Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Poniklá - Rezek

16.5.1992, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Poniklá - Rezek
  • datum konání: 16.5.1992
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.2009Poniklá - Rezek85
31.5.2008Poniklá - Rezek79
16.6.2007Poniklá - Rezek80
20.5.2006Poniklá - Rezek - SÚPEME DO KRKONOŠ59
4.6.2005Poniklá - Rezek75
22.5.2004Poniklá - Rezek - Súpeme do Krkonoš64
14.6.2003Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek65
15.6.2002Poniklá - Rezek122
17.6.2001Poniklá - Rezek84
17.6.2000Poniklá - Rezek108
19.6.1999Poniklá - Rezek130
20.6.1998Poniklá - Rezek95
6.7.1996Poniklá - Rezek105
1.7.1995Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek97
2.7.1994Poniklá - Rezek77
3.7.1993Poniklá - Rezek99
19.5.1991Poniklá - Rezek91
20.5.1990Poniklá - Rezek76
21.5.1989Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek67
22.5.1988Poniklá - Rezek79
23.5.1987Poniklá - Rezek51
24.5.1986Sůpeme do Krkonoš, Poniklá - Rezek, 4. ročník80

Statistika závodu Poniklá - Rezek

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 1868

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4820
Šír Václav4819
Kynčl Stanislav6419
Brunclík Ivo5818
Šimůnek Jan4916
Pechek František5316
Havlíček Zdeněk3515
Vojáček Pavel5115
Mach Václav5515
Hlusička Josef3815
Tomíček Josef5914
Zoubek Zdeněk6914
Soukup Ladislav5813
Trejbal Karel5112
Kůtek Vladimír5012
Marek František4112
Paulů Blanka5412
Biemann Götz4311
Kadavý Jan4711
Tučný Jan4710
Trakal Jaroslav3310
Libra Jiří3710
Jirásková Eva6410
Hádek Josef539
Gombita Josef589
Švec Milan639
Šmída Oldřich488
Miles Petr378
Grohová Jaroslava518
Lanta Jiří448
Novák Karel478
Buchar Jan338
Plašil Milan598
Vítek Miroslav728
Skalský Roman758
Linhart Miloš448
Kašpar Josef388
Jarkovský Oldřich348
Losman Miroslav517
Svatoš Otakar347
Kašpar Jan717
Stránský Aleš607
Šteinc Ludvík417
Smrčka Miloš547
Dostálek Petr677
Filingr Čeněk617
Jirsa Pavel617
Palán Zdeněk567
Kavan Ivan507
Mazač Jaroslav687

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,2 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ222Molinger JaroslavLoko Trutnov7700:43:5520
2MJ283Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:45:3419
3MJ324Kostka JiříLoko Trutnov7700:45:4518
4MJ345Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:45:5817
5MJ496Setunský PavelSpartak Rokytnice nad Jizerou7700:48:0616
6MJ547Vašíček RomanSKI Radvanice7400:49:0415
7MJ558Novák MiroslavSeba Poniklá7400:49:5114
8MJ649Skalský PetrTJ Seba Poniklá7600:53:0413
9MJ6610Šípek MichalLoko Trutnov7700:53:4712
10MJ7711Kramár BedřichJiskra Josefův Důl7800:59:2511
Muži A (trať 10,2 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:38:4030
2MA23Hornych JosefSK Nové Město n. M.6700:38:5429
3MA34Dvořák JiříJiskra Tanvald5800:39:0928
4MA45Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:39:4127
5MA56Koucký RomanSKI Jilemnice6300:40:0726
6MA97Rys JaromírMoravská Slávia Brno6400:41:1025
7MA108Čechal MilanJiskra Ústí nad Orlicí5900:41:2424
8MA119Plíhal JanKRB Koberovy6700:41:4123
9MA1210Dvořák LiborDGP Praha5700:41:5622
10MA1411Karlík MichalLoko Trutnov6400:42:3121
11MA1512Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:42:3220
12MA1613Dostálek PetrSokol Lukavice6700:42:3519
13MA1714Choc PetrAC Rumburk6400:42:4818
14MA1915Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:43:3217
15MA2016Nývlt MilanSKI Radvanice6100:43:3816
16MA2117Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:43:5015
17MA2318Drahoňovský RomanKRB Koberovy6700:44:3114
18MA2419Švec MilanSlovan Špindlerův Mlýn6300:44:3913
19MA2520Lukeš RomanSKI Benešov u Semil7000:45:0312
20MA2921Čipera RadekSKI Radvanice6400:45:3811
21MA3322Mikula JiříLomnice nad Popelkou5400:45:5310
22MA3523Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:46:119
23MA3624Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:158
24MA3825Bolehovský PavelKER TEAM7100:46:317
25MA3926Vašíček MartinSKI Radvanice7100:46:376
26MA4027Vejnar JiříSKI Benešov u Semil6700:46:395
27MA4428Klampfl PavelTJ Spartak Vrchlabí6400:47:254
28MA4629Zelenka PetrTJ Roprachtice6800:47:573
29MA4730Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5900:47:592
30MA4831Mocker FrantišekLokomotiva Děčín5800:48:031
31MA5132Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:48:350
32MA5233Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:49:000
33MA6334Hřebejk JiříLiga 100 Praha5500:52:340
Muži B (trať 10,2 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB62Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:40:3020
2MB73Rus ZdeněkArnika Špičák na Šumavě5200:40:4019
3MB84Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:40:5518
4MB135Smitka LadislavKRB Koberovy5200:42:2017
5MB186Kavan IvanLokomotiva Trutnov5000:43:2016
6MB267Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:45:1815
7MB278Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:45:3014
8MB419Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:46:4713
9MB6110Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:51:5512
10MB7211Tučný JanVCHŽ Pardubice4700:55:4911
11MB7412Šimůnek JanLokomotiva Česká Třebová4900:57:1410
Muži C (trať 10,2 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC302Veyr KarelSokol Doudleby4200:45:3910
2MC313Vlk IvanTatran Hostinné4200:45:409
3MC374Šteinc LudvíkTOS Vrchlabí4100:46:268
4MC426Marek FrantišekČervený Kostelec4100:46:557
5MC435Žid MilanZDŠ Teplice nad Metují4100:46:556
6MC567Havran MiroslavSokol Litomyšl3700:49:535
7MC578Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:50:124
8MC599Bielčik JindřichLichkov4000:51:103
9MC6210Miles PetrTatran Hostinné3700:52:222
10MC6511Trakal JaroslavSokol Vesec3300:53:161
11MC6712Král JosefStart Č.Třebová4000:53:570
12MC6813Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:54:150
13MC6914Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:54:340
14MC7015Čepelka FrantišekAFK Hronov3200:55:010
15MC7116Moudrý JiříVella Trin Lázně Bělohrad4100:55:140
16MC7317Straka JosefTatran Ruda nad Moravou3900:56:130
17MC7818Kalousek JanKČT Žamberk4101:00:590
18MC7919Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3701:02:560
19MC8020Salátek MiroslavSokol Kruh4101:03:010
Ženy A (trať 10,2 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA452Vyhnalíková JanaOlymp Praha6600:47:5310
2ZA533Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:49:039
3ZA604Klampflová EvaSpartak Vrchlabí6400:51:418
4ZA815Kozlovská AngelaJiskra Josefův Důl8001:04:467
5ZA826Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:06:506
Ženy B (trať 10,2 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB502Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:48:1110
2ZB583Vacková HanaČervený Kostelec5600:50:549
3ZB754Šourková HelenaTrutnov5000:57:268
4ZB765Novotná EvaLetohrad4800:58:227
Trať 10,2 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:38:4030
2MA23Hornych JosefSK Nové Město n. M.6700:38:5429
3MA34Dvořák JiříJiskra Tanvald5800:39:0928
4MA45Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:39:4127
5MA56Koucký RomanSKI Jilemnice6300:40:0726
1MB62Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:40:3020
2MB73Rus ZdeněkArnika Špičák na Šumavě5200:40:4019
3MB84Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:40:5518
6MA97Rys JaromírMoravská Slávia Brno6400:41:1025
7MA108Čechal MilanJiskra Ústí nad Orlicí5900:41:2424
8MA119Plíhal JanKRB Koberovy6700:41:4123
9MA1210Dvořák LiborDGP Praha5700:41:5622
4MB135Smitka LadislavKRB Koberovy5200:42:2017
10MA1411Karlík MichalLoko Trutnov6400:42:3121
11MA1512Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:42:3220
12MA1613Dostálek PetrSokol Lukavice6700:42:3519
13MA1714Choc PetrAC Rumburk6400:42:4818
5MB186Kavan IvanLokomotiva Trutnov5000:43:2016
14MA1915Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:43:3217
15MA2016Nývlt MilanSKI Radvanice6100:43:3816
16MA2117Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:43:5015
1MJ222Molinger JaroslavLoko Trutnov7700:43:5520
17MA2318Drahoňovský RomanKRB Koberovy6700:44:3114
18MA2419Švec MilanSlovan Špindlerův Mlýn6300:44:3913
19MA2520Lukeš RomanSKI Benešov u Semil7000:45:0312
6MB267Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:45:1815
7MB278Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:45:3014
2MJ283Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:45:3419
20MA2921Čipera RadekSKI Radvanice6400:45:3811
1MC302Veyr KarelSokol Doudleby4200:45:3910
2MC313Vlk IvanTatran Hostinné4200:45:409
3MJ324Kostka JiříLoko Trutnov7700:45:4518
21MA3322Mikula JiříLomnice nad Popelkou5400:45:5310
4MJ345Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:45:5817
22MA3523Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:46:119
23MA3624Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:158
3MC374Šteinc LudvíkTOS Vrchlabí4100:46:268
24MA3825Bolehovský PavelKER TEAM7100:46:317
25MA3926Vašíček MartinSKI Radvanice7100:46:376
26MA4027Vejnar JiříSKI Benešov u Semil6700:46:395
8MB419Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:46:4713
4MC426Marek FrantišekČervený Kostelec4100:46:557
5MC435Žid MilanZDŠ Teplice nad Metují4100:46:556
27MA4428Klampfl PavelTJ Spartak Vrchlabí6400:47:254
1ZA452Vyhnalíková JanaOlymp Praha6600:47:5310
28MA4629Zelenka PetrTJ Roprachtice6800:47:573
29MA4730Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5900:47:592
30MA4831Mocker FrantišekLokomotiva Děčín5800:48:031
5MJ496Setunský PavelSpartak Rokytnice nad Jizerou7700:48:0616
1ZB502Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:48:1110
31MA5132Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:48:350
32MA5233Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:49:000
2ZA533Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:49:039
6MJ547Vašíček RomanSKI Radvanice7400:49:0415
7MJ558Novák MiroslavSeba Poniklá7400:49:5114
6MC567Havran MiroslavSokol Litomyšl3700:49:535
7MC578Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:50:124
2ZB583Vacková HanaČervený Kostelec5600:50:549
8MC599Bielčik JindřichLichkov4000:51:103
3ZA604Klampflová EvaSpartak Vrchlabí6400:51:418
9MB6110Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:51:5512
9MC6210Miles PetrTatran Hostinné3700:52:222
33MA6334Hřebejk JiříLiga 100 Praha5500:52:340
8MJ649Skalský PetrTJ Seba Poniklá7600:53:0413
10MC6511Trakal JaroslavSokol Vesec3300:53:161
9MJ6610Šípek MichalLoko Trutnov7700:53:4712
11MC6712Král JosefStart Č.Třebová4000:53:570
12MC6813Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:54:150
13MC6914Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:54:340
14MC7015Čepelka FrantišekAFK Hronov3200:55:010
15MC7116Moudrý JiříVella Trin Lázně Bělohrad4100:55:140
10MB7211Tučný JanVCHŽ Pardubice4700:55:4911
16MC7317Straka JosefTatran Ruda nad Moravou3900:56:130
11MB7412Šimůnek JanLokomotiva Česká Třebová4900:57:1410
3ZB754Šourková HelenaTrutnov5000:57:268
4ZB765Novotná EvaLetohrad4800:58:227
10MJ7711Kramár BedřichJiskra Josefův Důl7800:59:2511
17MC7818Kalousek JanKČT Žamberk4101:00:590
18MC7919Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3701:02:560
19MC8020Salátek MiroslavSokol Kruh4101:03:010
4ZA815Kozlovská AngelaJiskra Josefův Důl8001:04:467
5ZA826Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:06:506

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód