Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická devítka

3.5.2006, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická devítka
  • datum konání: 3.5.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Milan Nývlt

Sociální sítě

Místo konání

Pernštýnské náměstí, Pardubice
18.00 hodin (Lidový běh v 17.30 hodin)

Přihlášky

na níže uvedenou adresu nebo na místě do 17.40 hodin

Startovné

50 Kč (na místě 70 Kč)

Popis tratě

městský rovinatý okruh (délka 1 okruhu 1.600 m)

Ceny pro vítěze

Putovní pohár pro nejlepšího muže a ženu, finanční ceny pro první 3 v kategoriích, v kat. Muži A pro prvních 5 finanční a pro 6.-15. místo věcné ceny.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
Smilova 440
530 03 Pardubice
tel. 777 571 106, 606 228 051

Internetové stránky

http://www.sweb.cz/pardubicka9

E-mailová adresa

reprostrnad@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.4.2020Pardubická devítka-
25.4.2018Pardubická devítka336
26.4.2017Pardubická devítka331
27.4.2016Pardubická devítka398
29.4.2015Pardubická devítka401
30.4.2014Pardubická devítka369
24.4.2013Pardubická devítka410
25.4.2012Pardubická devítka354
27.4.2011Pardubická devítka247
28.4.2010Pardubická devítka271
29.4.2009Pardubická devítka218
30.4.2008Pardubická devítka185
2.5.2007Pardubická devítka179
4.5.2005Pardubická devítka98
5.5.2004Pardubická devítka74

Statistika závodu Pardubická devítka

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 3871

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Doucha Jiří7115
Kratochvíl Miloš7514
Doležal Stanislav3813
Schaffer Petr6013
Pikal Karel4913
Vodička Pavel7012
Pitter Vladimír5012
Jelínek Matěj4212
Vacek Martin6912
Eder Martin6511
Mannlová Jana8011
Novotný Zdeněk7211
Miturová Radka6511
Kozáková Denisa7911
Pudil Ivo6110
Jirásková Eva6410
Dvořák Miroslav7310
Jirák Jiří5510
Mocek Tomáš7910
Urbánek Jiří7610
Kubr Václav5510
Brožek Radmil5410
Hromádko Jaroslav7110
Metelková Táňa7210
Tomšů Petr649
Doktor Ondřej939
Jelínek Jaromír779
Matyášová Jana659
Goldbach Václav509
Zelený Luděk619
Cupalová Eva479
Vorel Milan409
Fenclová Marta769
Pechek František539
Pšenička Jiří469
Čejka Bořivoj809
Klapka Miroslav709
Mališová Karla609
Drozd Jiří579
Novák Pavel819
Kafka Miloš869
Kubrová Dagmar638
Nádhera Petr678
Kubišta Oto538
Vodehnal Jan738
Řehák Pavel848
Eliáš Petr608
Jelínková Magdalena458
Malátek Antonín778
Petronyuk Viktor608

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 8,72 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Hnilo ZdeněkNoves AK Žďár nad Sázavou8500:28:17-
2MA23Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:28:28-
3MA34Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:28:32-
4MA55Janeš JaromírSK OMT Pardubice7900:28:51-
5MA86Balcar MichalUSK Univerzita Brno7900:29:14-
6MA137Čivrný JiříAC Semily8000:29:41-
7MA148Lučan VladimírHvězda SKP Pardubice7700:29:42-
8MA159Dobšíček PavelSK Hronov8000:29:53-
9MA1810Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:30:12-
10MA2011Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:30:21-
11MA2112Erbs DušanAC Pardubice7900:30:29-
12MA2213Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:30:31-
13MA2614Jakoubek JiříAC Pardubice8600:31:17-
14MA2715Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:31:31-
15MA3516Hovorka JanOK Lokomotiva Pardubice7900:32:29-
16MA3917Čejka BořivojKRB Chrudim8000:32:52-
17MA4418Zifčák RobinPČR Olomouc7900:33:20-
18MA4819Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:51-
19MA5220Mikuláš KarelMP Kroměříž7400:34:04-
20MA5521Čapek LubomírDKV Ústí nad Labem ČD7400:34:16-
21MA6022Hejkrlík FilipHvězda SKP Pardubice7900:34:33-
22MA6223Haas KarelSK ČSOB Pojišťovna7300:34:44-
23MA6524Jílek RomanPČR Olomouc7200:34:48-
24MA6625Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:34:50-
25MA6826Novotný ZdeněkOK Lokomotiva Pardubice7200:35:08-
26MA7227Pavel TomášCyklo Max Rock Machine7600:35:29-
27MA7728Strejček JanAC Pardubice8600:36:06-
28MA7929Kicsera LadislavPardubice7700:36:29-
29MA8130Vostrý MiroslavMK Žebrák7700:36:37-
30MA8431Novák PavelPohled8100:36:51-
31MA8932Brzák MilanRCP Hradec Králové7100:37:46-
32MA9333Flegl VlastimilVrchlabí8600:38:05-
33MA10234Slabihoud PavelKavárna Evropa7700:39:11-
34MA10335Bajza VlastimilMP Nový jičín7600:39:31-
35MA10936Krejčík ČestmírSK ČSOB Pojišťovna7200:39:53-
36MA11337Škoda PetrMP Nový Jičín7200:40:15-
37MA11638Pytlíček DušanPČR Olomouc7300:40:44-
38MA11939Šafařík MartinMP Ostrava7600:41:10-
39MA12240Jirásko DušanSokol Srch7300:41:27-
40MA12441Polívka VladimírChlumec nad Cidlinou ČD7600:41:45-
41MA13842Řehounek JanSK ČSOB Pojišťovna7400:44:40-
42MA14143Dedek KamilMP Ostrava7500:44:48-
43MA15044Altenburger TomášMP Ostrava8100:51:27-
44MA15245Jedlička TomášSpeed handicap Pardubice7500:53:12-
-MA-46Zbořil MarekMP Ostrava73DNF-
Muži 35-44 let (trať 8,72 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB42Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:28:37-
2MB63Palko AlešUniverzita Brno ČD7100:28:54-
3MB74Kalousek BořivojHvězda SKP Pardubice6500:28:55-
4MB115Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:29:25-
5MB126Holub MiroslavBukovice6600:29:40-
6MB167Vacek MartinISCAREX Česká Třebová ČD6900:30:00-
7MB178Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:30:05-
8MB229Ožana VáclavŽďár nad Sázavou6400:30:31-
9MB2410Ulich PetrLBC Nové Město nad Metují6800:30:36-
10MB3011Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:31:44-
11MB3112Procházka JosefAC Česká Lípa7100:32:04-
12MB3213Doucha JiříStart Náchod7100:32:07-
13MB3414Štefek JaroslavTJ Sokol Nové Veselí6200:32:25-
14MB3615Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:32:31-
15MB4016Bielčik PetrLichkov7100:32:59-
16MB5117Zeman RadekHvězda SKP Pardubice7000:34:01-
17MB5618Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:34:19-
18MB5819Uher JiříPardubice6300:34:29-
19MB6720Licek MartinTT Pardubice7100:34:51-
20MB6921Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:35:09-
21MB7022Šimonek PavelPardubice6600:35:11-
22MB7323Lichtenberg PetrChrudim7000:35:37-
23MB8224Tomšů PetrMlýn Janderov6400:36:44-
24MB8825Blaha StanislavBK Visky6300:37:22-
25MB9026Mičulka AlešSokol Srch6200:37:51-
26MB9527Tománek JiříAtletika Polička6200:38:33-
27MB9728Sigmund JaroslavMP Kroměříž6600:38:42-
28MB9829Orgoník JaroslavMP Ostrava6600:38:43-
29MB10630Vodička PavelKavárna Evropa7000:39:44-
30MB10731Sýkora VladimírMP Ostrava6500:39:48-
31MB11232Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:40:07-
32MB12033Eder MartinHedcu6500:41:25-
33MB12334Rejl JiříSokol Srch6300:41:42-
34MB12835Linhart JiříPardubice6400:42:43-
35MB13236Jirásko LubomírSokol Srch7100:43:38-
36MB13537Ševčík DanielMP Ostrava7000:44:07-
37MB14338Parma JaroslavMP Pardubice7000:45:03-
Muži 45-54 let (trať 8,72 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC92Petronyuk ViktorTJ ČZU Praha6000:29:15-
2MC103Siegel JosefAC Choceň5800:29:18-
3MC194Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:14-
4MC285Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:31:34-
5MC336Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:32:22-
6MC387Čechal JaroslavTS Letohrad6100:32:41-
7MC438Schaffer PetrMlýn Janderov6000:33:15-
8MC499Scherrer JaroslavŽST Jaroměřice nad Rokytnou ČD6000:33:56-
9MC5010Brožek RadmilKRB Chrudim ČD5400:33:58-
10MC5711Klimeš JiříAC Náchod6100:34:25-
11MC5912Zelený LuděkAC Náchod6100:34:31-
12MC7513Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:35:49-
13MC7814Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:36:26-
14MC8315Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:36:47-
15MC8516Sedlák JiříPřelouč5800:36:53-
16MC8617Neruda MiroslavChrudim5600:36:55-
17MC9418Exner VladimírSokol Srch5600:38:08-
18MC10419Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:39:35-
19MC10820Kubík VladimírChlumec nad Cidlinou ČD5600:39:51-
20MC11421Bečvařík JiříChlumec nad Cidlinou ČD6000:40:37-
21MC12122Páriš AttilaKRB Chrudim6000:41:26-
22MC12723Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:42:39-
Muži 55-64 let (trať 8,72 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD412Varchola MilanDKV Ústí nad Labem ČD5100:33:00-
2MD423Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:33:11-
3MD474Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:33:46-
4MD535Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:34:05-
5MD646Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:34:47-
6MD717Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:35:16-
7MD748Bříza VladimírKRB Chrudim5100:35:41-
8MD769Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:35:58-
9MD8010Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:36:34-
10MD9911Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:39:00-
11MD11012Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:39:54-
12MD12513Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:42:07-
13MD12614Horáček KarelBK Pardubice4700:42:20-
14MD13015Pojda ZvonimírCyklo-Mipi-Pardubice4600:43:05-
15MD13116Sýkora AntonínPardubice5100:43:30-
16MD13417Linhart MilošAC Náchod4400:43:51-
17MD14018Pšenička JiříPardubice4600:44:42-
18MD14819Pikal KarelSK Haná Náměšť4900:48:10-
Muži 65 let a starší (trať 8,72 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME872Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:36:59-
2ME1003Vorel MilanSlatiňany4000:39:06-
3ME1014Bielčik JindřichLichkov4000:39:09-
4ME1055Marek FrantišekČervený Kostelec4100:39:39-
5ME1186Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:41:03-
6ME1447Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:45:39-
7ME1468Doležal StanislavBK Pardubice3800:46:49-
Ženy 34 let a mladší (trať 8,72 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA252Frintová VendulaEkol team8300:30:37-
2ZA293Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:31:38-
3ZA374Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:32:38-
4ZA455Vlčovská MartaAC Pardubice7600:33:29-
5ZA466Vodičková RadkaRPG Brno8400:33:32-
6ZA617Petronyukova MyroslavaAC Kovosrot Praha8700:34:40-
7ZA638Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:34:46-
8ZA929Mannlová JanaMP Pardubice8000:38:04-
9ZA9610Chaloupecká AlenaZnojmo8100:38:37-
10ZA11111Doležalová MonikaAC Česká Lípa7800:39:54-
11ZA13312Zajíčková AnnaSKPV PČR Praha Zbraslav7300:43:50-
12ZA13613Obstová ŠárkaMP Pardubice8100:44:13-
Ženy 35 let a starší (trať 8,72 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB542Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:34:11-
2ZB913Linhartová SimonaMK Pardubice6400:37:56-
3ZB1154Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:40:41-
4ZB1175Vacková HanaSK Hronov5600:40:51-
5ZB1296Crhová IvanaBK visky6600:43:00-
6ZB1377Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:44:24-
7ZB1398Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:44:41-
8ZB1419Cupalová EvaČD Holubice4700:44:48-
9ZB14510Blahová JaroslavaBK Visky6700:46:02-
10ZB14711Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:47:24-
11ZB14912Zeidlerová JarmilaBenešov u Prahy ČD5100:48:35-
12ZB15113Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:52:49-
Trať 8,72 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Hnilo ZdeněkNoves AK Žďár nad Sázavou8500:28:17-
2MA23Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:28:28-
3MA34Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:28:32-
1MB42Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:28:37-
4MA55Janeš JaromírSK OMT Pardubice7900:28:51-
2MB63Palko AlešUniverzita Brno ČD7100:28:54-
3MB74Kalousek BořivojHvězda SKP Pardubice6500:28:55-
5MA86Balcar MichalUSK Univerzita Brno7900:29:14-
1MC92Petronyuk ViktorTJ ČZU Praha6000:29:15-
2MC103Siegel JosefAC Choceň5800:29:18-
4MB115Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:29:25-
5MB126Holub MiroslavBukovice6600:29:40-
6MA137Čivrný JiříAC Semily8000:29:41-
7MA148Lučan VladimírHvězda SKP Pardubice7700:29:42-
8MA159Dobšíček PavelSK Hronov8000:29:53-
6MB167Vacek MartinISCAREX Česká Třebová ČD6900:30:00-
7MB178Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:30:05-
9MA1810Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:30:12-
3MC194Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:14-
10MA2011Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:30:21-
11MA2112Erbs DušanAC Pardubice7900:30:29-
12MA2213Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:30:31-
8MB229Ožana VáclavŽďár nad Sázavou6400:30:31-
9MB2410Ulich PetrLBC Nové Město nad Metují6800:30:36-
1ZA252Frintová VendulaEkol team8300:30:37-
13MA2614Jakoubek JiříAC Pardubice8600:31:17-
14MA2715Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:31:31-
4MC285Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:31:34-
2ZA293Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:31:38-
10MB3011Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:31:44-
11MB3112Procházka JosefAC Česká Lípa7100:32:04-
12MB3213Doucha JiříStart Náchod7100:32:07-
5MC336Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:32:22-
13MB3414Štefek JaroslavTJ Sokol Nové Veselí6200:32:25-
15MA3516Hovorka JanOK Lokomotiva Pardubice7900:32:29-
14MB3615Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:32:31-
3ZA374Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:32:38-
6MC387Čechal JaroslavTS Letohrad6100:32:41-
16MA3917Čejka BořivojKRB Chrudim8000:32:52-
15MB4016Bielčik PetrLichkov7100:32:59-
1MD412Varchola MilanDKV Ústí nad Labem ČD5100:33:00-
2MD423Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:33:11-
7MC438Schaffer PetrMlýn Janderov6000:33:15-
17MA4418Zifčák RobinPČR Olomouc7900:33:20-
4ZA455Vlčovská MartaAC Pardubice7600:33:29-
5ZA466Vodičková RadkaRPG Brno8400:33:32-
3MD474Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:33:46-
18MA4819Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:51-
8MC499Scherrer JaroslavŽST Jaroměřice nad Rokytnou ČD6000:33:56-
9MC5010Brožek RadmilKRB Chrudim ČD5400:33:58-
16MB5117Zeman RadekHvězda SKP Pardubice7000:34:01-
19MA5220Mikuláš KarelMP Kroměříž7400:34:04-
4MD535Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:34:05-
1ZB542Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:34:11-
20MA5521Čapek LubomírDKV Ústí nad Labem ČD7400:34:16-
17MB5618Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:34:19-
10MC5711Klimeš JiříAC Náchod6100:34:25-
18MB5819Uher JiříPardubice6300:34:29-
11MC5912Zelený LuděkAC Náchod6100:34:31-
21MA6022Hejkrlík FilipHvězda SKP Pardubice7900:34:33-
6ZA617Petronyukova MyroslavaAC Kovosrot Praha8700:34:40-
22MA6223Haas KarelSK ČSOB Pojišťovna7300:34:44-
7ZA638Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:34:46-
5MD646Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:34:47-
23MA6524Jílek RomanPČR Olomouc7200:34:48-
24MA6625Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:34:50-
19MB6720Licek MartinTT Pardubice7100:34:51-
25MA6826Novotný ZdeněkOK Lokomotiva Pardubice7200:35:08-
20MB6921Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:35:09-
21MB7022Šimonek PavelPardubice6600:35:11-
6MD717Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:35:16-
26MA7227Pavel TomášCyklo Max Rock Machine7600:35:29-
22MB7323Lichtenberg PetrChrudim7000:35:37-
7MD748Bříza VladimírKRB Chrudim5100:35:41-
12MC7513Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:35:49-
8MD769Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:35:58-
27MA7728Strejček JanAC Pardubice8600:36:06-
13MC7814Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:36:26-
28MA7929Kicsera LadislavPardubice7700:36:29-
9MD8010Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:36:34-
29MA8130Vostrý MiroslavMK Žebrák7700:36:37-
23MB8224Tomšů PetrMlýn Janderov6400:36:44-
14MC8315Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:36:47-
30MA8431Novák PavelPohled8100:36:51-
15MC8516Sedlák JiříPřelouč5800:36:53-
16MC8617Neruda MiroslavChrudim5600:36:55-
1ME872Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:36:59-
24MB8825Blaha StanislavBK Visky6300:37:22-
31MA8932Brzák MilanRCP Hradec Králové7100:37:46-
25MB9026Mičulka AlešSokol Srch6200:37:51-
2ZB913Linhartová SimonaMK Pardubice6400:37:56-
8ZA929Mannlová JanaMP Pardubice8000:38:04-
32MA9333Flegl VlastimilVrchlabí8600:38:05-
17MC9418Exner VladimírSokol Srch5600:38:08-
26MB9527Tománek JiříAtletika Polička6200:38:33-
9ZA9610Chaloupecká AlenaZnojmo8100:38:37-
27MB9728Sigmund JaroslavMP Kroměříž6600:38:42-
28MB9829Orgoník JaroslavMP Ostrava6600:38:43-
10MD9911Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:39:00-
2ME1003Vorel MilanSlatiňany4000:39:06-
3ME1014Bielčik JindřichLichkov4000:39:09-
33MA10234Slabihoud PavelKavárna Evropa7700:39:11-
34MA10335Bajza VlastimilMP Nový jičín7600:39:31-
18MC10419Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:39:35-
4ME1055Marek FrantišekČervený Kostelec4100:39:39-
29MB10630Vodička PavelKavárna Evropa7000:39:44-
30MB10731Sýkora VladimírMP Ostrava6500:39:48-
19MC10820Kubík VladimírChlumec nad Cidlinou ČD5600:39:51-
35MA10936Krejčík ČestmírSK ČSOB Pojišťovna7200:39:53-
11MD11012Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:39:54-
10ZA11111Doležalová MonikaAC Česká Lípa7800:39:54-
31MB11232Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:40:07-
36MA11337Škoda PetrMP Nový Jičín7200:40:15-
20MC11421Bečvařík JiříChlumec nad Cidlinou ČD6000:40:37-
3ZB1154Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:40:41-
37MA11638Pytlíček DušanPČR Olomouc7300:40:44-
4ZB1175Vacková HanaSK Hronov5600:40:51-
5ME1186Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:41:03-
38MA11939Šafařík MartinMP Ostrava7600:41:10-
32MB12033Eder MartinHedcu6500:41:25-
21MC12122Páriš AttilaKRB Chrudim6000:41:26-
39MA12240Jirásko DušanSokol Srch7300:41:27-
33MB12334Rejl JiříSokol Srch6300:41:42-
40MA12441Polívka VladimírChlumec nad Cidlinou ČD7600:41:45-
12MD12513Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:42:07-
13MD12614Horáček KarelBK Pardubice4700:42:20-
22MC12723Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:42:39-
34MB12835Linhart JiříPardubice6400:42:43-
5ZB1296Crhová IvanaBK visky6600:43:00-
14MD13015Pojda ZvonimírCyklo-Mipi-Pardubice4600:43:05-
15MD13116Sýkora AntonínPardubice5100:43:30-
35MB13236Jirásko LubomírSokol Srch7100:43:38-
11ZA13312Zajíčková AnnaSKPV PČR Praha Zbraslav7300:43:50-
16MD13417Linhart MilošAC Náchod4400:43:51-
36MB13537Ševčík DanielMP Ostrava7000:44:07-
12ZA13613Obstová ŠárkaMP Pardubice8100:44:13-
6ZB1377Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:44:24-
41MA13842Řehounek JanSK ČSOB Pojišťovna7400:44:40-
7ZB1398Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:44:41-
17MD14018Pšenička JiříPardubice4600:44:42-
8ZB1419Cupalová EvaČD Holubice4700:44:48-
42MA14143Dedek KamilMP Ostrava7500:44:48-
37MB14338Parma JaroslavMP Pardubice7000:45:03-
6ME1447Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:45:39-
9ZB14510Blahová JaroslavaBK Visky6700:46:02-
7ME1468Doležal StanislavBK Pardubice3800:46:49-
10ZB14711Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:47:24-
18MD14819Pikal KarelSK Haná Náměšť4900:48:10-
11ZB14912Zeidlerová JarmilaBenešov u Prahy ČD5100:48:35-
43MA15044Altenburger TomášMP Ostrava8100:51:27-
12ZB15113Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:52:49-
44MA15245Jedlička TomášSpeed handicap Pardubice7500:53:12-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Organizačně vydařený závod. Ve výsledku jsem napsanej jako "Flégl" míslo "Flegl", takže opravu bych uvítal. S pozdravem Vlastimil Flegl
v.flegl

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód