Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Královský běh Kujebinou

17.9.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Královský běh Kujebinou
  • datum konání: 17.9.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Vysoké Mýto

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.9.2016Královský běh Kujebinou218
20.9.2015Královský běh Kujebinou255
21.9.2014Královský běh Kujebinou226
15.9.2013Královský běh Kujebinou250
16.9.2012Královský běh Kujebinou274
18.9.2011Královský běh Kujebinou190
19.9.2010Královský běh Kujebinou166
20.9.2009Královský běh Kujebinou192
21.9.2008Královský běh Kujebinou141
23.9.2007Královský běh Kujebinou122
18.9.2005Královský běh Kujebinou136
19.9.2004Královský běh Kujebinou108

Statistika závodu Královský běh Kujebinou

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 2278

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kouřil Karel7212
Frydrychová Eliška0111
Marek Jiří4311
Doskočil Jan9710
Vondra Vojtěch9810
Kopecký Jan9010
Šimůnková Pavla7710
Kopecký Libor5610
Kouřil Tomáš9310
Gregora Filip029
Smoláková Alexandra989
Smolák Petr949
Nechvíl Petr919
Kozáková Denisa799
Šafář Jaroslav519
Matyášová Jana659
Keprtová Miloslava488
Boháč Bonifác018
Bielčik Jindřich408
Borková Agáta028
Brychta Jakub088
Mlynář Vojtěch988
Zenkl Adam958
Zachař Jiří728
Smoláková Valérie938
Gregorová Monika007
Brádle Václav377
Ducháček Bedřich597
Nechvílová Miroslava607
Doskočilová Eliška007
Razým Jan577
Řemínek Matěj867
Pokorný Milan647
Dudycha Jakub057
Borek Petr707
Stránská Adéla917
Stránská Michaela977
Krátká Anna697
Marholdová Aneta077
Smoláková Jiřina697
Šimůnek Jan037
Jirásková Eva647
Borek Viktor047
Smoláková Dominika007
Spilko Zdeněk647
Boháč Pankrác067
Martincová Kristýna937
Jelínková Magdalena456
Hejkrlík Ondřej076
Hanuš Petr646

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší děti r. 2001 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1X112Švadlena MichalKOB Choceň0100:00:21-
2X129Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:26-
3X1343Švédová VeronikaTJ Jiskra Králíky0200:00:32-
4X1449Vaňousová KláraVysoké Mýto0100:00:33-
5X1524Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:00:36-
6X1662Kelnerová TerezaŽatec0200:00:37-
7X1759Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:42-
8X1874Dostálová TerezaVysoké Mýto0400:00:53-
9X1921Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:06-
10X11077Vodičková JohankaSKP Hvězda Pardubice0300:01:08-
11X1118Frydrych BedřichAC Choceň0300:02:17-
Dívky r. 99-00 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1488Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:00:44-
2Ž1625Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:45-
3Ž1886Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:46-
4Ž11058Duchoslavová SabinaVysoké Mýto0000:00:47-
5Ž11198Moravcová DenisaOrel Orlice9900:00:48-
6Ž11220Jelenová KateřinaVysoké Mýto9900:00:48-
7Ž11756Foglová AdélaVysoké Mýto9900:00:55-
8Ž11910Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:59-
Chlapci r. 99-00 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1175Dostál PetrVysoké Mýto9900:00:41-
2M1235Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:00:42-
3M1390Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:00:43-
4M1437Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:00:44-
5M1668Křivda TomášK.O.B. Choceň9900:00:45-
6M1845Suchý LukášVysoké Mýto9900:00:46-
7M11399Havlík MartinVysoké Mýto0000:00:49-
8M11464Dolejší AdamVysoké Mýto0000:00:50-
9M11523Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:00:52-
10M11665Dolejší DanielVysoké Mýto0000:00:54-
11M11730Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:00:55-
12M12046Kalous JiříVysoké Mýto9900:01:01-
Dívky r. 97-98 (trať 0,72 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2277Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:02:40107,23
2Ž2331Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:44102,41
3Ž2454Dvořáčková LucieAC Choceň9800:02:5490,36
4Ž2547Bauerová DenisaVysoké Mýto9700:02:5589,16
5Ž2852Poláková AnnaAC Choceň9700:03:0379,52
6Ž21259Skokanová LucieVysoké Mýto9800:03:2948,19
7Ž21321Svobodová EvaVysoké Mýto9800:03:3046,99
Chlapci r. 97-98 (trať 0,72 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M216Krejsa LukášTJ Sokol Jamné nad Orlicí9700:02:37117,44
2M2671Tancer PetrSokol Přisnotice9700:02:5794,19
3M2724Svoboda JiříVysoké Mýto9800:03:0288,37
4M2876Cihlář AdamSokol Hylváty9800:03:0387,21
5M21051Brychta AlešVysoké Mýto9800:03:2363,95
6M21162Kučera MartinSK Vysoké Mýto9800:03:2759,30
Chlapci r. 95-96 (trať 0,98 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3132Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:09111,63
2M3226Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:2496,68
3M3353Polák ŠtěpánAC Choceň9500:03:2991,69
4M3512Lakota AntonínAC Choceň9500:03:3585,71
5M3769Křivda MartinKOB Choceň9500:03:3684,72
5M3722Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:03:3684,72
7M31136Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:03:4971,76
8M31438Illichman OndřejTJ Jiskra Králíky9600:04:0258,80
9M31778Staněk AlešSokol Osík9600:04:0951,83
10M31811Fridrych JakubAC Choceň9500:04:1050,83
Dívky r. 95-96 (trať 0,98 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3427Vodehnalová MartinaKB OEZ Letohrad9500:03:32102,79
2Ž3573Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:03:35100,00
3Ž3944Civišová AnnaVysoké Mýto9500:03:3897,21
4Ž31094Kolkowska EwelinaPyrzyce Pl9500:03:4689,77
5Ž31292Was MartynaPyrzyce Pl9500:03:5086,05
6Ž3138Kučerová LenkaAC Vysoké Mýto9500:03:5284,19
7Ž31593Karbowiak PavlínaPyrzyce Pl9500:04:0473,02
8Ž31679Staňková MarkétaSokol Osík9600:04:0869,30
HOBBY muži (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM179Spilko ZdeněkBK Vysoké Mýto6400:13:51-
HOBBY ženy (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB293Spilková GabrielaBK Vysoké Mýto7200:17:16-
2LB311Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6700:17:24-
3LB469Ročková MartaDobříkov6300:18:04-
4LB594Spilková KláraBK Vysoké Mýto9600:19:12-
Dívky r. 93-94 (trať 1,28 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM55Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:05:20107,04
2ŽM1189Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:05:3697,39
3ŽM1342Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:05:3995,58
4ŽM1572Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:07:0841,91
Chlapci r. 93-94 (trať 1,28 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM128Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:54102,24
2MM284Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:04:55101,57
3MM391Rozel JakubPyrzyce Pl9400:05:0396,19
4MM487Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:05:1091,48
5MM640Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:05:2482,06
6MM750Brychta MichalSK Vysoké Mýto9400:05:2581,39
7MM87Krejsa JanTJ Sokol Jamné nad Orlicí9400:05:2681,32
8MM939Halanič DanielTJ Jiskra Králíky9400:05:3376,01
9MM1013Prachař DavidAC Choceň9400:05:3475,34
10MM1265Hanuš PavelTK Choceň9300:05:3773,32
11MM1448Vítek PetrBK Vysoké Mýto9300:05:4269,96
Dívky r. 91-92 (trať 1,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS154Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:05:09115,89
2ŽS282Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:05:4594,44
3ŽS341Ulrichová DagmarTJ Jiskra Králíky9200:05:5389,67
Chlapci r. 91-92 (trať 2,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS115Nechvíl PetrAC Choceň9100:08:07101,90
2MS214Siegel JakubAC Choceň9200:08:1299,86
3MS316Nikl LukášAC Choceň9100:08:1698,24
4MS470Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:08:2295,80
5MS51Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:08:3291,73
6MS697Panasiuk DamianBiřice Pl9100:08:5980,75
7MS73Bruna JaroslavSOKOL Klášterec nad Orlicí9200:09:0080,34
8MS890Svoboda PetrKKL Hlinsko v Čechách9100:09:2370,98
9MS980Staněk TomášSokol Osík9200:10:0952,27
Dorostenci r. 89-90 (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD118Zavřel JiříAC Choceň8900:09:50100,34
2MD217Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:09:51100,00
3MD325Rauchfuss MarekKKL Hlinsko v Čechách9000:09:5299,66
4MD455Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:10:0395,94
5MD54Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:10:0993,91
6MD65Ondrušek PavelZetor Brno8900:11:4561,42
Dorostenky r. 89-90 (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD178Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:09:46106,76
2ŽD283Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:10:2793,24
Junioři (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1459Sejkora KarelAtletika Polička8800:17:58-
2MJ2147Večeře TomášAtletika Polička9000:18:39-
Muži B (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1044Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:38-
2MB1143Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:17:47-
3MB1540Siegel JosefAC Choceň5800:18:00-
4MB3381Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:20:34-
5MB3476Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:20:38-
6MB4366Kysilka VladimírAC Vysoké Mýto6200:21:05-
7MB4529Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:21:21-
8MB4921Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:21:50-
9MB593Pokorný MilanSK Vraclav6400:23:35-
10MB6267Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:24:26-
Muži C (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2271Smitka LadislavKP BKÚ Mělník5200:18:51-
2MC2353Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:18:59-
3MC2736Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:19:12-
4MC2912Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:19:48-
5MC3220Samek BohuslavSK Týniště nad Orlicí5400:20:33-
6MC3663Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:20:41-
7MC426Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:03-
8MC5065Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:53-
9MC6432Roček FrantišekDobříkov5500:24:46-
10MC6537Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:00-
11MC6896Velechovský JiříSAZS Králíky5500:26:44-
12MC6938Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:27:28-
Muži D (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5645Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:23:21-
2MD6050Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:23:52-
3MD7039Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:27:55-
4MD7399Kalousek JanSK Žamberk4100:29:04-
Muži E (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7542Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:29:58-
2ME7613Dominik OldřichLoko Olomouc2500:32:54-
Juniorky (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ156Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:09:04-
2ŽJ252Schauerová LenkaAtletika Polička8800:09:26-
3ŽJ351Oupicová IrenaAC Vysoké Mýto8800:11:24-
Ženy A (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2084Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:37-
2ZA3123Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:20:13-
3ZA3695Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:20:41-
4ZA3935Tobišková TerezaSokol Potštejn7700:20:50-
5ZA5358Pokorová JaroslavaPim Praha7200:22:28-
6ZA577Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:23:27-
7ZA6157Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:13-
8ZA6385Křivdová LenkaKOB Choceň7200:24:37-
9ZA7124Sklenářová Evaneregistrována8100:28:17-
9ZA7127Voborníková JitkaAC Vysoké Mýto8000:28:17-
Ženy B (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4054Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:56-
2ZB46100Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:21:29-
3ZB5831Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:33-
4ZB6641Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:25:43-
5ZB6714Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:26:25-
6ZB7446Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:29:23-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1X112Švadlena MichalKOB Choceň0100:00:21-
2X129Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:26-
3X1343Švédová VeronikaTJ Jiskra Králíky0200:00:32-
4X1449Vaňousová KláraVysoké Mýto0100:00:33-
5X1524Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:00:36-
6X1662Kelnerová TerezaŽatec0200:00:37-
7X1759Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:42-
8X1874Dostálová TerezaVysoké Mýto0400:00:53-
9X1921Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:06-
10X11077Vodičková JohankaSKP Hvězda Pardubice0300:01:08-
11X1118Frydrych BedřichAC Choceň0300:02:17-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1175Dostál PetrVysoké Mýto9900:00:41-
2M1235Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:00:42-
3M1390Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:00:43-
4M1437Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:00:44-
1Ž1488Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:00:44-
5M1668Křivda TomášK.O.B. Choceň9900:00:45-
2Ž1625Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:45-
6M1845Suchý LukášVysoké Mýto9900:00:46-
3Ž1886Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:46-
4Ž11058Duchoslavová SabinaVysoké Mýto0000:00:47-
5Ž11198Moravcová DenisaOrel Orlice9900:00:48-
6Ž11220Jelenová KateřinaVysoké Mýto9900:00:48-
7M11399Havlík MartinVysoké Mýto0000:00:49-
8M11464Dolejší AdamVysoké Mýto0000:00:50-
9M11523Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:00:52-
10M11665Dolejší DanielVysoké Mýto0000:00:54-
7Ž11756Foglová AdélaVysoké Mýto9900:00:55-
11M11730Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:00:55-
8Ž11910Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:59-
12M12046Kalous JiříVysoké Mýto9900:01:01-
Trať 0,72 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M216Krejsa LukášTJ Sokol Jamné nad Orlicí9700:02:37117,44
1Ž2277Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:02:40107,23
2Ž2331Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:44102,41
3Ž2454Dvořáčková LucieAC Choceň9800:02:5490,36
4Ž2547Bauerová DenisaVysoké Mýto9700:02:5589,16
2M2671Tancer PetrSokol Přisnotice9700:02:5794,19
3M2724Svoboda JiříVysoké Mýto9800:03:0288,37
4M2876Cihlář AdamSokol Hylváty9800:03:0387,21
5Ž2852Poláková AnnaAC Choceň9700:03:0379,52
5M21051Brychta AlešVysoké Mýto9800:03:2363,95
6M21162Kučera MartinSK Vysoké Mýto9800:03:2759,30
6Ž21259Skokanová LucieVysoké Mýto9800:03:2948,19
7Ž21321Svobodová EvaVysoké Mýto9800:03:3046,99
Trať 0,98 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3132Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:09111,63
2M3226Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:2496,68
3M3353Polák ŠtěpánAC Choceň9500:03:2991,69
1Ž3427Vodehnalová MartinaKB OEZ Letohrad9500:03:32102,79
4M3512Lakota AntonínAC Choceň9500:03:3585,71
2Ž3573Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:03:35100,00
5M3769Křivda MartinKOB Choceň9500:03:3684,72
5M3722Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:03:3684,72
3Ž3944Civišová AnnaVysoké Mýto9500:03:3897,21
4Ž31094Kolkowska EwelinaPyrzyce Pl9500:03:4689,77
7M31136Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:03:4971,76
5Ž31292Was MartynaPyrzyce Pl9500:03:5086,05
6Ž3138Kučerová LenkaAC Vysoké Mýto9500:03:5284,19
8M31438Illichman OndřejTJ Jiskra Králíky9600:04:0258,80
7Ž31593Karbowiak PavlínaPyrzyce Pl9500:04:0473,02
8Ž31679Staňková MarkétaSokol Osík9600:04:0869,30
9M31778Staněk AlešSokol Osík9600:04:0951,83
10M31811Fridrych JakubAC Choceň9500:04:1050,83
Trať 1,28 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM128Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:54102,24
2MM284Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:04:55101,57
3MM391Rozel JakubPyrzyce Pl9400:05:0396,19
4MM487Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:05:1091,48
1ŽM55Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:05:20107,04
5MM640Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:05:2482,06
6MM750Brychta MichalSK Vysoké Mýto9400:05:2581,39
7MM87Krejsa JanTJ Sokol Jamné nad Orlicí9400:05:2681,32
8MM939Halanič DanielTJ Jiskra Králíky9400:05:3376,01
9MM1013Prachař DavidAC Choceň9400:05:3475,34
2ŽM1189Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:05:3697,39
10MM1265Hanuš PavelTK Choceň9300:05:3773,32
3ŽM1342Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:05:3995,58
11MM1448Vítek PetrBK Vysoké Mýto9300:05:4269,96
4ŽM1572Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:07:0841,91
Trať 1,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS154Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:05:09115,89
2ŽS282Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:05:4594,44
3ŽS341Ulrichová DagmarTJ Jiskra Králíky9200:05:5389,67
Trať 2,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS115Nechvíl PetrAC Choceň9100:08:07101,90
2MS214Siegel JakubAC Choceň9200:08:1299,86
3MS316Nikl LukášAC Choceň9100:08:1698,24
4MS470Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:08:2295,80
5MS51Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:08:3291,73
6MS697Panasiuk DamianBiřice Pl9100:08:5980,75
7MS73Bruna JaroslavSOKOL Klášterec nad Orlicí9200:09:0080,34
8MS890Svoboda PetrKKL Hlinsko v Čechách9100:09:2370,98
9MS980Staněk TomášSokol Osík9200:10:0952,27
Trať 2,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD178Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:09:46106,76
2ŽD283Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:10:2793,24
Trať 2,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD118Zavřel JiříAC Choceň8900:09:50100,34
2MD217Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:09:51100,00
3MD325Rauchfuss MarekKKL Hlinsko v Čechách9000:09:5299,66
4MD455Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:10:0395,94
5MD54Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:10:0993,91
6MD65Ondrušek PavelZetor Brno8900:11:4561,42
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM179Spilko ZdeněkBK Vysoké Mýto6400:13:51-
1LB293Spilková GabrielaBK Vysoké Mýto7200:17:16-
2LB311Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6700:17:24-
3LB469Ročková MartaDobříkov6300:18:04-
4LB594Spilková KláraBK Vysoké Mýto9600:19:12-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ156Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:09:04-
2ŽJ252Schauerová LenkaAtletika Polička8800:09:26-
3ŽJ351Oupicová IrenaAC Vysoké Mýto8800:11:24-
1MA473Kotouč MartinSSK Vítkovice8500:16:15-
2MA568Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:16:42-
3MA689Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:43-
4MA792Uchytil MilanHvězda SKP Pardubice7400:17:10-
5MA822Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:17:25-
6MA919Řemínek MatějAC Choceň8600:17:35-
1MB1044Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:38-
2MB1143Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:17:47-
7MA1210Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:17:55-
8MA1386Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:17:56-
1MJ1459Sejkora KarelAtletika Polička8800:17:58-
3MB1540Siegel JosefAC Choceň5800:18:00-
9MA1672Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:18:03-
9MA1688Vodička JosefPIM Praha8100:18:03-
11MA1830Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:18:26-
12MA1991Cacek TomášTS Jiskra Litomyšl8300:18:36-
1ZA2084Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:37-
2MJ2147Večeře TomášAtletika Polička9000:18:39-
1MC2271Smitka LadislavKP BKÚ Mělník5200:18:51-
2MC2353Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:18:59-
13MA2477Šutera JosefAtletika Polička7900:19:01-
14MA2548Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:19:05-
15MA2675Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:19:11-
3MC2736Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:19:12-
16MA2882Mařík JiříMP Žamberk7200:19:15-
4MC2912Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:19:48-
17MA302Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:19:57-
2ZA3123Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:20:13-
5MC3220Samek BohuslavSK Týniště nad Orlicí5400:20:33-
4MB3381Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:20:34-
5MB3476Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:20:38-
18MA3574Hájek TomášAC Vysoké Mýto7700:20:39-
6MC3663Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:20:41-
3ZA3695Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:20:41-
19MA3860Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:48-
4ZA3935Tobišková TerezaSokol Potštejn7700:20:50-
1ZB4054Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:56-
20MA4198Urban MichalVysoké Mýto8200:21:02-
7MC426Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:03-
6MB4366Kysilka VladimírAC Vysoké Mýto6200:21:05-
21MA4333Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:21:05-
7MB4529Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:21:21-
2ZB46100Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:21:29-
22MA4734Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:21:32-
23MA488Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:21:36-
8MB4921Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:21:50-
8MC5065Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:53-
24MA5180Hospodka VítVysoké Mýto7800:22:13-
25MA5226Janů MarekGymnázium Holice7600:22:14-
5ZA5358Pokorová JaroslavaPim Praha7200:22:28-
26MA5462Holub JanDolní Újezd7400:22:34-
27MA5587Nágl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí6800:23:00-
1MD5645Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:23:21-
6ZA577Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:23:27-
3ZB5831Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:33-
9MB593Pokorný MilanSK Vraclav6400:23:35-
2MD6050Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:23:52-
7ZA6157Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:13-
10MB6267Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:24:26-
8ZA6385Křivdová LenkaKOB Choceň7200:24:37-
9MC6432Roček FrantišekDobříkov5500:24:46-
10MC6537Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:00-
4ZB6641Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:25:43-
5ZB6714Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:26:25-
11MC6896Velechovský JiříSAZS Králíky5500:26:44-
12MC6938Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:27:28-
3MD7039Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:27:55-
9ZA7124Sklenářová Evaneregistrována8100:28:17-
9ZA7127Voborníková JitkaAC Vysoké Mýto8000:28:17-
4MD7399Kalousek JanSK Žamberk4100:29:04-
6ZB7446Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:29:23-
1ME7542Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:29:58-
2ME7613Dominik OldřichLoko Olomouc2500:32:54-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 98%
Zvolená trasa závodu: 93%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 75%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
92%

Názory na závod

Prosím o opravu výsledků v kategorii žákyň 1997-98 .Na . místě se umístila Petra Čerenkova s časem 2,43 ,která běžela v této kategorii,i když je narozena v roce 1999.Její čas a umístění se objevil v kategorii 1999-200,v kterém neběžela.Prosím o opravu.Jiří Kábrt,Orel Rtyně v P.
jiri.kabrt
ujde
KrejsaJ
Prosím o opravu výsledků v kategorii žákyň 1997-1998. Na třetím místě se umístila Lucie Dvořáčková z oddílu AC Choceň ročník 1998. Je tam chybně uvedena dívka ročník 1991 Lucie Dvořáková. Díky za opravu.
jdvoracek1547
Krásný závod, výsledky by mohly být rychlejší, ale celkově se mi hodně líbí.
xbadmanx
Závody se mi líbily, těším se na další ročník.
falge

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód