Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

9.7.2000, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 9.7.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.6.2020Běh na Kozlovský kopec80
23.6.2019Běh na Kozlovský kopec88
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 29
  • závodníků na všech ročnících: 2775

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6927
Stránský Aleš6024
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Zajíc Jan5320
Šimůnek Jan8220
Ducháček Bedřich5918
Keprtová Miloslava4818
Mannlová Jana8017
Kalous Petr7717
Jirásková Eva6417
Svatoš Otakar3416
Horáček Michal7516
Krsek Miroslav4916
Kebrle Milan7515
Dušková Lenka8015
Javůrek Jiří4814
Kalousek Jan4114
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Vodička Jan4514
Tučný Jan4713
Krupička Miroslav5313
Šimůnková Pavla7713
Razým Jan5713
Leszkow Petr4413
Červ Miloslav5013
Borek Petr7013
Zajíc Jakub8912
Bielčik Jindřich4012
Matyášová Jana6512
Vraštilová Miloslava5612
Sedlák Jiří5812
Merta Jaroslav3512
Doleček Josef7911
Šrutek Stanislav5811
Wendlig Miroslav5311
Kubišta Oto5311
Kostřicová Blanka6111
Vacarda Vladimír5911
Hanuš Petr6410
Velechovský Jiří5510
Pečenka Libor6110
Vítek Miroslav7210
Nechvílová Miroslava6010
Brádle Václav3710
Krsek Jaroslav5110
Král Josef4010
Stránská Adéla9110
Novotný Jiří4510

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1425Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov8200:19:3820
2MJ2470Polášek JanKelč 00:20:3319
3MJ3242Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:1018
4MJ3439Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:21:2017
5MJ3750Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:21:2416
6MJ52106Berger JanAK Moravská Třebová8400:21:5215
7MJ75104Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:23:3314
8MJ7677Exler PavelSokol Žamberk8200:23:3413
9MJ78101Tobiáš MartinSK Polička8400:23:4212
10MJ8215Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:23:5411
11MJ83124Kubíček JanLitomyšl8700:23:5710
12MJ9851Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:25:039
13MJ113112Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:29:338
Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Skalský RomanSlovan Mariánské Lázně7500:17:4130
2MA2105Kynčl StanislavAFK Chrudim - Mediplast6400:18:1429
3MA384Vodehnal JanLABE TRI CLUB HK7300:18:2528
4MA482Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:18:2727
5MA536Ulich PetrMaterial Technology6800:18:2926
6MA616Poduška JosefAC Kladno6200:18:3725
7MA749Dobšíček Pavel2 B Tým8000:18:4224
8MA912Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:0823
9MA106Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:19:1322
10MA12100Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:19:3121
11MA1556Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:19:3920
12MA1646Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:19:4219
13MA19116Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:20:0518
14MA219Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:20:25-
15MA2327Rubáček NorbertSDH Rtyně8000:20:3217
16MA26108Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl7300:20:3716
17MA2741Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:3915
18MA2885Pozler TomášAC Pardubice7600:20:4114
19MA298Grycman KazimierzBabice PL7200:20:43-
20MA3194Dvořák JiříViking Jilemnice6300:21:0113
21MA3667Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:21:2312
22MA3983Smešný BronislavSokol Sobotín6800:21:3011
23MA4018Suchánek LukášKHB Radegast7900:21:3210
24MA41114Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:21:339
24MA4181Levý TomášLO Rokytnice6700:21:339
24MA4174Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:21:339
27MA4722Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:21:396
28MA51117Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:21:505
29MA53110Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:21:554
30MA5466Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:22:033
31MA5592Bříza VáclavKlášterec nad Orlicí7000:22:042
32MA5635Weiter RomanLRS Vyškov7500:22:081
33MA5869Vodička JanŠelasport Přerov7800:22:110
34MA675Pečenka LiborKHB Radegast6100:22:570
35MA6876Novotný LuděkŽamberk6200:22:580
36MA69115Kolář PetrČeská Třebová6700:23:000
37MA7055Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:23:110
38MA7254Dostálek PetrTěchonín6700:23:140
39MA8123Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:23:500
40MA8879Suchodol JosefBorec Žamberk6700:24:110
41MA9124Smolák PetrISCAREX Česká Třebová6400:24:220
Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB820Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:5820
2MB1152Kolínek FrantišekAK Perná5600:19:2719
3MB1398Filip LubošAC Choceň5900:19:3618
4MB1795Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:19:4817
5MB207Špacír LadislavLoko Břeclav5500:20:1316
6MB2210Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:20:2615
7MB301Gombita JosefBKF-Č Kadaň5800:20:4514
8MB3896Šlajs TomášMontan Choceň 00:21:2813
9MB4143Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:21:3312
10MB4586Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:21:3711
11MB4845Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:21:4310
12MB494Kubr VáclavLABE TRI CLUB HK5500:21:479
13MB5038Hejl JanŠumperk5300:21:498
14MB5772Marek DalimilASK Blansko6000:22:107
15MB62121Štyndl MiroslavSK Polička5700:22:406
16MB7131Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:23:135
17MB7493Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:23:294
18MB77113Zajíc JanKRB Chrudim5300:23:353
19MB8529Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:24:012
20MB9026Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:171
21MB9573Ráb PavelCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5200:24:330
22MB10980Exler PavelZEZ Žamberk5800:28:000
23MB11662Krása RomanČeská Třebová5300:30:190
24MB122126Pecina MilanČeská Třebová6000:34:400
Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1844Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:19:5110
2MC252Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:20:359
3MC3378Skalický JiříSokol Žamberk5000:21:178
4MC35103Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:21:227
5MC5968Vodička JanŠelasport Přerov 00:22:176
6MC6348Kvasnička FrantišekFerodo Kostelec nad Orlicí4700:22:425
7MC6571Chytil VladimírTJ Všechovice5000:22:494
8MC8032Lerch VladislavMILO Olomouc4800:23:473
9MC8413Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:24:002
10MC8691Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:24:061
11MC8940Leicht JiříTJ Těchonín4900:24:150
12MC9187Michl PavelPorkert Skuhrov n. B.4700:24:220
13MC9389Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:240
14MC9658Sadílek VáclavAlbrechtice5000:24:400
15MC10057Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:25:490
16MC10397Černý MilanAC Choceň4800:26:110
17MC107122Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:350
18MC108125Kubíček JanLitomyšl5000:27:390
19MC11028Tučný JanMK Pardubice4700:28:050
20MC11511Vacek LadislavČeská Třebová4300:30:020
21MC11888Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová4700:30:440
22MC123123Kalousek JanKČT Žamberk4100:35:200
23MC126109Kalous VladimírŽamberk4300:46:110
Muži D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6637Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:22:5110
2MD9414Zálešák FrantišekKD Havířov3700:24:329
3MD9721Nanke WernerBK Kravaře3800:24:468
4MD9953Bielčík JindřichLichkov 00:25:177
5MD10147Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:25:566
6MD10433Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:26:435
7MD111118Hrubý MilanASK Blansko3800:28:144
Juniorky (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7317Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:23:2510
2ŽJ11975Čechalová HanaSokol Mistrovice8600:31:179
3ŽJ12463Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:36:428
4ŽJ12565Jirásková HankaLanškroun8900:38:467
Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA46102Havelková DagmarJilemnice7200:21:3810
2ZA6034Hanáková MiroslavaACP Brno6600:22:199
3ZA6499Fořtová IvetaSokol Kolín7200:22:488
4ZA102111Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:26:017
5ZA10530Čtvrtečková PetraJablonné nad Orlicí6900:27:206
6ZA10661Dušková LenkaSKP Duha Fort Lanškroun8000:27:265
7ZA11219Popovová MartinaMaraton Club Kladno7400:28:294
8ZA120119Eisenvortová GabrielaLoko Česká Třebová7500:32:443
8ZA120120Kolářová LucieVDA Aerobic Club7500:32:443
Ženy B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB61107Paulů BlankaVrchlabí5400:22:2610
2ZB793Kubrová DagmarLABE TRI CLUB HK6300:23:449
3ZB8759Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:24:108
4ZB11464Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:29:487
5ZB11790Chmelíková JitkaSokol Brno - Černovice5400:30:236
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Skalský RomanSlovan Mariánské Lázně7500:17:4130
2MA2105Kynčl StanislavAFK Chrudim - Mediplast6400:18:1429
3MA384Vodehnal JanLABE TRI CLUB HK7300:18:2528
4MA482Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:18:2727
5MA536Ulich PetrMaterial Technology6800:18:2926
6MA616Poduška JosefAC Kladno6200:18:3725
7MA749Dobšíček Pavel2 B Tým8000:18:4224
1MB820Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:5820
8MA912Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:0823
9MA106Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:19:1322
2MB1152Kolínek FrantišekAK Perná5600:19:2719
10MA12100Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:19:3121
3MB1398Filip LubošAC Choceň5900:19:3618
1MJ1425Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov8200:19:3820
11MA1556Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:19:3920
12MA1646Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:19:4219
4MB1795Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:19:4817
1MC1844Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:19:5110
13MA19116Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:20:0518
5MB207Špacír LadislavLoko Břeclav5500:20:1316
14MA219Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:20:25-
6MB2210Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:20:2615
15MA2327Rubáček NorbertSDH Rtyně8000:20:3217
2MJ2470Polášek JanKelč 00:20:3319
2MC252Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:20:359
16MA26108Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl7300:20:3716
17MA2741Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:3915
18MA2885Pozler TomášAC Pardubice7600:20:4114
19MA298Grycman KazimierzBabice PL7200:20:43-
7MB301Gombita JosefBKF-Č Kadaň5800:20:4514
20MA3194Dvořák JiříViking Jilemnice6300:21:0113
3MJ3242Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:1018
3MC3378Skalický JiříSokol Žamberk5000:21:178
4MJ3439Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:21:2017
4MC35103Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:21:227
21MA3667Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:21:2312
5MJ3750Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:21:2416
8MB3896Šlajs TomášMontan Choceň 00:21:2813
22MA3983Smešný BronislavSokol Sobotín6800:21:3011
23MA4018Suchánek LukášKHB Radegast7900:21:3210
24MA4181Levý TomášLO Rokytnice6700:21:339
9MB4143Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:21:3312
24MA4174Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:21:339
24MA41114Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:21:339
10MB4586Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:21:3711
1ZA46102Havelková DagmarJilemnice7200:21:3810
27MA4722Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:21:396
11MB4845Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:21:4310
12MB494Kubr VáclavLABE TRI CLUB HK5500:21:479
13MB5038Hejl JanŠumperk5300:21:498
28MA51117Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:21:505
6MJ52106Berger JanAK Moravská Třebová8400:21:5215
29MA53110Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:21:554
30MA5466Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:22:033
31MA5592Bříza VáclavKlášterec nad Orlicí7000:22:042
32MA5635Weiter RomanLRS Vyškov7500:22:081
14MB5772Marek DalimilASK Blansko6000:22:107
33MA5869Vodička JanŠelasport Přerov7800:22:110
5MC5968Vodička JanŠelasport Přerov 00:22:176
2ZA6034Hanáková MiroslavaACP Brno6600:22:199
1ZB61107Paulů BlankaVrchlabí5400:22:2610
15MB62121Štyndl MiroslavSK Polička5700:22:406
6MC6348Kvasnička FrantišekFerodo Kostelec nad Orlicí4700:22:425
3ZA6499Fořtová IvetaSokol Kolín7200:22:488
7MC6571Chytil VladimírTJ Všechovice5000:22:494
1MD6637Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:22:5110
34MA675Pečenka LiborKHB Radegast6100:22:570
35MA6876Novotný LuděkŽamberk6200:22:580
36MA69115Kolář PetrČeská Třebová6700:23:000
37MA7055Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:23:110
16MB7131Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:23:135
38MA7254Dostálek PetrTěchonín6700:23:140
1ŽJ7317Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:23:2510
17MB7493Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:23:294
7MJ75104Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:23:3314
8MJ7677Exler PavelSokol Žamberk8200:23:3413
18MB77113Zajíc JanKRB Chrudim5300:23:353
9MJ78101Tobiáš MartinSK Polička8400:23:4212
2ZB793Kubrová DagmarLABE TRI CLUB HK6300:23:449
8MC8032Lerch VladislavMILO Olomouc4800:23:473
39MA8123Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:23:500
10MJ8215Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:23:5411
11MJ83124Kubíček JanLitomyšl8700:23:5710
9MC8413Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:24:002
19MB8529Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:24:012
10MC8691Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:24:061
3ZB8759Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:24:108
40MA8879Suchodol JosefBorec Žamberk6700:24:110
11MC8940Leicht JiříTJ Těchonín4900:24:150
20MB9026Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:171
12MC9187Michl PavelPorkert Skuhrov n. B.4700:24:220
41MA9124Smolák PetrISCAREX Česká Třebová6400:24:220
13MC9389Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:240
2MD9414Zálešák FrantišekKD Havířov3700:24:329
21MB9573Ráb PavelCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5200:24:330
14MC9658Sadílek VáclavAlbrechtice5000:24:400
3MD9721Nanke WernerBK Kravaře3800:24:468
12MJ9851Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:25:039
4MD9953Bielčík JindřichLichkov 00:25:177
15MC10057Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:25:490
5MD10147Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:25:566
4ZA102111Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:26:017
16MC10397Černý MilanAC Choceň4800:26:110
6MD10433Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:26:435
5ZA10530Čtvrtečková PetraJablonné nad Orlicí6900:27:206
6ZA10661Dušková LenkaSKP Duha Fort Lanškroun8000:27:265
17MC107122Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:350
18MC108125Kubíček JanLitomyšl5000:27:390
22MB10980Exler PavelZEZ Žamberk5800:28:000
19MC11028Tučný JanMK Pardubice4700:28:050
7MD111118Hrubý MilanASK Blansko3800:28:144
7ZA11219Popovová MartinaMaraton Club Kladno7400:28:294
13MJ113112Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:29:338
4ZB11464Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:29:487
20MC11511Vacek LadislavČeská Třebová4300:30:020
23MB11662Krása RomanČeská Třebová5300:30:190
5ZB11790Chmelíková JitkaSokol Brno - Černovice5400:30:236
21MC11888Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová4700:30:440
2ŽJ11975Čechalová HanaSokol Mistrovice8600:31:179
8ZA120119Eisenvortová GabrielaLoko Česká Třebová7500:32:443
8ZA120120Kolářová LucieVDA Aerobic Club7500:32:443
24MB122126Pecina MilanČeská Třebová6000:34:400
22MC123123Kalousek JanKČT Žamberk4100:35:200
3ŽJ12463Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:36:428
4ŽJ12565Jirásková HankaLanškroun8900:38:467
23MC126109Kalous VladimírŽamberk4300:46:110

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód