Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Olomouc - Jeseníky

22.8.1992, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Olomouc - Jeseníky
  • datum konání: 22.8.1992
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Olomouc - Jeseníky

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,5 km, 300 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ181Valenta OndřejKrkonoše Vrchlabí7300:35:2540
2MJ282Feik JiříSpartak Sezimovo Ústí7300:35:4638
3MJ383Skalský RomanTJ Lomnice nad Popelkou7500:35:5536
4MJ484Beran OndřejDukla Praha7500:36:0734
4MJ485Vetchý RadimJiskra Ústí nad Orlicí7500:36:0734
6MJ686Sojka MiroslavAC Praha 18907500:37:2430
7MJ787Baklík KarelVítkovice7300:38:0628
8MJ888Krejcar DanielTJ Dvůr Králové nad Labem7500:38:2326
9MJ1089Šír LuděkASC Rozsochy7600:39:2024
10MJ1190Molinger JaroslavLoko Trutnov7700:39:4622
11MJ1291Kašpárek MilanVSC Technika Brno7500:40:1020
12MJ1392Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:40:3718
13MJ1593Zeman JakubLiga 100 Olomouc7500:42:3816
14MJ1794Kostrka JiříLoko Trutnov7700:43:0514
15MJ1895Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:43:1612
16MJ1996Šípek MichalLoko Trutnov7700:43:4110
17MJ2297Škoda VlastimilMaratonstav Úpice7500:45:438
18MJ2698Křenek Romanneregistrován7300:58:066
Muži A (trať 15 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Žižka RobertSparta Praha6101:08:1560
2MA23Raim LadislavMaratonstav Úpice6401:08:5458
3MA34Karlík FrantišekSKP Most6501:10:0456
4MA45Machalický MilanSigma Lutín6101:10:3854
5MA56Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav5601:11:3152
6MA67Kynčl StanislavMaratonstav Úpice6401:11:5050
7MA78Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:12:3048
8MA89Klech RichardSVS Horní Benešov7201:13:3746
9MA910Vobruba FrantišekTJ SLAVOJ Čáslav6701:13:5644
10MA1011Filip VáclavAK Olomouc6001:14:2242
11MA1112Drobňák MilanOlympie Bruntál5701:14:2440
12MA1213Stránský AlešSKI Klub Česká Třebová6001:14:4138
13MA1314Ulich PetrTC Dobruška6801:14:5736
14MA1515Novotný JiříMaratonstav Úpice5401:16:1334
15MA1616Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5501:16:4232
16MA1717Muck ArnoštCetris Hranice5901:17:4830
17MA1818Koucký RomanBeton Gab. Jilemnice6301:18:3528
18MA1919Veverka PetrAC Čejkovice6401:19:1026
19MA2020Hrouza JanLoko Krnov5401:19:3024
20MA2321Pojezdný DaliborSvit Zlín5501:20:5822
21MA2422Zatloukal MarekKopečkáři6501:21:4720
22MA2523Dostálek PetrLukavice6701:21:5518
23MA2624Švub PetrBiograva Natura6501:22:4016
24MA2825Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5301:24:1414
25MA2926Rys JaromírMoravská Slávia Brno6401:24:2112
26MA3027Komenda KamilSVS Horní Benešov7201:24:4710
27MA3128Valenta PavelDBV CYCLES SK Šumperk6901:24:488
28MA3429Bolehovský PavelLoko Trutnov7101:25:226
29MA3930Freivald AlešMaratonstav Úpice6701:28:444
30MA4331Šváb JiříŠumperk6901:32:052
31MA4832Zatloukal MilošLiga 100 Zlín6501:37:360
32MA4933Špringr ZdeněkTJ Maratonstav Úpice5701:37:470
33MA5034Komárek BedřichSC Hlubočky5301:38:000
34MA5135Helekal IgorOlomouc6201:39:200
35MA5336Chládek MarcelŠK Skalice6801:40:420
36MA6037Němeček JiříOlomouc5601:53:240
37MA6238Šíma JosefSKP Bruntál5301:56:440
-MA-39Sojka StanislavOlymp Praha70DNF-
-MA-40Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou59DNF-
-MA-41Zachariáš MiroslavSpartak Sezimovo Ústí57DNF-
-MA-42Mišurec ZdeněkTJ Lomnice nad Popelkou56DNF-
-MA-43Kolínek JosefLoko Břeclav61DNF-
-MA-44Švihel MiroslavLiga 100 Zlín58DNF-
Muži B (trať 15 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1445Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:15:3840
2MB2146Stybnar ZdeněkOlomouc5101:19:5538
3MB2247Rus ZdeněkArnika Špičák na Šumavě5201:20:4536
4MB3248Bažant JanSKP Mladá Boleslav4801:24:5734
5MB3549Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:27:0832
6MB3650Hrouza TomášLoko Krnov5201:27:3730
7MB3851Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5001:28:2428
8MB4052Lerch VladislavMILO Olomouc4801:29:0726
9MB4153Osladil MiroslavAC Olomouc5201:30:4624
10MB4254Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:31:1022
11MB4555Gottfried JanLiga 100 Olomouc4601:34:1720
12MB5256Tučný JanVCHŽ Pardubice4701:40:2918
13MB5557Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:42:0316
14MB5658Zeman Jiří Ing.Liga 100 Olomouc4701:43:4214
15MB5759Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:44:4412
16MB5860Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:45:4410
Muži C (trať 15 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2761Marek FrantišekČervený Kostelec4101:23:1020
2MC3362Veyr KarelSokol Doudleby4201:25:0818
3MC3763Vlk IvanTatran Hostinné4201:28:1416
4MC4464Herbst ManfredJesdrev Bukovice4101:32:4914
5MC4665Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:34:2512
6MC4766Bielčik JindřichLichkov4001:34:3710
7MC5467Fejgl ZdeněkLiga 100 Frýdek Místek4201:41:448
8MC5968Kalousek JanKČT Žamberk4101:51:256
9MC6169Kvapil JanČS L 100 Zlín3301:55:264
-MC-70Domanský IvoAVC Praha38DNF-
Ženy A (trať 7,5 km, 300 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA971Baloghová AnnaUK Bratislava Slovakia7300:39:1720
2ZA1472Naxerová JanaSlávie VŠ Plzeň6600:41:4718
3ZA1673Vyhnalíková JanaOlymp Praha6600:42:5316
4ZA2074Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:44:1414
5ZA2375Válková JitkaAC Čimelice6600:48:2212
6ZA2676Vetchá PetraJiskra Ústí nad Orlicí7700:58:0610
Ženy B (trať 7,5 km, 300 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2177Vacková HanaČervený Kostelec5600:45:1720
2ZB2478Šourková HelenaTrutnov5000:49:4218
3ZB2579Novotná EvaLetohrad4800:50:4916
4ZB2880Hanáková MarieHanácké noviny2201:01:2714
Trať 7,5 km, 300 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ181Valenta OndřejKrkonoše Vrchlabí7300:35:2540
2MJ282Feik JiříSpartak Sezimovo Ústí7300:35:4638
3MJ383Skalský RomanTJ Lomnice nad Popelkou7500:35:5536
4MJ485Vetchý RadimJiskra Ústí nad Orlicí7500:36:0734
4MJ484Beran OndřejDukla Praha7500:36:0734
6MJ686Sojka MiroslavAC Praha 18907500:37:2430
7MJ787Baklík KarelVítkovice7300:38:0628
8MJ888Krejcar DanielTJ Dvůr Králové nad Labem7500:38:2326
1ZA971Baloghová AnnaUK Bratislava Slovakia7300:39:1720
9MJ1089Šír LuděkASC Rozsochy7600:39:2024
10MJ1190Molinger JaroslavLoko Trutnov7700:39:4622
11MJ1291Kašpárek MilanVSC Technika Brno7500:40:1020
12MJ1392Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:40:3718
2ZA1472Naxerová JanaSlávie VŠ Plzeň6600:41:4718
13MJ1593Zeman JakubLiga 100 Olomouc7500:42:3816
3ZA1673Vyhnalíková JanaOlymp Praha6600:42:5316
14MJ1794Kostrka JiříLoko Trutnov7700:43:0514
15MJ1895Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:43:1612
16MJ1996Šípek MichalLoko Trutnov7700:43:4110
4ZA2074Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:44:1414
1ZB2177Vacková HanaČervený Kostelec5600:45:1720
17MJ2297Škoda VlastimilMaratonstav Úpice7500:45:438
5ZA2375Válková JitkaAC Čimelice6600:48:2212
2ZB2478Šourková HelenaTrutnov5000:49:4218
3ZB2579Novotná EvaLetohrad4800:50:4916
18MJ2698Křenek Romanneregistrován7300:58:066
6ZA2676Vetchá PetraJiskra Ústí nad Orlicí7700:58:0610
4ZB2880Hanáková MarieHanácké noviny2201:01:2714
Trať 15 km, 600 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Žižka RobertSparta Praha6101:08:1560
2MA23Raim LadislavMaratonstav Úpice6401:08:5458
3MA34Karlík FrantišekSKP Most6501:10:0456
4MA45Machalický MilanSigma Lutín6101:10:3854
5MA56Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav5601:11:3152
6MA67Kynčl StanislavMaratonstav Úpice6401:11:5050
7MA78Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:12:3048
8MA89Klech RichardSVS Horní Benešov7201:13:3746
9MA910Vobruba FrantišekTJ SLAVOJ Čáslav6701:13:5644
10MA1011Filip VáclavAK Olomouc6001:14:2242
11MA1112Drobňák MilanOlympie Bruntál5701:14:2440
12MA1213Stránský AlešSKI Klub Česká Třebová6001:14:4138
13MA1314Ulich PetrTC Dobruška6801:14:5736
1MB1445Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:15:3840
14MA1515Novotný JiříMaratonstav Úpice5401:16:1334
15MA1616Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5501:16:4232
16MA1717Muck ArnoštCetris Hranice5901:17:4830
17MA1818Koucký RomanBeton Gab. Jilemnice6301:18:3528
18MA1919Veverka PetrAC Čejkovice6401:19:1026
19MA2020Hrouza JanLoko Krnov5401:19:3024
2MB2146Stybnar ZdeněkOlomouc5101:19:5538
3MB2247Rus ZdeněkArnika Špičák na Šumavě5201:20:4536
20MA2321Pojezdný DaliborSvit Zlín5501:20:5822
21MA2422Zatloukal MarekKopečkáři6501:21:4720
22MA2523Dostálek PetrLukavice6701:21:5518
23MA2624Švub PetrBiograva Natura6501:22:4016
1MC2761Marek FrantišekČervený Kostelec4101:23:1020
24MA2825Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5301:24:1414
25MA2926Rys JaromírMoravská Slávia Brno6401:24:2112
26MA3027Komenda KamilSVS Horní Benešov7201:24:4710
27MA3128Valenta PavelDBV CYCLES SK Šumperk6901:24:488
4MB3248Bažant JanSKP Mladá Boleslav4801:24:5734
2MC3362Veyr KarelSokol Doudleby4201:25:0818
28MA3429Bolehovský PavelLoko Trutnov7101:25:226
5MB3549Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:27:0832
6MB3650Hrouza TomášLoko Krnov5201:27:3730
3MC3763Vlk IvanTatran Hostinné4201:28:1416
7MB3851Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5001:28:2428
29MA3930Freivald AlešMaratonstav Úpice6701:28:444
8MB4052Lerch VladislavMILO Olomouc4801:29:0726
9MB4153Osladil MiroslavAC Olomouc5201:30:4624
10MB4254Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:31:1022
30MA4331Šváb JiříŠumperk6901:32:052
4MC4464Herbst ManfredJesdrev Bukovice4101:32:4914
11MB4555Gottfried JanLiga 100 Olomouc4601:34:1720
5MC4665Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:34:2512
6MC4766Bielčik JindřichLichkov4001:34:3710
31MA4832Zatloukal MilošLiga 100 Zlín6501:37:360
32MA4933Špringr ZdeněkTJ Maratonstav Úpice5701:37:470
33MA5034Komárek BedřichSC Hlubočky5301:38:000
34MA5135Helekal IgorOlomouc6201:39:200
12MB5256Tučný JanVCHŽ Pardubice4701:40:2918
35MA5336Chládek MarcelŠK Skalice6801:40:420
7MC5467Fejgl ZdeněkLiga 100 Frýdek Místek4201:41:448
13MB5557Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:42:0316
14MB5658Zeman Jiří Ing.Liga 100 Olomouc4701:43:4214
15MB5759Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:44:4412
16MB5860Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:45:4410
8MC5968Kalousek JanKČT Žamberk4101:51:256
36MA6037Němeček JiříOlomouc5601:53:240
9MC6169Kvapil JanČS L 100 Zlín3301:55:264
37MA6238Šíma JosefSKP Bruntál5301:56:440

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód