Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šárovcova Lhota - Zvičina

9.5.1992, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Šárovcova Lhota - Zvičina
  • datum konání: 9.5.1992
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.5.2018Šárovcova Lhota - Zvičina173
6.5.2017Šárovcova Lhota - Zvičina207
7.5.2016Šárovcova Lhota - Zvičina168
2.5.2015Šárovcova Lhota - Zvičina191
3.5.2014Šárovcova Lhota - Zvičina181
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2012Šárovcova Lhota - Zvičina148
7.5.2011Šárovcova Lhota - Zvičina127
8.5.2010Šárovcova Lhota - Zvičina142
8.5.2009Šárovcova Lhota - Zvičina (MČR veteránů)184
8.5.2008Šárovcova Lhota - Zvičina131
5.5.2007Šárovcova Lhota - Zvičina139
6.5.2006Šárovcova Lhota - Zvičina108
7.5.2005Šárovcova Lhota - Zvičina101
8.5.2004Šárovcova Lhota - Zvičina115
3.5.2003Šárovcova Lhota - Zvičina149
4.5.2002Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2001Šárovcova Lhota - Zvičina118
6.5.2000Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1999Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1998Šárovcova Lhota - Zvičina142
4.5.1996Šárovcova Lhota - Zvičina80
6.5.1995Šárovcova Lhota - Zvičina114
8.5.1994Šárovcova Lhota - Zvičina95
8.5.1993Šárovcova Lhota - Zvičina101
23.5.1990Šárovcova Lhota - Zvičina106
7.5.1989Šárovcova Lhota - Zvičina132
7.5.1988Šárovcova Lhota - Zvičina156
9.5.1987Šárovcova Lhota - Zvičina, 20. ročník180
10.5.1986Šárovcova Lhota - Zvičina, 19. ročník199

Statistika závodu Šárovcova Lhota - Zvičina

  • ročníků: 31
  • závodníků na všech ročnících: 4199

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mach Ladislav4728
Plašil Milan5925
Javůrek Jiří4822
Jančík Bořek6421
Brunclík Ivo5820
Hochman Filip7319
Pechek František5319
Karlík Michal6418
Marek František4118
Svatoň Jiří8518
Jandura Pavel4618
Pešek Milan6017
Šimůnek Jan4917
Krejcar Petr4516
Vávra Martin6316
Paulů Blanka5416
Šklíba Karel5015
Havlíček Zdeněk3515
Tauchman Miloš5315
Záveský Vojtěch7815
Šulc Vladimír6915
Čeřovský Josef4115
Groh Stanislav4615
Tučný Jan4715
Horčička Vratislav4914
Šír Václav4814
Zoubek Zdeněk6914
Kozel Karel5214
Vimr Adolf4314
Hovorka Karel5113
Holeček Martin7413
Jarkovský Oldřich3413
Krejsa Václav5213
Janata Milan8513
Vávra Radek6313
Kutnar Jiří4812
Vraštilová Miloslava5612
Čipera Radek6412
Mach Jiří5212
Čeřovský Jan7512
Šulc Jan7012
Zajíček Tomáš9212
Brendl Jan7511
Malý Jan7311
Horáčková Jana8511
Kupka Martin8211
Kůtek Vladimír5011
Honzák Jiří5011
Mazač Jaroslav6810
Čeřovský Jakub8310

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 19 let a mladší (trať 12,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ72Krejcar DanielTJ DVůr Králové7500:55:3520
2MJ143Brádle TomášNová Paka 00:58:4919
3MJ284Dušek PetrLázně Bělohrad 01:02:3118
4MJ415Vaněk MartinMaratonstav Úpice7501:05:0417
5MJ446Krop PavelSKI Vysoké nad Jizerou7301:06:2916
6MJ467Šídlo VlastimilMlázovice 01:06:3515
7MJ568Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7501:08:4814
8MJ619Kalibán JaroslavSOKOL Nová Paka 01:10:0213
9MJ6310Pleva StanislavTJ Jičín7601:10:1012
10MJ6411Pomikálek JosefJiskra Hořice7501:10:1111
11MJ6612Novák JiříSokol Nová Paka7501:10:3710
12MJ6813Vašíček RomanSKI Radvanice7401:11:289
13MJ7214Štěrba OndřejSokol Mlázovice 01:11:518
14MJ8615Jandura PavelJičín7501:17:467
15MJ8816Novák ZdeněkSokol Nová Paka7701:18:026
Muži 20-29 let (trať 12,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M122Rautenkranc MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí6400:53:1529
2M143Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:54:0328
3M184Klouda DanielOlymp Praha6700:56:3925
4M1115Karlík MichalLoko Trutnov6400:58:1924
5M1126Cobl PavelMaratonstav Úpice7100:58:2823
6M1137Koucký RomanSKI Jilemnice6300:58:4322
7M1158Dostálek PetrSokol Lukavice6700:59:1521
8M1169Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:59:3620
9M11717Jančík BořekJiskra Hořice6400:59:3819
10M12218Vávra MartinTJ Jiskra Hořice6301:01:0215
11M12319Čipera RadekSKI Radvanice6401:01:0814
12M12417Nýdrle MarekSokol Nová Paka 01:01:2913
13M12617Stránský PavelTJ Jičín 01:01:5212
14M13020Vávra RadekTJ Jiskra Hořice6301:02:489
15M13321Václ TomášSKI Jilemnice6401:03:237
16M14317Mašata R.Spartak Hradec Králové 01:05:353
17M14522Vašíček MartinSKI Radvanice7101:06:322
18M15023Nosek JaroslavTJ Dvůr Králové6301:07:390
19M15117Petera L.TJ Milovice 01:07:460
20M15424Klampfl PavelTJ Spartak Vrchlabí6401:08:250
21M17025Sucharda ZdeněkSokol Nová Paka7101:11:390
22M17717Loner KarelSokol Mlázovice 01:13:290
23M18326Zelenka PetrTJ Roprachtice6801:15:320
24M18717Loner MiroslavŠárovcova Lhota 01:17:560
25M18917Brzák MilanRCP Hradec Králové7101:18:270
26M19217Matějka PavelRobousy 01:19:300
Muži 30-39 let (trať 12,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M212Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:51:0930
2M253Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:54:3427
3M264Borůvka VladimírSpartak Nové Město nad Metují5800:55:2226
4M2185Hák ZdeněkSokol Horní Branná5801:00:1018
5M2206Nývlt MilanSKI Radvanice6101:00:1517
6M2217Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5301:00:3616
7M22717Smolík P.TJ Jičín 01:02:1511
8M22918Tauchman MilošSOKOL Nová Paka5301:02:3610
9M23119Langr JiříJiskra Hořice5701:02:518
10M23620Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6001:03:376
11M24017Knytl RomanFA KNYTL 01:04:335
12M24221Novotný JiříMaratonstav Úpice5401:05:344
13M24722Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:06:401
14M25223Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:07:490
15M25717Savický P.Jiskra Hořice 01:09:210
16M26024Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:09:440
17M26225Rohlíček JiříSokol Železnice5401:10:090
18M26517Vávra VladimírJiskra Hořice v Podkrkonoší 01:10:360
19M27317Plašil MilanS.L. Mlázovice5901:12:100
Muži 40-49 let (trať 12,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB32Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:53:4220
2MB93Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:56:5919
3MB104Honzák JiříJičín5000:57:1218
4MB195Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:00:1317
5MB256Kavan IvanLokomotiva Trutnov5001:01:4316
6MB347Pajkrt LadislavAFK Hronov4801:03:3115
7MB398Žižka JiříSokol Bílá Třemešná5001:04:1414
8MB489Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4501:07:0113
9MB4910Mach LadislavLužany4701:07:1412
10MB5311Kůtek VladimírLužany5001:08:1511
11MB5912Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:09:3910
12MB6713Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:10:449
13MB8114Řehák BohumilLázně Bělohrad5101:14:368
14MB9115Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:19:157
15MB9316Horčička VratislavKonecchlumí4901:20:156
16MB9417Kutnar JiříMlázovice4801:22:145
17MB9617Špigl JaroslavLužany4801:24:334
18MB9718Jandura PavelSokol Jičín4601:24:373
19MB9819Mach JiříMlázovice5201:26:312
Muži 50 let a starší (trať 12,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC322Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:03:0610
2MC373Vlk IvanTatran Hostinné4201:03:559
3MC384Marek FrantišekČervený Kostelec4101:04:108
4MC5517Loner KarelŠárovcova Lhota 01:08:297
5MC5818Bielčik JindřichLichkov4001:09:226
6MC6919Jelínek MatějHradec Králové4201:11:305
7MC7520Miles PetrTatran Hostinné3701:12:454
8MC7821Blank JiříLázně Bělohrad3901:13:393
9MC7922Doležal FrantišekJiskra Hořice4201:13:592
10MC8223Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:15:171
11MC8524Čepelka FrantišekAFK Hronov3201:17:280
12MC9025Straka JosefTatran Ruda nad Moravou3901:18:290
13MC9526Kalousek JanSokol Žamberk4101:22:270
14MC10127Čeřovský JosefChoteč4101:27:520
Ženy 25 let a mladší (trať 12,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ352Pátková RadkaMaratonstav Úpice7101:03:3510
2ŽJ843Háková EvaHorní Branná6901:15:427
3ŽJ9917Kalibánová G.Sokol Nová Paka 01:26:576
3ŽJ9917Tauchmanová IvanaSokol Nová Paka 01:26:576
Ženy 26-35 let (trať 12,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA712Vyhnalíková JanaCBO Praha6601:11:479
2ZA7617Černá K.TJ Lázně Bělohrad 01:13:208
3ZA10318Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:41:544
Ženy 36-45 let (trať 12,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB742Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:12:1510
2ZB803Vacková HanaČervený Kostelec5601:14:129
3ZB1044Rohlíčková HanaSokol Železnice5401:44:217
Ženy 46 let a starší (trať 12,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC1022Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:35:028
Trať 12,6 km, 350 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M212Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:51:0930
1M122Rautenkranc MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí6400:53:1529
1MB32Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:53:4220
2M143Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:54:0328
2M253Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:54:3427
3M264Borůvka VladimírSpartak Nové Město nad Metují5800:55:2226
1MJ72Krejcar DanielTJ DVůr Králové7500:55:3520
3M184Klouda DanielOlymp Praha6700:56:3925
2MB93Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:56:5919
3MB104Honzák JiříJičín5000:57:1218
4M1115Karlík MichalLoko Trutnov6400:58:1924
5M1126Cobl PavelMaratonstav Úpice7100:58:2823
6M1137Koucký RomanSKI Jilemnice6300:58:4322
2MJ143Brádle TomášNová Paka 00:58:4919
7M1158Dostálek PetrSokol Lukavice6700:59:1521
8M1169Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:59:3620
9M11717Jančík BořekJiskra Hořice6400:59:3819
4M2185Hák ZdeněkSokol Horní Branná5801:00:1018
4MB195Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:00:1317
5M2206Nývlt MilanSKI Radvanice6101:00:1517
6M2217Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5301:00:3616
10M12218Vávra MartinTJ Jiskra Hořice6301:01:0215
11M12319Čipera RadekSKI Radvanice6401:01:0814
12M12417Nýdrle MarekSokol Nová Paka 01:01:2913
5MB256Kavan IvanLokomotiva Trutnov5001:01:4316
13M12617Stránský PavelTJ Jičín 01:01:5212
7M22717Smolík P.TJ Jičín 01:02:1511
3MJ284Dušek PetrLázně Bělohrad 01:02:3118
8M22918Tauchman MilošSOKOL Nová Paka5301:02:3610
14M13020Vávra RadekTJ Jiskra Hořice6301:02:489
9M23119Langr JiříJiskra Hořice5701:02:518
1MC322Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:03:0610
15M13321Václ TomášSKI Jilemnice6401:03:237
6MB347Pajkrt LadislavAFK Hronov4801:03:3115
1ŽJ352Pátková RadkaMaratonstav Úpice7101:03:3510
10M23620Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6001:03:376
2MC373Vlk IvanTatran Hostinné4201:03:559
3MC384Marek FrantišekČervený Kostelec4101:04:108
7MB398Žižka JiříSokol Bílá Třemešná5001:04:1414
11M24017Knytl RomanFA KNYTL 01:04:335
4MJ415Vaněk MartinMaratonstav Úpice7501:05:0417
12M24221Novotný JiříMaratonstav Úpice5401:05:344
16M14317Mašata R.Spartak Hradec Králové 01:05:353
5MJ446Krop PavelSKI Vysoké nad Jizerou7301:06:2916
17M14522Vašíček MartinSKI Radvanice7101:06:322
6MJ467Šídlo VlastimilMlázovice 01:06:3515
13M24722Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:06:401
8MB489Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4501:07:0113
9MB4910Mach LadislavLužany4701:07:1412
18M15023Nosek JaroslavTJ Dvůr Králové6301:07:390
19M15117Petera L.TJ Milovice 01:07:460
14M25223Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:07:490
10MB5311Kůtek VladimírLužany5001:08:1511
20M15424Klampfl PavelTJ Spartak Vrchlabí6401:08:250
4MC5517Loner KarelŠárovcova Lhota 01:08:297
7MJ568Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7501:08:4814
15M25717Savický P.Jiskra Hořice 01:09:210
5MC5818Bielčik JindřichLichkov4001:09:226
11MB5912Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:09:3910
16M26024Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:09:440
8MJ619Kalibán JaroslavSOKOL Nová Paka 01:10:0213
17M26225Rohlíček JiříSokol Železnice5401:10:090
9MJ6310Pleva StanislavTJ Jičín7601:10:1012
10MJ6411Pomikálek JosefJiskra Hořice7501:10:1111
18M26517Vávra VladimírJiskra Hořice v Podkrkonoší 01:10:360
11MJ6612Novák JiříSokol Nová Paka7501:10:3710
12MB6713Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:10:449
12MJ6813Vašíček RomanSKI Radvanice7401:11:289
6MC6919Jelínek MatějHradec Králové4201:11:305
21M17025Sucharda ZdeněkSokol Nová Paka7101:11:390
1ZA712Vyhnalíková JanaCBO Praha6601:11:479
13MJ7214Štěrba OndřejSokol Mlázovice 01:11:518
19M27317Plašil MilanS.L. Mlázovice5901:12:100
1ZB742Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:12:1510
7MC7520Miles PetrTatran Hostinné3701:12:454
2ZA7617Černá K.TJ Lázně Bělohrad 01:13:208
22M17717Loner KarelSokol Mlázovice 01:13:290
8MC7821Blank JiříLázně Bělohrad3901:13:393
9MC7922Doležal FrantišekJiskra Hořice4201:13:592
2ZB803Vacková HanaČervený Kostelec5601:14:129
13MB8114Řehák BohumilLázně Bělohrad5101:14:368
10MC8223Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:15:171
23M18326Zelenka PetrTJ Roprachtice6801:15:320
2ŽJ843Háková EvaHorní Branná6901:15:427
11MC8524Čepelka FrantišekAFK Hronov3201:17:280
14MJ8615Jandura PavelJičín7501:17:467
24M18717Loner MiroslavŠárovcova Lhota 01:17:560
15MJ8816Novák ZdeněkSokol Nová Paka7701:18:026
25M18917Brzák MilanRCP Hradec Králové7101:18:270
12MC9025Straka JosefTatran Ruda nad Moravou3901:18:290
14MB9115Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:19:157
26M19217Matějka PavelRobousy 01:19:300
15MB9316Horčička VratislavKonecchlumí4901:20:156
16MB9417Kutnar JiříMlázovice4801:22:145
13MC9526Kalousek JanSokol Žamberk4101:22:270
17MB9617Špigl JaroslavLužany4801:24:334
18MB9718Jandura PavelSokol Jičín4601:24:373
19MB9819Mach JiříMlázovice5201:26:312
3ŽJ9917Tauchmanová IvanaSokol Nová Paka 01:26:576
3ŽJ9917Kalibánová G.Sokol Nová Paka 01:26:576
14MC10127Čeřovský JosefChoteč4101:27:520
1ŽC1022Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:35:028
3ZA10318Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:41:544
3ZB1044Rohlíčková HanaSokol Železnice5401:44:217

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód