Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

17.5.1992, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Vysoké nad Jizerou - Štěpánka
  • datum konání: 17.5.1992
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.6.2007Vysoké nad Jizerou - Štěpánka85
23.7.2006Vysoké nad Jizerou - Štěpánka90
24.7.2005Vysoké nad Jizerou - Štěpánka92
25.7.2004Vysoké nad Jizerou - Štěpánka82
27.7.2003Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
28.7.2002Vysoké nad Jizerou - Štěpánka102
13.8.2000Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
20.6.1999Vysoké nad Jizerou - Štěpánka68
21.6.1998Vysoké nad Jizerou - Štěpánka58
6.7.1997Vysoké nad Jizerou - Štěpánka72
7.7.1996Vysoké nad Jizerou - Štěpánka71
2.7.1995Vysoké nad Jizerou - Štěpánka50
3.7.1994Vysoké nad Jizerou - Štěpánka55
4.7.1993Vysoké nad Jizerou - Štěpánka60
14.10.1990Vysoké nad Jizerou - Štěpánka66
8.10.1989Vysoké nad Jizerou - Štěpánka32
8.10.1988Vysoké nad Jizerou - Štěpánka37

Statistika závodu Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 1182

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4815
Biemann Götz4312
Gombita Josef5812
Šír Václav4812
Trejbal Karel5111
Tučný Jan4711
Brunclík Ivo5811
Havlíček Zdeněk3510
Miles Petr3710
Buchar Jan339
Zoubek Zdeněk699
Tomíček Josef599
Šimůnek Jan499
Marek František419
Smutný Vladimír328
Kynčl Stanislav648
Pechek František538
Nesvadba Petr867
Kubrová Dagmar637
Mazač Jaroslav687
Kubr Václav557
Šteinc Ludvík417
Novotná Eva487
Rys Jaromír647
Kadavý Jan477
Zátopek Jiří606
Vejnar Josef576
Metelka Josef446
Wolf David726
Jirásková Eva646
Šmída Oldřich486
Hlusička Josef386
Vojáček Pavel516
Les Josef476
Špacír Ladislav556
Groh Stanislav466
Grohová Jaroslava516
Palán Zdeněk565
Jirásková Hanka895
Šír Daniel795
Navrátilová Lucie805
Grohová Karolína905
Berka Radim825
Václ Tomáš645
Krejcar Daniel755
Kožíšek Dušan835
Paulů Blanka545
Poduška Josef625
Soukup Ladislav585
Novák Zdeněk545

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ82Krejcar DanielTJ Dvůr Králové nad Labem7500:29:2420
2MJ163Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:30:4819
3MJ224Molinger JaroslavLoko Trutnov7700:31:4818
4MJ325Kostka JiříLoko Trutnov7700:33:1717
5MJ396Šípek MichalLoko Trutnov7700:35:0116
6MJ427Škoda VladimírSpartak Rokytnice n. J.7300:35:4115
7MJ448Vašíček RomanSKI Radvanice7400:35:5714
Muži A (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kynčl StanislavMaratonstav Úpice6400:27:3630
2MA23Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:27:4429
3MA34Mišurec ZdeněkČoko Lomnice5600:28:2128
4MA45Hornych JosefSK Nové Město n. Metují6300:28:5427
5MA56Koucký RomanSKI Jilemnice6300:29:0326
6MA77Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:29:2125
7MA99Čivrný RomanČSK Vysoké nad Jizerou7000:29:2624
8MA1110Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:29:4623
9MA1311Karlík MichalLoko Trutnov6400:30:1122
10MA1412Čechal MilanJiskra Ústí nad Orlicí5900:30:1221
11MA1513Dvořák JiříJiskra Tanvald5800:30:3420
12MA1814Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:31:0919
13MA1915Drahoňovský RomanKRB Koberovy6700:31:1818
14MA2016Plíhal JanKRB Koberovy6700:31:2117
15MA2117Choc PetrAC Rumburk6400:31:4216
16MA2318Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:32:1015
17MA2419Dostálek PetrLukavice6700:32:2314
18MA2620Václ TomášSKI Jilemnice6400:32:2913
19MA2721Čipera RadekSKI Radvanice6400:32:3012
20MA2822Nývlt MilanSKI Radvanice6100:32:3511
21MA3123Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:33:1710
22MA3424Bolehovský PavelKER TEAM7100:33:369
23MA3625Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:34:208
24MA3826Vašíček MartinSKI Radvanice7100:34:587
25MA5427Rys JaromírMoravská Slávia Brno6400:38:456
Muži B (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB62Rus ZdeněkArnika Špičák na Šumavě5200:29:1320
2MB103Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:29:4119
3MB124Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:30:0218
4MB175Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:31:0117
5MB256Kavan IvanLokomotiva Trutnov5000:32:2516
6MB297Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:32:5215
7MB308Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:33:0614
8MB359Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:34:1013
9MB5010Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:37:2412
10MB5611Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:39:4311
11MB6212Šimůnek JanLokomotiva Česká Třebová4900:42:4010
Muži C (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC372Veyr KarelSokol Doudleby4200:34:5010
2MC413Marek FrantišekČervený Kostelec4100:35:239
3MC434Havran MiroslavSokol Litomyšl3700:35:478
4MC475Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:36:417
5MC496Bielčik JindřichLichkov4000:37:036
6MC517Miles PetrTatran Hostinné3700:37:435
7MC538Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:38:394
8MC559Král JosefStart Č.Třebová4000:39:043
9MC5710Čepelka FrantišekAFK Hronov3200:40:122
10MC6311Kalousek JanKČT Žamberk4100:42:431
11MC6412Náhlovský JiříTJ Semily3400:49:000
Ženy A (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA332Vyhnalíková JanaOlymp Praha6600:33:2010
2ZA403Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:35:139
3ZA454Háková EvaSokol Horní Branná6900:36:248
4ZA485Klampflová EvaVrchlabí6400:37:007
5ZA599Petrová ZuzanaLoko Trutnov7800:40:516
6ZA619Koutová PetraLoko Trutnov7800:42:345
Ženy B (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB462Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:36:3810
2ZB523Vacková HanaČervený Kostelec5600:37:519
3ZB584Novotná EvaLetohrad4800:40:168
4ZB605Šourková HelenaLoko Trutnov5000:41:087
Trať 7,5 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kynčl StanislavMaratonstav Úpice6400:27:3630
2MA23Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:27:4429
3MA34Mišurec ZdeněkČoko Lomnice5600:28:2128
4MA45Hornych JosefSK Nové Město n. Metují6300:28:5427
5MA56Koucký RomanSKI Jilemnice6300:29:0326
1MB62Rus ZdeněkArnika Špičák na Šumavě5200:29:1320
6MA77Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:29:2125
1MJ82Krejcar DanielTJ Dvůr Králové nad Labem7500:29:2420
7MA99Čivrný RomanČSK Vysoké nad Jizerou7000:29:2624
2MB103Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:29:4119
8MA1110Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:29:4623
3MB124Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:30:0218
9MA1311Karlík MichalLoko Trutnov6400:30:1122
10MA1412Čechal MilanJiskra Ústí nad Orlicí5900:30:1221
11MA1513Dvořák JiříJiskra Tanvald5800:30:3420
2MJ163Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:30:4819
4MB175Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:31:0117
12MA1814Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:31:0919
13MA1915Drahoňovský RomanKRB Koberovy6700:31:1818
14MA2016Plíhal JanKRB Koberovy6700:31:2117
15MA2117Choc PetrAC Rumburk6400:31:4216
3MJ224Molinger JaroslavLoko Trutnov7700:31:4818
16MA2318Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:32:1015
17MA2419Dostálek PetrLukavice6700:32:2314
5MB256Kavan IvanLokomotiva Trutnov5000:32:2516
18MA2620Václ TomášSKI Jilemnice6400:32:2913
19MA2721Čipera RadekSKI Radvanice6400:32:3012
20MA2822Nývlt MilanSKI Radvanice6100:32:3511
6MB297Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:32:5215
7MB308Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:33:0614
21MA3123Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:33:1710
4MJ325Kostka JiříLoko Trutnov7700:33:1717
1ZA332Vyhnalíková JanaOlymp Praha6600:33:2010
22MA3424Bolehovský PavelKER TEAM7100:33:369
8MB359Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:34:1013
23MA3625Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:34:208
1MC372Veyr KarelSokol Doudleby4200:34:5010
24MA3826Vašíček MartinSKI Radvanice7100:34:587
5MJ396Šípek MichalLoko Trutnov7700:35:0116
2ZA403Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:35:139
2MC413Marek FrantišekČervený Kostelec4100:35:239
6MJ427Škoda VladimírSpartak Rokytnice n. J.7300:35:4115
3MC434Havran MiroslavSokol Litomyšl3700:35:478
7MJ448Vašíček RomanSKI Radvanice7400:35:5714
3ZA454Háková EvaSokol Horní Branná6900:36:248
1ZB462Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:36:3810
4MC475Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:36:417
4ZA485Klampflová EvaVrchlabí6400:37:007
5MC496Bielčik JindřichLichkov4000:37:036
9MB5010Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:37:2412
6MC517Miles PetrTatran Hostinné3700:37:435
2ZB523Vacková HanaČervený Kostelec5600:37:519
7MC538Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:38:394
25MA5427Rys JaromírMoravská Slávia Brno6400:38:456
8MC559Král JosefStart Č.Třebová4000:39:043
10MB5611Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:39:4311
9MC5710Čepelka FrantišekAFK Hronov3200:40:122
3ZB584Novotná EvaLetohrad4800:40:168
5ZA599Petrová ZuzanaLoko Trutnov7800:40:516
4ZB605Šourková HelenaLoko Trutnov5000:41:087
6ZA619Koutová PetraLoko Trutnov7800:42:345
11MB6212Šimůnek JanLokomotiva Česká Třebová4900:42:4010
10MC6311Kalousek JanKČT Žamberk4100:42:431
11MC6412Náhlovský JiříTJ Semily3400:49:000

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód