Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Hvězdu

15.7.2000, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Hvězdu
  • datum konání: 15.7.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Police nad Metují

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.7.2018Běh na Hvězdu157
15.7.2017Běh na Hvězdu161
16.7.2016Běh na Hvězdu163
11.7.2015Běh na Hvězdu179
12.7.2014Běh na Hvězdu128
13.7.2013Police nad Metují - Hvězda140
14.7.2012Běh na Hvězdu88
16.7.2011Běh na Hvězdu184
10.7.2010Police nad Metují - Hvězda156
11.7.2009Běh na Hvězdu94
12.7.2008Běh na Hvězdu (MČR veteránů)226
14.7.2007Police nad Metují - Hvězda125
15.7.2006Police nad Metují - Hvězda119
16.7.2005Police nad Metují - Hvězda109
10.7.2004Police nad Metují - Hvězda99
12.7.2003Police nad Metují - Hvězda132
13.7.2002Police nad Metují - Hvězda109
14.7.2001Běh na Hvězdu96
17.7.1999Police nad Metují - Hvězda145
18.7.1998Police nad Metují - Hvězda113
16.8.1997Police nad Metují - Hvězda152
13.7.1996Police nad Metují - Hvězda98
9.7.1995Police nad Metují - Hvězda106

Statistika závodu Běh na Hvězdu

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 3079

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šrůtek Stanislav5819
Hejnyš Miroslav6019
Javůrek Jiří4819
Pechek František5319
Beran Jan8319
Jirásková Eva6417
Pohl Jan7617
Šesták Karel7116
Polej Jiří7116
Šír Václav4815
Marek František4115
Stránský Aleš6015
Kvapil Vojtěch4815
Hájková Renata7514
Šimůnek Jan4914
Linhart Miloš4414
Vraštilová Miloslava5613
Brunclík Ivo5813
Hanušová Lenka7913
Zelený Luděk6113
Nečas Josef5813
Jirka Jan8312
Paulů Blanka5412
Šrůtek David8012
Pechková Jana8512
Čipera Radek6412
Bém František2712
Pechek Petr8312
Kubrová Dagmar6312
Kolář Radek6912
Kubr Václav5512
Havlíček Zdeněk3511
Šmída Oldřich4811
Klimeš Bedřich5611
Binar Luboš6611
Trejbal Karel5111
Soukup Jiří2711
Vacek Miroslav7711
Groh Stanislav4611
Rücker Oldřich5511
Vacková Hana5611
Tučný Jan4711
Tichý Pavel6311
Tůmová Eva6910
Vaš Matěj8310
Šimůnek Jan8210
Vacarda Vladimír5910
Hejl Dušan8410
Svatoš Otakar3410
Brýdl Pavel8010

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1068Davídek DušanVrchlabí8100:18:5020
2MJ1669Novotný JiříKrkonoše Vrchlabí8500:19:1919
3MJ1970Vojáček PavelMaratonstav Úpice8400:19:2318
4MJ2471Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:0417
5MJ2672Skála MartinSK Rover Praha8500:20:1416
6MJ3473Vaš MatějSpartak Police nad Metují8300:20:3515
7MJ4274Němec RobertSK Rover Praha8200:21:1014
8MJ4375Skala OndřejSK Rover Praha8200:21:2013
9MJ4876Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:21:3812
10MJ5577Jiránek MartinSKI Radvanice8500:22:5111
11MJ5978Hejl MatějSpartak Police nad Metují8700:23:0810
12MJ6679Kozel MartinACPV Trutnov8900:24:029
13MJ7280Polák AdamSlavie HK8800:25:288
14MJ8481Sádovský StanislavBohemians Praha8500:28:527
Muži A (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Skalský RomanSlovan Mariánské Lázně7500:16:2930
2MA22Ulich PetrMaterial Technology6800:17:2029
3MA43Smuda NorbertWroclaw6900:18:00-
4MA54Borochowski PiotrWKB Wroclaw7200:18:03-
5MA65Jüttner JanKanoistika Přerov7800:18:0728
6MA76Šesták KarelHauck Team Zlíč7100:18:1227
7MA87Martínek FilipAC Praha 18906900:18:2326
8MA118Farář MartinJiskra Adršpach7700:18:5325
9MA129Kolář RadekSK Hronov6900:18:5524
10MA1410Bolehovský PavelKER TEAM7100:19:1623
11MA1511Holub MiroslavBukovice6600:19:1722
12MA1712Novotný JosefVag-i-noviny Bystré7200:19:2021
13MA1813Čipera RadekSKI Radvanice6400:19:2120
14MA2014Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:19:2719
15MA2115Štolfa MartinRůža bike7400:19:3618
16MA2316Tichý PavelNáchod6300:19:5317
17MA2517Doucha JiříStart Náchod7100:20:0816
18MA2918Pášma JiříKrčma police7400:20:2515
19MA3019Trnovský MiloslavHOBUK6500:20:2614
20MA3620Polej JiříPodborský spolek7100:20:5113
21MA3921Filip LukášSKI Radvanice7600:20:5912
22MA4022Jurášek MichalHO KET Praha6700:21:0111
23MA4923Binar LubošHOBUK6600:21:4210
24MA5124Ulich RomanMaterial Technology7100:21:459
25MA5825Kraus AlešŠtikov7200:23:068
26MA6226Tarczyanski GrzegorzWKB Piast Wroclaw7400:23:26-
27MA7427Vymazal PetrPřerov7500:25:527
Muži B (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB328Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:3920
2MB929Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:18:2419
3MB1330Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:19:0218
4MB2731Kubr VáclavLABE TRI CLUB HK5500:20:1717
5MB2832Balcar LubošPolice nad Metují5800:20:2216
6MB3133Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:20:2715
7MB3334Soukup LadislavSokol Poniklá5800:20:3314
8MB3535Trnka MilanTrutnov5600:20:4413
9MB3736Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:20:5412
10MB3837Fulka JiříSpartak Police nad Metují6000:20:5711
11MB4138Davídek DušanVrchlabí6000:21:0210
12MB4539Flégl BohumilSKP Rychnov6000:21:329
13MB5340Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:22:178
14MB5641Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:22:577
15MB7342Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:25:466
16MB8743Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:32:105
Muži C (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2244Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:19:4310
2MC3245Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:20:309
3MC5246Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:22:018
4MC6147Linhart MilošAC Náchod4400:23:217
5MC6848Polej JiříHronov4600:24:366
6MC7649Čenovský JiříMeteor Kačerov4900:26:105
7MC7950Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:114
Muži D (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5051Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:21:4410
2MD6452Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:23:339
3MD6553Nanke WernerBK Kravaře3800:23:418
4MD6754Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:24:167
5MD6955Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:24:506
6MD8156Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:27:495
Juniorky (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4782Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:21:3610
2ŽJ7183Soukupová AlenaSki Jilemnice8200:25:209
3ŽJ7584Jermářová AnnaSK Rover Praha8200:25:568
4ŽJ7785Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:26:477
5ŽJ8086Ježková KlárkaMeteor Kačerov8400:27:276
6ŽJ8287Škodová IvanaMaratonstav Úpice8100:27:525
Ženy A (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4657Navrátilová LucieOlfin car Vella Trutnov8000:21:3410
2ZA5758Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:23:029
3ZA6359Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:23:298
4ZA7060Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:24:577
5ZA7861Burešová MonikaSokol Nová Paka7700:26:496
6ZA8362Kubcová HelenaVag-i-noviny Bystré7900:27:585
7ZA8663Kulhánková VeronikaVOM Banka7500:30:504
Ženy B (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4464Paulů BlankaVrchlabí5400:21:2510
2ZB5465Kubrová DagmarLABE TRI CLUB HK6300:22:259
3ZB6066Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:23:148
4ZB8567Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:29:527
Trať 5,000 km, 240,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Skalský RomanSlovan Mariánské Lázně7500:16:2930
2MA22Ulich PetrMaterial Technology6800:17:2029
1MB328Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:3920
3MA43Smuda NorbertWroclaw6900:18:00-
4MA54Borochowski PiotrWKB Wroclaw7200:18:03-
5MA65Jüttner JanKanoistika Přerov7800:18:0728
6MA76Šesták KarelHauck Team Zlíč7100:18:1227
7MA87Martínek FilipAC Praha 18906900:18:2326
2MB929Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:18:2419
1MJ1068Davídek DušanVrchlabí8100:18:5020
8MA118Farář MartinJiskra Adršpach7700:18:5325
9MA129Kolář RadekSK Hronov6900:18:5524
3MB1330Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:19:0218
10MA1410Bolehovský PavelKER TEAM7100:19:1623
11MA1511Holub MiroslavBukovice6600:19:1722
2MJ1669Novotný JiříKrkonoše Vrchlabí8500:19:1919
12MA1712Novotný JosefVag-i-noviny Bystré7200:19:2021
13MA1813Čipera RadekSKI Radvanice6400:19:2120
3MJ1970Vojáček PavelMaratonstav Úpice8400:19:2318
14MA2014Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:19:2719
15MA2115Štolfa MartinRůža bike7400:19:3618
1MC2244Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:19:4310
16MA2316Tichý PavelNáchod6300:19:5317
4MJ2471Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:0417
17MA2517Doucha JiříStart Náchod7100:20:0816
5MJ2672Skála MartinSK Rover Praha8500:20:1416
4MB2731Kubr VáclavLABE TRI CLUB HK5500:20:1717
5MB2832Balcar LubošPolice nad Metují5800:20:2216
18MA2918Pášma JiříKrčma police7400:20:2515
19MA3019Trnovský MiloslavHOBUK6500:20:2614
6MB3133Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:20:2715
2MC3245Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:20:309
7MB3334Soukup LadislavSokol Poniklá5800:20:3314
6MJ3473Vaš MatějSpartak Police nad Metují8300:20:3515
8MB3535Trnka MilanTrutnov5600:20:4413
20MA3620Polej JiříPodborský spolek7100:20:5113
9MB3736Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:20:5412
10MB3837Fulka JiříSpartak Police nad Metují6000:20:5711
21MA3921Filip LukášSKI Radvanice7600:20:5912
22MA4022Jurášek MichalHO KET Praha6700:21:0111
11MB4138Davídek DušanVrchlabí6000:21:0210
7MJ4274Němec RobertSK Rover Praha8200:21:1014
8MJ4375Skala OndřejSK Rover Praha8200:21:2013
1ZB4464Paulů BlankaVrchlabí5400:21:2510
12MB4539Flégl BohumilSKP Rychnov6000:21:329
1ZA4657Navrátilová LucieOlfin car Vella Trutnov8000:21:3410
1ŽJ4782Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:21:3610
9MJ4876Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:21:3812
23MA4923Binar LubošHOBUK6600:21:4210
1MD5051Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:21:4410
24MA5124Ulich RomanMaterial Technology7100:21:459
3MC5246Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:22:018
13MB5340Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:22:178
2ZB5465Kubrová DagmarLABE TRI CLUB HK6300:22:259
10MJ5577Jiránek MartinSKI Radvanice8500:22:5111
14MB5641Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:22:577
2ZA5758Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:23:029
25MA5825Kraus AlešŠtikov7200:23:068
11MJ5978Hejl MatějSpartak Police nad Metují8700:23:0810
3ZB6066Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:23:148
4MC6147Linhart MilošAC Náchod4400:23:217
26MA6226Tarczyanski GrzegorzWKB Piast Wroclaw7400:23:26-
3ZA6359Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:23:298
2MD6452Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:23:339
3MD6553Nanke WernerBK Kravaře3800:23:418
12MJ6679Kozel MartinACPV Trutnov8900:24:029
4MD6754Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:24:167
5MC6848Polej JiříHronov4600:24:366
5MD6955Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:24:506
4ZA7060Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:24:577
2ŽJ7183Soukupová AlenaSki Jilemnice8200:25:209
13MJ7280Polák AdamSlavie HK8800:25:288
15MB7342Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:25:466
27MA7427Vymazal PetrPřerov7500:25:527
3ŽJ7584Jermářová AnnaSK Rover Praha8200:25:568
6MC7649Čenovský JiříMeteor Kačerov4900:26:105
4ŽJ7785Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:26:477
5ZA7861Burešová MonikaSokol Nová Paka7700:26:496
7MC7950Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:114
5ŽJ8086Ježková KlárkaMeteor Kačerov8400:27:276
6MD8156Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:27:495
6ŽJ8287Škodová IvanaMaratonstav Úpice8100:27:525
6ZA8362Kubcová HelenaVag-i-noviny Bystré7900:27:585
14MJ8481Sádovský StanislavBohemians Praha8500:28:527
4ZB8567Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:29:527
7ZA8663Kulhánková VeronikaVOM Banka7500:30:504
16MB8743Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:32:105

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód