Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Lužanskými hvozdy

24.6.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Lužanskými hvozdy
  • datum konání: 24.6.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Lužany

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti r. 2004 a mladší (trať 0,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1S1146Trojan MatějSKI Jilemnice0400:00:33-
2S1242Ponikelská EliškaLužany0400:00:35-
3S1341Součková MarieTanvald0400:00:38-
4S1444Bartošová AnnaJablonec nad Nisou0400:00:42-
5S1537Cogan MikulášSokol Nová Paka0500:00:49-
6S1645Pušová KateřinaDobrá Voda0400:00:53-
7S1740Grohman MatyášVrchlabí0500:00:58-
8S1843Berger OndřejStudenec0400:00:59-
9S1939Nýdrle FilipSokol Nová Paka0500:01:21-
10S11038Cogan OndřejSokol Nová Paka0500:01:57-
-S1-36Hlaváč DominikJablonec nad Nisou04DNF-
Děti r. 2003 (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1S211Kraus LukášLázně Bělohrad0300:00:36-
2S225Linhartová EliškaLázně Bělohrad0300:00:37-
3S232Cogan JanSokol Nová Paka0300:00:40-
4S243Čaněk AntonínStařeč0300:00:42-
5S259Machová VeronikaLužany0300:00:44-
6S264Nýdrle MatyášSokol Nová Paka0300:00:45-
7S2713Polach ŠimonLomnice nad Popelkou0300:00:45-
8S2811Bergerová VeronikaStudenec0300:00:48-
9S296Jánský KryštofLužany0300:00:48-
10S2108Malá SáraSokol Nová Paka0300:00:54-
11S21110Křížová HanaSokol Nová Paka0300:00:57-
12S21212Kubánková KateřinaRK BIKE Nová Paka0300:01:15-
Děti r. 2002 (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1S3142Svobodová KateřinaSKI Jilemnice0200:00:29-
2S3249Mikeš OndřejKněžnice0200:00:31-
3S3344Holmanová KláraHSK Benecko0200:00:31-
4S3439Kučera JaroslavStružinec0200:00:33-
5S3545Znamenáčková RenataHSK Benecko0200:00:34-
6S3648Krásný JosefLužany0200:00:38-
7S3750Rádl KevinJablonec nad Nisou0200:00:38-
8S3843Mach JaroslavLužany0200:00:39-
9S3941Machová ŠárkaÚlibice0200:00:39-
10S31040Valenta DanielDobrá Voda0200:00:47-
11S31147Brunichová KristýnaNová Paka0200:00:54-
-S3-46Krabec JakubJičín02DNF-
Děti r. 2001 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1S4119Metelka OndřejHradec Králové0100:00:35-
2S4216Holman TomášHSK Benecko0100:00:37-
3S4312Podzimek MartinStružinec0100:00:37-
4S4418Tůmová KateřinaVrchlabí0100:00:40-
5S4515Valentová VanesaSK Lomnice nad Popelkou0100:00:41-
6S4613Bergerová MagdalénaStudenec0100:00:42-
7S4717Kotyk VojtěchRoztoky u Jilemnice0100:00:44-
8S4820Jebavá AnnaJičín0100:00:58-
Děti r. 2000 (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1S5154Schütz MichaelHSK Benecko0000:00:39-
2S5251Musil JanJičín0000:00:40-
3S5355Křížová PavlaSokol Nová Paka0000:00:43-
4S5458Matějovská EvaNová Paka0000:00:43-
5S5556Trojanová HanaSKI Jilemnice0000:00:44-
6S5653Mikešová BáraKněžnice0000:00:48-
7S5752Píclová MartinaKralovice0000:00:49-
Žákyně r. 98-99 (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1121Hanušová DominikaSKI Jilemnice9800:01:29-
2D1225Součková TerezaSEBA Tanvald9800:01:36-
3D1326Rysulová EliškaSKI Jilemnice9900:01:41-
4D1429Polachová KamilaLSK Lomnice nad Popelkou9900:01:46-
5D1523Otová NikolaJosefův Důl9800:01:48-
6D1631Kobrlová MartinaNová Paka9900:01:49-
7D1730Blahová TerezaNový Bydžov9900:01:52-
8D1822Kolářová TerezaLužany9900:02:02-
-D1-24Beranová TerezaTJ SEBA Tanvald98DNF-
-D1-27Sůvová LucieLSK Lomnice nad Popelkou98DNF-
-D1-28Sůvová VeronikaLSK Lomnice nad Popelkou98DNF-
Žáci r. 98-99 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11051Musil VáclavJičín9800:01:59-
2C11154Ponikelský JakubLužany9900:02:00-
3C11260Harcuba JanSKI Jilemnice9800:02:01-
4C11358Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:02:02-
5C11861Jína DušanLužany9800:02:10-
6C11956Kotyk AdamRoztoky u Jilemnice9900:02:10-
7C12057Jánský DamiánJeníkovice9900:02:11-
8C12152Vít MatějÚlibice9900:02:13-
9C12255Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim9900:02:13-
10C12353Hank TomášPecka9800:02:22-
Žákyně r. 96-97 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2188Brožková OldřiškaLSK Lomnice nad Popelkou9700:01:42-
2D2292Staňková ZuzanaLSK Lomnice nad Popelkou9700:01:43-
3D2391Marousková PavlaSEBA Tanvald9600:01:45-
4D2497Kovandová TerezaJičín9600:01:48-
5D2589Hrubá MichaelaSŠK Praha9700:01:49-
6D2686Kohoutová PetraSŠK Praha9700:01:50-
7D2793Maturová AdélaLSK Lomnice nad Popelkou9700:01:54-
8D2894Mitrusová NikolaSKI Jilemnice9700:01:54-
9D2995Kadečková KarolínaLužany9700:01:55-
10D21496Urbišová SandraChrudim9600:02:02-
11D21599Krausová VeronikaLázně Bělohrad9700:02:03-
12D21685Hloušková TerezaJilemnice9700:02:04-
13D21787Krabcová AnnaJičín9600:02:05-
14D22498Jebavá EliškaJičín9700:02:44-
-D2-90Trdlová AdélaSEBA Tanvald97DNF-
Žáci r. 96-97 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2147Čížek MartinSKI Jilemnice9700:02:52-
2C2246Fišera DominikSKI Jilemnice9700:03:02-
3C2345Hujer OndřejSokol Velké Hamry9700:03:07-
4C2448Pošepný LukášTJ Semily9600:03:12-
5C2544Schütz FilipHSK Benecko9700:03:12-
6C2658Hofman MartinLužany9700:03:22-
7C2749Plaňanský VítLužany9700:03:45-
Žákyně r. 94-95 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D3111Kučerová LudmilaLSK Lomnice nad Popelkou9400:01:58-
2D328Čermáková KateřinaAC Turnov9500:02:00-
3D331Cónová TerezaSEBA Tanvald9400:02:05-
4D346Vagenknechtová BáraLSK Lomnice nad Popelkou9500:02:14-
5D355Zurčínová BarbaraJosefův Důl9400:02:17-
6D362Černá JanaSEBA Tanvald9400:02:19-
7D3710Jandová KarlaStudenec9500:02:20-
8D384Kůrová PetraJosefův Důl9400:02:21-
-D3-3Preislerová KarolínaSEBA Tanvald94DNF-
Žáci r. 94-95 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C3189Špát LadislavSEBA Tanvald9400:03:10-
2C3591Kovář MartinSKI Jilemnice9500:03:15-
3C3794Fišera DanielSKI Jilemnice9400:03:15-
4C3995Augustin FrantišekSki Jilemnice9500:03:23-
5C31393Preisler OskarSEBA Tanvald9500:03:36-
6C31587Vanča JiříAC Turnov9400:03:38-
7C31690Mazuk PetrSEBA Tanvald9400:03:39-
8C31792Moravec JanSEBA Tanvald9500:03:42-
9C318100Pozler TomášLužany9500:03:46-
10C31988Kalina JosefLužany9400:03:49-
11C32197Plaňanský AgatonLužany9400:03:58-
12C32298Kraus TomášLázně Bělohrad9500:04:03-
13C32396Vycpálek DanielTJ Kopidlno9500:04:06-
Žákyně r. 92-93 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D42103Horká LudmilaHSK Benecko9200:03:12-
2D43109Trojanová AnežkaSKI Jilemnice9200:03:13-
3D44100Pavlíčková PavlínaSokol Velké Hamry9300:03:14-
4D45111Lenčová JanaAC Turnov9200:03:15-
5D48110Klampflová HanaSpartak Vrchlabí9300:03:16-
6D410102Doležalová LucieSEBA Tanvald9300:03:30-
7D411104Řeháčková LucieJosefův Důl9300:03:33-
8D412106Koutská ZuzanaSEBA Tanvald9300:03:35-
9D414108Doskočilová MarkétaSK Lomnice nad Popelkou9200:03:37-
10D420101Jůnová BarboraSokol Velké Hamry9300:03:57-
Žáci r. 92-93 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C4183Harcuba JiříSKI Jilemnice9200:03:30-
2C4286Fučík MartinSokol Velké Hamry9300:03:33-
3C4384Šír JanBenecko9200:03:44-
4C4587Medek MiroslavSokol Hamry9300:03:46-
5C4682Bartůněk MichaelSeba Tanvald9300:03:49-
6C4790Kovanda TomášJičín9300:03:57-
7C4980Adamský JakubJiskra Josefův Důl9200:04:20-
8C41081Adamský VojtěchJiskra Josefův Důl9300:04:22-
9C41185Hujer LukášSokol Velké Hamry9300:04:23-
10C41289Neumann MarekLiberec9300:04:35-
11C41388Jánský DavidJeníkovice9300:04:37-
Dorostenky r. 90-91 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D5425Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:03:46-
2D5826Schützová SandraHSK Benecko9100:03:59-
Dorostenci r. 90-91 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C52155Prášil VojtěchTJ Semily9000:10:48-
2C53156Řeháček LukášTJ Jiskra Josefův Důl9100:11:09-
3C54159Zoubek OndřejSC WS Lučany9100:11:33-
4C55157Kittel MarekTJ Jiskra Josefův Důl9000:11:42-
5C516158Blaha JindřichBK Vísky9100:15:19-
6C518154Kůtek JiříJičín9000:15:56-
Dorostenky r. 88-89 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D6694Vedralová LucieLSK Lomnice nad Popelkou8800:11:46-
2D6795Blažková LenkaSokol Skuhrov8800:11:51-
3D6891Kučerová PetraStružinec8800:12:03-
4D61192Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8800:13:00-
5D61593Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:14:29-
Dorostenci r. 88-89 (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C61101Pošepný TomášTJ Semily8900:23:35-
Ženy r. 71-87 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA156Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:10:29-
2ZA959Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:12:18-
3ZA1758Svobodová KateřinaSKI Jilemnice7300:15:56-
4ZA1957Krabcová IvanaJičín7200:15:57-
5ZA2155Zajícová MagdalenaJablonec nad Nisou8400:16:25-
Ženy r. 70 a starší (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1072Klampflová EvaVrchlabí6400:12:33-
2ZB1270Harcubová JanaČKS SKI Jilemnice6800:13:07-
3ZB1374Vacková HanaSK Hronov5600:13:25-
4ZB1471Blahová JaroslavaNový Bydžov6700:14:14-
5ZB2073Lenčová JanaKRB Jouda Team Koberovy6900:16:13-
6ZB2269Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:17:04-
Muži r. 82-87 (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M136Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:27:58-
2M1115Vedral PetrLSK Lomnice nad Popelkou8200:30:06-
3M1254Votoček JakubLSK Lomnice nad Popelkou9100:33:32-
4M1353Mareš ZdeněkTJ Lužany8400:35:16-
5M1371Berger TomášTJ Lužany8700:35:38-
6M1498Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:38:47-
7M1577Tomášek RadekTJ Valdice8300:40:38-
Muži r. 77-81 (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2195Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:27:44-
2M2690Čivrný JiříAC Semily8000:28:06-
3M2994Erbs DušanAC Pardubice7900:29:32-
4M21696Vavruška JiříBižuterie Jablonec7800:31:41-
5M21799Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8100:31:54-
6M22293Fučík AlešELS Lomnice nad Popelkou8100:33:00-
7M241100Tringela JosefTJ Sokol Lužany7700:36:50-
8M24397Mach MichalTJ Lužany7900:36:59-
9M24492Lhota AlešMiletín7800:37:10-
10M26298Plaček MartinNová Paka8100:41:45-
11M26891Jandura MichalJičín8000:43:06-
Muži r. 72-76 (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32107Linhart RadekTJČZU Praha7600:27:49-
2M310103Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:29:37-
3M331105Hák MichalSokol Studenec7500:34:27-
4M351101Čaněk TomášStařeč7400:38:55-
5M364102Jánský MilanJeníkovice7400:41:55-
6M365106Jandura PavelJičín7500:42:07-
7M374104Šandera MartinJičín7600:45:10-
Muži r. 67-71 (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M45195Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:28:03-
2M48197Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:29:28-
3M419198Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:32:13-
4M420200Cogan RudolfTJ Sokol Nová Paka7100:32:50-
5M430196Svoboda PetrSKI Jilemnice6800:34:11-
6M448199Krabec JanJičín6900:38:31-
Muži r. 62-66 (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M54207Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:28:01-
2M512203Janoušek MartinJiskra Josefův důl6300:30:18-
3M514238Lenča JiříAC Česká Lípa6600:31:25-
4M523201Zoubek JiříSCWS Lučany6500:33:19-
5M528206Pivrnec PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6600:33:45-
6M553204Jirásek StanislavHradec Králové6500:39:26-
7M563205Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:41:53-
Muži r. 57-61 (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M67237Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:01-
2M615242Leplt JiříTT Miletice6100:31:38-
3M618263Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:32:02-
4M633239Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:34:43-
5M634232Kučera PetrStružinec6100:34:56-
6M638234Jakubíčka Tomᚎelezný Brod5800:36:00-
7M640240Sedlák JiříPřelouč5800:36:30-
8M642243Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:36:58-
9M661241Svatoň JiříHořice v Podkrkonoší8500:41:30-
10M669233Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5900:44:20-
11M671231Balihar JiříČistá u Horek5900:44:40-
-M6-262Kučera VladimírLužany61DNF-
Muži r. 52-56 (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M713265Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:30:33-
2M726264Brožek RadmilKRB Chrudim5400:33:34-
3M754270Krajč ZdeněkTrutnov5400:40:04-
4M756269Bajer MilanPardubice5500:40:37-
5M759268Krejčí MilanPardubice5300:41:01-
6M773261Strnad JosefChlístovice5500:45:04-
Muži r. 47-51 (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M821393Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:32:51-
2M824313Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:33:22-
3M827308Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:33:40-
4M829304Bříza VladimírKRB Chrudim5100:33:48-
5M832310Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:34:34-
6M839303Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:36:25-
7M845306Kubela JanJičín5100:37:33-
8M850307Mach LadislavLužany4700:38:49-
9M855312Skopal JiříJitro Hradec Králové4700:40:32-
10M867311Kůtek VladimírLužany5000:42:54-
11M872301Špírek JaroslavLužany4800:44:57-
12M876309Kuřík JiříOrel Studenec5000:50:28-
Muži r. 42-46 (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M936331Groh StanislavAC Vrchlabí4600:35:33-
2M952333Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:38:57-
3M958335Hák JaroslavSokol Studenec4600:40:48-
4M960334Linhart MilošAC Náchod4400:41:10-
5M977336Jandura PavelSokol Jičín4600:53:24-
Muži r. 37-41 (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M046353Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:37:58-
2M047352Marek FrantišekČervený Kostelec4100:38:23-
3M066354Vorel MilanSlatiňany4000:42:08-
4M070355Janda PetrStudenec3700:44:21-
5M075351Nypl JaroslavStará Paka4100:47:10-
Muži r. 36 a starší (trať 0,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MX11392Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:34:13-
2MX12391Trakal JaroslavVesec p. Kozákovem3300:47:42-
Trať 0,05 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1S1146Trojan MatějSKI Jilemnice0400:00:33-
2S1242Ponikelská EliškaLužany0400:00:35-
3S1341Součková MarieTanvald0400:00:38-
4S1444Bartošová AnnaJablonec nad Nisou0400:00:42-
5S1537Cogan MikulášSokol Nová Paka0500:00:49-
6S1645Pušová KateřinaDobrá Voda0400:00:53-
7S1740Grohman MatyášVrchlabí0500:00:58-
8S1843Berger OndřejStudenec0400:00:59-
9S1939Nýdrle FilipSokol Nová Paka0500:01:21-
10S11038Cogan OndřejSokol Nová Paka0500:01:57-
1MX11392Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:34:13-
2MX12391Trakal JaroslavVesec p. Kozákovem3300:47:42-
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1S211Kraus LukášLázně Bělohrad0300:00:36-
2S225Linhartová EliškaLázně Bělohrad0300:00:37-
3S232Cogan JanSokol Nová Paka0300:00:40-
4S243Čaněk AntonínStařeč0300:00:42-
5S259Machová VeronikaLužany0300:00:44-
6S264Nýdrle MatyášSokol Nová Paka0300:00:45-
7S2713Polach ŠimonLomnice nad Popelkou0300:00:45-
8S2811Bergerová VeronikaStudenec0300:00:48-
9S296Jánský KryštofLužany0300:00:48-
10S2108Malá SáraSokol Nová Paka0300:00:54-
11S21110Křížová HanaSokol Nová Paka0300:00:57-
12S21212Kubánková KateřinaRK BIKE Nová Paka0300:01:15-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1S3142Svobodová KateřinaSKI Jilemnice0200:00:29-
2S3249Mikeš OndřejKněžnice0200:00:31-
3S3344Holmanová KláraHSK Benecko0200:00:31-
4S3439Kučera JaroslavStružinec0200:00:33-
5S3545Znamenáčková RenataHSK Benecko0200:00:34-
6S3648Krásný JosefLužany0200:00:38-
7S3750Rádl KevinJablonec nad Nisou0200:00:38-
8S3843Mach JaroslavLužany0200:00:39-
9S3941Machová ŠárkaÚlibice0200:00:39-
10S31040Valenta DanielDobrá Voda0200:00:47-
11S31147Brunichová KristýnaNová Paka0200:00:54-
Trať 0,12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1S4119Metelka OndřejHradec Králové0100:00:35-
2S4216Holman TomášHSK Benecko0100:00:37-
3S4312Podzimek MartinStružinec0100:00:37-
4S4418Tůmová KateřinaVrchlabí0100:00:40-
5S4515Valentová VanesaSK Lomnice nad Popelkou0100:00:41-
6S4613Bergerová MagdalénaStudenec0100:00:42-
7S4717Kotyk VojtěchRoztoky u Jilemnice0100:00:44-
8S4820Jebavá AnnaJičín0100:00:58-
Trať 0,15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1S5154Schütz MichaelHSK Benecko0000:00:39-
2S5251Musil JanJičín0000:00:40-
3S5355Křížová PavlaSokol Nová Paka0000:00:43-
4S5458Matějovská EvaNová Paka0000:00:43-
5S5556Trojanová HanaSKI Jilemnice0000:00:44-
6S5653Mikešová BáraKněžnice0000:00:48-
7S5752Píclová MartinaKralovice0000:00:49-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1121Hanušová DominikaSKI Jilemnice9800:01:29-
2D1225Součková TerezaSEBA Tanvald9800:01:36-
3D1326Rysulová EliškaSKI Jilemnice9900:01:41-
4D1429Polachová KamilaLSK Lomnice nad Popelkou9900:01:46-
5D1523Otová NikolaJosefův Důl9800:01:48-
6D1631Kobrlová MartinaNová Paka9900:01:49-
7D1730Blahová TerezaNový Bydžov9900:01:52-
8D1822Kolářová TerezaLužany9900:02:02-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2188Brožková OldřiškaLSK Lomnice nad Popelkou9700:01:42-
2D2292Staňková ZuzanaLSK Lomnice nad Popelkou9700:01:43-
3D2391Marousková PavlaSEBA Tanvald9600:01:45-
4D2497Kovandová TerezaJičín9600:01:48-
5D2589Hrubá MichaelaSŠK Praha9700:01:49-
6D2686Kohoutová PetraSŠK Praha9700:01:50-
7D2793Maturová AdélaLSK Lomnice nad Popelkou9700:01:54-
8D2894Mitrusová NikolaSKI Jilemnice9700:01:54-
9D2995Kadečková KarolínaLužany9700:01:55-
1C11051Musil VáclavJičín9800:01:59-
2C11154Ponikelský JakubLužany9900:02:00-
3C11260Harcuba JanSKI Jilemnice9800:02:01-
4C11358Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:02:02-
10D21496Urbišová SandraChrudim9600:02:02-
11D21599Krausová VeronikaLázně Bělohrad9700:02:03-
12D21685Hloušková TerezaJilemnice9700:02:04-
13D21787Krabcová AnnaJičín9600:02:05-
5C11861Jína DušanLužany9800:02:10-
6C11956Kotyk AdamRoztoky u Jilemnice9900:02:10-
7C12057Jánský DamiánJeníkovice9900:02:11-
8C12152Vít MatějÚlibice9900:02:13-
9C12255Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim9900:02:13-
10C12353Hank TomášPecka9800:02:22-
14D22498Jebavá EliškaJičín9700:02:44-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D3111Kučerová LudmilaLSK Lomnice nad Popelkou9400:01:58-
2D328Čermáková KateřinaAC Turnov9500:02:00-
3D331Cónová TerezaSEBA Tanvald9400:02:05-
4D346Vagenknechtová BáraLSK Lomnice nad Popelkou9500:02:14-
5D355Zurčínová BarbaraJosefův Důl9400:02:17-
6D362Černá JanaSEBA Tanvald9400:02:19-
7D3710Jandová KarlaStudenec9500:02:20-
8D384Kůrová PetraJosefův Důl9400:02:21-
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2147Čížek MartinSKI Jilemnice9700:02:52-
2C2246Fišera DominikSKI Jilemnice9700:03:02-
3C2345Hujer OndřejSokol Velké Hamry9700:03:07-
4C2448Pošepný LukášTJ Semily9600:03:12-
5C2544Schütz FilipHSK Benecko9700:03:12-
6C2658Hofman MartinLužany9700:03:22-
7C2749Plaňanský VítLužany9700:03:45-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C3189Špát LadislavSEBA Tanvald9400:03:10-
1D42103Horká LudmilaHSK Benecko9200:03:12-
2D43109Trojanová AnežkaSKI Jilemnice9200:03:13-
3D44100Pavlíčková PavlínaSokol Velké Hamry9300:03:14-
2C3591Kovář MartinSKI Jilemnice9500:03:15-
4D45111Lenčová JanaAC Turnov9200:03:15-
3C3794Fišera DanielSKI Jilemnice9400:03:15-
5D48110Klampflová HanaSpartak Vrchlabí9300:03:16-
4C3995Augustin FrantišekSki Jilemnice9500:03:23-
6D410102Doležalová LucieSEBA Tanvald9300:03:30-
7D411104Řeháčková LucieJosefův Důl9300:03:33-
8D412106Koutská ZuzanaSEBA Tanvald9300:03:35-
5C31393Preisler OskarSEBA Tanvald9500:03:36-
9D414108Doskočilová MarkétaSK Lomnice nad Popelkou9200:03:37-
6C31587Vanča JiříAC Turnov9400:03:38-
7C31690Mazuk PetrSEBA Tanvald9400:03:39-
8C31792Moravec JanSEBA Tanvald9500:03:42-
9C318100Pozler TomášLužany9500:03:46-
10C31988Kalina JosefLužany9400:03:49-
10D420101Jůnová BarboraSokol Velké Hamry9300:03:57-
11C32197Plaňanský AgatonLužany9400:03:58-
12C32298Kraus TomášLázně Bělohrad9500:04:03-
13C32396Vycpálek DanielTJ Kopidlno9500:04:06-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C4183Harcuba JiříSKI Jilemnice9200:03:30-
2C4286Fučík MartinSokol Velké Hamry9300:03:33-
3C4384Šír JanBenecko9200:03:44-
1D5425Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:03:46-
4C4587Medek MiroslavSokol Hamry9300:03:46-
5C4682Bartůněk MichaelSeba Tanvald9300:03:49-
6C4790Kovanda TomášJičín9300:03:57-
2D5826Schützová SandraHSK Benecko9100:03:59-
7C4980Adamský JakubJiskra Josefův Důl9200:04:20-
8C41081Adamský VojtěchJiskra Josefův Důl9300:04:22-
9C41185Hujer LukášSokol Velké Hamry9300:04:23-
10C41289Neumann MarekLiberec9300:04:35-
11C41388Jánský DavidJeníkovice9300:04:37-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C61101Pošepný TomášTJ Semily8900:23:35-
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2195Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:27:44-
1M32107Linhart RadekTJČZU Praha7600:27:49-
1M136Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:27:58-
1M54207Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:28:01-
1M45195Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:28:03-
2M2690Čivrný JiříAC Semily8000:28:06-
1M67237Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:01-
2M48197Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:29:28-
3M2994Erbs DušanAC Pardubice7900:29:32-
2M310103Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:29:37-
2M1115Vedral PetrLSK Lomnice nad Popelkou8200:30:06-
2M512203Janoušek MartinJiskra Josefův důl6300:30:18-
1M713265Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:30:33-
3M514238Lenča JiříAC Česká Lípa6600:31:25-
2M615242Leplt JiříTT Miletice6100:31:38-
4M21696Vavruška JiříBižuterie Jablonec7800:31:41-
5M21799Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8100:31:54-
3M618263Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:32:02-
3M419198Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:32:13-
4M420200Cogan RudolfTJ Sokol Nová Paka7100:32:50-
1M821393Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:32:51-
6M22293Fučík AlešELS Lomnice nad Popelkou8100:33:00-
4M523201Zoubek JiříSCWS Lučany6500:33:19-
2M824313Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:33:22-
3M1254Votoček JakubLSK Lomnice nad Popelkou9100:33:32-
2M726264Brožek RadmilKRB Chrudim5400:33:34-
3M827308Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:33:40-
5M528206Pivrnec PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6600:33:45-
4M829304Bříza VladimírKRB Chrudim5100:33:48-
5M430196Svoboda PetrSKI Jilemnice6800:34:11-
3M331105Hák MichalSokol Studenec7500:34:27-
5M832310Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:34:34-
4M633239Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:34:43-
5M634232Kučera PetrStružinec6100:34:56-
4M1353Mareš ZdeněkTJ Lužany8400:35:16-
1M936331Groh StanislavAC Vrchlabí4600:35:33-
5M1371Berger TomášTJ Lužany8700:35:38-
6M638234Jakubíčka Tomᚎelezný Brod5800:36:00-
6M839303Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:36:25-
7M640240Sedlák JiříPřelouč5800:36:30-
7M241100Tringela JosefTJ Sokol Lužany7700:36:50-
8M642243Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:36:58-
8M24397Mach MichalTJ Lužany7900:36:59-
9M24492Lhota AlešMiletín7800:37:10-
7M845306Kubela JanJičín5100:37:33-
1M046353Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:37:58-
2M047352Marek FrantišekČervený Kostelec4100:38:23-
6M448199Krabec JanJičín6900:38:31-
6M1498Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:38:47-
8M850307Mach LadislavLužany4700:38:49-
4M351101Čaněk TomášStařeč7400:38:55-
2M952333Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:38:57-
6M553204Jirásek StanislavHradec Králové6500:39:26-
3M754270Krajč ZdeněkTrutnov5400:40:04-
9M855312Skopal JiříJitro Hradec Králové4700:40:32-
4M756269Bajer MilanPardubice5500:40:37-
7M1577Tomášek RadekTJ Valdice8300:40:38-
3M958335Hák JaroslavSokol Studenec4600:40:48-
5M759268Krejčí MilanPardubice5300:41:01-
4M960334Linhart MilošAC Náchod4400:41:10-
9M661241Svatoň JiříHořice v Podkrkonoší8500:41:30-
10M26298Plaček MartinNová Paka8100:41:45-
7M563205Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:41:53-
5M364102Jánský MilanJeníkovice7400:41:55-
6M365106Jandura PavelJičín7500:42:07-
3M066354Vorel MilanSlatiňany4000:42:08-
10M867311Kůtek VladimírLužany5000:42:54-
11M26891Jandura MichalJičín8000:43:06-
10M669233Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5900:44:20-
4M070355Janda PetrStudenec3700:44:21-
11M671231Balihar JiříČistá u Horek5900:44:40-
11M872301Špírek JaroslavLužany4800:44:57-
6M773261Strnad JosefChlístovice5500:45:04-
7M374104Šandera MartinJičín7600:45:10-
5M075351Nypl JaroslavStará Paka4100:47:10-
12M876309Kuřík JiříOrel Studenec5000:50:28-
5M977336Jandura PavelSokol Jičín4600:53:24-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód