Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy

23.4.1994, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy
  • datum konání: 23.4.1994
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2018Horní Maršov - Pomezní Boudy79
22.4.2017VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy62
23.4.2016VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže82
25.4.2015Horní Maršov - Pomezní Boudy78
26.4.2014Horní Maršov - Pomezní Boudy62
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
23.4.2011VC KRKONOŠ Horní Maršov - Pomezní Boudy67
25.4.2009VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy72
26.4.2008VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy82
28.4.2007VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy98
22.4.2006VC Krkonoš - Horní Maršov - Pomezní Boudy76
30.4.2005Horní Maršov - Pomezní Boudy91
24.4.2004Horní Maršov - Pomezní Boudy93
26.4.2003Horní Maršov - Pomezní Boudy100
20.4.2002Velká cena Krkonoš144
21.4.2001Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy74
22.4.2000Velká Cena Krkonoš88
17.4.1999Velká cena Krkonoš99
18.4.1998Velká cena Krkonoš103
19.4.1997VC Krkonoš - Horní Maršov81
20.4.1996VC KRKONOŠ - Horní Maršov76
22.4.1995Velká cena Krkonoš - Horní Maršov63
17.4.1993Horní Maršov - Pomezní boudy72
18.4.1992Horní Maršov - Pomezní Boudy63
20.4.1991Horní Maršov - Pomezní Boudy61
21.4.1990Horní Maršov - Pomezní Boudy58
22.4.1989Velká cena Krkonoš - Horní Maršov- Pomezní boudy55

Statistika závodu VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 2143

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4826
Pechek František5321
Lanta Jiří4419
Tichý Pavel6319
Paulů Blanka5418
Tučný Jan4716
Mach Václav5516
Trnka Milan5616
Čipera Radek6415
Holub Petr6615
Brunclík Ivo5815
Zoubek Zdeněk6915
Mazač Jaroslav6815
Ulich Petr6814
Šimůnek Jan4913
Marek František4113
Šklíba Karel5013
Linhart Miloš4413
Vašíček Martin7113
Novotná Eva4813
Šmída Oldřich4812
Vítek Miroslav7212
Šteinc Ludvík4111
Fátor Miloslav6411
Miles Petr3711
Nečas Josef5811
Hlusička Josef3811
Krejcar Petr4511
Vojáček Pavel5111
Havlíček Zdeněk3510
Zahradník Jan5610
Rücker Oldřich5510
Hynek Petr6310
Šrutek Stanislav5810
Vraštilová Miloslava5610
Pešek Milan6010
Bolehovský Pavel7110
Šesták Karel7110
Kavan Ivan509
Jirásková Eva649
Sadílek Ota469
Kynčl Stanislav649
Klimeš Bedřich569
Vacková Hana569
Vacarda Vladimír599
Cejzlar Roman719
Vagenknecht Roman758
Tůmová Eva698
Dostálek Petr678
Vimr Adolf438

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 15,8 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ102Beran OndřejLoko Trutnov7500:57:2420
2MJ113Abrahám LuděkSK Hronov7500:57:3819
3MJ134Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:59:3218
4MJ185Rücker PavelJiskra Veba Machov7601:00:1317
5MJ196Kraml KarelStarý Plzenec7801:00:5216
6MJ277Řezníček MartinMaratonstav Úpice7801:02:3815
7MJ358Mollinger JaroslavDDM Trutnov7801:04:2414
8MJ409Kostka JiříDDM Trutnov7701:07:0013
9MJ5510Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7601:09:3312
10MJ6111Šípek MichalDDM Trutnov7701:13:0911
11MJ7412Rücker LukášLhota7801:23:1710
Muži A (trať 15,8 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:53:3130
2MA214Dvořák JiříJiskra Tanvald5800:54:2329
3MA315Poduška JosefPoldi Kladno6200:54:5828
4MA516Tyahur JiříAC Pardubice6100:55:3327
5MA617Jakl PetrTrutnov6400:56:1526
6MA718Hornych JosefSK Nové Město n. M.6700:56:4125
7MA819Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:57:0624
8MA920Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:57:2223
9MA1221Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:58:5022
10MA1422Karlík MichalTectum Trutnov6400:59:3321
11MA1523Jarotek LukášSK Nové Město nad Metují6300:59:5120
12MA1624Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:59:5519
13MA1725Václ TomášDSZ Jilemnice6401:00:0618
14MA2026Karas KarelCHZ Litvínov6601:01:4217
15MA2227Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6601:01:5416
16MA2328Horych PavelAC Poldi Kladno7001:02:1015
17MA2529Borochowski PiotrPolsko7201:02:15-
18MA2630Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6001:02:1814
19MA2731Hušek MartinPreciosa Jablonec nad Nisou6901:02:3813
20MA2932Dostálek PetrLukavice6701:02:5212
21MA3033Rys JaromírBEZA Holešov6401:02:5311
22MA3134Vašíček MartinSKI Radvanice7101:03:2910
23MA3435Bolehovský PavelLoko Trutnov7101:04:159
24MA3736Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5901:04:398
25MA4137Mašek LiborStarý Plzenec6201:07:137
26MA4238Čipera RadekSKI Radvanice6401:07:226
27MA4439Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:07:305
28MA4540Vašíček RomanSKI Radvanice7401:08:084
29MA4641Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6101:08:163
30MA4842Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6901:08:262
31MA5243Rehák PeterSR - Nové Město n. Váhom5801:09:07-
32MA5444Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:09:231
33MA5645Fátor MiloslavSKP Trutnov6401:09:570
34MA5946Kačic PeterŠK Nové Mesto nad Váhom7001:12:37-
35MA6547Korhel MartinVrchlabí7001:15:200
36MA6948Rücker OldřichSK Hronov5501:19:220
37MA7149Brokeš MartinSokol Záchlumí7101:21:190
Muži B (trať 15,8 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB450Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:55:2020
2MB2051Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:01:4219
3MB2452Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:02:1318
4MB3353Dufka RadimMaratonstav Úpice5301:04:0417
5MB3954Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:06:4516
6MB4355Kůtek VladimírLužany5001:07:2815
7MB5756Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:10:0914
8MB6057Tučný JanMK Pardubice4701:13:0213
9MB6658Prokeš PetrJiskra Tanvald5401:15:4712
Muži C (trať 15,8 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3259Metelka JosefSokol Studnice4401:03:5510
2MC3660Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:04:299
3MC4761Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:08:248
4MC4962Žid MilanZŠ Teplice nad Metují4101:08:557
5MC5063Šteinc LudvíkVrchlabí4101:09:046
6MC5164Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:09:055
7MC5365Marek FrantišekAK Hronov4101:09:154
8MC6366Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4401:13:403
9MC6767Miles PetrHostinné3701:16:042
10MC6868Blank JiříLázně Bělohrad3901:18:351
11MC7069Smutný VladimírSokol Dolní Branná3201:20:180
12MC7270Plecháček JiříKomlex Mělník4401:21:420
13MC7371Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3701:22:170
Ženy A (trať 15,8 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3872Pátková RadkaMaratonstav Úpice7101:04:5810
2ZA5873Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:12:169
3ZA7574Kynčlová JanaJilemnice6901:26:258
Ženy B (trať 15,8 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6275Novotná EvaLetohrad4801:13:1110
2ZB6476Vacková HanaSK Hronov5601:14:289
3ZB7677Šourková HelenaTrutnov5001:28:188
Trať 15,8 km, 470 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:53:3130
2MA214Dvořák JiříJiskra Tanvald5800:54:2329
3MA315Poduška JosefPoldi Kladno6200:54:5828
1MB450Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:55:2020
4MA516Tyahur JiříAC Pardubice6100:55:3327
5MA617Jakl PetrTrutnov6400:56:1526
6MA718Hornych JosefSK Nové Město n. M.6700:56:4125
7MA819Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:57:0624
8MA920Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:57:2223
1MJ102Beran OndřejLoko Trutnov7500:57:2420
2MJ113Abrahám LuděkSK Hronov7500:57:3819
9MA1221Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:58:5022
3MJ134Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:59:3218
10MA1422Karlík MichalTectum Trutnov6400:59:3321
11MA1523Jarotek LukášSK Nové Město nad Metují6300:59:5120
12MA1624Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:59:5519
13MA1725Václ TomášDSZ Jilemnice6401:00:0618
4MJ185Rücker PavelJiskra Veba Machov7601:00:1317
5MJ196Kraml KarelStarý Plzenec7801:00:5216
2MB2051Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:01:4219
14MA2026Karas KarelCHZ Litvínov6601:01:4217
15MA2227Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6601:01:5416
16MA2328Horych PavelAC Poldi Kladno7001:02:1015
3MB2452Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:02:1318
17MA2529Borochowski PiotrPolsko7201:02:15-
18MA2630Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6001:02:1814
19MA2731Hušek MartinPreciosa Jablonec nad Nisou6901:02:3813
6MJ277Řezníček MartinMaratonstav Úpice7801:02:3815
20MA2932Dostálek PetrLukavice6701:02:5212
21MA3033Rys JaromírBEZA Holešov6401:02:5311
22MA3134Vašíček MartinSKI Radvanice7101:03:2910
1MC3259Metelka JosefSokol Studnice4401:03:5510
4MB3353Dufka RadimMaratonstav Úpice5301:04:0417
23MA3435Bolehovský PavelLoko Trutnov7101:04:159
7MJ358Mollinger JaroslavDDM Trutnov7801:04:2414
2MC3660Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:04:299
24MA3736Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5901:04:398
1ZA3872Pátková RadkaMaratonstav Úpice7101:04:5810
5MB3954Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:06:4516
8MJ409Kostka JiříDDM Trutnov7701:07:0013
25MA4137Mašek LiborStarý Plzenec6201:07:137
26MA4238Čipera RadekSKI Radvanice6401:07:226
6MB4355Kůtek VladimírLužany5001:07:2815
27MA4439Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:07:305
28MA4540Vašíček RomanSKI Radvanice7401:08:084
29MA4641Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6101:08:163
3MC4761Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:08:248
30MA4842Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6901:08:262
4MC4962Žid MilanZŠ Teplice nad Metují4101:08:557
5MC5063Šteinc LudvíkVrchlabí4101:09:046
6MC5164Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:09:055
31MA5243Rehák PeterSR - Nové Město n. Váhom5801:09:07-
7MC5365Marek FrantišekAK Hronov4101:09:154
32MA5444Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:09:231
9MJ5510Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7601:09:3312
33MA5645Fátor MiloslavSKP Trutnov6401:09:570
7MB5756Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:10:0914
2ZA5873Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:12:169
34MA5946Kačic PeterŠK Nové Mesto nad Váhom7001:12:37-
8MB6057Tučný JanMK Pardubice4701:13:0213
10MJ6111Šípek MichalDDM Trutnov7701:13:0911
1ZB6275Novotná EvaLetohrad4801:13:1110
8MC6366Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4401:13:403
2ZB6476Vacková HanaSK Hronov5601:14:289
35MA6547Korhel MartinVrchlabí7001:15:200
9MB6658Prokeš PetrJiskra Tanvald5401:15:4712
9MC6767Miles PetrHostinné3701:16:042
10MC6868Blank JiříLázně Bělohrad3901:18:351
36MA6948Rücker OldřichSK Hronov5501:19:220
11MC7069Smutný VladimírSokol Dolní Branná3201:20:180
37MA7149Brokeš MartinSokol Záchlumí7101:21:190
12MC7270Plecháček JiříKomlex Mělník4401:21:420
13MC7371Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3701:22:170
11MJ7412Rücker LukášLhota7801:23:1710
3ZA7574Kynčlová JanaJilemnice6901:26:258
3ZB7677Šourková HelenaTrutnov5001:28:188

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód