Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Špindlerův Mlýn - Vrbatova bouda

18.7.1992, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Špindlerův Mlýn - Vrbatova bouda
  • datum konání: 18.7.1992
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,4 km, 710 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ252Molinger JaroslavLoko Trutnov7700:51:0020
2MJ293Škoda VladimírMaratonstav Úpice7300:51:4819
3MJ334Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:52:2918
4MJ425Kostka JiříLoko Trutnov7700:54:2917
5MJ456Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:55:0316
6MJ487Losman PavelPolicie Hradec Králové7800:55:1515
7MJ518Šípek MichalLoko Trutnov7700:55:3714
8MJ549Vašíček RomanSKI Radvanice7400:55:5813
9MJ5610Vaněk MartinMaratonstav Úpice7500:56:2112
10MJ7111Losman PetrSKP Hradec Králové7901:01:1111
11MJ8012Burgersdyg B.Nizozemí 01:13:07-
Muži A (trať 10,4 km, 710 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:42:5030
2MA23Korunka VáclavDukla Liberec6500:43:0929
3MA34Seidl J.KBLik 00:43:1128
4MA45Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:44:4227
5MA56Karlík FrantišekSKP Most6500:44:5026
6MA67Koucký RomanBeton Gab. Jilemnice6300:45:0525
7MA78Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:2424
8MA89Lisý KarelSKP Most6200:45:4223
9MA910Ulich PetrTC Dobruška6800:46:3522
10MA1111Novotný JiříMaratonstav Úpice5400:46:5921
11MA1212Matějka T.Spartak Teplice7100:47:0420
12MA1413Gombita JosefMost5800:47:4019
13MA1514Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:47:4918
14MA1615Samek J.TC Dobruška 00:48:5117
15MA1716Karlík MichalLoko Trutnov6400:49:0716
16MA2017Rys JaromírDP Brno6400:49:5515
17MA2118Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:50:0014
18MA2219Mraček JanLokomotiva Trutnov6600:50:1213
19MA2320Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:50:4912
20MA2421Čipera RadekSKI Radvanice6400:50:5511
21MA2622Bolehovský PavelKER TEAM7100:51:1910
22MA2723Dostálek PetrLukavice6700:51:229
23MA2824Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:51:278
24MA3625Vašíček MartinSKI Radvanice7100:53:367
25MA4326Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:54:556
26MA4727Zapletal JanSlovan Špindlerův Mlýn6900:55:135
27MA4928Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:294
28MA5029Losser RomanPardubice6000:55:303
29MA5130Mocker FrantišekLokomotiva Děčín5800:55:372
30MA5731Pavlica PetrPraha6300:56:581
31MA5932Rauš KarelSK Kotlářka 00:57:280
32MA6033Zelenka PetrTJ Roprachtice6800:57:440
33MA6134Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:58:300
34MA7235Zapletal JanFEL Praha6901:01:380
35MA7336Matějovský PavelAtletika Praha6501:02:210
Muži B (trať 10,4 km, 710 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB102Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:46:4020
2MB133Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:47:3919
3MB184Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:49:1318
4MB195Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:49:4217
5MB306Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:51:5016
6MB317Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:51:5915
7MB328Kaván IvanLokomotiva Trutnov5000:52:2514
8MB379Náprstek JiříJilemnice4900:53:3713
9MB3810Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:53:4612
10MB4011Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:54:0411
11MB4612Kůtek VladimírLužany5000:55:1110
12MB6313Cejzlar JiříMaratonstav Úpice4400:59:219
13MB6514Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:00:228
14MB6915Petrov PavelSokol Dejvice4401:00:397
15MB7016Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4401:00:586
16MB7617Tučný JanVCHŽ Pardubice4701:03:355
17MB7918Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:06:144
18MB8237Burgersdyg H.Nizozemí 01:24:44-
Muži C (trať 10,4 km, 710 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC352Marek FrantišekČervený Kostelec4100:53:0310
2MC413Vlk IvanTatran Hostinné4200:54:109
3MC444Šteinc LudvíkKab Vrchlabí4100:55:028
4MC625Miles PetrTatran Hostinné3700:58:327
5MC646Buchar JanSpartak Vrchlabí3301:00:116
6MC657Slavíček JosefSlovan Špindlerův Mlýn3901:00:225
7MC7537Čepelka FrantišekAFK Hronov3201:03:154
8MC808Bielčik JindřichLichkov4001:13:073
9MC829Náhlovský JiříTJ Semily3401:24:442
Ženy A (trať 10,4 km, 710 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA342Pátková RadkaMaratonstav Úpice7100:52:5010
2ZA393Vyhnalíková JanaOlymp Praha6600:53:559
3ZA554Knapová IvaOK Lokomotiva Pardubice6000:56:208
4ZA5813Havlová PetraOlymp Praha7600:57:167
Ženy B (trať 10,4 km, 710 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB532Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:55:4810
2ZB673Vacková HanaČervený Kostelec5601:00:249
3ZB684Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:00:388
4ZB745Šourková HelenaTrutnov5001:02:327
5ZB7714Havlová J.Olymp Praha 01:03:476
6ZB7815Losmanová HelenaLiga 100 Hradec Králové5201:05:195
Trať 10,4 km, 710 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:42:5030
2MA23Korunka VáclavDukla Liberec6500:43:0929
3MA34Seidl J.KBLik 00:43:1128
4MA45Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:44:4227
5MA56Karlík FrantišekSKP Most6500:44:5026
6MA67Koucký RomanBeton Gab. Jilemnice6300:45:0525
7MA78Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:2424
8MA89Lisý KarelSKP Most6200:45:4223
9MA910Ulich PetrTC Dobruška6800:46:3522
1MB102Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:46:4020
10MA1111Novotný JiříMaratonstav Úpice5400:46:5921
11MA1212Matějka T.Spartak Teplice7100:47:0420
2MB133Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:47:3919
12MA1413Gombita JosefMost5800:47:4019
13MA1514Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:47:4918
14MA1615Samek J.TC Dobruška 00:48:5117
15MA1716Karlík MichalLoko Trutnov6400:49:0716
3MB184Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:49:1318
4MB195Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:49:4217
16MA2017Rys JaromírDP Brno6400:49:5515
17MA2118Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:50:0014
18MA2219Mraček JanLokomotiva Trutnov6600:50:1213
19MA2320Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:50:4912
20MA2421Čipera RadekSKI Radvanice6400:50:5511
1MJ252Molinger JaroslavLoko Trutnov7700:51:0020
21MA2622Bolehovský PavelKER TEAM7100:51:1910
22MA2723Dostálek PetrLukavice6700:51:229
23MA2824Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:51:278
2MJ293Škoda VladimírMaratonstav Úpice7300:51:4819
5MB306Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:51:5016
6MB317Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:51:5915
7MB328Kaván IvanLokomotiva Trutnov5000:52:2514
3MJ334Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:52:2918
1ZA342Pátková RadkaMaratonstav Úpice7100:52:5010
1MC352Marek FrantišekČervený Kostelec4100:53:0310
24MA3625Vašíček MartinSKI Radvanice7100:53:367
8MB379Náprstek JiříJilemnice4900:53:3713
9MB3810Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:53:4612
2ZA393Vyhnalíková JanaOlymp Praha6600:53:559
10MB4011Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:54:0411
2MC413Vlk IvanTatran Hostinné4200:54:109
4MJ425Kostka JiříLoko Trutnov7700:54:2917
25MA4326Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:54:556
3MC444Šteinc LudvíkKab Vrchlabí4100:55:028
5MJ456Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:55:0316
11MB4612Kůtek VladimírLužany5000:55:1110
26MA4727Zapletal JanSlovan Špindlerův Mlýn6900:55:135
6MJ487Losman PavelPolicie Hradec Králové7800:55:1515
27MA4928Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:294
28MA5029Losser RomanPardubice6000:55:303
29MA5130Mocker FrantišekLokomotiva Děčín5800:55:372
7MJ518Šípek MichalLoko Trutnov7700:55:3714
1ZB532Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:55:4810
8MJ549Vašíček RomanSKI Radvanice7400:55:5813
3ZA554Knapová IvaOK Lokomotiva Pardubice6000:56:208
9MJ5610Vaněk MartinMaratonstav Úpice7500:56:2112
30MA5731Pavlica PetrPraha6300:56:581
4ZA5813Havlová PetraOlymp Praha7600:57:167
31MA5932Rauš KarelSK Kotlářka 00:57:280
32MA6033Zelenka PetrTJ Roprachtice6800:57:440
33MA6134Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:58:300
4MC625Miles PetrTatran Hostinné3700:58:327
12MB6313Cejzlar JiříMaratonstav Úpice4400:59:219
5MC646Buchar JanSpartak Vrchlabí3301:00:116
13MB6514Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:00:228
6MC657Slavíček JosefSlovan Špindlerův Mlýn3901:00:225
2ZB673Vacková HanaČervený Kostelec5601:00:249
3ZB684Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:00:388
14MB6915Petrov PavelSokol Dejvice4401:00:397
15MB7016Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4401:00:586
10MJ7111Losman PetrSKP Hradec Králové7901:01:1111
34MA7235Zapletal JanFEL Praha6901:01:380
35MA7336Matějovský PavelAtletika Praha6501:02:210
4ZB745Šourková HelenaTrutnov5001:02:327
7MC7537Čepelka FrantišekAFK Hronov3201:03:154
16MB7617Tučný JanVCHŽ Pardubice4701:03:355
5ZB7714Havlová J.Olymp Praha 01:03:476
6ZB7815Losmanová HelenaLiga 100 Hradec Králové5201:05:195
17MB7918Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:06:144
8MC808Bielčik JindřichLichkov4001:13:073
11MJ8012Burgersdyg B.Nizozemí 01:13:07-
9MC829Náhlovský JiříTJ Semily3401:24:442
18MB8237Burgersdyg H.Nizozemí 01:24:44-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód