Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Janské Lázně - Černá hora

15.8.1992, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá hora
  • datum konání: 15.8.1992
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora98
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 5564

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4831
Pechek František5326
Marek František4124
Vašíček Martin7124
Krejcar Petr4522
Brunclík Ivo5821
Šimůnek Jan4921
Mazač Jaroslav6820
Gombita Josef5820
Šmída Oldřich4820
Grohová Jaroslava5120
Mach Václav5520
Les Josef4720
Šír Václav4819
Šrůtek Stanislav5819
Bolehovský Pavel7118
Friebelová Eva6218
Čipera Radek6417
Groh Stanislav4617
Smrčka Miloš5417
Tučný Jan4717
Vimr Adolf4317
Paulů Blanka5417
Pechek Petr8316
Plecháček Jiří4415
Stránský Aleš6015
Šesták Karel7115
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Hrnčíř Jaroslav4914
Kůtek Vladimír5014
Havlíček Zdeněk3514
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Buchar Jan3314
Metelková Táňa7213
Pešek Milan6013
Keprtová Miloslava4813
Krupička Miroslav5313
Linhart Miloš4413
Sadílek Ota4613
Vacarda Vladimír5913
Novotná Eva4813
Jančík Bořek6413
Skalický Roman7113
Vítek Miroslav7213
Tichý Pavel6313
Vodička Jan4512
Melišík Milan4712
Biemann Götz4312

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1097Skalský RomanTJ Lomnice nad Popelkou7500:37:3340
2MJ1198Chlum PavelDukla Liberec7300:37:3938
3MJ1299Valenta OndřejKrkonoše Vrchlabí7300:37:4236
4MJ15100Beran OndřejDukla Praha7500:38:0934
5MJ26101Krejcar DanielTJ Dvůr Králové nad Labem7500:40:3432
6MJ38102Vaněk MartinMaratonstav Úpice7500:42:0830
7MJ45103Šír LuděkASC Rozsochy7600:42:3128
8MJ49104Podtata MartinMaratonstav Úpice7500:42:5926
9MJ52105Škoda VlastimilMaratonstav Úpice7500:43:0724
10MJ53106Melišík JanLoko Trutnov7400:43:0822
11MJ55107Vácha TomášNový Bor7400:43:1620
12MJ57108Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:43:2618
13MJ59109Žaluda DavidFS Praha7300:43:3916
14MJ69110Vašíček RomanSKI Radvanice7400:44:4214
15MJ82111Husák RomanSlavia Hradec Králové7600:45:5912
16MJ83112Hepner DavidSlavia Hradec Králové7600:46:0710
17MJ84113Samek PetrSKP Hradec Králové7300:46:168
18MJ85114Komín DavidSlavia Hradec Králové7600:46:286
19MJ89115Bureš JindřichMaratonstav Úpice7600:47:134
20MJ93116Charvát FrantišekSlavia Hradec Králové7600:48:372
21MJ98117Švehla MichalMoravská Třebová7500:49:300
22MJ99118Losman PavelLiga 100 Hradec Králové7800:49:310
23MJ104119Šulc RadekTJ Milovice7500:50:360
24MJ109120Hron Petrmaratonstav Úpice7700:52:230
Muži A (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:34:5260
2MA23Fux StanislavSlavoj Pacov5800:35:5458
3MA34Havel GunnarSKP Štrbské Pleso7000:36:1956
4MA45Koucký RomanBeton Gab. Jilemnice6300:36:3454
5MA56Vobruba FrantišekTJ SLAVOJ Čáslav6700:36:4452
6MA67Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:36:5950
7MA78Rautenkranc MiroslavVella Trin Lázně Bělohrad6400:37:1148
8MA89Kolínek FrantišekLoko Břeclav5600:37:1746
9MA910Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:2544
10MA1311Matějka T.KL Sport Teplice7100:37:4442
11MA1412Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:37:5940
12MA1613Novák PetrBohemians Praha6500:38:2138
13MA1814Mišurec ZdeněkTJ Lomnice nad Popelkou5600:38:5136
14MA1915Novotný JiříMaratonstav Úpice5400:38:5834
15MA2016Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:39:0532
16MA2317Kolínek JosefLoko Břeclav6100:39:5030
17MA2418Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:39:5928
18MA2519Buřil FrantišekVella Trin Lázně Bělohrad6600:40:2226
19MA2720Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:40:3624
20MA2821Čechal MilanJiskra Ústí nad Orlicí5900:40:3922
21MA2922Dostálek PetrSokol Lukavice6700:40:4920
22MA3023Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:40:5518
23MA3224Strnad JiříSKP Hradec Králové7100:41:0816
24MA3425Jakl PetrLoko Trutnov6400:41:1514
25MA3526Plíhal JanKRB Koberovy6700:41:3312
26MA3727Mraček JanLokomotiva Trutnov6600:42:0410
27MA3928Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:42:108
28MA4029Čipera RadekSKI Radvanice6400:42:156
29MA4130Kulda LiborMaratonstav Úpice7000:42:184
30MA4331Nývlt MilanSKI Radvanice6100:42:272
31MA4432Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6000:42:280
32MA4633Weiser MilošJiskra Ústí nad Orlicí5800:42:390
33MA4834Erber JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:42:540
34MA6135Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:43:550
35MA6236Cichý DavidSKP Hradec Králové7000:43:590
36MA6437Zelenka PetrTJ Roprachtice6800:44:120
37MA6738Háp PavelSKP Hradec Králové7100:44:310
38MA6939Černohorský MiroslavSemily7000:44:420
39MA7140Škoda MiroslavNáchod5700:44:490
40MA7241Hejnyš MiroslavBukavice6000:44:520
41MA7542Peterka LuděkTJ Milovice6800:45:120
42MA7643Fiala PavelTAK 165700:45:130
43MA7744Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:45:300
44MA7945Chládek MarcelŠK Skalice6800:45:370
45MA8046Hanovec PetrHSŽ Brno7100:45:430
46MA8647Mocker FrantišekLokomotiva Děčín5800:46:290
47MA8848Pavlica PetrPraha 106300:46:540
48MA9549Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:48:480
49MA10550Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:51:090
50MA11551Racko JosefSokolská bouda5800:53:190
51MA12752Tomeš VladimírSparta Úpice6100:59:590
Muži B (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1753Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:38:3140
2MB2154Rus ZdeněkArnika Špičák na Šumavě5200:39:0938
3MB2255Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:39:2536
4MB3156Melišík MilanLOKO Trutnov4700:41:0734
5MB3357Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:41:0932
6MB3658Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:41:3530
7MB4259Jíra JiříLiberec5100:42:1928
8MB4760Kaván IvanLokomotiva Trutnov5000:42:4326
9MB5061Binter KarelLokomotiva Trutnov5100:43:0224
10MB5462Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:43:0922
11MB5563Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:43:1620
12MB6364Valenta JiříKrkonoše Vrchlabí4700:44:0618
13MB6865Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:44:3816
14MB7366Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:44:5814
15MB7467Krejcar PetrTJ Dvůr Králové4500:45:0712
16MB8168Berger JanHronov4700:45:4710
17MB8769Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:46:458
18MB9770Koubek PavelNáchod5200:49:246
19MB10171Cejzlar JiříMaratonstav Úpice4400:49:494
20MB10272Tučný JanVCHŽ Pardubice4700:50:092
21MB10773Petrov PavelSokol Dejvice4400:51:290
22MB10874Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:52:090
23MB11075Jursík JanLiga 100 Praha5000:52:330
24MB11476Šimůnek JanČeská Třebová4900:52:520
25MB11677Macháček JanČKD Blansko5000:53:260
26MB12278Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:55:110
27MB12679Černý OldřichTJ Janské Lázně4600:58:060
Muži C (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC5180Veyr KarelSokol Doudleby4200:43:0320
2MC5881Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:43:3318
3MC6582Marek FrantišekČervený Kostelec4100:44:1716
4MC6683Vlk IvanTatran Hostinné4200:44:1814
5MC9084Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:47:3212
6MC9185Kopecký ZdeněkŠkoda České Budějovice3700:48:1610
7MC9286Miles PetrTatran Hostinné3700:48:278
8MC9487Bielčik JindřichLichkov4000:48:466
9MC9688Buchar JanŠkoda Vrchlabí3300:49:104
10MC10089Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:49:432
11MC11290Straka JosefTatran Ruda nad Moravou3900:52:440
12MC11391Čepelka FrantišekAFK Hronov3200:52:450
13MC11992Jarkovský OldřichTJ Mostek3400:54:180
14MC12093Kalousek JanSK Žamberk4100:54:590
15MC12394Lanta JiříLO Hronov3400:55:170
16MC12595Kulda OldřichBaník Žacléř4000:57:050
17MC12996Náhlovský JiříTJ Semily3401:08:460
Ženy A (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA60121Vyhnalíková JanaOlymp Praha6600:43:4020
2ZA78122Naxerová JanaSlávie VŠ Plzeň6600:45:3118
3ZA118123Lásková MartinaSlavia Hradec Králové7600:53:5916
4ZA124124Melišíková MarieLoko Trutnov7600:56:4814
5ZA128125Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:04:2112
Ženy B (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB103126Vacková HanaČervený Kostelec5600:50:1020
2ZB106127Šourková HelenaTrutnov5000:51:1218
3ZB111128Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:52:3816
4ZB117129Novotná EvaLetohrad4800:53:2814
5ZB120130Losmanová HelenaLiga 100 Hradec Králové5200:54:5912
Trať 8,6 km, 650 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:34:5260
2MA23Fux StanislavSlavoj Pacov5800:35:5458
3MA34Havel GunnarSKP Štrbské Pleso7000:36:1956
4MA45Koucký RomanBeton Gab. Jilemnice6300:36:3454
5MA56Vobruba FrantišekTJ SLAVOJ Čáslav6700:36:4452
6MA67Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:36:5950
7MA78Rautenkranc MiroslavVella Trin Lázně Bělohrad6400:37:1148
8MA89Kolínek FrantišekLoko Břeclav5600:37:1746
9MA910Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:2544
1MJ1097Skalský RomanTJ Lomnice nad Popelkou7500:37:3340
2MJ1198Chlum PavelDukla Liberec7300:37:3938
3MJ1299Valenta OndřejKrkonoše Vrchlabí7300:37:4236
10MA1311Matějka T.KL Sport Teplice7100:37:4442
11MA1412Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:37:5940
4MJ15100Beran OndřejDukla Praha7500:38:0934
12MA1613Novák PetrBohemians Praha6500:38:2138
1MB1753Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:38:3140
13MA1814Mišurec ZdeněkTJ Lomnice nad Popelkou5600:38:5136
14MA1915Novotný JiříMaratonstav Úpice5400:38:5834
15MA2016Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:39:0532
2MB2154Rus ZdeněkArnika Špičák na Šumavě5200:39:0938
3MB2255Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:39:2536
16MA2317Kolínek JosefLoko Břeclav6100:39:5030
17MA2418Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:39:5928
18MA2519Buřil FrantišekVella Trin Lázně Bělohrad6600:40:2226
5MJ26101Krejcar DanielTJ Dvůr Králové nad Labem7500:40:3432
19MA2720Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:40:3624
20MA2821Čechal MilanJiskra Ústí nad Orlicí5900:40:3922
21MA2922Dostálek PetrSokol Lukavice6700:40:4920
22MA3023Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:40:5518
4MB3156Melišík MilanLOKO Trutnov4700:41:0734
23MA3224Strnad JiříSKP Hradec Králové7100:41:0816
5MB3357Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:41:0932
24MA3425Jakl PetrLoko Trutnov6400:41:1514
25MA3526Plíhal JanKRB Koberovy6700:41:3312
6MB3658Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:41:3530
26MA3727Mraček JanLokomotiva Trutnov6600:42:0410
6MJ38102Vaněk MartinMaratonstav Úpice7500:42:0830
27MA3928Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:42:108
28MA4029Čipera RadekSKI Radvanice6400:42:156
29MA4130Kulda LiborMaratonstav Úpice7000:42:184
7MB4259Jíra JiříLiberec5100:42:1928
30MA4331Nývlt MilanSKI Radvanice6100:42:272
31MA4432Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6000:42:280
7MJ45103Šír LuděkASC Rozsochy7600:42:3128
32MA4633Weiser MilošJiskra Ústí nad Orlicí5800:42:390
8MB4760Kaván IvanLokomotiva Trutnov5000:42:4326
33MA4834Erber JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:42:540
8MJ49104Podtata MartinMaratonstav Úpice7500:42:5926
9MB5061Binter KarelLokomotiva Trutnov5100:43:0224
1MC5180Veyr KarelSokol Doudleby4200:43:0320
9MJ52105Škoda VlastimilMaratonstav Úpice7500:43:0724
10MJ53106Melišík JanLoko Trutnov7400:43:0822
10MB5462Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:43:0922
11MB5563Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:43:1620
11MJ55107Vácha TomášNový Bor7400:43:1620
12MJ57108Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:43:2618
2MC5881Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:43:3318
13MJ59109Žaluda DavidFS Praha7300:43:3916
1ZA60121Vyhnalíková JanaOlymp Praha6600:43:4020
34MA6135Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:43:550
35MA6236Cichý DavidSKP Hradec Králové7000:43:590
12MB6364Valenta JiříKrkonoše Vrchlabí4700:44:0618
36MA6437Zelenka PetrTJ Roprachtice6800:44:120
3MC6582Marek FrantišekČervený Kostelec4100:44:1716
4MC6683Vlk IvanTatran Hostinné4200:44:1814
37MA6738Háp PavelSKP Hradec Králové7100:44:310
13MB6865Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:44:3816
38MA6939Černohorský MiroslavSemily7000:44:420
14MJ69110Vašíček RomanSKI Radvanice7400:44:4214
39MA7140Škoda MiroslavNáchod5700:44:490
40MA7241Hejnyš MiroslavBukavice6000:44:520
14MB7366Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:44:5814
15MB7467Krejcar PetrTJ Dvůr Králové4500:45:0712
41MA7542Peterka LuděkTJ Milovice6800:45:120
42MA7643Fiala PavelTAK 165700:45:130
43MA7744Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:45:300
2ZA78122Naxerová JanaSlávie VŠ Plzeň6600:45:3118
44MA7945Chládek MarcelŠK Skalice6800:45:370
45MA8046Hanovec PetrHSŽ Brno7100:45:430
16MB8168Berger JanHronov4700:45:4710
15MJ82111Husák RomanSlavia Hradec Králové7600:45:5912
16MJ83112Hepner DavidSlavia Hradec Králové7600:46:0710
17MJ84113Samek PetrSKP Hradec Králové7300:46:168
18MJ85114Komín DavidSlavia Hradec Králové7600:46:286
46MA8647Mocker FrantišekLokomotiva Děčín5800:46:290
17MB8769Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:46:458
47MA8848Pavlica PetrPraha 106300:46:540
19MJ89115Bureš JindřichMaratonstav Úpice7600:47:134
5MC9084Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:47:3212
6MC9185Kopecký ZdeněkŠkoda České Budějovice3700:48:1610
7MC9286Miles PetrTatran Hostinné3700:48:278
20MJ93116Charvát FrantišekSlavia Hradec Králové7600:48:372
8MC9487Bielčik JindřichLichkov4000:48:466
48MA9549Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:48:480
9MC9688Buchar JanŠkoda Vrchlabí3300:49:104
18MB9770Koubek PavelNáchod5200:49:246
21MJ98117Švehla MichalMoravská Třebová7500:49:300
22MJ99118Losman PavelLiga 100 Hradec Králové7800:49:310
10MC10089Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:49:432
19MB10171Cejzlar JiříMaratonstav Úpice4400:49:494
20MB10272Tučný JanVCHŽ Pardubice4700:50:092
1ZB103126Vacková HanaČervený Kostelec5600:50:1020
23MJ104119Šulc RadekTJ Milovice7500:50:360
49MA10550Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:51:090
2ZB106127Šourková HelenaTrutnov5000:51:1218
21MB10773Petrov PavelSokol Dejvice4400:51:290
22MB10874Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:52:090
24MJ109120Hron Petrmaratonstav Úpice7700:52:230
23MB11075Jursík JanLiga 100 Praha5000:52:330
3ZB111128Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:52:3816
11MC11290Straka JosefTatran Ruda nad Moravou3900:52:440
12MC11391Čepelka FrantišekAFK Hronov3200:52:450
24MB11476Šimůnek JanČeská Třebová4900:52:520
50MA11551Racko JosefSokolská bouda5800:53:190
25MB11677Macháček JanČKD Blansko5000:53:260
4ZB117129Novotná EvaLetohrad4800:53:2814
3ZA118123Lásková MartinaSlavia Hradec Králové7600:53:5916
13MC11992Jarkovský OldřichTJ Mostek3400:54:180
5ZB120130Losmanová HelenaLiga 100 Hradec Králové5200:54:5912
14MC12093Kalousek JanSK Žamberk4100:54:590
26MB12278Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:55:110
15MC12394Lanta JiříLO Hronov3400:55:170
4ZA124124Melišíková MarieLoko Trutnov7600:56:4814
16MC12595Kulda OldřichBaník Žacléř4000:57:050
27MB12679Černý OldřichTJ Janské Lázně4600:58:060
51MA12752Tomeš VladimírSparta Úpice6100:59:590
5ZA128125Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:04:2112
17MC12996Náhlovský JiříTJ Semily3401:08:460

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód