Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Klenčí - Čerchov

15.5.1994, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Klenčí - Čerchov
  • datum konání: 15.5.1994
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 9 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Karlík FrantišekSKP Most6500:37:2030
2MA23Dryák LubošSpolana Neratovice7600:38:2229
3MA34Poduška JosefPoldi Kladno6200:38:3028
4MA45Stewart EddieSCO5600:39:1227
5MA56Fikes MetodějSparta Praha6700:39:4726
6MA77Vymazal PetrBEZA Holešov7500:40:4530
7MA88Rys JaromírBEZA Holešov6400:40:4625
8MA99Šeller LuděkSpartak Klenčí6800:40:5524
9MA1010Chládek MarcelŠAK Chodov6800:41:5723
10MA1111Veber TomášSlavia VŠ Plzeň7400:42:1822
11MA1212Abrahám LuděkSK Hronov7500:42:4229
12MA1313Karlík MichalTectum Trutnov6400:43:3321
13MA1514Krutina StanislavSpartak Klenčí5500:43:4620
14MA1715Fait KarelJiskra Domažlice7500:44:1828
15MA2116Votýpka RostislavPodhoran Černíkov6400:45:0819
16MA2217Šleis JiříSokol Díly5600:45:2118
17MA2318Horych PavelAC Poldi Kladno7000:45:2817
18MA2419Dostálek PetrLukavice6700:45:3416
19MA2520Dítě MilanSlavoj Pacov6700:45:4427
20MA2721Toman PavelAritma Praha6200:46:2215
21MA2822Mašek LiborStarý Plzenec6200:46:4014
22MA3123Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7600:47:3326
23MA3224Hojda PetrSpartak Klenčí5700:47:5413
24MA3325Váchal JosefDomažlice5900:48:1912
25MA3726Dufek VáclavJiskra Domažlice5800:51:3411
26MA3827Černý JaroslavSpartak Klenčí6000:57:3510
Muži B (trať 9 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB628Rus ZdeněkTatran Železná Ruda5200:40:2820
2MB1429Fait KarelStavDom5000:43:4119
3MB1630Královec JiříSpartak Klenčí5100:44:1718
4MB1933Kubíček VlastimilDomažlice4700:44:3517
5MB2031Novák ZdeněkJiskra Domažlice5200:45:0116
6MB2632Les JosefTatran Třemošná4700:45:5815
7MB3534Vančura RudolfSKP Doč5400:50:0114
Muži C (trať 9 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1835Zálešák FrantišekStava Havířov3700:44:2910
2MC2936Valtr BohumilSokol Kdyně4100:47:169
3MC3037Řezáč IvoSK Litvínov4100:47:188
4MC3938Straka JosefŠumperk3900:58:247
Ženy (trať 9 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3439Klosová IvanaAC Poldi Kladno7200:49:3910
2ZA3640Bulisová IvaAC Poldi Kladno7300:51:289
3ZA4041Šourková HelenaTrutnov5001:00:5910
Trať 9 km, 550 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Karlík FrantišekSKP Most6500:37:2030
2MA23Dryák LubošSpolana Neratovice7600:38:2229
3MA34Poduška JosefPoldi Kladno6200:38:3028
4MA45Stewart EddieSCO5600:39:1227
5MA56Fikes MetodějSparta Praha6700:39:4726
1MB628Rus ZdeněkTatran Železná Ruda5200:40:2820
6MA77Vymazal PetrBEZA Holešov7500:40:4530
7MA88Rys JaromírBEZA Holešov6400:40:4625
8MA99Šeller LuděkSpartak Klenčí6800:40:5524
9MA1010Chládek MarcelŠAK Chodov6800:41:5723
10MA1111Veber TomášSlavia VŠ Plzeň7400:42:1822
11MA1212Abrahám LuděkSK Hronov7500:42:4229
12MA1313Karlík MichalTectum Trutnov6400:43:3321
2MB1429Fait KarelStavDom5000:43:4119
13MA1514Krutina StanislavSpartak Klenčí5500:43:4620
3MB1630Královec JiříSpartak Klenčí5100:44:1718
14MA1715Fait KarelJiskra Domažlice7500:44:1828
1MC1835Zálešák FrantišekStava Havířov3700:44:2910
4MB1933Kubíček VlastimilDomažlice4700:44:3517
5MB2031Novák ZdeněkJiskra Domažlice5200:45:0116
15MA2116Votýpka RostislavPodhoran Černíkov6400:45:0819
16MA2217Šleis JiříSokol Díly5600:45:2118
17MA2318Horych PavelAC Poldi Kladno7000:45:2817
18MA2419Dostálek PetrLukavice6700:45:3416
19MA2520Dítě MilanSlavoj Pacov6700:45:4427
6MB2632Les JosefTatran Třemošná4700:45:5815
20MA2721Toman PavelAritma Praha6200:46:2215
21MA2822Mašek LiborStarý Plzenec6200:46:4014
2MC2936Valtr BohumilSokol Kdyně4100:47:169
3MC3037Řezáč IvoSK Litvínov4100:47:188
22MA3123Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7600:47:3326
23MA3224Hojda PetrSpartak Klenčí5700:47:5413
24MA3325Váchal JosefDomažlice5900:48:1912
1ZA3439Klosová IvanaAC Poldi Kladno7200:49:3910
7MB3534Vančura RudolfSKP Doč5400:50:0114
2ZA3640Bulisová IvaAC Poldi Kladno7300:51:289
25MA3726Dufek VáclavJiskra Domažlice5800:51:3411
26MA3827Černý JaroslavSpartak Klenčí6000:57:3510
4MC3938Straka JosefŠumperk3900:58:247
3ZA4041Šourková HelenaTrutnov5001:00:5910

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód