Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Horní Maršov - Pomezní Boudy

18.4.1992, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Horní Maršov - Pomezní Boudy
  • datum konání: 18.4.1992
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2018Horní Maršov - Pomezní Boudy79
22.4.2017VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy62
23.4.2016VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže82
25.4.2015Horní Maršov - Pomezní Boudy78
26.4.2014Horní Maršov - Pomezní Boudy62
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
23.4.2011VC KRKONOŠ Horní Maršov - Pomezní Boudy67
25.4.2009VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy72
26.4.2008VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy82
28.4.2007VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy98
22.4.2006VC Krkonoš - Horní Maršov - Pomezní Boudy76
30.4.2005Horní Maršov - Pomezní Boudy91
24.4.2004Horní Maršov - Pomezní Boudy93
26.4.2003Horní Maršov - Pomezní Boudy100
20.4.2002Velká cena Krkonoš144
21.4.2001Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy74
22.4.2000Velká Cena Krkonoš88
17.4.1999Velká cena Krkonoš99
18.4.1998Velká cena Krkonoš103
19.4.1997VC Krkonoš - Horní Maršov81
20.4.1996VC KRKONOŠ - Horní Maršov76
22.4.1995Velká cena Krkonoš - Horní Maršov63
23.4.1994VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy76
17.4.1993Horní Maršov - Pomezní boudy72
20.4.1991Horní Maršov - Pomezní Boudy61
21.4.1990Horní Maršov - Pomezní Boudy58
22.4.1989Velká cena Krkonoš - Horní Maršov- Pomezní boudy55

Statistika závodu Horní Maršov - Pomezní Boudy

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 2156

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4826
Pechek František5321
Lanta Jiří4419
Tichý Pavel6319
Paulů Blanka5418
Mach Václav5516
Trnka Milan5616
Tučný Jan4716
Mazač Jaroslav6815
Čipera Radek6415
Holub Petr6615
Brunclík Ivo5815
Zoubek Zdeněk6915
Ulich Petr6814
Vašíček Martin7113
Novotná Eva4813
Šimůnek Jan4913
Marek František4113
Šklíba Karel5013
Linhart Miloš4413
Šmída Oldřich4812
Vítek Miroslav7212
Vojáček Pavel5111
Šteinc Ludvík4111
Fátor Miloslav6411
Miles Petr3711
Nečas Josef5811
Hlusička Josef3811
Krejcar Petr4511
Bolehovský Pavel7110
Šesták Karel7110
Havlíček Zdeněk3510
Zahradník Jan5610
Rücker Oldřich5510
Hynek Petr6310
Šrutek Stanislav5810
Vraštilová Miloslava5610
Pešek Milan6010
Kavan Ivan509
Jirásková Eva649
Sadílek Ota469
Kynčl Stanislav649
Klimeš Bedřich569
Vacková Hana569
Vacarda Vladimír599
Cejzlar Roman719
Vacek Martin698
Špacír Ladislav558
Král Jindřich738
Balcar Luboš588

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ242Molinger JaroslavLoko Trutnov7701:04:3620
2MJ253Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7301:04:4919
3MJ274Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7501:05:5618
4MJ335Novák MiroslavPoniklá7401:08:2817
5MJ406Folc LukášLoko Trutnov7801:10:0416
6MJ427Šípek MichalLoko Trutnov7701:10:5015
7MJ438Kostka JiříLoko Trutnov7701:11:0314
8MJ539Vašíček RomanSKI Radvanice7401:14:4913
Muži A (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:53:5530
2MA23Mišurec ZdeněkTJ Lomnice nad Popelkou5600:54:3929
3MA34Hornych JosefSK Nové Město n. M.6700:56:0228
4MA45Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:57:0127
5MA56Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:57:0526
6MA67Jarotek LukášSokol Hradec Králové6300:57:2625
7MA78Jakl PetrTrutnov6400:57:4724
8MA99Koucký RomanSKI Jilemnice6300:58:4723
9MA1210Karlík MichalLoko Trutnov6401:00:3222
10MA1311Prokop LubomírSpartak Nové Město nad Metují5701:00:4821
11MA1412Dostálek PetrSokol Lukavice6701:01:0220
12MA1513Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5901:01:3119
13MA1614Cobl PavelMaratonstav Úpice7101:02:1418
14MA1715Mraček JanLokomotiva Trutnov6601:02:4917
15MA1916Kulda LiborMaratonstav Úpice7001:03:1116
16MA2017Dufka RadimMaratonstav Úpice5301:03:1215
17MA2218Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5301:03:5214
18MA2819Václ TomášSKI Jilemnice6401:06:4613
19MA2920Čipera RadekSKI Radvanice6401:07:0412
20MA3221Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:07:5211
21MA3522Faltus DavidJablonné nad Orlicí7101:09:1410
22MA3723Vašíček MartinSKI Radvanice7101:09:299
23MA3924Balcar LubošVŠZ Praha5801:09:538
24MA4425Klampfl PavelTJ Spartak Vrchlabí6401:11:287
25MA4726Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:12:056
26MA4827Zelenka PetrTJ Roprachtice6801:13:395
27MA5528Švorčík JanPolice nad Metují6701:16:374
Muži B (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB82Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:58:1220
2MB103Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:58:5419
3MB114Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:58:5518
4MB185Melišík MilanTrutnov4701:03:0117
5MB216Kavan IvanLOKO Trutnov5001:03:3416
6MB237Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:04:3115
7MB308Pajkrt LadislavAFK Hronov4801:07:0614
8MB319Berger JanAFK Hronov4701:07:1413
9MB4510Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:11:3312
10MB4611Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4401:11:3911
11MB592Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:18:4710
Muži C (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC262Šteinc LudvíkTOS Vrchlabí4101:05:2810
2MC383Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:09:329
3MC414Vlk IvanTatran Hostinné4201:10:308
4MC495Fejgl ZdeněkLiga 100 Frýdek Místek4201:13:537
5MC506Bielčik JindřichLichkov4001:14:006
6MC5410Smutný VladimírSokol Dolní Branná3201:15:415
7MC567Miles PetrHostinné3701:16:544
8MC578Straka JosefTatran Ruda nad Moravou3901:17:233
9MC5811Čepelka FrantišekAFK Hronov3201:18:372
10MC6312Kalousek JanKČT Žamberk4101:31:421
Ženy A (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA342Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7101:08:5810
2ZA353Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7201:09:149
3ZA514Klampflová EvaVrchlabí6401:14:078
Ženy B (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB522Vacková HanaČervený Kostelec5601:14:4110
2ZB603Šourková HelenaTrutnov5001:20:599
3ZB614Novotná EvaLetohrad4801:22:418
4ZB625Kleinová MáriaPrievidza3801:25:197
Trať 15 km, 470 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:53:5530
2MA23Mišurec ZdeněkTJ Lomnice nad Popelkou5600:54:3929
3MA34Hornych JosefSK Nové Město n. M.6700:56:0228
4MA45Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:57:0127
5MA56Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:57:0526
6MA67Jarotek LukášSokol Hradec Králové6300:57:2625
7MA78Jakl PetrTrutnov6400:57:4724
1MB82Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:58:1220
8MA99Koucký RomanSKI Jilemnice6300:58:4723
2MB103Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:58:5419
3MB114Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:58:5518
9MA1210Karlík MichalLoko Trutnov6401:00:3222
10MA1311Prokop LubomírSpartak Nové Město nad Metují5701:00:4821
11MA1412Dostálek PetrSokol Lukavice6701:01:0220
12MA1513Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5901:01:3119
13MA1614Cobl PavelMaratonstav Úpice7101:02:1418
14MA1715Mraček JanLokomotiva Trutnov6601:02:4917
4MB185Melišík MilanTrutnov4701:03:0117
15MA1916Kulda LiborMaratonstav Úpice7001:03:1116
16MA2017Dufka RadimMaratonstav Úpice5301:03:1215
5MB216Kavan IvanLOKO Trutnov5001:03:3416
17MA2218Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5301:03:5214
6MB237Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:04:3115
1MJ242Molinger JaroslavLoko Trutnov7701:04:3620
2MJ253Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7301:04:4919
1MC262Šteinc LudvíkTOS Vrchlabí4101:05:2810
3MJ274Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7501:05:5618
18MA2819Václ TomášSKI Jilemnice6401:06:4613
19MA2920Čipera RadekSKI Radvanice6401:07:0412
7MB308Pajkrt LadislavAFK Hronov4801:07:0614
8MB319Berger JanAFK Hronov4701:07:1413
20MA3221Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:07:5211
4MJ335Novák MiroslavPoniklá7401:08:2817
1ZA342Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7101:08:5810
21MA3522Faltus DavidJablonné nad Orlicí7101:09:1410
2ZA353Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7201:09:149
22MA3723Vašíček MartinSKI Radvanice7101:09:299
2MC383Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:09:329
23MA3924Balcar LubošVŠZ Praha5801:09:538
5MJ406Folc LukášLoko Trutnov7801:10:0416
3MC414Vlk IvanTatran Hostinné4201:10:308
6MJ427Šípek MichalLoko Trutnov7701:10:5015
7MJ438Kostka JiříLoko Trutnov7701:11:0314
24MA4425Klampfl PavelTJ Spartak Vrchlabí6401:11:287
9MB4510Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:11:3312
10MB4611Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4401:11:3911
25MA4726Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:12:056
26MA4827Zelenka PetrTJ Roprachtice6801:13:395
4MC495Fejgl ZdeněkLiga 100 Frýdek Místek4201:13:537
5MC506Bielčik JindřichLichkov4001:14:006
3ZA514Klampflová EvaVrchlabí6401:14:078
1ZB522Vacková HanaČervený Kostelec5601:14:4110
8MJ539Vašíček RomanSKI Radvanice7401:14:4913
6MC5410Smutný VladimírSokol Dolní Branná3201:15:415
27MA5528Švorčík JanPolice nad Metují6701:16:374
7MC567Miles PetrHostinné3701:16:544
8MC578Straka JosefTatran Ruda nad Moravou3901:17:233
9MC5811Čepelka FrantišekAFK Hronov3201:18:372
11MB592Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:18:4710
2ZB603Šourková HelenaTrutnov5001:20:599
3ZB614Novotná EvaLetohrad4801:22:418
4ZB625Kleinová MáriaPrievidza3801:25:197
10MC6312Kalousek JanKČT Žamberk4101:31:421

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód