Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Knířovský běh

10.6.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Knířovský běh
  • datum konání: 10.6.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: BKVM Vysoké Mýto

Sociální sítě

Místo konání

fara, Knířov u Vysokého Mýta
9.30 - 12.00 hodin

Přihlášky

8.00 - 9.30 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč

Popis tratě

Délka: 6 km a méně
Afaltové a lesní cesty ve zvlněném terénu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice ve formátu MS Word.

Kontakt:
Petr Smolák
Jiráskova 482/IV.
566 01 Vysoké Mýto
tel. byt: 465 423 675
tel. zam.: 465 471 803
mobil: 777 051 225

E-mailová adresa

smolakpetr@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.6.2018Knířovský běh269
10.6.2017Knířovský běh193
11.6.2016Knířovský běh216
20.6.2015Knířovský běh229
28.6.2014Knířovský běh213
15.6.2013Knířovský běh192
16.6.2012Knířovský běh182
18.6.2011Knířovský běh161
19.6.2010Knířovský běh141
27.6.2009Knířovský běh151
31.5.2008Knířovský běh121
16.6.2007Knířovský běh104
4.6.2005Knířovský běh112
12.6.2004Knířovský běh51

Statistika závodu Knířovský běh

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 2335

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek Jiří4313
Kopecký Libor5610
Šafář Jaroslav5110
Gregora Filip0210
Smoláková Alexandra9810
Smoláková Dominika0010
Jirásková Eva649
Šimůnková Pavla779
Nechvílová Miroslava609
Boháč Pankrác069
Šimůnek Jan829
Smoláková Valérie939
Šimůnek Jan039
Nechvíl Petr919
Smolák Šimon089
Kopecký Jan909
Smolák Bedřich039
Boháč Bonifác019
Smolák Petr949
Sadílek Ota469
Borek Petr708
Brychta Jakub088
Borek Viktor048
Šimůnek Jan498
Vacek Martin698
Marhold Luboš778
Tomíšek Jindřich398
Bielčik Jindřich408
Stránský Aleš608
Stránská Michaela978
Gregorová Michaela048
Gregora Jakub987
Borková Agáta027
Keprtová Miloslava487
Siegel Josef587
Kubišta Oto537
Buriánek Roman657
Jiskrová Anežka967
Gregorová Monika007
Vaňková Eva677
Štanclová Eliška947
Mlynář Vojtěch987
Štyndl Miroslav577
Svatoš Otakar347
Sejkorová Lenka637
Limburský Jan017
Razým Jan577
Zachař Jiří727
Vondra Vojtěch987
Pilnáček Petr657

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně do 7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1211Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:00:28-
2Ž1368Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:29-
3Ž146Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:30-
4Ž1773Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:32-
5Ž1830Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:36-
6Ž11062Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:40-
7Ž11161Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:41-
8Ž11243Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:00:46-
9Ž11432Švédová VeronikaTJ Jiskra Králíky0200:00:48-
Předžáci do 7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1133Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:00:27-
2M1590Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim9900:00:31-
3M1615Coural MirekJiskra Vir9900:00:32-
4M1988Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:00:38-
5M11314Coural JaroslavJiskra Vír0200:00:46-
6M11524Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:00-
7M11618Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:02-
Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2179Stránská MichaelaSKI klub Česká Třebová9700:01:46-
2Ž228Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:48-
3Ž2387Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:58-
4Ž2422Voleská KláraVysoké Mýto9800:02:09-
5Ž254Sabolčíková NatalieBK Vysoké Mýto9700:02:17-
6Ž2693Hrudová VeronikaJiskra Ústí nad Orlicí9800:02:32-
Žáci nejmladší 8-9 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21381Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:03:26-
2M22129Svatoš JanSKI Česká Třebová9800:03:48-
3M22252Tancer PetrSokol Přisnotice9700:03:50-
4M22365Cihlář AdamSokol Hylváty9800:03:51-
5M22459Kučera MartinSK Vysoké Mýto9800:04:09-
6M22841Spilko OndřejBK Vysoké Mýto9800:04:25-
Žáci mladší 10-11 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3189Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:02:58-
2M3376Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:08-
3M3446Zenkl AdamVysoké Mýto9500:03:11-
4M3667Lakota AntonínAC Choceň9500:03:15-
5M3763Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:16-
6M31121Voleský KryštofVysoké Mýto9500:03:25-
7M31584Cimr TomášSokol Kameničná9600:03:30-
8M31720Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:03:35-
9M32064Frydrych JakubAC Choceň9500:03:47-
10M3257Florián TomášOrel Vysoké Mýto9500:04:16-
Žákyně mladší 10-11 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3248Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:07-
2Ž3555Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:03:14-
3Ž3791Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:16-
4Ž3910Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:03:19-
5Ž31092Hrudová TerezaJiskra Ústí nad Orlicí9500:03:23-
6Ž31137Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:03:25-
7Ž31413Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:28-
8Ž31682Aulichová KateřinaSokol Kameničná9500:03:34-
9Ž31836Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:03:37-
10Ž31957Kučerová LenkaSokol Vysoké Mýto9500:03:45-
11Ž32639Spilková KláraBK Vysoké Mýto9600:04:19-
12Ž3273Špačková KristinaBK Vysoké Mýto9500:04:23-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM325Klaclová ŠárkaSKI klub Česká Třebová9300:05:37-
2ŽM527Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:05:45-
3ŽM89Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:06:13-
4ŽM1049Valenová AdélaAtletika Polička9300:06:21-
5ŽM1140Halaničová LucieTJ Jiskra Králíky9400:06:33-
6ŽM1244Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:06:43-
7ŽM1450Laštůvková KláraAtletika Polička9300:06:52-
8ŽM155Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:06:56-
9ŽM1616Couralová ŠárkaJiskra Vir9300:07:07-
10ŽM1742Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:07:54-
11ŽM1854Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:08:35-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM198Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:05:21-
2MM259Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:05:36-
3MM41Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:05:38-
4MM577Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:05:45-
5MM735Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:06:07-
6MM956Mauer MilanOrel Dolní Dobrouč9400:06:19-
7MM1334Kotala MilanTJ Jiskra Králíky9300:06:44-
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS958Dušková DominikaOrel Dolní Dobrouč9200:12:58-
2ŽS1085Štanclová HanaBK Vysoké Mýto9100:13:27-
3ŽS1190Špačková KláraBK Vysoké Mýto9100:15:41-
Žáci starší 14-15 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS171Siegel JakubAC Choceň9200:08:36-
2MS226Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:08:56-
3MS369Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:01-
4MS472Nikl LukášAC Choceň9100:09:08-
5MS538Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:09:45-
6MS647Mohelník PetrAtletika Polička9200:09:52-
7MS853Šisler DanielOrel Dolní Dobrouč9200:12:57-
Dorostenci starší 16-17 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1575Sekanina TomášISCAREX Česká Třebová8900:25:15102,41
2MD1720Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:25:5297,59
Dorostenky starší 16-17 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD710Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:11:36-
Junioři (trať 6,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA245Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:47103,95
2MA460Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:22:2298,70
3MA585Řemínek MatějAC Choceň8600:22:3197,35
4MA637Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:22:4195,85
5MA729Štěrba ZbyněkOK Lokomotiva Pardubice8300:22:5194,35
6MA810Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:23:5185,35
7MA963Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:24:1382,05
8MA1191Čejka BořivojKRB Chrudim8000:24:2380,55
9MA1317Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:25:0174,85
10MA2346Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:26:2961,65
11MA2635Polák DavidFort SMC Ústí nad Orlicí7500:27:0156,85
12MA2951Šouba VladislavOrel Dolní Dobrouč8100:27:2653,10
13MA3956Filip LukášKorfbal Kolín7500:29:1836,30
14MA4621Siegel JosefAC Choceň8600:30:2626,10
Muži B (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB178Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:41109,61
2MB384Siegel JosefAC Choceň5800:22:15104,63
3MB1244Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:24:2485,76
4MB1461Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:25:1278,73
5MB1631Kysilka VladimírAC Vysoké Mýto6200:25:1877,85
6MB1812Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:25:5672,29
7MB1968Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:0371,27
8MB2280Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:26:2068,78
9MB2428Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:26:4165,71
10MB3159Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:27:3557,80
11MB3358Tomšů PetrMlýn Janderov6400:28:0952,83
12MB4048Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:29:2441,85
Muži C (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC109Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:24:21109,77
2MC2052Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:26:0895,83
3MC2155Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:26:1994,40
4MC2525Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:4890,63
5MC2827Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:27:1287,50
6MC303Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:27:3085,16
7MC4132Bayer MilanCafé Bayer Pardubice5600:29:3369,14
8MC4481Zítko JiříKRB Chrudim5400:29:4467,71
9MC4867Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:30:5458,59
10MC496Krejčí MilanCaFa Bajer5300:31:2454,69
Muži D (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3579Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:28:18103,89
2MD3834Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:28:41101,23
3MD4265Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:29:3694,88
4MD438Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:29:4194,30
5MD5476Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:36:29100,00
Juniorky (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3770Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:28:32113,56
2ŽJ5313Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:32:4186,44
Ženy A (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2757Čejková VěraKRB Chrudim8100:27:07105,34
2ZA3241Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:27:5799,36
3ZA3622Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:28:3195,29
4ZA5119Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:31:3773,04
Ženy B (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3489Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:28:13110,06
2ZB4564Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:30:1596,37
3ZB4736Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:30:4093,57
4ZB507Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:31:3687,28
5ZB5292Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:32:36114,82
6ZB5586Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:37:4985,18
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2179Stránská MichaelaSKI klub Česká Třebová9700:01:46-
2Ž228Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:48-
3Ž2387Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:58-
4Ž2422Voleská KláraVysoké Mýto9800:02:09-
5Ž254Sabolčíková NatalieBK Vysoké Mýto9700:02:17-
6Ž2693Hrudová VeronikaJiskra Ústí nad Orlicí9800:02:32-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3189Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:02:58-
1Ž3248Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:07-
2M3376Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:08-
3M3446Zenkl AdamVysoké Mýto9500:03:11-
2Ž3555Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:03:14-
4M3667Lakota AntonínAC Choceň9500:03:15-
3Ž3791Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:16-
5M3763Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:16-
4Ž3910Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:03:19-
5Ž31092Hrudová TerezaJiskra Ústí nad Orlicí9500:03:23-
6M31121Voleský KryštofVysoké Mýto9500:03:25-
6Ž31137Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:03:25-
1M21381Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:03:26-
7Ž31413Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:28-
7M31584Cimr TomášSokol Kameničná9600:03:30-
8Ž31682Aulichová KateřinaSokol Kameničná9500:03:34-
8M31720Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:03:35-
9Ž31836Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:03:37-
10Ž31957Kučerová LenkaSokol Vysoké Mýto9500:03:45-
9M32064Frydrych JakubAC Choceň9500:03:47-
2M22129Svatoš JanSKI Česká Třebová9800:03:48-
3M22252Tancer PetrSokol Přisnotice9700:03:50-
4M22365Cihlář AdamSokol Hylváty9800:03:51-
5M22459Kučera MartinSK Vysoké Mýto9800:04:09-
10M3257Florián TomášOrel Vysoké Mýto9500:04:16-
11Ž32639Spilková KláraBK Vysoké Mýto9600:04:19-
12Ž3273Špačková KristinaBK Vysoké Mýto9500:04:23-
6M22841Spilko OndřejBK Vysoké Mýto9800:04:25-
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS171Siegel JakubAC Choceň9200:08:36-
2MS226Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:08:56-
3MS369Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:01-
4MS472Nikl LukášAC Choceň9100:09:08-
5MS538Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:09:45-
6MS647Mohelník PetrAtletika Polička9200:09:52-
1ŽD710Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:11:36-
7MS853Šisler DanielOrel Dolní Dobrouč9200:12:57-
1ŽS958Dušková DominikaOrel Dolní Dobrouč9200:12:58-
2ŽS1085Štanclová HanaBK Vysoké Mýto9100:13:27-
3ŽS1190Špačková KláraBK Vysoké Mýto9100:15:41-
Trať 6,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB178Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:41109,61
1MA245Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:47103,95
2MB384Siegel JosefAC Choceň5800:22:15104,63
2MA460Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:22:2298,70
3MA585Řemínek MatějAC Choceň8600:22:3197,35
4MA637Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:22:4195,85
5MA729Štěrba ZbyněkOK Lokomotiva Pardubice8300:22:5194,35
6MA810Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:23:5185,35
7MA963Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:24:1382,05
1MC109Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:24:21109,77
8MA1191Čejka BořivojKRB Chrudim8000:24:2380,55
3MB1244Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:24:2485,76
9MA1317Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:25:0174,85
4MB1461Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:25:1278,73
1MD1575Sekanina TomášISCAREX Česká Třebová8900:25:15102,41
5MB1631Kysilka VladimírAC Vysoké Mýto6200:25:1877,85
2MD1720Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:25:5297,59
6MB1812Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:25:5672,29
7MB1968Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:0371,27
2MC2052Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:26:0895,83
3MC2155Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:26:1994,40
8MB2280Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:26:2068,78
10MA2346Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:26:2961,65
9MB2428Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:26:4165,71
4MC2525Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:4890,63
11MA2635Polák DavidFort SMC Ústí nad Orlicí7500:27:0156,85
1ZA2757Čejková VěraKRB Chrudim8100:27:07105,34
5MC2827Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:27:1287,50
12MA2951Šouba VladislavOrel Dolní Dobrouč8100:27:2653,10
6MC303Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:27:3085,16
10MB3159Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:27:3557,80
2ZA3241Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:27:5799,36
11MB3358Tomšů PetrMlýn Janderov6400:28:0952,83
1ZB3489Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:28:13110,06
1MD3579Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:28:18103,89
3ZA3622Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:28:3195,29
1ŽJ3770Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:28:32113,56
2MD3834Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:28:41101,23
13MA3956Filip LukášKorfbal Kolín7500:29:1836,30
12MB4048Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:29:2441,85
7MC4132Bayer MilanCafé Bayer Pardubice5600:29:3369,14
3MD4265Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:29:3694,88
4MD438Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:29:4194,30
8MC4481Zítko JiříKRB Chrudim5400:29:4467,71
2ZB4564Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:30:1596,37
14MA4621Siegel JosefAC Choceň8600:30:2626,10
3ZB4736Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:30:4093,57
9MC4867Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:30:5458,59
10MC496Krejčí MilanCaFa Bajer5300:31:2454,69
4ZB507Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:31:3687,28
4ZA5119Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:31:3773,04
5ZB5292Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:32:36114,82
2ŽJ5313Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:32:4186,44
5MD5476Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:36:29100,00
6ZB5586Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:37:4985,18

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 0%
Zvolená trasa závodu: 70%
Značení závodu: 50%
Vyhlášení výsledků: 60%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
60%

Názory na závod

dg

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód