Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Čertovský běh, Damníkov

2.12.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čertovský běh, Damníkov
  • datum konání: 2.12.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sokol Damníkov

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Damníkov
10.30 hodin

Přihlášky

9.00 - 10.15 hodin v místě startu

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 4,2 km
Převýšení: 220 m
Kratší silniční běh do vrchu, cíl v Anenské Studánce.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Do Orlické běžecké ligy mládeže bodují jen dorostenci a dorostenky.

Kontakt:
Jiří Machytka
561 23 Damníkov 23
tel. zam. 729 716 650
mobil: 723 398 817

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.12.2018Čertovský běh80
2.12.2017Čertovský běh76
3.12.2016Čertovský běh90
5.12.2015Čertovský běh94
6.12.2014Čertovský běh83
7.12.2013Čertovský běh72
8.12.2012Čertovský běh v Damníkově85
3.12.2011Čertovský běh103
4.12.2010Čertovský běh Damníkov73
5.12.2009Čertovský běh109
6.12.2008Čertovský běh88
1.12.2007Čertovský běh v Damníkově93
3.12.2005Čertovský běh v Damníkově64
4.12.2004Čertovský běh, 21. ročník64
6.12.2003Čertovský běh, 20. ročník62
7.12.200219. ročník, Čertovský běh, Damníkov67
8.12.200118. ročník, Čertovský běh Damníkov53
2.12.2000Čertovský běh, 17. ročník63
4.12.1999Čertovský běh, 16. ročník47

Statistika závodu Čertovský běh, Damníkov

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1466

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4619
Keprtová Miloslava4817
Stránský Aleš6016
Šebek Michal8416
Ptáček Ondřej8916
Vacek Martin6916
Krupička Miroslav5315
Švec Miroslav5214
Svatoš Otakar3414
Doleček Josef7913
Šafář Jaroslav5113
Červ Miloslav5013
Šimůnek Jan8212
Nechvíl Petr9112
Šimůnek Jan4912
Král Jindřich7312
Krsek Miroslav4912
Dušková Lenka8011
Štyndl Miroslav5711
Jirásková Eva6411
Šimůnková Pavla7710
Sejkorová Lenka6310
Bielčik Jindřich4010
Ptáček Jakub969
Ptáček František919
Bielčik Petr719
Mertová Michaela769
Ptáček Josef878
Dobšíček Pavel808
Živný Marek918
Řemínek Matěj868
Krňávek Vojtěch548
Horáček Michal758
Kopecký Jan908
Wendlig Miroslav538
Kubišta Oto538
Kačerovský Michal698
Černá Markéta707
Jirásková Bára917
Sadílek Jindřich737
Borek Petr707
Ehrig Rudolf487
Vítek Miroslav727
Šembera Petr517
Šimůnková Zdena587
Stránská Michaela977
Sedláček Roman647
Buriánek Roman657
Pilgr Luděk767
Ráb Pavel527

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ427Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:15:09117,47
2MJ2247Siegel JakubAC Choceň9200:17:1192,97
3MJ2631Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:17:2889,56
4MJ3389Ptáček FrantišekAnenská Studánka9100:18:1480,32
5MJ4063Vinter JanLanškroun8900:18:4773,69
6MJ4620Mohelník PetrAtletika Polička9200:19:2965,26
7MJ5188Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:20:1556,02
8MJ6077Ptáček JakubAnenská Studánka9600:21:1543,98
9MJ6915Hloušek FrantišekSokol Damníkov9000:22:3827,31
10MJ7378Balcar TomášAnenská Studánka9200:23:3915,06
11MJ8055Suchomel JanSokol Damníkov9500:24:206,83
12MJ8217Krejsar JosefSokol Damníkov9000:25:110,00
13MJ8316Krejsar PatrikSokol Damníkov9600:25:270,00
14MJ8984Chromec MichalSokol Damníkov9200:32:560,00
15MJ9141Kaplan PavelSokol Damníkov9700:41:580,00
Muži A (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA156Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:14:30101,97
2MA232Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:14:32101,52
3MA362Dobšíček PavelSK Hronov8000:14:5496,51
4MA55Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:1392,19
5MA624Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:2290,14
6MA811Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:15:3786,72
7MA993Řemínek MatějAC Choceň8600:15:3886,49
8MA137Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:15:5682,40
9MA1568Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:16:0879,67
10MA1766Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:16:3673,29
11MA1845Bielčik PetrLichkov7100:16:4072,38
12MA1986Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:16:5868,29
13MA2358Dostálek PetrASPV Těchonín6700:17:1564,42
14MA2867Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:17:4058,73
15MA3923Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:18:4543,93
16MA6639Oszwald GünterSokol Damníkov6800:22:150,00
Muži B (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB746Siegel JosefAC Choceň5800:15:26102,28
2MB1014Ožana VáclavDTC Litomyšl6400:15:4099,29
3MB1175Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:15:4498,43
4MB1225Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:5396,51
5MB1661Čechal JaroslavTS Letohrad6100:16:2689,47
6MB2019Moravčík ZdeněkDTC Saucony Litomyšl6200:17:0181,99
7MB2436Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:17:2377,30
8MB2581Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:17:2776,44
9MB3064Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:18:0767,90
10MB4813Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:19:3848,47
11MB5257Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:20:2937,58
12MB7273Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:23:320,00
Muži C (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2153Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:17:03105,08
2MC2774Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:17:3499,17
3MC296Černý VladimírHAC Praha5200:17:5295,74
4MC3154Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:18:1291,93
5MC3285Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:18:1391,76
6MC3521Švec MiroslavSokol Potštejn5200:18:2389,84
7MC4130Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:18:5783,36
8MC4244Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:19:0781,45
9MC4482Tomanec PetrTJ Svitavy5600:19:1180,69
10MC4528Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:19:2378,41
11MC5770Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:0758,59
12MC6279Ptáček AloisAnenská Studánka5400:21:3353,64
13MC6483Volf BřetislavLanškroun5200:21:5150,21
14MC7110Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:0136,87
15MC7680Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:23:5426,77
16MC7859Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:24:1023,72
17MC8638Šembera PetrTJ Sokol Damníkov5100:26:570,00
Muži D (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5465Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:20:47101,17
2MD5551Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:20:52100,37
3MD563Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:21:0498,46
4MD6376Bielčik JindřichLichkov4000:21:4791,60
5MD8429Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:25:5352,38
6MD8735Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:27:07100,00
7MD8826Kalousek JanSK Žamberk4100:27:2138,35
Juniorky (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3812Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:18:42111,22
2ŽJ4737Skybová LucieACP Olymp Brno8700:19:33102,64
3ŽJ591Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:21:1186,15
4ŽJ6049Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:21:1585,47
5ŽJ6734Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:22:1675,21
6ŽJ6850Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:22:2274,20
7ŽJ9040Kaplanová MonikaAnenská Studánka9400:41:570,00
8ŽJ9243Pudilová KateřinaAnenská Studánka9800:41:590,00
9ŽJ9342Kaplanová MarieAnenská Studánka9900:42:000,00
Ženy A (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1471Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:16:01117,93
2ZA3433Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:18:1792,17
3ZA3687Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:18:2989,90
4ZA3718Tobišková TerezaSokol Potštejn7700:18:3788,38
5ZA499Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:0471,90
6ZA5052Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:20:1070,76
7ZA5394Pokorová JaroslavaPim Praha7200:20:3166,78
8ZA5869Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:21:0859,77
9ZA7360Sklenářová EvaAnenská Studánka8100:23:3931,17
10ZA752Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:4330,41
11ZA7792Wendligová AnnaSokol Damníkov8500:24:0626,05
12ZA7991Holá ŠárkaSokol Damníkov8600:24:1224,91
Ženy B (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4372Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:19:10119,94
2ZB6548Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:21:5693,95
3ZB708Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:22:4686,12
4ZB8122Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:24:23106,93
5ZB854Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:26:0893,07
Trať 4,2 km, 220 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA156Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:14:30101,97
2MA232Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:14:32101,52
3MA362Dobšíček PavelSK Hronov8000:14:5496,51
1MJ427Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:15:09117,47
4MA55Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:1392,19
5MA624Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:2290,14
1MB746Siegel JosefAC Choceň5800:15:26102,28
6MA811Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:15:3786,72
7MA993Řemínek MatějAC Choceň8600:15:3886,49
2MB1014Ožana VáclavDTC Litomyšl6400:15:4099,29
3MB1175Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:15:4498,43
4MB1225Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:5396,51
8MA137Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:15:5682,40
1ZA1471Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:16:01117,93
9MA1568Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:16:0879,67
5MB1661Čechal JaroslavTS Letohrad6100:16:2689,47
10MA1766Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:16:3673,29
11MA1845Bielčik PetrLichkov7100:16:4072,38
12MA1986Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:16:5868,29
6MB2019Moravčík ZdeněkDTC Saucony Litomyšl6200:17:0181,99
1MC2153Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:17:03105,08
2MJ2247Siegel JakubAC Choceň9200:17:1192,97
13MA2358Dostálek PetrASPV Těchonín6700:17:1564,42
7MB2436Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:17:2377,30
8MB2581Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:17:2776,44
3MJ2631Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:17:2889,56
2MC2774Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:17:3499,17
14MA2867Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:17:4058,73
3MC296Černý VladimírHAC Praha5200:17:5295,74
9MB3064Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:18:0767,90
4MC3154Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:18:1291,93
5MC3285Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:18:1391,76
4MJ3389Ptáček FrantišekAnenská Studánka9100:18:1480,32
2ZA3433Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:18:1792,17
6MC3521Švec MiroslavSokol Potštejn5200:18:2389,84
3ZA3687Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:18:2989,90
4ZA3718Tobišková TerezaSokol Potštejn7700:18:3788,38
1ŽJ3812Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:18:42111,22
15MA3923Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:18:4543,93
5MJ4063Vinter JanLanškroun8900:18:4773,69
7MC4130Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:18:5783,36
8MC4244Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:19:0781,45
1ZB4372Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:19:10119,94
9MC4482Tomanec PetrTJ Svitavy5600:19:1180,69
10MC4528Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:19:2378,41
6MJ4620Mohelník PetrAtletika Polička9200:19:2965,26
2ŽJ4737Skybová LucieACP Olymp Brno8700:19:33102,64
10MB4813Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:19:3848,47
5ZA499Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:0471,90
6ZA5052Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:20:1070,76
7MJ5188Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:20:1556,02
11MB5257Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:20:2937,58
7ZA5394Pokorová JaroslavaPim Praha7200:20:3166,78
1MD5465Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:20:47101,17
2MD5551Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:20:52100,37
3MD563Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:21:0498,46
11MC5770Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:0758,59
8ZA5869Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:21:0859,77
3ŽJ591Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:21:1186,15
8MJ6077Ptáček JakubAnenská Studánka9600:21:1543,98
4ŽJ6049Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:21:1585,47
12MC6279Ptáček AloisAnenská Studánka5400:21:3353,64
4MD6376Bielčik JindřichLichkov4000:21:4791,60
13MC6483Volf BřetislavLanškroun5200:21:5150,21
2ZB6548Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:21:5693,95
16MA6639Oszwald GünterSokol Damníkov6800:22:150,00
5ŽJ6734Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:22:1675,21
6ŽJ6850Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:22:2274,20
9MJ6915Hloušek FrantišekSokol Damníkov9000:22:3827,31
3ZB708Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:22:4686,12
14MC7110Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:0136,87
12MB7273Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:23:320,00
9ZA7360Sklenářová EvaAnenská Studánka8100:23:3931,17
10MJ7378Balcar TomášAnenská Studánka9200:23:3915,06
10ZA752Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:4330,41
15MC7680Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:23:5426,77
11ZA7792Wendligová AnnaSokol Damníkov8500:24:0626,05
16MC7859Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:24:1023,72
12ZA7991Holá ŠárkaSokol Damníkov8600:24:1224,91
11MJ8055Suchomel JanSokol Damníkov9500:24:206,83
4ZB8122Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:24:23106,93
12MJ8217Krejsar JosefSokol Damníkov9000:25:110,00
13MJ8316Krejsar PatrikSokol Damníkov9600:25:270,00
5MD8429Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:25:5352,38
5ZB854Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:26:0893,07
17MC8638Šembera PetrTJ Sokol Damníkov5100:26:570,00
6MD8735Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:27:07100,00
7MD8826Kalousek JanSK Žamberk4100:27:2138,35
14MJ8984Chromec MichalSokol Damníkov9200:32:560,00
7ŽJ9040Kaplanová MonikaAnenská Studánka9400:41:570,00
15MJ9141Kaplan PavelSokol Damníkov9700:41:580,00
8ŽJ9243Pudilová KateřinaAnenská Studánka9800:41:590,00
9ŽJ9342Kaplanová MarieAnenská Studánka9900:42:000,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Čertovský běh má vynikající zázemí a skvělou běžeckou atmosféru, ke které přispívá i vyhlášení nejstarších závodníků včetně nejstarší ženy, což na jiných závodech pořadatelé často opomijejí. Těšíme se na příští ročník a přejeme pořadatelům hodně zdraví a vše nejlepší do Nového roku 2007. Magda a Matěj Jelínkovi
taranta

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód