Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Náchod - Dobrošov

16.7.2000, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Náchod - Dobrošov
  • datum konání: 16.7.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Náchod

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.7.2016Náchod - Dobrošov84
12.7.2015Náchod - Dobrošov77
13.7.2014Náchod - Dobrošov81
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
15.7.2012Náchod - Dobrošov77
17.7.2011Náchod - Dobrošov50
11.7.2010Náchod - Dobrošov82
12.7.2009Náchod - Dobrošov66
13.7.2008Náchod - Dobrošov86
15.7.2007Náchod - Dobrošov104
16.7.2006Náchod - Dobrošov90
17.7.2005Náchod - Dobrošov101
11.7.2004Náchod - Dobrošov90
13.7.2003Náchod - Dobrošov79
14.7.2002Náchod - Dobrošov112
15.7.2001Náchod - Dobrošov90
18.7.1999Náchod - Dobrošov115
19.7.1998Náchod - Dobrošov98
20.7.1997Náchod - Dobrošov99
21.7.1996Náchod - Dobrošov97
16.7.1995Náchod - Dobrošov91
16.7.1994Náchod - Dobrošov69
10.7.1993Náchod - Dobrošov101
11.7.1992Náchod - Dobrošov80
6.7.1991Náchod - Dobrošov78
8.7.1989Náchod - Dobrošov79
9.7.1988Náchod - Dobrošov89
11.7.1987Náchod - Dobrošov86
12.7.1986Náchod - Dobrošov122

Statistika závodu Náchod - Dobrošov

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2543

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek František4124
Ulich Petr6823
Linhart Miloš4420
Pechek František5320
Tichý Pavel6320
Javůrek Jiří4820
Šmída Oldřich4817
Svatoš Otakar3416
Metelka Josef4415
Kučera Zdeněk5515
Libra Jiří3715
Tučný Jan4714
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan4914
Mach Václav5513
Čepelka Oldřich4813
Stránský Aleš6013
Šrutek Stanislav5813
Doležal Luboš5412
Mazač Jaroslav6812
Hynek Petr6312
Borůvka Jiří5612
Trejbal Karel5112
Kubr Václav5512
Balcar Luboš5812
Sedlák Jiří5812
Vimr Adolf4311
Kubrová Dagmar6311
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Jarkovský Oldřich3410
Vraštilová Miloslava5610
Losman Miroslav5110
Lanta Jiří4410
Vacarda Vladimír5910
Pechková Jana8510
Vojáček Pavel5110
Jirka Jan8310
Kozel Karel5210
Nečas Josef589
Bielčik Jindřich409
Skalský Miloš679
Šimůnek Jan829
Pešek Milan609
Zelený Luděk619
Erber Jiří569
Buchar Jan339
Švec Miroslav529
Tomšů Petr649
Dobšíček Pavel809

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,400 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ95Erber JakubSK Nové Město n. Metují8200:26:0620
2MJ196Davídek DušanVrchlabí8100:27:2819
3MJ227Vojáček AlešMaratonstav Úpice8400:28:0218
4MJ408Zvěřina PetrOB Náchod8200:29:5417
5MJ439Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:30:0516
6MJ4710Jirka JanSTAMP Náchod8300:30:2015
7MJ6011Erber JiříČeská Čermná8100:32:0114
8MJ7112Kozel MartinASPO Trutnov8900:33:0713
9MJ7413Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:33:3412
10MJ8314Nejman OndřejAC Náchod8600:34:3111
11MJ8415Burdych TomášSK Hronov8200:34:4210
12MJ9416Fejk ZdeněkDvůr Králové8400:38:549
13MJ9817Sádovský StanislavBohemians Praha8500:41:028
Muži A (trať 7,400 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA170Skalský RomanSlovan Mariánské Lázně7500:24:2730
2MA271Dobšíček Pavel2 B Tým8000:25:0729
3MA372Ulich PetrMaterial Technology6800:25:1728
4MA473Horák OndřejŠternberk7500:25:3027
5MA674Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:25:5226
6MA875Šesták KarelAUCteam Zlíč7100:25:5725
7MA1076Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:26:3524
8MA1177Lohynský JaroslavLOKO Trutnov 00:26:3623
9MA1478Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:26:4822
10MA1579Smuda NorbertWKB Wroclaw6900:27:07-
10MA1580Borochowski PiotrWKB Wroclaw7200:27:07-
12MA1881Šubrt PetrLTC Hradec Králové 00:27:2621
13MA2082Kolář RadekSK Hronov6900:28:0020
14MA2383Žifčák RobinFortex Moravský Beroun7900:28:0519
15MA2484Bolehovský PavelKER TEAM7100:28:0918
16MA2585Rubáček NorbertSDH Rtyně8000:28:1617
17MA2686Dvořák JiříViking Jilemnice6300:28:1716
18MA2787Čipera RadekSKI Radvanice6400:28:2015
19MA2988Doucha JiříStart Náchod7100:28:2614
20MA3089Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:28:2913
21MA3190Tichý PavelNáchod6300:28:3812
22MA3391Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:28:5011
23MA4492Lukšan DavidDvůr Králové7600:30:0710
24MA4693Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:30:149
25MA4794Jirka JakubSTAMP Náchod8000:30:208
26MA4995Dostálek PetrTěchonín6700:30:257
27MA5396Širůček JaromírAGIT BIK Hradec Králové6200:30:336
28MA5697Ulich RomanMaterial Technology7100:30:385
29MA6498Tomšů PetrPardubice6400:32:284
30MA7699Tarczyanski GrzegorzWKB Piast Wroclaw7400:33:38-
31MA80100Krátký JosefLTC Hradec Králové6500:33:593
Muži B (trať 7,400 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB547Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:4620
2MB648Borůvka JiříSK Nové Město n. Metují5600:25:5219
3MB1249Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:26:4118
4MB1750Svatoš JaroslavLiberec5700:27:2517
5MB2151Pešek MilanDvůr Králové6000:28:0116
6MB2852Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:28:2315
7MB3253Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:28:4214
8MB3454Nejman LiborAC Náchod5300:29:0713
9MB3555Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:29:1112
10MB3756Bláha MilanSK Nové Město n. Metují5700:29:2811
11MB3857Kubr VáclavLABE TRI CLUB HK5500:29:3110
12MB4258Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:30:019
13MB4559Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:30:088
14MB5060Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:30:287
15MB5561Doležal LubošSK Nové Město n. Metují5400:30:366
16MB5762Davídek DušanVrchlabí6000:30:435
17MB5864Balcar LubošPolice nad Metují5800:30:454
17MB5863Flégl BohumilSKP Rychnov nad Kněžnou6000:30:454
19MB7765Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:33:392
20MB7966Kučera ZdeněkAC Náchod5500:33:491
21MB9067Jirásek MiroslavPolice nad Metují6000:36:380
22MB9168Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:37:420
23MB9969Kozel KarelJiskra Horní Brusnice5200:41:440
Muži C (trať 7,400 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1334Mach FrantišekJablonec nad Nisou5000:26:4510
2MC3935Metelka JosefTJ Sokol Studnice4400:29:419
3MC4136Kober JosefDolní Olešnice5000:29:558
4MC6237Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:32:227
5MC6338Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:32:236
6MC6739Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:32:405
7MC6840Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:32:544
8MC7041Dobýval JaroslavCyklo Valta Náchod5000:33:063
9MC7342Linhart MilošAC Náchod4400:33:202
10MC7843Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:33:471
11MC8944Čenovský JiříMeteor Kačerov4900:36:170
12MC9245Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:38:060
13MC9646Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:39:410
Muži D (trať 7,400 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5028Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:30:2810
2MD7229Bielčík JindřichLichkov 00:33:149
3MD8130Werner NankeBK Kravaře3800:34:208
4MD8531Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:34:457
5MD8732Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:35:176
6MD9333Kočí JosefTJ Jezbiny3900:38:445
Juniorky (trať 7,400 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ521Zabloudilová LenkaACP Brno8200:30:3010
2ŽJ662Kuncová BarboraDvůr Králové8200:32:339
3ŽJ883Soukupová AlenaSki Jilemnice8200:36:098
4ŽJ954Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:38:587
Ženy A (trať 7,400 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3621Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:29:1310
2ZA5422Navrátilová LucieOlfin car Vella Trutnov8000:30:349
3ZA6523Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:32:308
4ZA7424Loskotová DanielaOrbitt Praha 00:33:347
5ZA8225Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:34:266
6ZA8626Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:35:155
7ZA10027Čtvrtečková PetraJablonné nad Orlicí6900:46:424
Ženy B (trať 7,400 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6118Kubrová DagmarLABE TRI CLUB HK6300:32:0710
2ZB6919Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:33:019
3ZB9720Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:40:458
Trať 7,400 km, 302,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA170Skalský RomanSlovan Mariánské Lázně7500:24:2730
2MA271Dobšíček Pavel2 B Tým8000:25:0729
3MA372Ulich PetrMaterial Technology6800:25:1728
4MA473Horák OndřejŠternberk7500:25:3027
1MB547Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:4620
5MA674Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:25:5226
2MB648Borůvka JiříSK Nové Město n. Metují5600:25:5219
6MA875Šesták KarelAUCteam Zlíč7100:25:5725
1MJ95Erber JakubSK Nové Město n. Metují8200:26:0620
7MA1076Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:26:3524
8MA1177Lohynský JaroslavLOKO Trutnov 00:26:3623
3MB1249Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:26:4118
1MC1334Mach FrantišekJablonec nad Nisou5000:26:4510
9MA1478Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:26:4822
10MA1579Smuda NorbertWKB Wroclaw6900:27:07-
10MA1580Borochowski PiotrWKB Wroclaw7200:27:07-
4MB1750Svatoš JaroslavLiberec5700:27:2517
12MA1881Šubrt PetrLTC Hradec Králové 00:27:2621
2MJ196Davídek DušanVrchlabí8100:27:2819
13MA2082Kolář RadekSK Hronov6900:28:0020
5MB2151Pešek MilanDvůr Králové6000:28:0116
3MJ227Vojáček AlešMaratonstav Úpice8400:28:0218
14MA2383Žifčák RobinFortex Moravský Beroun7900:28:0519
15MA2484Bolehovský PavelKER TEAM7100:28:0918
16MA2585Rubáček NorbertSDH Rtyně8000:28:1617
17MA2686Dvořák JiříViking Jilemnice6300:28:1716
18MA2787Čipera RadekSKI Radvanice6400:28:2015
6MB2852Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:28:2315
19MA2988Doucha JiříStart Náchod7100:28:2614
20MA3089Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:28:2913
21MA3190Tichý PavelNáchod6300:28:3812
7MB3253Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:28:4214
22MA3391Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:28:5011
8MB3454Nejman LiborAC Náchod5300:29:0713
9MB3555Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:29:1112
1ZA3621Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:29:1310
10MB3756Bláha MilanSK Nové Město n. Metují5700:29:2811
11MB3857Kubr VáclavLABE TRI CLUB HK5500:29:3110
2MC3935Metelka JosefTJ Sokol Studnice4400:29:419
4MJ408Zvěřina PetrOB Náchod8200:29:5417
3MC4136Kober JosefDolní Olešnice5000:29:558
12MB4258Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:30:019
5MJ439Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:30:0516
23MA4492Lukšan DavidDvůr Králové7600:30:0710
13MB4559Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:30:088
24MA4693Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:30:149
6MJ4710Jirka JanSTAMP Náchod8300:30:2015
25MA4794Jirka JakubSTAMP Náchod8000:30:208
26MA4995Dostálek PetrTěchonín6700:30:257
14MB5060Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:30:287
1MD5028Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:30:2810
1ŽJ521Zabloudilová LenkaACP Brno8200:30:3010
27MA5396Širůček JaromírAGIT BIK Hradec Králové6200:30:336
2ZA5422Navrátilová LucieOlfin car Vella Trutnov8000:30:349
15MB5561Doležal LubošSK Nové Město n. Metují5400:30:366
28MA5697Ulich RomanMaterial Technology7100:30:385
16MB5762Davídek DušanVrchlabí6000:30:435
17MB5864Balcar LubošPolice nad Metují5800:30:454
17MB5863Flégl BohumilSKP Rychnov nad Kněžnou6000:30:454
7MJ6011Erber JiříČeská Čermná8100:32:0114
1ZB6118Kubrová DagmarLABE TRI CLUB HK6300:32:0710
4MC6237Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:32:227
5MC6338Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:32:236
29MA6498Tomšů PetrPardubice6400:32:284
3ZA6523Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:32:308
2ŽJ662Kuncová BarboraDvůr Králové8200:32:339
6MC6739Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:32:405
7MC6840Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:32:544
2ZB6919Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:33:019
8MC7041Dobýval JaroslavCyklo Valta Náchod5000:33:063
8MJ7112Kozel MartinASPO Trutnov8900:33:0713
2MD7229Bielčík JindřichLichkov 00:33:149
9MC7342Linhart MilošAC Náchod4400:33:202
9MJ7413Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:33:3412
4ZA7424Loskotová DanielaOrbitt Praha 00:33:347
30MA7699Tarczyanski GrzegorzWKB Piast Wroclaw7400:33:38-
19MB7765Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:33:392
10MC7843Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:33:471
20MB7966Kučera ZdeněkAC Náchod5500:33:491
31MA80100Krátký JosefLTC Hradec Králové6500:33:593
3MD8130Werner NankeBK Kravaře3800:34:208
5ZA8225Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:34:266
10MJ8314Nejman OndřejAC Náchod8600:34:3111
11MJ8415Burdych TomášSK Hronov8200:34:4210
4MD8531Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:34:457
6ZA8626Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:35:155
5MD8732Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:35:176
3ŽJ883Soukupová AlenaSki Jilemnice8200:36:098
11MC8944Čenovský JiříMeteor Kačerov4900:36:170
21MB9067Jirásek MiroslavPolice nad Metují6000:36:380
22MB9168Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:37:420
12MC9245Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:38:060
6MD9333Kočí JosefTJ Jezbiny3900:38:445
12MJ9416Fejk ZdeněkDvůr Králové8400:38:549
4ŽJ954Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:38:587
13MC9646Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:39:410
3ZB9720Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:40:458
13MJ9817Sádovský StanislavBohemians Praha8500:41:028
23MB9969Kozel KarelJiskra Horní Brusnice5200:41:440
7ZA10027Čtvrtečková PetraJablonné nad Orlicí6900:46:424

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód