Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Náchod - Dobrošov

11.7.1992, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Náchod - Dobrošov
  • datum konání: 11.7.1992
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.7.2016Náchod - Dobrošov84
12.7.2015Náchod - Dobrošov77
13.7.2014Náchod - Dobrošov81
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
15.7.2012Náchod - Dobrošov77
17.7.2011Náchod - Dobrošov50
11.7.2010Náchod - Dobrošov82
12.7.2009Náchod - Dobrošov66
13.7.2008Náchod - Dobrošov86
15.7.2007Náchod - Dobrošov104
16.7.2006Náchod - Dobrošov90
17.7.2005Náchod - Dobrošov101
11.7.2004Náchod - Dobrošov90
13.7.2003Náchod - Dobrošov79
14.7.2002Náchod - Dobrošov112
15.7.2001Náchod - Dobrošov90
16.7.2000Náchod - Dobrošov100
18.7.1999Náchod - Dobrošov115
19.7.1998Náchod - Dobrošov98
20.7.1997Náchod - Dobrošov99
21.7.1996Náchod - Dobrošov97
16.7.1995Náchod - Dobrošov91
16.7.1994Náchod - Dobrošov69
10.7.1993Náchod - Dobrošov101
6.7.1991Náchod - Dobrošov78
8.7.1989Náchod - Dobrošov79
9.7.1988Náchod - Dobrošov89
11.7.1987Náchod - Dobrošov86
12.7.1986Náchod - Dobrošov122

Statistika závodu Náchod - Dobrošov

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2563

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek František4124
Ulich Petr6823
Linhart Miloš4420
Pechek František5320
Tichý Pavel6320
Javůrek Jiří4820
Šmída Oldřich4817
Svatoš Otakar3416
Metelka Josef4415
Kučera Zdeněk5515
Libra Jiří3715
Tučný Jan4714
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan4914
Čepelka Oldřich4813
Stránský Aleš6013
Šrutek Stanislav5813
Mach Václav5513
Borůvka Jiří5612
Trejbal Karel5112
Kubr Václav5512
Balcar Luboš5812
Sedlák Jiří5812
Mazač Jaroslav6812
Hynek Petr6312
Doležal Luboš5412
Vimr Adolf4311
Kubrová Dagmar6311
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Jarkovský Oldřich3410
Vraštilová Miloslava5610
Losman Miroslav5110
Lanta Jiří4410
Vacarda Vladimír5910
Pechková Jana8510
Vojáček Pavel5110
Jirka Jan8310
Kozel Karel5210
Skalský Miloš679
Šimůnek Jan829
Pešek Milan609
Zelený Luděk619
Erber Jiří569
Buchar Jan339
Švec Miroslav529
Tomšů Petr649
Dobšíček Pavel809
Škoda Kryštof419
Nečas Josef589

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ122Krejcar DanielTJ Dvůr Králové nad Labem7500:27:0520
2MJ373Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:30:1919
3MJ464Vaněk MartinMaratonstav Úpice7500:31:0518
4MJ475Škoda VladimírMaratonstav Úpice7300:31:0717
Muži A (trať 8 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:25:0930
2MA23Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:25:1929
3MA34Borůvka VladimírSpartak Nové Město nad Metují5800:25:3228
4MA45Vobruba FrantišekTJ SLAVOJ Čáslav6700:25:3827
5MA56Harendačík AndrejDP Hradec Králové6100:25:5526
6MA67Hornych JosefSK Nové Město n. Metují6300:26:0225
7MA78Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:26:1024
8MA89Ulich PetrTC Dobruška6800:26:1723
9MA910Koucký RomanBeton Gab. Jilemnice6300:26:2522
10MA106Szaydlowski A.POL 00:26:33-
11MA1111Novotný JiříMaratonstav Úpice5400:26:5321
12MA1512Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:27:2820
13MA1713Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:27:4819
14MA1814Jarotek LukášSK Nové Město nad Metují6300:28:0518
15MA196Samek J.TC Dobruška 00:28:1517
16MA216Martínek J.CHPPar 00:28:2616
17MA2215Koukal ZdeněkČervený Kostelec6100:28:2715
18MA2316Doležal LubošSK Nové Město n/M5400:28:2814
19MA2417Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:28:4013
20MA2518Dostálek PetrLukavice6700:28:4212
21MA2819Erber JiříTJ Náchod5600:28:5511
22MA2920Mraček JanLokomotiva Trutnov6600:29:2010
23MA3121Roman KrzysztofPOL5900:29:55-
24MA3422Vašíček MartinSKI Radvanice7100:30:079
25MA3523Prokop LubomírSK Nové Město nad Metují5700:30:128
26MA3624Bolehovský PavelKER TEAM7100:30:147
27MA3825Cvejn JosefKČT Náchod6300:30:216
28MA4226Holeček PetrMont HK5900:30:415
29MA4527Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:31:034
30MA5028Zajíc JanKRB Chrudim5300:31:483
31MA5129Žďárský AlešODDM Náchod6100:31:572
32MA5530Balcar LubošVŠZ Praha5800:32:431
33MA6031Hynek PetrSlavoj Žiželice6300:33:310
34MA7032Švorčík JanSpartak Police nad Metují6700:35:290
35MA806Nakoneczny L.POL 00:42:59-
Muži B (trať 8 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB132Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:27:1120
2MB143Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:27:1919
3MB164Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:27:3018
4MB205Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:28:1717
5MB266Opitz JaromírLiga 100 Hradec Králové5100:28:5116
6MB277Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:28:5315
7MB308Kaván IvanLokomotiva Trutnov5000:29:3214
8MB329Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:30:0013
9MB4010Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:30:3712
10MB4311Lapáček KarelZdobnice4800:30:4311
11MB5212Berger JanAFK Hronov4700:32:0810
12MB5413Klika IvanTepna Náchod4300:32:359
13MB5914Cejzlar JiříMaratonstav Úpice4400:33:198
14MB6015Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:33:317
15MB6316Tučný JanVCHŽ Pardubice4700:34:126
16MB6717Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:34:295
17MB7818Krejsa VáclavBering Praha5200:37:284
Muži C (trať 8 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC332Veyr KarelSokol Doudleby4200:30:0310
2MC403Vlk IvanTatran Hostinné4200:30:379
3MC444Marek FrantišekČervený Kostelec4100:30:588
4MC535Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:32:287
5MC566Bielčik JindřichLichkov4000:32:586
6MC577Fejgl ZdeněkLiga 100 Frýdek Místek4200:33:105
7MC588Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:33:144
8MC629Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:33:453
9MC6510Miles PetrTatran Hostinné3700:34:252
10MC696Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:34:401
11MC7111Kolísko JosefTJ Náchod3800:35:340
12MC7212Čepelka FrantišekAFK Hronov3200:35:390
13MC7413Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:36:070
14MC7614Lanta JiříAFK Hronov3400:36:590
15MC796Kulich A.POL 00:41:35-
Ženy A (trať 8 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA392Pátková RadkaMaratonstav Úpice7100:30:2210
2ZA483Vyhnalíková JanaOlymp Praha6600:31:199
3ZA494Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:31:388
4ZA666Duszová I.POL 00:34:26-
5ZA736Graniczna S.POL 00:35:48-
Ženy B (trať 8 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB642Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:34:2010
2ZB683Vacková HanaČervený Kostelec5600:34:319
3ZB754Šourková HelenaLoko Trutnov5000:36:368
4ZB776Losmanová HelenaLiga 100 Hradec Králové5200:37:177
Trať 8 km, 302 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:25:0930
2MA23Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:25:1929
3MA34Borůvka VladimírSpartak Nové Město nad Metují5800:25:3228
4MA45Vobruba FrantišekTJ SLAVOJ Čáslav6700:25:3827
5MA56Harendačík AndrejDP Hradec Králové6100:25:5526
6MA67Hornych JosefSK Nové Město n. Metují6300:26:0225
7MA78Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:26:1024
8MA89Ulich PetrTC Dobruška6800:26:1723
9MA910Koucký RomanBeton Gab. Jilemnice6300:26:2522
10MA106Szaydlowski A.POL 00:26:33-
11MA1111Novotný JiříMaratonstav Úpice5400:26:5321
1MJ122Krejcar DanielTJ Dvůr Králové nad Labem7500:27:0520
1MB132Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:27:1120
2MB143Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:27:1919
12MA1512Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:27:2820
3MB164Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:27:3018
13MA1713Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:27:4819
14MA1814Jarotek LukášSK Nové Město nad Metují6300:28:0518
15MA196Samek J.TC Dobruška 00:28:1517
4MB205Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:28:1717
16MA216Martínek J.CHPPar 00:28:2616
17MA2215Koukal ZdeněkČervený Kostelec6100:28:2715
18MA2316Doležal LubošSK Nové Město n/M5400:28:2814
19MA2417Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:28:4013
20MA2518Dostálek PetrLukavice6700:28:4212
5MB266Opitz JaromírLiga 100 Hradec Králové5100:28:5116
6MB277Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:28:5315
21MA2819Erber JiříTJ Náchod5600:28:5511
22MA2920Mraček JanLokomotiva Trutnov6600:29:2010
7MB308Kaván IvanLokomotiva Trutnov5000:29:3214
23MA3121Roman KrzysztofPOL5900:29:55-
8MB329Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:30:0013
1MC332Veyr KarelSokol Doudleby4200:30:0310
24MA3422Vašíček MartinSKI Radvanice7100:30:079
25MA3523Prokop LubomírSK Nové Město nad Metují5700:30:128
26MA3624Bolehovský PavelKER TEAM7100:30:147
2MJ373Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:30:1919
27MA3825Cvejn JosefKČT Náchod6300:30:216
1ZA392Pátková RadkaMaratonstav Úpice7100:30:2210
2MC403Vlk IvanTatran Hostinné4200:30:379
9MB4010Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:30:3712
28MA4226Holeček PetrMont HK5900:30:415
10MB4311Lapáček KarelZdobnice4800:30:4311
3MC444Marek FrantišekČervený Kostelec4100:30:588
29MA4527Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:31:034
3MJ464Vaněk MartinMaratonstav Úpice7500:31:0518
4MJ475Škoda VladimírMaratonstav Úpice7300:31:0717
2ZA483Vyhnalíková JanaOlymp Praha6600:31:199
3ZA494Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:31:388
30MA5028Zajíc JanKRB Chrudim5300:31:483
31MA5129Žďárský AlešODDM Náchod6100:31:572
11MB5212Berger JanAFK Hronov4700:32:0810
4MC535Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:32:287
12MB5413Klika IvanTepna Náchod4300:32:359
32MA5530Balcar LubošVŠZ Praha5800:32:431
5MC566Bielčik JindřichLichkov4000:32:586
6MC577Fejgl ZdeněkLiga 100 Frýdek Místek4200:33:105
7MC588Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:33:144
13MB5914Cejzlar JiříMaratonstav Úpice4400:33:198
14MB6015Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:33:317
33MA6031Hynek PetrSlavoj Žiželice6300:33:310
8MC629Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:33:453
15MB6316Tučný JanVCHŽ Pardubice4700:34:126
1ZB642Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:34:2010
9MC6510Miles PetrTatran Hostinné3700:34:252
4ZA666Duszová I.POL 00:34:26-
16MB6717Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:34:295
2ZB683Vacková HanaČervený Kostelec5600:34:319
10MC696Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:34:401
34MA7032Švorčík JanSpartak Police nad Metují6700:35:290
11MC7111Kolísko JosefTJ Náchod3800:35:340
12MC7212Čepelka FrantišekAFK Hronov3200:35:390
5ZA736Graniczna S.POL 00:35:48-
13MC7413Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:36:070
3ZB754Šourková HelenaLoko Trutnov5000:36:368
14MC7614Lanta JiříAFK Hronov3400:36:590
4ZB776Losmanová HelenaLiga 100 Hradec Králové5200:37:177
17MB7818Krejsa VáclavBering Praha5200:37:284
15MC796Kulich A.POL 00:41:35-
35MA806Nakoneczny L.POL 00:42:59-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč