Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Dlouhými záhony

14.11.1992, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dlouhými záhony
  • datum konání: 14.11.1992
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.11.2018Běh Dlouhými záhony-
11.11.2017Běh Dlouhými záhony-
12.11.2016Běh Dlouhými záhony76
14.11.2015Běh Dlouhými záhony100
8.11.2014Běh Dlouhými záhony101
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50
10.11.2012Běh Dlouhými záhony60
12.11.2011Běh Dlouhými záhony73
13.11.2010Běh Dlouhými záhony78
14.11.2009Běh Dlouhými záhony97
8.11.2008Běh Dlouhými záhony78
10.11.2007Běh Dlouhými záhony68
11.11.2006Běh Dlouhými záhony81
12.11.2005Běh Dlouhými záhony84
13.11.2004Běh Dlouhými záhony, vyhlášení ČP84
8.11.2003Úpice - Běh Dlouhými záhony89
9.11.2002Běh Dlouhými záhony70
10.11.200128. ročník, Běh Dlouhými záhony69
11.11.2000Běh dlouhými záhony67
7.11.1998Běh Dlouhými záhony - VC firmy Nypro-
9.11.1996Běh Dlouhými záhony161
11.11.1995Běh Dlouhými záhony72
12.11.1994Běh Dlouhými záhony85
16.11.1991Úpice - běh Dlouhými záhony85
17.11.1990Úpice - Běh Dlouhými záhony101
18.11.1989Setkání mistrtů - Záhony v Úpici63
19.11.1988Úpice - Dlouhé záhony97
14.11.1987Běh Dlouhými záhony64
8.11.1986Běh Dlouhými záhony, 13. ročník80

Statistika závodu Běh Dlouhými záhony

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2133

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4823
Pechek František5321
Brunclík Ivo5821
Šrůtek Stanislav5821
Friebelová Eva6220
Mach Václav5519
Kubeček Ladislav6217
Vašíček Martin7117
Mazač Jaroslav6816
Šmída Oldřich4815
Marek František4115
Lanta Jiří4414
Stránský Aleš6014
Čipera Radek6413
Linhart Miloš4413
Paulů Blanka5413
Vacková Hana5613
Vašíček Roman7413
Nečas Josef5813
Krejcar Petr4512
Vojáček Pavel5112
Havlíček Zdeněk3512
Šír Václav4811
Pechková Jana8511
Groh Stanislav4611
Kolínek František5611
Holub Petr6611
Kubečková Radka6910
Šimůnek Jan8210
Grohová Jaroslava5110
Horáček Michal7510
Farář Jaroslav5010
Vanta Josef629
Balcar Luboš589
Šesták Karel719
Sadílek Ota469
Kozel Karel529
Janata Milan859
Čáp Bohuslav519
Šlégr Jiří549
Bureš Jindřich538
Krejcar Daniel758
Plecháček Jiří448
Vacek Martin698
Valenta Michal628
Klampflová Eva648
Libra Jiří378
Lelek Vít508
Novotná Eva488
Soukup Ladislav587

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži B (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1328Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:27:50-
2MB1429Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:27:52-
3MB1530Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:28:23-
4MB1831Cejnar VáclavPředměřice5100:28:42-
5MB1932Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:28:50-
6MB2333Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:29:45-
7MB2734Berger JanAFK Hronov4700:30:05-
8MB3435Stuchlík ZdeněkTJ Liga 100 Hradec Králové5000:31:17-
9MB3536Linhart MilošTJ Velké Poříčí4400:31:38-
10MB4337Tučný JanVCHŽ Pardubice4700:33:51-
11MB4538Plecháček JiříKvěta Mělník4400:34:28-
12MB4739Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:35:10-
Muži C (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2040Veyr KarelSokol Doudleby4200:28:58-
2MC2241Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:29:23-
3MC2642Marek FrantišekČervený Kostelec4100:30:02-
4MC3643Libra JiříNové Město nad Metují3700:31:50-
5MC4144Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:33:14-
6MC4445Čepelka FrantišekAFK Hronov3200:33:53-
Ženy (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3246Šachlová JenkaSK Litvínov 00:30:57-
2ZA3847Vacková HanaČervený Kostelec5600:32:25-
3ZA4648Tůmová EvaLoko Trutnov6900:34:54-
4ZA4849Novotná EvaLetohrad4800:35:33-
5ZA4950Šourková HelenaTrutnov5000:36:10-
6ZA5051Jančiová Kv.Chemopetrol Litvínov 00:37:25-
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Ulich PetrTC Dobruška6800:25:46-
2MA23Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:25:49-
3MA34Krejcar DanielTJ Dvůr Králové nad Labem7500:25:57-
4MA45Rys JaromírSKP Holešov6400:26:17-
5MA56Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:26:37-
6MA67Pinkava LubošSpartak Nové Město nad Metují6600:26:44-
6MA68Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:26:44-
8MA89Novotný JiříMaratonstav Úpice5400:27:00-
9MA910Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:27:09-
10MA1011Dostálek PetrLukavice6700:27:10-
11MA1112Fiala MartinMaratonstav Úpice7300:27:13-
12MA1213Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:27:48-
1MB1328Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:27:50-
2MB1429Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:27:52-
3MB1530Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:28:23-
13MA1614Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:28:30-
14MA1715Fajfr FrantišekLukavice7200:28:32-
4MB1831Cejnar VáclavPředměřice5100:28:42-
5MB1932Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:28:50-
1MC2040Veyr KarelSokol Doudleby4200:28:58-
15MA2116Čipera RadekSKI Radvanice6400:29:17-
2MC2241Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:29:23-
6MB2333Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:29:45-
16MA2417Vašíček MartinSKI Radvanice7100:29:48-
17MA2518Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:29:51-
3MC2642Marek FrantišekČervený Kostelec4100:30:02-
7MB2734Berger JanAFK Hronov4700:30:05-
18MA2819Kulda LiborMaratonstav Úpice7000:30:07-
19MA2920Šidlík LuděkŠpindlerův Mlýn5900:30:11-
20MA3021Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:30:29-
21MA3122Hellmich TomášChemopetrol Litvínov7500:30:56-
1ZA3246Šachlová JenkaSK Litvínov 00:30:57-
22MA3323Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:31:15-
8MB3435Stuchlík ZdeněkTJ Liga 100 Hradec Králové5000:31:17-
9MB3536Linhart MilošTJ Velké Poříčí4400:31:38-
4MC3643Libra JiříNové Město nad Metují3700:31:50-
23MA3724Vašíček RomanSKI Radvanice7400:32:08-
2ZA3847Vacková HanaČervený Kostelec5600:32:25-
24MA3925Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:32:55-
25MA4026Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:32:56-
5MC4144Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:33:14-
26MA4227Balcar LubošVŠZ Praha5800:33:43-
10MB4337Tučný JanVCHŽ Pardubice4700:33:51-
6MC4445Čepelka FrantišekAFK Hronov3200:33:53-
11MB4538Plecháček JiříKvěta Mělník4400:34:28-
3ZA4648Tůmová EvaLoko Trutnov6900:34:54-
12MB4739Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:35:10-
4ZA4849Novotná EvaLetohrad4800:35:33-
5ZA4950Šourková HelenaTrutnov5000:36:10-
6ZA5051Jančiová Kv.Chemopetrol Litvínov 00:37:25-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód