Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Ve stopě Líšnické patnáctky

22.10.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Ve stopě Líšnické patnáctky
  • datum konání: 22.10.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SOKOL Líšnice

Sociální sítě

Místo konání

Líšnice - sokolovna
10.00 - 11.25 hodin

Přihlášky

8.30 - 9.30 (dospělí do 10.15) hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč
žactvo 20 Kč

Popis tratě

Délka: muži 8 km, ostatní méně
Závod vede po lesních a polních cestách, zčásti po asfaltu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice přespolního běhu Ve stopě Líšnické patnáctky

Kontakt:
Pavel Bečka
Líšnice 202
561 84
tel.: 603 28 15 24

E-mailová adresa

pavelbecka@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.10.2013Ve stopě Líšnické patnáctky176
6.10.2012Ve stopě Líšnické patnáctky197
9.10.2011Ve stopě Líšnické patnáctky171
10.10.2010Ve stopě Líšnické patnáctky215
19.10.2008Ve stopě Líšnické patnáctky138
21.10.2007Ve stopě Líšnické patnáctky156
23.10.2005Ve stopě Líšnické patnáctky153
23.10.2004Ve stopě Líšnické patnáctky172

Statistika závodu Ve stopě Líšnické patnáctky

  • ročníků: 9
  • závodníků na všech ročnících: 1378

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Strnad Adam009
Fajfr František727
Moravec Jiří967
Večeř Petr997
Martincová Kristýna937
Sadílek Ota466
Moravec Jan026
Suchodol Josef676
Faltusová Simona986
Krejčí Stanislav636
Frydrychová Eliška016
Faltusová Kateřina996
Strnad Tomáš696
Šafář Jaroslav516
Koblížek Jindřich486
Ducháček Bedřich596
Novotný Luděk626
Marek Jiří436
Divíšek Jan936
Koclířová Adéla985
Sontáková Lenka915
Hermann Jakub035
Mařík Jiří725
Kubíčková Nikita025
Krejčí Jaromír665
Procházka Jakub965
Svatoš Otakar345
Valenta Adam985
Kaška Zdeňek645
Vondra Vojtěch985
Suchomel Tomáš975
Vinduška Petr935
Krsek Jaroslav515
Novotný Přemysl595
Borek Petr705
Bielčik Jindřich405
Chmelíček Jordan975
Nechvíl Petr915
Cimr Tomáš965
Fáberová Zuzana965
Černá Kristýna935
Moravec Jakub995
Novotná Dora975
Šimůnková Pavla775
Leicht Jiří495
Stránská Michaela975
Klaclová Šárka934
Havlová Michaela914
Jirásková Eva644
Miřejovský Jiří794

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně r. 99 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1411Molíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:02:00-
2Ž166Faltusová KateřinaSpartak Letohrad9900:02:07-
3Ž1714Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:08-
4Ž182Snítilová ZuzanaSpartak Letohrad9900:02:09-
5Ž11112Štefková JitkaSKI Skuhrov9900:02:14-
6Ž11313Hamerská MichaelaSKI Skuhrov9900:02:15-
7Ž1148Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:16-
8Ž1163Adamcová DominikaSpartak Letohrad9900:02:19-
9Ž1184Smejkalová AndreaSpartak Letohrad9900:02:22-
10Ž12010Frydrychová KateřinaSKI Skuhrov nad Bělou0000:02:23-
11Ž1211Poláková NatálieFenix Ski team Jeseník0000:02:24-
12Ž1245Mrklovská DanaSpartak Letohrad0000:02:29-
13Ž1269Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:35-
Žáci r. 99 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11462Mikyska TomášSK Žamberk0000:01:53-
2M12451Martinec OndřejJiskra Králíky9900:01:58-
3M13453Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:01:59-
4M15452Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:02:01-
5M19455Pecháček ŠimonSKI klub Česká Třebová0000:02:12-
6M110464Nosek VáclavSKI Skuhrov nad Bělou9900:02:13-
7M111456Černý JanŽamberk9900:02:14-
8M115461Strnad AdamSpartak Letohrad0000:02:18-
9M117465Nosek TomášSKI Skuhrov nad Bělou9900:02:21-
10M118459Moravec JakubSpartak Letohrad9900:02:22-
11M122454Metelka OndřejHradec Králové0100:02:26-
12M123463Stejskal LukášSOKOL Líšnice0000:02:28-
13M125457Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:02:34-
14M127458Krčmář JanSpartak Letohrad0200:02:40-
15M128460Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:42-
Žákyně r. 97-98 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž211Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:03:29-
2Ž236Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:32-
3Ž255Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:38-
4Ž273Novotná DoraSpartak Letohrad9700:03:42-
5Ž2134Kopecká SimonaSpartak Letohrad9700:04:11-
6Ž2182Faltusová SimonaSpartak Letohrad9800:04:23-
7Ž2197Koclířová AdélaSpartak Letohrad9800:04:28-
Žáci r. 97-98 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M22475Chmelíček JordanSpartak Letohrad9700:03:31-
2M24471Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:36-
3M26474Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:03:41-
4M28473Svatoš JanSKI Česká Třebová9800:03:48-
5M29472Polák DanielFenix Ski team Jeseník9800:03:51-
6M210477Suchomel TomášSpartak Letohrad9700:03:56-
7M211480Roušavý VojtěchSKI Skuhrov9800:04:05-
7M211476Strnad TomášSpartak Letohrad9700:04:05-
9M213479Valenta AdamBiatlon Letohrad9800:04:11-
10M215481Tancer PetrSokol Přisnotice9700:04:12-
11M216482Suchodol MikulášSpartak Letohrad9800:04:16-
12M217478Lauterbach DavidSK Žamberk9800:04:18-
Žáci mladší r. 95-96 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31510Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:28-
2M32500Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:03:32-
3M33506Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:38-
4M36504Holubář BartolomějSpartak Letohrad9600:03:45-
5M37505Procházka JakubSpartak Letohrad9600:03:50-
6M38509Polák ŠtěpánAC Choceň9500:03:51-
7M310507Lakota AntonínAC Choceň9500:03:56-
8M311511Cimr TomášSpartak Letohrad9600:04:00-
9M312498Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:04:01-
10M314501Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:04:02-
11M315502Faltus VáclavSpartak Letohrad9500:04:05-
12M318503Bárnet MiroslavSpartak Letohrad9600:04:14-
13M321508Frydrych JakubAC Choceň9500:04:23-
14M322499Valena VojtěchAtletika Polička9600:04:24-
15M323496Illichman OndřejTJ Jiskra Králíky9600:04:28-
16M324512Štefek MartinSKI Skuhrov9600:04:36-
17M326497Illichman PetrTJ Jiskra Králíky9600:04:42-
Žákyně mladší r. 95-96 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3417Vodehnalová MartinaSpartak Letohrad9500:03:42-
2Ž3521Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:44-
3Ž3925Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:03:54-
4Ž31219Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:04:01-
5Ž31518Fáberová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad9600:04:05-
6Ž31722Rýznarová MichaelaSKI Skuhrov9600:04:13-
7Ž31923Holíková KristýnaSKI Skuhrov9600:04:16-
8Ž32020Aulichová KateřinaSokol Kameničná9500:04:19-
9Ž32516Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:04:37-
10Ž32724Hamerská DagmarSKI Skuhrov9600:04:55-
Žáci starší r. 93-94 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM152Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:10:28-
2MM246Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:10:43-
3MM350Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:10:49-
4MM449Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:10:58-
5MM548Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:11:06-
6MM644Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9400:11:12-
7MM845Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:11:37-
8MM947Maixner LeošSKI Skuhrov nad Bělou9300:11:41-
9MM1041Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:11:42-
10MM1442Halanič DanielTJ Jiskra Králíky9400:12:51-
11MM1553Haniš PavelTK Choceň9300:12:57-
12MM1643Martinec TomášSKI Skuhrov nad Bělou9400:13:01-
13MM1851Stejskal FilipSK Žamberk9400:16:08-
Dorostenky mladší r. 91-92 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS738Bílá TerezaSKI klub Česká Třebová9200:11:15-
2ŽS1139Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:11:45-
3ŽS1240Satoriová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:12:06-
4ŽS1341Vávrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:12:35-
5ŽS1742Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:13:31-
Dorostenci mladší r. 91-92 (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS252Vávra VlastimilKB OEZ Letohrad9100:16:10-
2MS350Siegel JakubAC Choceň9200:16:16-
3MS447Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:16:33-
4MS549Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:38-
5MS656Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:16:43-
6MS754Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:16:59-
7MS851Morkes MichalKB OEZ Letohrad9100:17:36-
8MS1255Exler LiborSK Žamberk9200:18:23-
9MS1453Vlček JanTJ Spartak OEZ Letohrad9100:18:35-
10MS1643Felgr DanielAC Choceň9200:18:41-
11MS1745Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:19:00-
12MS1846Stempel AdamSKI Skuhrov nad Bělou9200:19:04-
13MS2557Hanuš PetrTK Choceň9200:21:19-
Dorostenci starší r. 89-90 (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD198Kristejn LukášKB OEZ Letohrad8900:19:40-
2MD2100Večeře TomášAtletika Polička9000:19:59-
3MD495Exler OndřejSpartak OEZ Letohrad9000:20:16-
4MD797Poláček AntonínKB OEZ Letohrad8900:21:07-
5MD1299Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:22:04-
6MD1490Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:22:10-
7MD2696Novotný JanTJ Spartak OEZ Letohrad9000:24:02-
Dorostenky starší r. 89-90 (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1367Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:18:2497,06
2ŽD2194Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:20:0378,86
3ŽD2293Levá NikolaKB OEZ Letohrad9000:20:2874,26
4ŽD2491Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:20:5868,75
5ŽD2992Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:23:2042,65
Junioři (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ564Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:32:16107,60
2MJ1277Sejkora KarelAtletika Polička8800:34:4992,40
Muži A (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:31:23102,07
2MA273Kuba MilošKB Nové Město na Moravě6700:31:4699,65
3MA362Dobšíček PavelSK Hronov8000:31:5998,28
4MA474Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:0797,44
5MA675Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:5192,82
6MA776Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:32:5592,40
7MA885Řemínek MatějAC Choceň8600:33:3088,72
8MA958Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:33:4287,46
9MA1070Mařík JiříMP Žamberk7200:34:0185,46
10MA1160Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:34:3881,57
11MA1361Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:34:5679,68
12MA1465Strnad TomášSK Žamberk6900:36:0072,95
13MA1566Suchodol JosefSokol Žamberk6700:38:2757,50
14MA1671Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:39:0353,71
15MA1772Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:39:0453,61
16MA1863Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:39:2651,30
17MA1959Adamec JosefATC INOB Ústí nad Orlicí8100:39:2751,29
Muži B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB385Siegel JosefAC Choceň5800:20:03104,44
2MB562Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:20:3399,57
3MB684Čechal JaroslavTS Letohrad6100:20:5595,99
4MB861Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:21:1792,41
5MB983Kaška ZdeňekLíšnice6400:21:4388,19
6MB1782Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:22:4777,78
7MB1977Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:22:5676,32
8MB2176Novotný LuděkSK Žamberk6200:23:0275,35
9MB2289Tarant LadislavTragéd Team Líšnice6000:23:0375,18
10MB2378Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:23:0774,53
11MB2479Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:23:1473,39
12MB2580Sedlák JiříPřelouč5800:23:1673,07
13MB2881Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:24:1263,97
14MB2986Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:24:1663,32
15MB3087Roháček VladimírSMC Fort Ústí nad Orlicí5800:24:5956,33
16MB3188Nágl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí6800:25:28-
Muži C (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC983Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:21:43101,88
2MC1199Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:21:5799,75
3MC1392Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:22:0698,38
4MC1490Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:22:1097,77
5MC1682Skalický JiříSokol Žamberk5000:22:3494,12
6MC1898Černý VladimírAtletika Albrechtice5200:22:5091,69
7MC2089Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:0190,02
8MC2791Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5000:24:0979,68
9MC3481Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:0344,10
10MC3693Velechovský JiříSAZS Králíky5500:30:1623,87
Muži D (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3294Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:16106,59
2MD3384Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:26:39103,76
3MD3596Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:28:3489,65
4MD3797Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:31:4865,84
5MD3895Kalousek JanSK Žamberk4100:32:5857,25
Juniorky (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1170Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:18:1898,16
2ŽJ1974Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:19:0789,15
Ženy A (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA167Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:15:56125,97
2ZA966Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:17:42104,78
3ZA1073Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:18:12101,21
4ZA2378Pokorová JaroslavaPim Praha7200:20:4872,82
5ZA2771Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:0558,80
Ženy B (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1569Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:18:40112,81
2ZB2072Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:19:32104,12
3ZB2668Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:21:3883,06
4ZB2875Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:22:2575,21
Ženy C (trať 4 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11462Mikyska TomášSK Žamberk0000:01:53-
2M12451Martinec OndřejJiskra Králíky9900:01:58-
3M13453Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:01:59-
1Ž1411Molíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:02:00-
4M15452Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:02:01-
2Ž166Faltusová KateřinaSpartak Letohrad9900:02:07-
3Ž1714Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:08-
4Ž182Snítilová ZuzanaSpartak Letohrad9900:02:09-
5M19455Pecháček ŠimonSKI klub Česká Třebová0000:02:12-
6M110464Nosek VáclavSKI Skuhrov nad Bělou9900:02:13-
7M111456Černý JanŽamberk9900:02:14-
5Ž11112Štefková JitkaSKI Skuhrov9900:02:14-
6Ž11313Hamerská MichaelaSKI Skuhrov9900:02:15-
7Ž1148Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:16-
8M115461Strnad AdamSpartak Letohrad0000:02:18-
8Ž1163Adamcová DominikaSpartak Letohrad9900:02:19-
9M117465Nosek TomášSKI Skuhrov nad Bělou9900:02:21-
9Ž1184Smejkalová AndreaSpartak Letohrad9900:02:22-
10M118459Moravec JakubSpartak Letohrad9900:02:22-
10Ž12010Frydrychová KateřinaSKI Skuhrov nad Bělou0000:02:23-
11Ž1211Poláková NatálieFenix Ski team Jeseník0000:02:24-
11M122454Metelka OndřejHradec Králové0100:02:26-
12M123463Stejskal LukášSOKOL Líšnice0000:02:28-
12Ž1245Mrklovská DanaSpartak Letohrad0000:02:29-
13M125457Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:02:34-
13Ž1269Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:35-
14M127458Krčmář JanSpartak Letohrad0200:02:40-
15M128460Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:42-
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA167Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:15:56125,97
1MS252Vávra VlastimilKB OEZ Letohrad9100:16:10-
2MS350Siegel JakubAC Choceň9200:16:16-
3MS447Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:16:33-
4MS549Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:38-
5MS656Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:16:43-
6MS754Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:16:59-
7MS851Morkes MichalKB OEZ Letohrad9100:17:36-
2ZA966Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:17:42104,78
3ZA1073Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:18:12101,21
1ŽJ1170Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:18:1898,16
8MS1255Exler LiborSK Žamberk9200:18:23-
1ŽD1367Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:18:2497,06
9MS1453Vlček JanTJ Spartak OEZ Letohrad9100:18:35-
1ZB1569Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:18:40112,81
10MS1643Felgr DanielAC Choceň9200:18:41-
11MS1745Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:19:00-
12MS1846Stempel AdamSKI Skuhrov nad Bělou9200:19:04-
2ŽJ1974Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:19:0789,15
2ZB2072Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:19:32104,12
2ŽD2194Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:20:0378,86
3ŽD2293Levá NikolaKB OEZ Letohrad9000:20:2874,26
4ZA2378Pokorová JaroslavaPim Praha7200:20:4872,82
4ŽD2491Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:20:5868,75
13MS2557Hanuš PetrTK Choceň9200:21:19-
3ZB2668Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:21:3883,06
5ZA2771Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:0558,80
4ZB2875Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:22:2575,21
5ŽD2992Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:23:2042,65
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD198Kristejn LukášKB OEZ Letohrad8900:19:40-
2MD2100Večeře TomášAtletika Polička9000:19:59-
1MB385Siegel JosefAC Choceň5800:20:03104,44
3MD495Exler OndřejSpartak OEZ Letohrad9000:20:16-
2MB562Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:20:3399,57
3MB684Čechal JaroslavTS Letohrad6100:20:5595,99
4MD797Poláček AntonínKB OEZ Letohrad8900:21:07-
4MB861Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:21:1792,41
1MC983Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:21:43101,88
5MB983Kaška ZdeňekLíšnice6400:21:4388,19
2MC1199Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:21:5799,75
5MD1299Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:22:04-
3MC1392Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:22:0698,38
6MD1490Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:22:10-
4MC1490Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:22:1097,77
5MC1682Skalický JiříSokol Žamberk5000:22:3494,12
6MB1782Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:22:4777,78
6MC1898Černý VladimírAtletika Albrechtice5200:22:5091,69
7MB1977Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:22:5676,32
7MC2089Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:0190,02
8MB2176Novotný LuděkSK Žamberk6200:23:0275,35
9MB2289Tarant LadislavTragéd Team Líšnice6000:23:0375,18
10MB2378Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:23:0774,53
11MB2479Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:23:1473,39
12MB2580Sedlák JiříPřelouč5800:23:1673,07
7MD2696Novotný JanTJ Spartak OEZ Letohrad9000:24:02-
8MC2791Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5000:24:0979,68
13MB2881Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:24:1263,97
14MB2986Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:24:1663,32
15MB3087Roháček VladimírSMC Fort Ústí nad Orlicí5800:24:5956,33
16MB3188Nágl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí6800:25:28-
1MD3294Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:16106,59
2MD3384Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:26:39103,76
9MC3481Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:0344,10
3MD3596Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:28:3489,65
10MC3693Velechovský JiříSAZS Králíky5500:30:1623,87
4MD3797Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:31:4865,84
5MD3895Kalousek JanSK Žamberk4100:32:5857,25
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:31:23102,07
2MA273Kuba MilošKB Nové Město na Moravě6700:31:4699,65
3MA362Dobšíček PavelSK Hronov8000:31:5998,28
4MA474Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:0797,44
1MJ564Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:32:16107,60
5MA675Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:5192,82
6MA776Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:32:5592,40
7MA885Řemínek MatějAC Choceň8600:33:3088,72
8MA958Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:33:4287,46
9MA1070Mařík JiříMP Žamberk7200:34:0185,46
10MA1160Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:34:3881,57
2MJ1277Sejkora KarelAtletika Polička8800:34:4992,40
11MA1361Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:34:5679,68
12MA1465Strnad TomášSK Žamberk6900:36:0072,95
13MA1566Suchodol JosefSokol Žamberk6700:38:2757,50
14MA1671Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:39:0353,71
15MA1772Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:39:0453,61
16MA1863Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:39:2651,30
17MA1959Adamec JosefATC INOB Ústí nad Orlicí8100:39:2751,29

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Docela zajímavé výsledky v mužím A. Velké překvapení:)
dell.boris
Opraveno, diky za upozorneni.
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód