Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

12.7.1992, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 12.7.1992
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.6.2020Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka-
22.6.2019Mladkov - Suchý vrch84
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 35
  • závodníků na všech ročnících: 3234

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4825
Dostálek Petr6721
Pechek František5321
Bielčik Jindřich4021
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Šimůnek Jan8214
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Kolínek František5614
Tempír František4914
Pleticha František4213
Vodička Jan4513
Šmída Oldřich4813
Šrutek Stanislav5813
Vraštilová Miloslava5613
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Zajíc Jan5312
Dobšíček Pavel8012
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Sadílek Václav5012
Tichý Pavel6312
Merta Jaroslav3512
Dušková Lenka8012
Krupička Miroslav5311
Gombita Josef5811
Keprtová Miloslava4811
Zdeněk Bílý5911
Krunčík Pavel8511
Horáček Michal7511
Jandejsek Zdeněk6111
Vacarda Vladimír5911
Hejl Jan5310
Kalousek Jan4110
Mertová Michaela7610
Krejčí Stanislav6310
Vítek Miroslav7210
Krejsa Václav5210
Ožana Václav6410
Hanuš Petr6410
Bogdał Paweł769

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ22Valenta OndřejKrkonoše Vrchlabí7300:39:0220
2MJ95Krejcar DanielTJ Dvůr Králové nad Labem7500:41:1119
3MJ176Vetchý RadimJiskra Ústí nad Orlicí7500:43:1318
4MJ257Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:44:4217
5MJ388Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:47:1316
6MJ403Matějka MichalSport Mladkov7300:47:3315
7MJ539Losman PetrHradec Králové7900:53:1314
8MJ664Tomáš DanielSKP Hradec Králové7301:01:5013
9MJ6810Losman PavelPolicie Hradec Králové7801:18:0012
Muži A (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:37:5230
2MA33Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:4629
3MA44Novotný JiříMaratonstav Úpice5400:40:1928
4MA55Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:40:2627
5MA66Ulich PetrTC Dobruška6800:40:3426
6MA107Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:41:2425
7MA118Stránský TomášTJ Albrechtice6500:41:3124
8MA129Švub PetrBiogra Šumperk6500:42:1323
9MA1310Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:42:2622
10MA1411Valenta PavelDBV CYCLES SK Šumperk6900:42:3721
11MA1512Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:42:5820
12MA1613Andrle JosefDBV CYCLES SK Šumperk6400:43:0519
13MA1914Ehrenberger JaroslavBiatlon Letohrad5500:43:3718
14MA2115Šváb JiříSokol Temenice6900:43:5517
15MA2216Erber JiříTJ Náchod5600:43:5816
16MA2317Dostálek PetrSokol Lukavice6700:44:0515
17MA2418Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:44:3014
18MA2619Bolehovský PavelKER TEAM7100:44:4613
19MA2720Mráček JanLokomotiva Trutnov6600:44:5712
20MA2821Zajíc JanKRB Chrudim5300:44:5911
21MA3022Hejl JanSOU stan. Šumperk5300:45:5610
22MA4123Diviš JosefSokol Temenice6900:47:409
23MA4324Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:48:198
24MA4625Balcar LubošVŠZ Praha5800:50:267
25MA6526Kopeček MiloslavSKP Hradec Králové7201:00:396
26MA6627Hembal JiříSKP Hradec Králové7101:01:505
Muži B (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB72Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:40:5620
2MB83Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:41:0919
3MB184Vorlický ZbyněkVS Praha5000:43:2318
4MB205Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:43:5017
5MB296Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:45:3216
6MB327Valenta JiříLetohrad4700:46:1015
7MB348Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:46:2114
8MB379Kaván IvanLokomotiva Trutnov5000:47:0713
9MB3910Krejcar PetrDolní Brusnice4500:47:2412
10MB4211Lapáček KarelStart Vamberk4800:47:5511
11MB4412Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:48:4810
12MB4513Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:49:179
13MB4714Křenek JosefSokol Vyprachtice4800:50:278
14MB5615Tučný JanVCHŽ Pardubice4700:53:587
15MB5916Krejsa VáclavBering Praha5200:55:006
16MB6017Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:56:155
Muži C (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC332Veyr KarelSokol Doudleby4200:46:1510
2MC363Marek FrantišekČervený Kostelec4100:46:469
3MC484Herbst ManfredJesdrev Bukovice4100:51:018
4MC495Bielčik JindřichLichkov4000:51:047
5MC506Gaman JaroslavBastro Otrava3500:51:066
6MC517Miles PetrTatran Hostinné3700:52:185
7MC528Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:52:204
8MC579Fejgl ZdeněkLiga 100 Frýdek Místek4200:54:043
9MC5810Čepelka FrantišekAFK Hronov3200:54:492
10MC6111Kalousek JanSK Žamberk4100:57:391
11MC6312Bank RostislavTatran Ruda nad Moravou3600:59:090
12MC6413Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:59:200
Ženy A (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA312Pátková RadkaMaratonstav Úpice7100:45:5710
2ZA353Vyhnalíková JanaOLMP Slavex6600:46:359
3ZA554Vaníčková MagdaSokol Výprachtice6500:53:438
Ženy B (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB542Vacková HanaČervený Kostelec5600:53:2210
2ZB623Losmanová HelenaLiga 100 Hradec Králové5200:57:549
Trať 9,5 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:37:5230
1MJ22Valenta OndřejKrkonoše Vrchlabí7300:39:0220
2MA33Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:4629
3MA44Novotný JiříMaratonstav Úpice5400:40:1928
4MA55Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:40:2627
5MA66Ulich PetrTC Dobruška6800:40:3426
1MB72Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:40:5620
2MB83Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:41:0919
2MJ95Krejcar DanielTJ Dvůr Králové nad Labem7500:41:1119
6MA107Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:41:2425
7MA118Stránský TomášTJ Albrechtice6500:41:3124
8MA129Švub PetrBiogra Šumperk6500:42:1323
9MA1310Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:42:2622
10MA1411Valenta PavelDBV CYCLES SK Šumperk6900:42:3721
11MA1512Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:42:5820
12MA1613Andrle JosefDBV CYCLES SK Šumperk6400:43:0519
3MJ176Vetchý RadimJiskra Ústí nad Orlicí7500:43:1318
3MB184Vorlický ZbyněkVS Praha5000:43:2318
13MA1914Ehrenberger JaroslavBiatlon Letohrad5500:43:3718
4MB205Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:43:5017
14MA2115Šváb JiříSokol Temenice6900:43:5517
15MA2216Erber JiříTJ Náchod5600:43:5816
16MA2317Dostálek PetrSokol Lukavice6700:44:0515
17MA2418Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:44:3014
4MJ257Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:44:4217
18MA2619Bolehovský PavelKER TEAM7100:44:4613
19MA2720Mráček JanLokomotiva Trutnov6600:44:5712
20MA2821Zajíc JanKRB Chrudim5300:44:5911
5MB296Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:45:3216
21MA3022Hejl JanSOU stan. Šumperk5300:45:5610
1ZA312Pátková RadkaMaratonstav Úpice7100:45:5710
6MB327Valenta JiříLetohrad4700:46:1015
1MC332Veyr KarelSokol Doudleby4200:46:1510
7MB348Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:46:2114
2ZA353Vyhnalíková JanaOLMP Slavex6600:46:359
2MC363Marek FrantišekČervený Kostelec4100:46:469
8MB379Kaván IvanLokomotiva Trutnov5000:47:0713
5MJ388Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:47:1316
9MB3910Krejcar PetrDolní Brusnice4500:47:2412
6MJ403Matějka MichalSport Mladkov7300:47:3315
22MA4123Diviš JosefSokol Temenice6900:47:409
10MB4211Lapáček KarelStart Vamberk4800:47:5511
23MA4324Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:48:198
11MB4412Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:48:4810
12MB4513Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:49:179
24MA4625Balcar LubošVŠZ Praha5800:50:267
13MB4714Křenek JosefSokol Vyprachtice4800:50:278
3MC484Herbst ManfredJesdrev Bukovice4100:51:018
4MC495Bielčik JindřichLichkov4000:51:047
5MC506Gaman JaroslavBastro Otrava3500:51:066
6MC517Miles PetrTatran Hostinné3700:52:185
7MC528Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:52:204
7MJ539Losman PetrHradec Králové7900:53:1314
1ZB542Vacková HanaČervený Kostelec5600:53:2210
3ZA554Vaníčková MagdaSokol Výprachtice6500:53:438
14MB5615Tučný JanVCHŽ Pardubice4700:53:587
8MC579Fejgl ZdeněkLiga 100 Frýdek Místek4200:54:043
9MC5810Čepelka FrantišekAFK Hronov3200:54:492
15MB5916Krejsa VáclavBering Praha5200:55:006
16MB6017Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:56:155
10MC6111Kalousek JanSK Žamberk4100:57:391
2ZB623Losmanová HelenaLiga 100 Hradec Králové5200:57:549
11MC6312Bank RostislavTatran Ruda nad Moravou3600:59:090
12MC6413Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:59:200
25MA6526Kopeček MiloslavSKP Hradec Králové7201:00:396
8MJ664Tomáš DanielSKP Hradec Králové7301:01:5013
26MA6627Hembal JiříSKP Hradec Králové7101:01:505
9MJ6810Losman PavelPolicie Hradec Králové7801:18:0012

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód