Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pelhřimov - Křemešník

2.5.1992, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Pelhřimov - Křemešník
  • datum konání: 2.5.1992
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 9,8 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:36:5930
2MA23Vašek VladimírSpartak Hlinsko5600:37:1829
3MA34Jansa J.AC Čimelice 00:37:2928
4MA55Rys JaromírMoravská Slávia Brno6400:38:0627
5MA66Kopic VladimírDavSvět5700:38:1526
6MA87Dostálek PetrSokol Lukavice6700:39:3125
7MA98Vítek JaroslavSpartak Jihlava7200:39:3924
8MA119Hošek VáclavSport Pouzar České Budějovice5700:41:0623
9MA1210Rauš KarelSK Kotlářka 00:43:2322
10MA1311Votava R.Sokol Jihlava 00:43:3821
11MA1812Doležal OldřichNová Včelnice5400:46:0120
12MA2513Matějovský PavelPošModř6500:48:4219
Muži B (trať 9,8 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB42Rus ZdeněkTatran Železná Ruda5200:37:5120
2MB73Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:39:0819
3MB104Marek JanVS Tábor4900:40:3518
4MB145Pochobradský PavelSlovan Jindřichův Hradec4600:44:0917
5MB156Svoboda BohuslavSpartak Pelhřimov4900:44:5516
6MB2214Toman L.Sj Pac 00:47:2915
Muži C (trať 9,8 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC172Veyr KarelSokol Doudleby4200:45:4010
2MC193Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:46:029
3MC214Bielčik JindřichLichkov4000:46:408
4MC265Straka JosefTatran Ruda nad Moravou3900:49:197
5MC296Kalousek JanKČT Žamberk4100:56:296
Ženy A (trať 9,8 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA162Vyhnalíková JanaCBO6600:45:0910
2ZA203Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:46:109
3ZA2315Machačová J.KovofLed 00:47:588
Ženy B (trať 9,8 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB242Vacková HanaČervený Kostelec5600:48:2910
2ZB273Novotná EvaSpartak Letohrad4800:52:229
3ZB2815Losmanová HelenaLiga 100 Hradec Králové5200:52:558
Trať 9,8 km, 350 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:36:5930
2MA23Vašek VladimírSpartak Hlinsko5600:37:1829
3MA34Jansa J.AC Čimelice 00:37:2928
1MB42Rus ZdeněkTatran Železná Ruda5200:37:5120
4MA55Rys JaromírMoravská Slávia Brno6400:38:0627
5MA66Kopic VladimírDavSvět5700:38:1526
2MB73Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:39:0819
6MA87Dostálek PetrSokol Lukavice6700:39:3125
7MA98Vítek JaroslavSpartak Jihlava7200:39:3924
3MB104Marek JanVS Tábor4900:40:3518
8MA119Hošek VáclavSport Pouzar České Budějovice5700:41:0623
9MA1210Rauš KarelSK Kotlářka 00:43:2322
10MA1311Votava R.Sokol Jihlava 00:43:3821
4MB145Pochobradský PavelSlovan Jindřichův Hradec4600:44:0917
5MB156Svoboda BohuslavSpartak Pelhřimov4900:44:5516
1ZA162Vyhnalíková JanaCBO6600:45:0910
1MC172Veyr KarelSokol Doudleby4200:45:4010
11MA1812Doležal OldřichNová Včelnice5400:46:0120
2MC193Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:46:029
2ZA203Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:46:109
3MC214Bielčik JindřichLichkov4000:46:408
6MB2214Toman L.Sj Pac 00:47:2915
3ZA2315Machačová J.KovofLed 00:47:588
1ZB242Vacková HanaČervený Kostelec5600:48:2910
12MA2513Matějovský PavelPošModř6500:48:4219
4MC265Straka JosefTatran Ruda nad Moravou3900:49:197
2ZB273Novotná EvaSpartak Letohrad4800:52:229
3ZB2815Losmanová HelenaLiga 100 Hradec Králové5200:52:558
5MC296Kalousek JanKČT Žamberk4100:56:296

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód