílek Ota4617
Vondra Vojtěch9816
Stránská Adéla9116
Horáček Michal7516
Šimůnek Jan8215
Nechvíl Petr9115
Jirásková Eva6415
Kalous Petr7715
Červ Miloslav5014
Šimůnek Jan4914
Stránská Michaela9714
Razým Jan5713
Ducháček Bedřich5913
Kebrle Milan7512
Bielčik Jindřich4012
Vytlačilová Lenka8412
Matyášová Jana6512
Klášterecký Tomáš8111
Borek Petr7011
Smolák Petr9411
Záveský Filip9311
Šimůnek Jan0311
Čechal Jaroslav6111
Frydrychová Eliška0111
Smoláková Alexandra9811
Dušková Lenka8011
Smoláková Valérie9311
Sontáková Lenka9111
Šafář Jaroslav5111
Borková Agáta0211
Borek Viktor0411
Wendlig Miroslav5310
Martincová Kristýna9310
Zajíc Jan5310
Neruda Miroslav5610
Černá Kristýna9310
Vinduška Petr9310
Hajzlerová Jana6610
Krňávek Vojtěch5410
Dobšíček Pavel8010
Smoláková Jiřina6910
Mannlová Jana8010
Klaclová Šárka9310
Gregora Filip0210
Burešová Markéta0410
Neruda Michal939
Kubelka Tomáš939

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky do 5 let (trať 200 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1566Habrmanová SabinaČeská Třebová0100:00:39-
2Ž16116Štichauerová EliškaČeská Třebová0100:00:42-
3Ž1770Rybková LucieMateřská školka Vinohrady0100:00:43-
4Ž1891Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:45-
5Ž11140Šumberová NatálkaOrel Česká Třebová0100:00:46-
6Ž115106Fořtová MartinaLiaz Jablonec nad Nisou0100:00:48-
7Ž120163Špátová BarboraČeská Třebová0200:00:51-
8Ž121158Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:00:51-
9Ž12367Horáková AdélkaČeská Třebová0100:00:56-
10Ž125105Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:00:57-
11Ž126155Hubálková AnnaČeská Třebová0200:00:59-
12Ž127153Stránská KateřinaČeská Třebová0300:01:00-
13Ž129147Lauterbachová NikolaXXX0300:01:01-
14Ž130120Kovářová JanaŘetůvka0200:01:01-
15Ž133104Špajsová LenkaDlouhá Třebová0200:01:06-
16Ž13944Šedová TerezaSruby0300:01:10-
17Ž1458Jiroušková KarolínaČeská Třebová0300:01:16-
18Ž148141Čížová Míšaxxx0200:01:20-
19Ž15429Burešová MarkétaČeská Třebová0400:01:41-

Chlapci do 5 let (trať 200 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11145Demeter JosefČeská Třebová0100:00:36-
2M13159Kavín MichaelSebranice0100:00:39-
3M110123Hepner JiříLanškroun0100:00:46-
4M11256Halanič MartinTJ Jiskra Králíky0100:00:46-
5M118111Gregora FilipLanškroun0200:00:49-
6M119146Syrový PetrŽichlínek0200:00:51-
7M12897Lenner Vojtěchxxx0100:01:00-
8M13119Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:03-
9M13230Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:01:05-
10M134117Štichauer JakubČeská Třebová0300:01:07-
11M137125Typl JáchymČeská třebová0300:01:10-
12M141114Fedra VojtěchKlepačov0200:01:11-
13M14222Vondra JanČeská Třebová0200:01:12-
14M144157Babka VítekVeselice u Blanska0200:01:15-
15M146121Kovář LukášŘetůvka0100:01:17-
16M14728Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:20-
17M14941Bělka MichalOREL Česká Třebová0300:01:25-
18M151144Kysela BohumírČeská Třebová0300:01:34-
19M152140Kašpar Lukášxxx0400:01:34-
20M15325Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:38-
21M15595Horák DominikČeská Třebová0400:01:43-
22M156156Hubálek AntonínČeská Třebová0400:02:17-
23M15739Šumbera CyrilOrel Česká Třebová0400:02:18-
24M158119Štantejský VojtěchŘetůvka0500:02:21-
-M1-38Kolář MatějČeská Třebová03DNF-
-M1-37Kolář ŠimonČeská Třebová03DNF-

Žákyně 6 - 7 let (trať 350 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1847Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:26-
2Ž191Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:29-
3Ž11055Václavková HanaDlouhá Třebová9900:01:31-
4Ž114101Veselá AničkaČeská Třebová9900:01:33-
5Ž11651Bumbálková BarboraČeská Třebová9900:01:35-
6Ž122109Gregorová MonikaLanškroun0000:01:39-
7Ž12563Foldynová NatálieČeská Třebová0000:01:44-
8Ž12842Bělková KristýnaOrel Česká Třebová0000:01:48-
9Ž13092Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:56-
10Ž13110Hermanová NatálieČ.T. Habrmanova0000:01:57-

Žáci 6 - 7 let (trať 350 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1457Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:01:20-
2M1578Vašina LukášČeská Třebová9900:01:22-
3M1635Klumpar KryštofČeská Třebová0000:01:24-
4M1733Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:01:25-
5M11180Pecháček ŠimonPechacek team, s.r.o.0000:01:32-
6M11224Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:01:33-
7M11562Řehoř JanČeská Třebová9900:01:34-
8M117136Verner TomášSokol Česká Třebová9900:01:36-
9M11834Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim9900:01:37-
10M11961Veit VojtěchČeská Třebová9900:01:37-
11M12118Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:01:38-
12M12443Kadlec JanČeská Třebová0000:01:42-
13M12699Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:47-
14M12914Szlama DavidČeská Třebová0000:01:55-
15M132139Oupenopulos KarelČeská Třebová9900:02:02-
16M134115Fedra FrantišekMŠ Blansko - Klepačov0000:02:26-
-M1-108Kolomý AdamLanškroun00DNF-

Žákyně 8 - 9 let (trať 450 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2148Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:26-
2Ž22135Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:28-
3Ž232Stránská MichaelaSKI klub Česká Třebová9700:01:29-
4Ž2787Poláková AnnaAC Choceň9700:01:36-
5Ž21568Špičáková PavlaSKI klub Česká Třebová9700:01:45-
6Ž21836Mikysková KlárkaČeská Třebová9800:01:50-
7Ž22094Řeháčková BarboraČeská Třebová9700:01:58-
8Ž221107Fořtová DenisaTJ LIAZ Jablonec n/N.9800:02:02-
9Ž22296Bezdíčková KateřinaČeská Třebová9800:02:10-

Žáci 8 - 9 let (trať 450 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2465Habrman VojtěchČeská Třebová9700:01:31-
2M2523Vondra VojtěchZ.Š. Ústecká9800:01:33-
3M2613Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:01:33-
4M28112Gregora JakubLanškroun9800:01:39-
5M29102Mareš FilipČeská Třebová9700:01:41-
6M2106Tancer PetrSokol Přisnotice9700:01:41-
7M21164Žďárský DominikZŠ Hylváty9700:01:42-
8M21216Popelka MatějČeská Třebová9800:01:43-
9M213124Typl VojtěchČeská Třebová9700:01:44-
10M21411Bártek Petrškola Parník9800:01:44-
11M216160Cihlář AdamSokol Hylváty9800:01:48-
12M2179Jiroušek LukášFK Česká Třebová9800:01:48-
13M219113Fedra JakubZŠ Blansko - Klepačov9800:01:55-

Žáci 10 - 11 let (trať 900 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31100Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:10-
2M33129Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:03:14-
3M3452Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:16-
4M3788Polák ŠtěpánAC Choceň9500:03:25-
5M310127Cimr TomášTJ Sokol Kameničná9600:03:32-
6M31190Lakota AntonínAC Choceň9500:03:32-
7M313132Valena VojtěchAtletika Polička9600:03:36-
8M31417Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:03:37-
9M316110Kolomý ŠtěpánLanškroun9600:03:37-
10M31732Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:03:38-
11M319137Záveský JanOrel Česká Třebová9500:03:45-
12M32154Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:45-
13M32269Horák OndřejČeská Třebová9600:03:48-
14M32371Illichman OndřejTJ Jiskra Králíky9600:03:53-
15M32527Truněček PetrČeská Třebová9600:03:56-
16M32689Frydrych JakubAC Choceň9500:04:00-
17M32772Illichman PetrTJ Jiskra Králíky9600:04:05-
-M3-122Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí95DNF-

Žákyně 10 - 11 let (trať 900 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž32103Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:13-
2Ž3512Vodehnalová MartinaKB OEZ Letohrad9500:03:19-
3Ž367Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:03:24-
4Ž38118Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:03:27-
5Ž3998Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:31-
6Ž312128Glaserová DominikaSKI klub Česká Třebová9500:03:33-
7Ž31531Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:03:37-
8Ž318126Aulichová KateřinaTJ Sokol Kameničná9500:03:43-
9Ž32045Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:03:45-
10Ž32479Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:03:53-

Žákyně mladší (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM259Klaclová ŠárkaSKI klub Česká Třebová9300:04:13-
2ŽM460Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:04:14-
3ŽM858Černá KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:04:26-
4ŽM12164Valenová AdélaPolička9300:04:42-
5ŽM1450Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:43-
6ŽM1686Tesařová HedvikaAC Choceň9400:04:50-
7ŽM1876Halaničová LucieTJ Jiskra Králíky9400:04:52-
8ŽM19167Bydžovská BarboraPENE Cyklosport Česká Třebová9400:05:06-
9ŽM20154Neradová ZuzanaPENE Cyklosport Česká Třebová9400:05:11-
10ŽM2146Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:05:16-
11ŽM2375Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:05:41-
12ŽM2415Szlamová LucieČeská Třebová9400:05:45-
13ŽM255Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:06:11-

Žáci mladší (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1149Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:04:11-
2MM553Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:15-
3MM6166Neruda MichalJiskra Ústí nad Orlicí9300:04:18-
4MM749Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:04:19-
5MM1174Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:04:37-
6MM1385Prachař DavidAC Choceň9400:04:43-
7MM1573Halanič DanielTJ Jiskra Králíky9400:04:46-
8MM21130Komárek MichalAtletika Polička9400:05:16-

Žákyně starší (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS93Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:29-

Žáci starší (trať 2,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS583Siegel JakubAC Choceň9200:07:56-
2MS682Nechvíl PetrAC Choceň9100:08:03-
3MS7161Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:08:04-
4MS1184Nikl LukášAC Choceň9100:08:21-
5MS14165Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:08:41-
6MS15131Mohelník PetrAtletika Polička9200:09:00-
7MS1777Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:09:25-
-MS-4Šafář JanHC MOELLER Pardubice91DNF-

Dorostenci (trať 2,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1133Večeře TomášAtletika Polička9000:07:33-
2MD281Zavřel JiříAC Choceň8900:07:35-
3MD321Dvořák MichalČeská Třebová9000:07:50-
4MD4134Červ JakubAtletika Polička8900:07:54-
5MD826Sekanina TomášISCAREX Česká Třebová8900:08:13-
6MD9162Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:08:16-
7MD1020Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:08:19-
8MD12143Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:08:31-
9MD18138Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:09:29-

Dorostenky (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD393Karlová VeronikaNový Věk TT9000:04:14-
2ŽD10150Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:04:35-
3ŽD17148Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:04:50-
-ŽD-142Habiger EliškaXXX89DNF-

Junioři (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ872Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:20:29102,58
2MJ1021Sejkora KarelAtletika Polička8800:20:32102,11
3MJ1378Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:21:1495,31

Muži A (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Dobšíček PavelSK Hronov8000:19:15101,69
2MA275Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:19:23100,34
3MA319Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:3697,97
4MA473Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:19:4995,78
5MA511Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:0193,67
6MA652Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:20:0992,44
7MA914Fořt MartinSokol Kolín6800:20:3188,57
8MA1110Řemínek MatějAC Choceň8600:20:5284,90
9MA1258Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:20:5883,99
10MA1440Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:21:2679,07
11MA1525Glaser VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7000:21:3178,33
12MA1681Rozprým JiříSK Žamberk7700:21:5474,28
13MA2027Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:22:1271,17
14MA214Mařík JiříMP Žamberk7200:22:3068,18
15MA2293Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8400:22:3167,99
16MA2357Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:22:3866,70
17MA2460Dostálek PetrASPV Těchonín6700:22:4266,05
18MA2889Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:23:0661,90
19MA3280Kalous PetrSK Žamberk7700:23:4355,63
20MA3312Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:23:4355,58
21MA4479Polák DavidCTC Fort Ústí nad Orlicí7500:25:0641,25
22MA4936Holub JanDolní Újezd7400:25:4834,04
23MA535Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:26:3226,48

Muži B (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB722Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:20:19110,94
2MB1845Čechal JaroslavTS Letohrad6100:22:0394,75
3MB1982Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:22:0694,31
4MB2674Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:22:4588,19
5MB3167Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6000:23:1383,83
6MB3535Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:24:0775,54
7MB3739Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:1274,73
8MB3983Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:24:3171,70
9MB4785Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:25:3262,35
10MB5759Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:27:1246,76
11MB6187Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:28:1736,71
-MB-31Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí63DNF-
-MB-8Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová59DNF-

Muži C (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1744Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:21:56109,84
2MC3028Šebek JindřichCTC FORT SMS Ústí nad Orlicí5600:23:1298,83
3MC3463Černý VladimírHAC Praha5200:24:0491,33
4MC3620Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:1090,44
5MC3838Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:24:1889,25
6MC4124Neruda MiroslavChrudim5600:24:4685,25
7MC4361Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:24:5583,89
8MC4577Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:0882,02
9MC5653Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:27:0365,40
10MC6043Velechovský JiříSAZS Králíky5500:28:0456,58
11MC6271Třasák MilanKOB Lokomotiva Pardubice5200:28:3352,49
12MC6342Volf BřetislavLanškroun5200:28:5649,17
13MC6518Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:29:1746,03
14MC671Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:5241,06
15MC6990Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:30:1038,42

Muži D (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5155Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:18101,14
2MD5270Bielčik JindřichLichkov4000:26:27100,05
3MD5491Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:26:3698,80
4MD5951Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:27:3791,20
5MD7888Kalousek JanSK Žamberk4100:36:5321,12

Muži E (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7341Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:30:59112,30
2ME7554Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:32:08105,35
3ME7768Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:35:5682,35

Juniorky (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2717Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:22:58113,22
2ŽJ4065Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:24:4099,44
3ŽJ5023Schauerová LenkaAtletika Polička8800:26:0987,33
4ŽJ666Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:29:2960,21
5ŽJ707Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:30:2253,07

Ženy A (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2513Fořtová IvetaSokol Kolín7200:22:42115,02
2ZA4656Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:25:1993,73
3ZA4816Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:25:3891,25
4ZA5576Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:4781,75
5ZA6837Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:29:5855,84
6ZA742Čechalová IvetaSpinning centrum ALFA Česká Třebová8400:31:2244,47

Ženy B (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2986Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:23:09115,60
2ZB423Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:24:54101,60
3ZB5862Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:27:1682,80
4ZB6466Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:29:1766,70
5ZB7184Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:30:2457,81
6ZB729Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:30:32114,69
7ZB7692Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:35:2285,31

Lidový běh (trať 2,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1347Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:08:41-
2LB1630Kašpar TomášČeská Třebová7800:09:19-
3LB1951Neruda MichalJiskra Ústí nad Orlicí9300:09:45-
4LB206Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:10:04-
5LB212Šafář JanHC MOELLER Pardubice9100:10:05-
6LB2215Turták MichalČeská Třebová9300:10:05-
7LB2342Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:10:09-
8LB241Stránská MichaelaSKI klub Česká Třebová9700:10:10-
9LB2552Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:10:18-
10LB2650Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:10:40-
11LB2729Habrman VojtěchČeská Třebová9700:10:43-
12LB2817Puška DavidČeská Třebová9200:11:00-
13LB2941Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:11:01-
14LB3040Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:11:06-
15LB3112Demeter MichalČeská Třebová9300:11:11-
16LB3213Cibula LeonČeská Třebová9200:11:17-
17LB3319Polák MilanČeská Třebová9400:11:21-
18LB3432Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:11:30-
19LB3533Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:11:39-
20LB3646Čechalová HanaTS Letohrad8600:11:42-
21LB3745Wágner JánSKI Club Pastviny8400:11:42-
22LB3810Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:12:04-
23LB3926Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:12:09-
24LB4027Černá KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:12:10-
25LB4128Klaclová ŠárkaSKI klub Česká Třebová9300:12:10-
26LB4218Procházka KarelČeská Třebová9700:12:12-
27LB4349Demeter JosefČeská Třebová0100:12:13-
28LB4444Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:12:14-
29LB457Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:12:14-
30LB4623Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:12:41-
31LB473Velechovský JiříSAZS Králíky5500:12:46-
32LB4838Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:13:00-
33LB4939Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:13:01-
34LB5020Bačkovský PetrČeská třebová9300:13:04-
35LB519Tancer PetrSokol Přisnotice9700:13:13-
36LB5225Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim9900:13:23-
37LB5324Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim7100:13:24-
38LB5431Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:13:29-
39LB5511Bartoš JanDolní Újezd8000:13:29-
40LB5643Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:13:48-
41LB574Zapletalová TerezaČeská Třebová9100:14:23-
42LB5821Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:14:23-
43LB5937Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:14:25-
44LB6034Chroust RobinKozlov9600:14:29-
45LB615Čechalová IvetaSpinning centrum ALFA Česká Třebová8400:14:36-
46LB6222Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:15:28-
47LB6336Tancerová MarieSokol Přísnotice7300:16:03-
48LB6435Tancer PetrSokol Přísnotice6700:16:04-
49LB6514Miko JanČeská Třebová9300:16:35-
50LB6616Demeter MilanČeská Třebová9900:16:52-
51LB678Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:18:16-

Vozíčkáři (trať 200 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H03519Fedra PetrParacentrum - Fénix7300:01:09-
2H03645Vrchota VojtěchLitomyšl SZŠ9700:01:10-
3H03740Brýdlová KateřinaDětský úsměv Choceň8500:01:10-
4H04054Ordoš JakubKorunka Lanškroun9400:01:11-
5H04264Vejs MartinDětský úsměv Vysoké Mýto8900:01:12-

H1 - dívky (trať 200 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H11315Svědirohová IrenaAnenská Studánka7100:00:47-
2H11421Peterková KateřinaLitomyšl SZŠ9100:00:48-
3H11744Rozlívková RenataLitomyšl SZŠ9000:00:49-
4H15016Ševčíková MonikaAnenská Studánka 00:01:26-

H2 - chlapci (trať 200 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H2211Macák JiříKorunka Lanškroun 00:00:38-
2H242Šikula MarianKorunka Lanškroun7800:00:39-
3H2962Boščík MiroslavKorunka Lanškroun 00:00:45-
4H21614Gregar MiroslavKorunka Lanškroun7400:00:48-
5H2226Nesejt PetrKorunka Lanškroun8200:00:55-
6H22436Matejsek TomášLitomyšl SZŠ9000:00:57-
-H2-18Jireček StanislavLitomyšl SZŠ91DNF-

H3 - dívky (trať 350 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H32024Szajková HelenaAnenská Studánka 00:01:38-
2H3275Strýčková MarikaAnenská Studánka 00:01:48-
3H33363Hajzlerová JanaKorunka Lanškroun6600:02:05-

H4 - chlapci (trať 350 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H4139Matějka TomášKorunka Lanškroun 00:01:11-
2H4265Mareš MartinKorunka Lanškroun8600:01:14-
3H4352Syka ŠtěpánPomocná škola Lanškroun 00:01:17-
4H41351Šotola MiroslavPomocná škola Lanškroun 00:01:33-
5H42313Kopecký JiříLitomyšl SZŠ9000:01:40-

Trať 200 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11145Demeter JosefČeská Třebová0100:00:36-
1H2211Macák JiříKorunka Lanškroun 00:00:38-
2M13159Kavín MichaelSebranice0100:00:39-
2H242Šikula MarianKorunka Lanškroun7800:00:39-
1Ž1566Habrmanová SabinaČeská Třebová0100:00:39-
2Ž16116Štichauerová EliškaČeská Třebová0100:00:42-
3Ž1770Rybková LucieMateřská školka Vinohrady0100:00:43-
4Ž1891Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:45-
3H2962Boščík MiroslavKorunka Lanškroun 00:00:45-
3M110123Hepner JiříLanškroun0100:00:46-
5Ž11140Šumberová NatálkaOrel Česká Třebová0100:00:46-
4M11256Halanič MartinTJ Jiskra Králíky0100:00:46-
1H11315Svědirohová IrenaAnenská Studánka7100:00:47-
2H11421Peterková KateřinaLitomyšl SZŠ9100:00:48-
6Ž115106Fořtová MartinaLiaz Jablonec nad Nisou0100:00:48-
4H21614Gregar MiroslavKorunka Lanškroun7400:00:48-
3H11744Rozlívková RenataLitomyšl SZŠ9000:00:49-
5M118111Gregora FilipLanškroun0200:00:49-
6M119146Syrový PetrŽichlínek0200:00:51-
7Ž120163Špátová BarboraČeská Třebová0200:00:51-
8Ž121158Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:00:51-
5H2226Nesejt PetrKorunka Lanškroun8200:00:55-
9Ž12367Horáková AdélkaČeská Třebová0100:00:56-
6H22436Matejsek TomášLitomyšl SZŠ9000:00:57-
10Ž125105Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:00:57-
11Ž126155Hubálková AnnaČeská Třebová0200:00:59-
12Ž127153Stránská KateřinaČeská Třebová0300:01:00-
7M12897Lenner Vojtěchxxx0100:01:00-
13Ž129147Lauterbachová NikolaXXX0300:01:01-
14Ž130120Kovářová JanaŘetůvka0200:01:01-
8M13119Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:03-
9M13230Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:01:05-
15Ž133104Špajsová LenkaDlouhá Třebová0200:01:06-
10M134117Štichauer JakubČeská Třebová0300:01:07-
1H03519Fedra PetrParacentrum - Fénix7300:01:09-
2H03645Vrchota VojtěchLitomyšl SZŠ9700:01:10-
11M137125Typl JáchymČeská třebová0300:01:10-
3H03740Brýdlová KateřinaDětský úsměv Choceň8500:01:10-
16Ž13944Šedová TerezaSruby0300:01:10-
4H04054Ordoš JakubKorunka Lanškroun9400:01:11-
12M141114Fedra VojtěchKlepačov0200:01:11-
13M14222Vondra JanČeská Třebová0200:01:12-
5H04264Vejs MartinDětský úsměv Vysoké Mýto8900:01:12-
14M144157Babka VítekVeselice u Blanska0200:01:15-
17Ž1458Jiroušková KarolínaČeská Třebová0300:01:16-
15M146121Kovář LukášŘetůvka0100:01:17-
16M14728Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:20-
18Ž148141Čížová Míšaxxx0200:01:20-
17M14941Bělka MichalOREL Česká Třebová0300:01:25-
4H15016Ševčíková MonikaAnenská Studánka 00:01:26-
18M151144Kysela BohumírČeská Třebová0300:01:34-
19M152140Kašpar Lukášxxx0400:01:34-
20M15325Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:38-
19Ž15429Burešová MarkétaČeská Třebová0400:01:41-
21M15595Horák DominikČeská Třebová0400:01:43-
22M156156Hubálek AntonínČeská Třebová0400:02:17-
23M15739Šumbera CyrilOrel Česká Třebová0400:02:18-
24M158119Štantejský VojtěchŘetůvka0500:02:21-

Trať 350 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H4139Matějka TomášKorunka Lanškroun 00:01:11-
2H4265Mareš MartinKorunka Lanškroun8600:01:14-
3H4352Syka ŠtěpánPomocná škola Lanškroun 00:01:17-
1M1457Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:01:20-
2M1578Vašina LukášČeská Třebová9900:01:22-
3M1635Klumpar KryštofČeská Třebová0000:01:24-
4M1733Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:01:25-
1Ž1847Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:26-
2Ž191Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:29-
3Ž11055Václavková HanaDlouhá Třebová9900:01:31-
5M11180Pecháček ŠimonPechacek team, s.r.o.0000:01:32-
6M11224Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:01:33-
4H41351Šotola MiroslavPomocná škola Lanškroun 00:01:33-
4Ž114101Veselá AničkaČeská Třebová9900:01:33-
7M11562Řehoř JanČeská Třebová9900:01:34-
5Ž11651Bumbálková BarboraČeská Třebová9900:01:35-
8M117136Verner TomášSokol Česká Třebová9900:01:36-
9M11834Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim9900:01:37-
10M11961Veit VojtěchČeská Třebová9900:01:37-
1H32024Szajková HelenaAnenská Studánka 00:01:38-
11M12118Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:01:38-
6Ž122109Gregorová MonikaLanškroun0000:01:39-
5H42313Kopecký JiříLitomyšl SZŠ9000:01:40-
12M12443Kadlec JanČeská Třebová0000:01:42-
7Ž12563Foldynová NatálieČeská Třebová0000:01:44-
13M12699Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:47-
2H3275Strýčková MarikaAnenská Studánka 00:01:48-
8Ž12842Bělková KristýnaOrel Česká Třebová0000:01:48-
14M12914Szlama DavidČeská Třebová0000:01:55-
9Ž13092Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:56-
10Ž13110Hermanová NatálieČ.T. Habrmanova0000:01:57-
15M132139Oupenopulos KarelČeská Třebová9900:02:02-
3H33363Hajzlerová JanaKorunka Lanškroun6600:02:05-
16M134115Fedra FrantišekMŠ Blansko - Klepačov0000:02:26-

Trať 900 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31100Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:10-
1Ž32103Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:13-
2M33129Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:03:14-
3M3452Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:16-
2Ž3512Vodehnalová MartinaKB OEZ Letohrad9500:03:19-
3Ž367Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:03:24-
4M3788Polák ŠtěpánAC Choceň9500:03:25-
4Ž38118Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:03:27-
5Ž3998Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:31-
5M310127Cimr TomášTJ Sokol Kameničná9600:03:32-
6M31190Lakota AntonínAC Choceň9500:03:32-
6Ž312128Glaserová DominikaSKI klub Česká Třebová9500:03:33-
7M313132Valena VojtěchAtletika Polička9600:03:36-
8M31417Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:03:37-
7Ž31531Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:03:37-
9M316110Kolomý ŠtěpánLanškroun9600:03:37-
10M31732Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:03:38-
8Ž318126Aulichová KateřinaTJ Sokol Kameničná9500:03:43-
11M319137Záveský JanOrel Česká Třebová9500:03:45-
9Ž32045Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:03:45-
12M32154Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:45-
13M32269Horák OndřejČeská Třebová9600:03:48-
14M32371Illichman OndřejTJ Jiskra Králíky9600:03:53-
10Ž32479Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:03:53-
15M32527Truněček PetrČeská Třebová9600:03:56-
16M32689Frydrych JakubAC Choceň9500:04:00-
17M32772Illichman PetrTJ Jiskra Králíky9600:04:05-

Trať 2,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1133Večeře TomášAtletika Polička9000:07:33-
2MD281Zavřel JiříAC Choceň8900:07:35-
3MD321Dvořák MichalČeská Třebová9000:07:50-
4MD4134Červ JakubAtletika Polička8900:07:54-
1MS583Siegel JakubAC Choceň9200:07:56-
2MS682Nechvíl PetrAC Choceň9100:08:03-
3MS7161Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:08:04-
5MD826Sekanina TomášISCAREX Česká Třebová8900:08:13-
6MD9162Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:08:16-
7MD1020Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:08:19-
4MS1184Nikl LukášAC Choceň9100:08:21-
8MD12143Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:08:31-
1LB1347Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:08:41-
5MS14165Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:08:41-
6MS15131Mohelník PetrAtletika Polička9200:09:00-
2LB1630Kašpar TomášČeská Třebová7800:09:19-
7MS1777Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:09:25-
9MD18138Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:09:29-
3LB1951Neruda MichalJiskra Ústí nad Orlicí9300:09:45-
4LB206Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:10:04-
5LB212Šafář JanHC MOELLER Pardubice9100:10:05-
6LB2215Turták MichalČeská Třebová9300:10:05-
7LB2342Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:10:09-
8LB241Stránská MichaelaSKI klub Česká Třebová9700:10:10-
9LB2552Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:10:18-
10LB2650Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:10:40-
11LB2729Habrman VojtěchČeská Třebová9700:10:43-
12LB2817Puška DavidČeská Třebová9200:11:00-
13LB2941Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:11:01-
14LB3040Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:11:06-
15LB3112Demeter MichalČeská Třebová9300:11:11-
16LB3213Cibula LeonČeská Třebová9200:11:17-
17LB3319Polák MilanČeská Třebová9400:11:21-
18LB3432Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:11:30-
19LB3533Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:11:39-
20LB3646Čechalová HanaTS Letohrad8600:11:42-
21LB3745Wágner JánSKI Club Pastviny8400:11:42-
22LB3810Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:12:04-
23LB3926Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:12:09-
24LB4027Černá KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:12:10-
25LB4128Klaclová ŠárkaSKI klub Česká Třebová9300:12:10-
26LB4218Procházka KarelČeská Třebová9700:12:12-
27LB4349Demeter JosefČeská Třebová0100:12:13-
28LB4444Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:12:14-
29LB457Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:12:14-
30LB4623Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:12:41-
31LB473Velechovský JiříSAZS Králíky5500:12:46-
32LB4838Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:13:00-
33LB4939Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:13:01-
34LB5020Bačkovský PetrČeská třebová9300:13:04-
35LB519Tancer PetrSokol Přisnotice9700:13:13-
36LB5225Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim9900:13:23-
37LB5324Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim7100:13:24-
38LB5431Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:13:29-
39LB5511Bartoš JanDolní Újezd8000:13:29-
40LB5643Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:13:48-
41LB574Zapletalová TerezaČeská Třebová9100:14:23-
42LB5821Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:14:23-
43LB5937Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:14:25-
44LB6034Chroust RobinKozlov9600:14:29-
45LB615Čechalová IvetaSpinning centrum ALFA Česká Třebová8400:14:36-
46LB6222Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:15:28-
47LB6336Tancerová MarieSokol Přísnotice7300:16:03-
48LB6435Tancer PetrSokol Přísnotice6700:16:04-
49LB6514Miko JanČeská Třebová9300:16:35-
50LB6616Demeter MilanČeská Třebová9900:16:52-
51LB678Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:18:16-

Trať 6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Dobšíček PavelSK Hronov8000:19:15101,69
2MA275Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:19:23100,34
3MA319Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:3697,97
4MA473Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:19:4995,78
5MA511Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:0193,67
6MA652Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:20:0992,44
1MB722Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:20:19110,94
1MJ872Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:20:29102,58
7MA914Fořt MartinSokol Kolín6800:20:3188,57
2MJ1021Sejkora KarelAtletika Polička8800:20:32102,11
8MA1110Řemínek MatějAC Choceň8600:20:5284,90
9MA1258Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:20:5883,99
3MJ1378Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:21:1495,31
10MA1440Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:21:2679,07
11MA1525Glaser VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7000:21:3178,33
12MA1681Rozprým JiříSK Žamberk7700:21:5474,28
1MC1744Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:21:56109,84
2MB1845Čechal JaroslavTS Letohrad6100:22:0394,75
3MB1982Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:22:0694,31
13MA2027Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:22:1271,17
14MA214Mařík JiříMP Žamberk7200:22:3068,18
15MA2293Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8400:22:3167,99
16MA2357Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:22:3866,70
17MA2460Dostálek PetrASPV Těchonín6700:22:4266,05
1ZA2513Fořtová IvetaSokol Kolín7200:22:42115,02
4MB2674Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:22:4588,19
1ŽJ2717Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:22:58113,22
18MA2889Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:23:0661,90
1ZB2986Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:23:09115,60
2MC3028Šebek JindřichCTC FORT SMS Ústí nad Orlicí5600:23:1298,83
5MB3167Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6000:23:1383,83
19MA3280Kalous PetrSK Žamberk7700:23:4355,63
20MA3312Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:23:4355,58
3MC3463Černý VladimírHAC Praha5200:24:0491,33
6MB3535Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:24:0775,54
4MC3620Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:1090,44
7MB3739Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:1274,73
5MC3838Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:24:1889,25
8MB3983Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:24:3171,70
2ŽJ4065Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:24:4099,44
6MC4124Neruda MiroslavChrudim5600:24:4685,25
2ZB423Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:24:54101,60
7MC4361Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:24:5583,89
21MA4479Polák DavidCTC Fort Ústí nad Orlicí7500:25:0641,25
8MC4577Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:0882,02
2ZA4656Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:25:1993,73
9MB4785Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:25:3262,35
3ZA4816Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:25:3891,25
22MA4936Holub JanDolní Újezd7400:25:4834,04
3ŽJ5023Schauerová LenkaAtletika Polička8800:26:0987,33
1MD5155Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:18101,14
2MD5270Bielčik JindřichLichkov4000:26:27100,05
23MA535Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:26:3226,48
3MD5491Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:26:3698,80
4ZA5576Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:4781,75
9MC5653Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:27:0365,40
10MB5759Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:27:1246,76
3ZB5862Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:27:1682,80
4MD5951Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:27:3791,20
10MC6043Velechovský JiříSAZS Králíky5500:28:0456,58
11MB6187Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:28:1736,71
11MC6271Třasák MilanKOB Lokomotiva Pardubice5200:28:3352,49
12MC6342Volf BřetislavLanškroun5200:28:5649,17
4ZB6466Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:29:1766,70
13MC6518Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:29:1746,03
4ŽJ666Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:29:2960,21
14MC671Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:5241,06
5ZA6837Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:29:5855,84
15MC6990Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:30:1038,42
5ŽJ707Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:30:2253,07
5ZB7184Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:30:2457,81
6ZB729Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:30:32114,69
1ME7341Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:30:59112,30
6ZA742Čechalová IvetaSpinning centrum ALFA Česká Třebová8400:31:2244,47
2ME7554Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:32:08105,35
7ZB7692Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:35:2285,31
3ME7768Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:35:5682,35
5MD7888Kalousek JanSK Žamberk4100:36:5321,12

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód