Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do Zámeckého vrchu

20.5.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do Zámeckého vrchu
  • datum konání: 20.5.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Albrechtice

Sociální sítě

Místo konání

zámeček u Lanškrouna
9.30 - 11.30 hodin

Přihlášky

děti od 8.30 hodin, hlavní závod od 10.30 hodin

Startovné

dospělí a dorost 30 Kč, děti zdarma

Popis tratě

Délka: hlavní závod 6,3 km, děti 100 - 600 m
Terénní běh po lučních a lesních cestách se třemi seběhy a třemi náročnými výběhy. Děti běží zámeckou alejí do kopce.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Ota Sadílek
Palackého 649
563 01 Lanškruon
tel. byt: 465 323 671
tel. zam.: 465 355 718

E-mailová adresa

ota@lenzo.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.5.2018Běh do Zámeckého vrchu292
20.5.2017Běh do Zámeckého vrchu281
21.5.2016Běh do Zámeckého vrchu319
23.5.2015Běh do Zámeckého vrchu283
24.5.2014Běh do Zámeckého vrchu259
18.5.2013Běh do Zámeckého vrchu282
19.5.2012Běh do Zámeckého vrchu288
21.5.2011Běh do Zámeckého vrchu321
22.5.2010Běh do Zámeckého vrchu266
23.5.2009Běh do Zámeckého vrchu234
24.5.2008Běh do Zámeckého vrchu304
19.5.2007Běh do Zámeckého vrchu256
21.5.2005Běh do Zámeckého vrchu239
22.5.2004Běh do Zámeckého vrchu-
17.5.2003Běh do Zámeckého vrchu281
18.5.2002Běh do Zámeckého vrchu238
19.5.2001Běh do Zámeckého vrchu239

Statistika závodu Běh do Zámeckého vrchu

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 4382

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4615
Dušková Lenka8014
Matyášová Jana6514
Vacek Martin6914
Šafář Jaroslav5113
Bielčik Jindřich4013
Gregora Jan0013
Fajfr František7213
Krátký František4312
Krátká Hana9512
Mannlová Jana8012
Vinduška Petr9312
Král Jindřich7312
Borek Viktor0411
Volf Břetislav5211
Dostál Ladislav5611
Wendlig Miroslav5311
Borková Agáta0211
Dostálek Petr6710
Stránský Aleš6010
Dostálová Viktorie0310
Ženčák Jaroslav6110
Vondra Jan0710
Koblížek Jindřich4810
Ožana Václav6410
Dobšíček Pavel8010
Gregora Filip0210
Stránská Michaela9710
Sadílek Jakub0510
Pavlas Jan9610
Mertová Michaela769
Gregora Jakub989
Horáček Michal759
Kačerovský Michal989
Nechvíl Petr919
Ondrišek Josef649
Červ Miloslav509
Svatoš Otakar349
Krátký Luboš629
Gregorová Monika009
Vindušková Barbara019
Marhold Petr788
Svatošová Julie038
Ducháček Bedřich598
Vacková Tereza018
Jirásková Eva648
Stránská Adéla918
Kubešová Eliška038
Lánová Aneta078
Smolák Bedřich038

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1136Pokorná AnnaLanškroun9900:00:01-
2Ž1325Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:01-
3Ž1549Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:01-
4Ž1721Pospíšilová NikolaLanškroun0000:00:01-
5Ž1928Kotková KateřinaMŠ Opatov0000:00:01-
6Ž11150Hrdinová KarolínaLanškroun0000:00:01-
7Ž11337Stehlíková KateřinaLanškroun0000:00:01-
8Ž11542Marková KristýnaLanškroun0000:00:01-
9Ž11732Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:00:01-
10Ž11966Chrobáková KarolínaLanškroun0000:00:01-
11Ž12161Kuttichová KateřinaLanškroun0100:00:01-
12Ž12374Kulhánková NikolaLanškroun0200:00:01-
13Ž12512Heyerová ŠárkaTJ Jiskra Králíky0100:00:01-
14Ž12711Švédová VeronikaTJ Jiskra Králíky0200:00:01-
15Ž12940Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:00:01-
16Ž13123Dostálová ViktorieLanškroun0300:00:01-
17Ž13341Krejbichová KateřinaMŠ Na Výsluní Lanškroun0100:00:01-
18Ž13556Vacková TerezaLanškroun0100:00:01-
19Ž13773Sejkorová VeronikaLanškroun0300:00:01-
20Ž1399Svatošová JulieRudoltice0300:00:01-
21Ž14175Kačerovská BarboraLanškroun0100:00:01-
Předžáci (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1122Chalupník MatějSlatiňany9900:00:01-
2M1363Gregora JanLanškroun0000:00:01-
3M1552Krč TomášLanškroun0000:00:01-
4M1720Syrový PetrŽichlínek0200:00:01-
5M1918Štichauer PavelRudoltice0000:00:01-
6M11139Zedníček AntonínLanškroun9900:00:01-
7M1131Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim9900:00:01-
8M11576Hacura TomášLanškroun0000:00:01-
9M11760Sadovský FilipLanškroun0100:00:01-
10M11945Hrdina ŠtěpánJablonné nad Orlicí0000:00:01-
11M12133Pavlas LadislavLanškroun0000:00:01-
12M12353Hepnar JiříLanškroun0200:00:01-
13M12572Chrobák AdamLanškroun0000:00:01-
14M12746Gregora FilipLanškroun0200:00:01-
15M12916Pokorný OndřejLanškroun0200:00:01-
16M13162Filipi FilipLanškroun0100:00:01-
17M13365Roubal JiříLanškroun0300:00:01-
18M13530Wölfel VojtěchMoravská Třebová0200:00:01-
19M13715Markytán JanLanškroun0200:00:01-
20M13913Klimek ŠimonLanškroun 00:00:01-
21M14151Janů RadimRudoltice0300:00:01-
22M14334Vlček PetrLanškroun0400:00:01-
23M14429Wölfel OndřejMoravská Třebová0400:00:01-
24M14578Kačerovský JonášLanškroun0100:00:01-
24M14524Chalupník JakubSlatiňany0400:00:01-
26M14747Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
27M14859Haislar MiroslavLanškroun0400:00:01-
28M14928Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
29M15035Svatoš MatějPolička0000:00:01-
-M1-71Shorný OndřejLanškroun00DNF-
Žákyně 1. třída (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2198Pavlasová MarieZŠ Dobrovského Lanškroun9900:00:01-
2Ž237Pecháčková PetraLanškroun9800:00:01-
3Ž2530Kuběnková MarkétaZŠ Rudoltice9800:00:01-
4Ž2760Kuťáková ŠárkaZŠ Dobrovského Lanškroun9900:00:01-
5Ž298Pecháčková RenataLanškroun9900:00:01-
6Ž21199Gregorová LenkaLanškroun9800:00:01-
7Ž21393Prokopová SabinaLanškroun9800:00:01-
-Ž2-77Kolomá KarolínaRudoltice99DNF-
Žáci 1. třída (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2152Marek MatyášLanškroun9900:00:01-
2M2374Gregora JakubLanškroun9800:00:01-
3M2521Krsek MiroslavLuková9800:00:01-
4M276Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:00:01-
5M2992Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:00:01-
6M21124Tejkl RadekRudoltice9900:00:01-
7M21398Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:00:01-
8M21578Kunčár Lukáš-9900:00:01-
9M21654Calda JakubMezilesí9800:00:01-
Žákyně 2. třída (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3173Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:01-
2Ž3237Krátká LucieZŠ Dobrovského Lanškroun9800:00:01-
3Ž3359Pejchlová AnnaZŠ Jiráskova Lanškroun9800:00:01-
4Ž3495Hacurová AdélaHO Seloutky9700:00:01-
5Ž3541Budinová NatálieLanškroun9700:00:01-
6Ž3655Kubínová JanaLanškroun9800:00:01-
7Ž3756Kuttichová MarkétaLanškroun9700:00:01-
8Ž38100Chrobáková Anetalanškroun9700:00:01-
9Ž3925Pekařová PetraSázava9800:00:01-
10Ž31088Dobešová KristýnaLanškroun9700:00:01-
11Ž31112Čírtková ŠárkaRudoltice9800:00:01-
12Ž31214Kuběnková KamilaHorní Čermná9800:00:01-
Žáci 2. třída (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3186Švanda ŠtěpánPolička9800:00:01-
2M3367Cihlář AdamSokol Hylváty9800:00:01-
3M3562Kuták DanielLanškroun9700:00:01-
4M3745Chalupník JanSlatiňany9800:00:01-
5M393Tancer PetrSokol Přisnotice9700:00:01-
Žákyně 3. třída (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž4170Stránská MichaelaSKI klub Česká Třebová9700:00:01-
2Ž432Vrbíšová SandraKRB Chrudim9600:00:01-
3Ž4546Pospíšilová KláraLanškroun9600:00:01-
4Ž4731Pabiánová PetraRudoltice9600:00:01-
5Ž4947Kleinová PavlínaLanškroun9700:00:01-
6Ž41140Pokorná AndreaLanškroun9700:00:01-
7Ž41232Perchlíková DenisaRudoltice9700:00:01-
Žáci 3. třída (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41100Václavek JanDlouhá Třebová9600:00:01-
2M4387Roček RadimRudoltice9600:00:01-
3M4539Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:00:01-
4M479Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:00:01-
5M4910Illichman OndřejTJ Jiskra Králíky9600:00:01-
6M41113Illichman PetrTJ Jiskra Králíky9600:00:01-
7M41326Svatoš DenisZŠ Rudoltice9700:00:01-
8M41582Krejbich MartinLanškroun9700:00:01-
Žákyně 4. třída (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž5149Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:00:01-
2Ž5381Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:00:01-
3Ž5590Šádková VeronikaMK Kopřivnice9600:00:01-
4Ž5736Krátká HanaZŠ Dobrovského Lanškroun9500:00:01-
5Ž5993Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:00:01-
6Ž5114Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:00:01-
7Ž51384Macháčková ZuzanaZŠ Dobrovského Lanškroun9500:00:01-
8Ž51533Málková PavlaZŠ Rudoltice9600:00:01-
9Ž51753Kubínová KristýnaLanškroun9500:00:01-
Žáci 4. třída (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5148Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:00:01-
2M5391Cimr TomášTJ Sokol Kameničná9600:00:01-
3M5519Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:00:01-
4M5743Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:00:01-
5M5980Barnet MiroslavKB OEZ Letohrad9600:00:01-
6M51128Sodomka RomanZŠ Rudoltice9600:00:01-
7M51327Sodomka MarianZŠ Rudoltice9600:00:01-
8M51596Pavlas JanLanškroun9600:00:01-
9M51729Vančo PavelZŠ Rudoltice9600:00:01-
Žákyně 5.-6. třída (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž6176Trkalová AnetaJiskra Ústí nad Orlicí9300:00:01-
2Ž6385Barnetová AlenaJablonné nad Orlicí9300:00:01-
3Ž6544Langrová LudmilaZŠ Lanškroun Dobrovského9300:00:01-
4Ž6738Vodehnalová MartinaKB OEZ Letohrad9500:00:01-
5Ž6920Halaničová LucieTJ Jiskra Králíky9400:00:01-
6Ž61151Caldová AdélaMezilesí9400:00:01-
7Ž61368Glaserová DominikaSKI klub Česká Třebová9500:00:01-
8Ž61566Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:00:01-
9Ž61750Pabiánová LucieZŠ Smetanova Lanškroun9300:00:01-
10Ž61922Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:00:01-
11Ž6205Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:00:01-
12Ž62183Macháčková LudmilaZŠ Dobrovského Lanškroun9300:00:01-
13Ž62234Perchlíková KatkaZŠ Rudoltice9400:00:01-
14Ž62335Vančová LucieZŠ Rudoltice9500:00:01-
Žáci 5.-6. třída (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M6196Neruda MichalJiskra Ústí nad Orlicí9300:00:01-
2M6342Pavelka OndřejZŠ Lanškroun Dobrovského9300:00:01-
3M6579Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:00:01-
4M6792Bareš JaroslavRudoltice9200:00:01-
5M6995Marek JiříHorní Třešňovec9300:00:01-
6M61116Halanič DanielTJ Jiskra Králíky9400:00:01-
7M61394Vlček DavidLanškroun9400:00:01-
8M61564Kuťák DavidLanškroun9500:00:01-
9M61687Beneš JakubATC Nekoř9500:00:01-
10M61799Svatoš FilipZŠ Polička9400:00:01-
Žákyně 7.-9. třída (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž7165Klaclová ŠárkaSKI klub Česká Třebová9300:00:01-
2Ž7372Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:00:01-
3Ž7561Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:00:01-
4Ž7763Černá KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:00:01-
5Ž7958Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:00:01-
6Ž71175Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:00:01-
7Ž71394Matějíčková LucieAtletika Albrechtice9200:00:01-
Žáci 7.-9. třída (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M7186Siegel JakubAC Choceň9200:00:01-
2M72970Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:00:01-
3M7384Nechvíl PetrAC Choceň9100:00:01-
4M7469Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:00:01-
5M7590Bouška JanSázava9200:00:01-
6M7691Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:00:01-
7M7797Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:00:01-
8M7888Málek JanLanškroun9100:00:01-
9M7918Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:00:01-
10M71015Rejnuš PetrGymnázium Lanškroun9300:00:01-
11M71117Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:00:01-
12M71280Kylar JanLanškroun9100:00:01-
13M71389Beneš TadeášATC Nekoř9100:00:01-
Dorostenci (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DM1919Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:26:0397,84
2DM2327Červ JakubAtletika Polička8900:26:4492,54
3DM3081Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:28:0182,58
4DM3728Sekanina TomášISCAREX Česká Třebová8900:28:3078,83
Dorostenky (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DZ6034Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:32:43110,98
2DZ7016Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:35:1896,05
3DZ7450Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:35:5092,97
Muži A (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:22:33102,87
2MA282Dobšíček PavelSK Hronov8000:22:48100,68
3MA314Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7800:23:1796,45
4MA461Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:23:2994,71
5MA688Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:24:0289,90
6MA947Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:24:32109,61
7MA1349Řemínek MatějAC Choceň8600:25:0580,72
8MA1497Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:25:0980,14
9MA1522Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:25:3476,49
10MA2077Adamec JosefINOB Ústí nad Orlicí8100:26:1370,81
10MA2031Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:26:1370,81
12MA2266Mařík JiříMP Žamberk7200:26:2069,79
13MA2415Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:5065,42
14MA2890Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:27:3658,72
15MA3198Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:28:0654,35
16MA4645Horych PavelMK Kladno7000:30:1235,99
17MA493Polák DavidFort SMC Ústí nad Orlicí7500:30:3532,64
18MA5126Holub JanDolní Újezd7400:31:0328,56
19MA5532Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:31:5520,98
20MA6665Filip LukášKorfbal Kolín7500:34:160,44
21MA6864Siegel JosefAC Choceň8600:34:430,00
Muži B (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB517Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:37104,19
2MB773Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:24:1099,63
3MB1042Siegel JosefAC Choceň5800:24:3596,18
4MB1136Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:24:5693,27
5MB2510Čechal JaroslavTS Letohrad6100:27:0275,86
6MB272Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:27:2872,27
7MB3325Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:28:1166,33
8MB3470Stránský TomášSparta Praha6500:28:1465,91
9MB3813Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:28:4262,05
10MB4076Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:28:5260,66
11MB4137Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:29:0259,28
12MB4544Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:29:5951,40
13MB4884Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:30:3446,57
14MB5060Ondríšek JosefLanškroun6400:30:5443,80
15MB5859Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:32:1832,20
16MB7930Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:43:230,00
Muži C (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1235Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:25:00107,73
2MC1851Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:25:50101,32
3MC2646Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:27:1190,94
4MC2980Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:27:4886,20
5MC3229Dostál LadislavMoravská Třebová5600:28:0783,76
6MC3595Černý VladimírHAC Praha5200:28:2181,97
7MC3692Šebek JindřichCTC FORT SMS Ústí nad Orlicí5600:28:2681,33
8MC395Červ MiloslavAtletika Polička5000:28:4778,64
9MC4239Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:29:1974,54
10MC4343Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:29:3572,48
11MC4740Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:30:2466,20
12MC5733Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:32:1651,85
13MC59100Krumer MiroslavOstrov4900:32:4148,64
14MC6487Volf BřetislavLanškroun5200:33:1544,29
15MC6783Velechovský JiříSAZS Králíky5500:34:3134,54
16MC759Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:35:5324,03
17MC7841Sygeryč BohdanMK Pardubice5600:40:320,00
Muži D (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1691Krátký FrantišekViking Králiky4300:25:42127,26
2MD5460Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:31:2488,95
3MD5693Bielčik JindřichLichkov4000:32:1083,79
4MD6156Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:32:5079,31
5MD8053Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:47:00100,00
Ženy A (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA869Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:24:22129,07
2ZA4418Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:5889,79
3ZA5268Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:31:1281,14
4ZA6258Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:32:5868,75
5ZA7194Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:35:2751,33
6ZA7385Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:35:3650,27
7ZA7786Böhmová PetraOstrava7600:39:0825,49
Ženy B (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1763Šádková IrenaAC Pardubice6900:25:48128,25
2ZB5296Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:31:1292,31
3ZB6320Schneiderová BedřiškaBTK Moravská Třebová6500:33:0879,44
4ZB6538Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:33:5873,89
5ZB6989Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:35:0866,12
6ZB7248Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:35:3263,46
Ženy C (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC7699Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:36:31100,00
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1136Pokorná AnnaLanškroun9900:00:01-
1M1122Chalupník MatějSlatiňany9900:00:01-
2Ž1325Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:01-
2M1363Gregora JanLanškroun0000:00:01-
3Ž1549Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:01-
3M1552Krč TomášLanškroun0000:00:01-
4Ž1721Pospíšilová NikolaLanškroun0000:00:01-
4M1720Syrový PetrŽichlínek0200:00:01-
5M1918Štichauer PavelRudoltice0000:00:01-
5Ž1928Kotková KateřinaMŠ Opatov0000:00:01-
6M11139Zedníček AntonínLanškroun9900:00:01-
6Ž11150Hrdinová KarolínaLanškroun0000:00:01-
7Ž11337Stehlíková KateřinaLanškroun0000:00:01-
7M1131Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim9900:00:01-
8M11576Hacura TomášLanškroun0000:00:01-
8Ž11542Marková KristýnaLanškroun0000:00:01-
9Ž11732Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:00:01-
9M11760Sadovský FilipLanškroun0100:00:01-
10M11945Hrdina ŠtěpánJablonné nad Orlicí0000:00:01-
10Ž11966Chrobáková KarolínaLanškroun0000:00:01-
11M12133Pavlas LadislavLanškroun0000:00:01-
11Ž12161Kuttichová KateřinaLanškroun0100:00:01-
12Ž12374Kulhánková NikolaLanškroun0200:00:01-
12M12353Hepnar JiříLanškroun0200:00:01-
13Ž12512Heyerová ŠárkaTJ Jiskra Králíky0100:00:01-
13M12572Chrobák AdamLanškroun0000:00:01-
14Ž12711Švédová VeronikaTJ Jiskra Králíky0200:00:01-
14M12746Gregora FilipLanškroun0200:00:01-
15M12916Pokorný OndřejLanškroun0200:00:01-
15Ž12940Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:00:01-
16M13162Filipi FilipLanškroun0100:00:01-
16Ž13123Dostálová ViktorieLanškroun0300:00:01-
17Ž13341Krejbichová KateřinaMŠ Na Výsluní Lanškroun0100:00:01-
17M13365Roubal JiříLanškroun0300:00:01-
18Ž13556Vacková TerezaLanškroun0100:00:01-
18M13530Wölfel VojtěchMoravská Třebová0200:00:01-
19Ž13773Sejkorová VeronikaLanškroun0300:00:01-
19M13715Markytán JanLanškroun0200:00:01-
20M13913Klimek ŠimonLanškroun 00:00:01-
20Ž1399Svatošová JulieRudoltice0300:00:01-
21M14151Janů RadimRudoltice0300:00:01-
21Ž14175Kačerovská BarboraLanškroun0100:00:01-
22M14334Vlček PetrLanškroun0400:00:01-
23M14429Wölfel OndřejMoravská Třebová0400:00:01-
24M14524Chalupník JakubSlatiňany0400:00:01-
24M14578Kačerovský JonášLanškroun0100:00:01-
26M14747Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
27M14859Haislar MiroslavLanškroun0400:00:01-
28M14928Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
29M15035Svatoš MatějPolička0000:00:01-
Trať 0,15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2152Marek MatyášLanškroun9900:00:01-
1Ž2198Pavlasová MarieZŠ Dobrovského Lanškroun9900:00:01-
2Ž237Pecháčková PetraLanškroun9800:00:01-
2M2374Gregora JakubLanškroun9800:00:01-
3Ž2530Kuběnková MarkétaZŠ Rudoltice9800:00:01-
3M2521Krsek MiroslavLuková9800:00:01-
4Ž2760Kuťáková ŠárkaZŠ Dobrovského Lanškroun9900:00:01-
4M276Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:00:01-
5M2992Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:00:01-
5Ž298Pecháčková RenataLanškroun9900:00:01-
6Ž21199Gregorová LenkaLanškroun9800:00:01-
6M21124Tejkl RadekRudoltice9900:00:01-
7Ž21393Prokopová SabinaLanškroun9800:00:01-
7M21398Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:00:01-
8M21578Kunčár Lukáš-9900:00:01-
9M21654Calda JakubMezilesí9800:00:01-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3173Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:01-
2Ž3237Krátká LucieZŠ Dobrovského Lanškroun9800:00:01-
3Ž3359Pejchlová AnnaZŠ Jiráskova Lanškroun9800:00:01-
4Ž3495Hacurová AdélaHO Seloutky9700:00:01-
5Ž3541Budinová NatálieLanškroun9700:00:01-
6Ž3655Kubínová JanaLanškroun9800:00:01-
7Ž3756Kuttichová MarkétaLanškroun9700:00:01-
8Ž38100Chrobáková Anetalanškroun9700:00:01-
9Ž3925Pekařová PetraSázava9800:00:01-
10Ž31088Dobešová KristýnaLanškroun9700:00:01-
11Ž31112Čírtková ŠárkaRudoltice9800:00:01-
12Ž31214Kuběnková KamilaHorní Čermná9800:00:01-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž4170Stránská MichaelaSKI klub Česká Třebová9700:00:01-
1M3186Švanda ŠtěpánPolička9800:00:01-
2M3367Cihlář AdamSokol Hylváty9800:00:01-
2Ž432Vrbíšová SandraKRB Chrudim9600:00:01-
3Ž4546Pospíšilová KláraLanškroun9600:00:01-
3M3562Kuták DanielLanškroun9700:00:01-
4M3745Chalupník JanSlatiňany9800:00:01-
4Ž4731Pabiánová PetraRudoltice9600:00:01-
5Ž4947Kleinová PavlínaLanškroun9700:00:01-
5M393Tancer PetrSokol Přisnotice9700:00:01-
6Ž41140Pokorná AndreaLanškroun9700:00:01-
7Ž41232Perchlíková DenisaRudoltice9700:00:01-
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M7186Siegel JakubAC Choceň9200:00:01-
2M72970Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:00:01-
3M7384Nechvíl PetrAC Choceň9100:00:01-
4M7469Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:00:01-
5M7590Bouška JanSázava9200:00:01-
6M7691Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:00:01-
7M7797Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:00:01-
8M7888Málek JanLanškroun9100:00:01-
9M7918Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:00:01-
10M71015Rejnuš PetrGymnázium Lanškroun9300:00:01-
11M71117Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:00:01-
12M71280Kylar JanLanškroun9100:00:01-
13M71389Beneš TadeášATC Nekoř9100:00:01-
Trať 6,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:22:33102,87
2MA282Dobšíček PavelSK Hronov8000:22:48100,68
3MA314Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7800:23:1796,45
4MA461Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:23:2994,71
1MB517Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:37104,19
5MA688Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:24:0289,90
2MB773Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:24:1099,63
1ZA869Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:24:22129,07
6MA947Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:24:32109,61
3MB1042Siegel JosefAC Choceň5800:24:3596,18
4MB1136Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:24:5693,27
1MC1235Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:25:00107,73
7MA1349Řemínek MatějAC Choceň8600:25:0580,72
8MA1497Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:25:0980,14
9MA1522Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:25:3476,49
1MD1691Krátký FrantišekViking Králiky4300:25:42127,26
1ZB1763Šádková IrenaAC Pardubice6900:25:48128,25
2MC1851Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:25:50101,32
1DM1919Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:26:0397,84
10MA2077Adamec JosefINOB Ústí nad Orlicí8100:26:1370,81
10MA2031Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:26:1370,81
12MA2266Mařík JiříMP Žamberk7200:26:2069,79
2DM2327Červ JakubAtletika Polička8900:26:4492,54
13MA2415Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:5065,42
5MB2510Čechal JaroslavTS Letohrad6100:27:0275,86
3MC2646Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:27:1190,94
6MB272Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:27:2872,27
14MA2890Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:27:3658,72
4MC2980Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:27:4886,20
3DM3081Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:28:0182,58
15MA3198Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:28:0654,35
5MC3229Dostál LadislavMoravská Třebová5600:28:0783,76
7MB3325Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:28:1166,33
8MB3470Stránský TomášSparta Praha6500:28:1465,91
6MC3595Černý VladimírHAC Praha5200:28:2181,97
7MC3692Šebek JindřichCTC FORT SMS Ústí nad Orlicí5600:28:2681,33
4DM3728Sekanina TomášISCAREX Česká Třebová8900:28:3078,83
9MB3813Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:28:4262,05
8MC395Červ MiloslavAtletika Polička5000:28:4778,64
10MB4076Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:28:5260,66
11MB4137Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:29:0259,28
9MC4239Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:29:1974,54
10MC4343Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:29:3572,48
2ZA4418Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:5889,79
12MB4544Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:29:5951,40
16MA4645Horych PavelMK Kladno7000:30:1235,99
11MC4740Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:30:2466,20
13MB4884Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:30:3446,57
17MA493Polák DavidFort SMC Ústí nad Orlicí7500:30:3532,64
14MB5060Ondríšek JosefLanškroun6400:30:5443,80
18MA5126Holub JanDolní Újezd7400:31:0328,56
3ZA5268Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:31:1281,14
2ZB5296Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:31:1292,31
2MD5460Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:31:2488,95
19MA5532Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:31:5520,98
3MD5693Bielčik JindřichLichkov4000:32:1083,79
12MC5733Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:32:1651,85
15MB5859Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:32:1832,20
13MC59100Krumer MiroslavOstrov4900:32:4148,64
1DZ6034Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:32:43110,98
4MD6156Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:32:5079,31
4ZA6258Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:32:5868,75
3ZB6320Schneiderová BedřiškaBTK Moravská Třebová6500:33:0879,44
14MC6487Volf BřetislavLanškroun5200:33:1544,29
4ZB6538Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:33:5873,89
20MA6665Filip LukášKorfbal Kolín7500:34:160,44
15MC6783Velechovský JiříSAZS Králíky5500:34:3134,54
21MA6864Siegel JosefAC Choceň8600:34:430,00
5ZB6989Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:35:0866,12
2DZ7016Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:35:1896,05
5ZA7194Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:35:2751,33
6ZB7248Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:35:3263,46
6ZA7385Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:35:3650,27
3DZ7450Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:35:5092,97
16MC759Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:35:5324,03
1ŽC7699Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:36:31100,00
7ZA7786Böhmová PetraOstrava7600:39:0825,49
17MC7841Sygeryč BohdanMK Pardubice5600:40:320,00
16MB7930Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:43:230,00
5MD8053Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:47:00100,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 55%
Zvolená trasa závodu: 55%
Značení závodu: 55%
Vyhlášení výsledků: 55%
Zpracování výsledků: 50%
Ceny vítězům: 50%
Celkový dojem ze závodu: 55%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
54%

Názory na závod

Chtěl bych popřát tomuto závodu k 25. jubileu a hlavně pořadatelům popřát hodně elánu a sil do dalších ročníků. Jsem pamětníkem téměř všech ročníků a rád bych Otovi a celému pořadatelskému týmu poděkoval za to, že můžeme každý rok přijet na perfektně připravený a zajištěný závod. Vím, že je těžké takto vysoko nastavenou laťku držet, o to větší uznání patří pořadatelům. Děkujeme a těšíme se za rok....
astransky

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód