Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Poniklá - Rezek

2.7.1994, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Poniklá - Rezek
  • datum konání: 2.7.1994
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.2009Poniklá - Rezek85
31.5.2008Poniklá - Rezek79
16.6.2007Poniklá - Rezek80
20.5.2006Poniklá - Rezek - SÚPEME DO KRKONOŠ59
4.6.2005Poniklá - Rezek75
22.5.2004Poniklá - Rezek - Súpeme do Krkonoš64
14.6.2003Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek65
15.6.2002Poniklá - Rezek122
17.6.2001Poniklá - Rezek84
17.6.2000Poniklá - Rezek108
19.6.1999Poniklá - Rezek130
20.6.1998Poniklá - Rezek95
6.7.1996Poniklá - Rezek105
1.7.1995Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek97
3.7.1993Poniklá - Rezek99
16.5.1992Poniklá - Rezek82
19.5.1991Poniklá - Rezek91
20.5.1990Poniklá - Rezek76
21.5.1989Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek67
22.5.1988Poniklá - Rezek79
23.5.1987Poniklá - Rezek51
24.5.1986Sůpeme do Krkonoš, Poniklá - Rezek, 4. ročník80

Statistika závodu Poniklá - Rezek

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 1873

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4820
Šír Václav4819
Kynčl Stanislav6419
Brunclík Ivo5818
Šimůnek Jan4916
Pechek František5316
Hlusička Josef3815
Havlíček Zdeněk3515
Vojáček Pavel5115
Mach Václav5515
Zoubek Zdeněk6914
Tomíček Josef5914
Soukup Ladislav5813
Paulů Blanka5412
Trejbal Karel5112
Kůtek Vladimír5012
Marek František4112
Kadavý Jan4711
Biemann Götz4311
Libra Jiří3710
Jirásková Eva6410
Tučný Jan4710
Trakal Jaroslav3310
Švec Milan639
Hádek Josef539
Gombita Josef589
Jarkovský Oldřich348
Šmída Oldřich488
Grohová Jaroslava518
Miles Petr378
Lanta Jiří448
Novák Karel478
Buchar Jan338
Plašil Milan598
Vítek Miroslav728
Skalský Roman758
Linhart Miloš448
Kašpar Josef388
Kavan Ivan507
Mazač Jaroslav687
Losman Miroslav517
Svatoš Otakar347
Kašpar Jan717
Stránský Aleš607
Šteinc Ludvík417
Smrčka Miloš547
Dostálek Petr677
Filingr Čeněk617
Jirsa Pavel617
Palán Zdeněk567

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1314Skalský RomanAC Turnov7500:40:3820
2MJ1617Dryák LubošSpolana Neratovice7600:40:5519
3MJ2627Faltejsek LukášSŠ Jablonec nad Nisou7700:43:0518
4MJ4950Setunský PavelSpartak Rokytnice nad Jizerou7700:47:2917
5MJ5354Řezníček MartinMaratonstav Úpice7800:49:1316
6MJ5859Račák AdamSpartak Rokytnice nad Jizerou7700:50:2915
7MJ6364Valdman MilošSpartak Rokytnice7800:51:2014
Muži A (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Pešava JanBK Jablonec nad Nisou7200:37:5530
2MA23Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:38:1429
3MA34Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:38:2328
4MA45Zoubek ZdeněkSKI Preciosa Jablonec6900:38:5827
5MA67Vobruba FrantišekTJ SLAVOJ Čáslav6700:39:1726
6MA78Vítek MiroslavVTJ Kutná Hora7200:39:2225
7MA89Beránek VáclavAC Turnov7300:39:2624
8MA910Feik JiříSpartak Sezimovo Ústí7300:39:5323
9MA1011Plíhal JanKRB Koberovy6700:39:5722
10MA1415Metelka TomášKrkonoše Vrchlabí7200:40:4121
11MA1516Vaněk PetrRT Praha6100:40:5420
12MA1718Holub PetrAboemis Náchod6600:41:0519
13MA1819Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:41:1418
14MA1920Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:41:2417
15MA2021Rys JaromírBEZA Holešov6400:41:4116
16MA2122Tyahur JiříAC Pardubice6100:41:4715
17MA2223Buřil FrantišekINKOMA Lázně Bělohrad6600:41:5914
18MA2526Chládek MarcelŠAK Chodov6800:42:5713
19MA2728Horych PavelAC Poldi Kladno7000:43:5112
20MA2930Hušek MartinPreciosa Jablonec nad Nisou6900:44:1811
21MA3031Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:44:1910
22MA3132Povolný JosefSlavoj Čáslav6400:44:439
23MA3233Švec MilanŠpindlerův Mlýn6300:44:468
24MA3435Vašíček MartinSKI Radvanice7100:45:047
25MA3536Dostálek PetrLukavice6700:45:096
26MA3637Čipera RadekSKI Radvanice6400:45:145
27MA3738Šesták KarelSK Týniště nad Orlicí7100:45:184
28MA4344Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:46:523
29MA4647Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:47:142
30MA5253Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:49:021
31MA5758Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:50:150
32MA5960Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:50:300
33MA6162Zelenka PetrTJ Roprachtice6800:50:590
34MA6566Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:53:050
Muži B (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB56Čivrný JiříSlovan Liberec5300:39:0420
2MB1112Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:40:2119
3MB1213Mach FrantišekSKI Preciosa Janblonec n. N.5000:40:3018
4MB2324Balatka JaroslavSKI Preciosa Jablonec nad Nisou5400:42:1617
5MB2425Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:42:3716
6MB2829Rus ZdeněkTatran Železná Ruda5200:44:0815
7MB3940Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:45:3314
8MB4445Lapáček KarelZdobnice4800:46:5913
9MB4546Les JosefTatran Třemošná4700:47:1212
10MB4849Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:47:2111
11MB5455Kůtek VladimírLužany5000:49:2710
12MB6465Novák VáclavVodní Stavby Praha5200:51:479
13MB7071Tučný JanVCHŽ Pardubice4700:54:198
14MB7172Novák KarelUnion Praha4700:56:057
15MB7374Kuřík JiříOrel Studenec5000:56:406
16MB7778Hádek JosefSki Benešov u Sem.5300:59:195
Muži C (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3334Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:44:5110
2MC3839Biemann GötzJiskra Harrachov4300:45:209
3MC4041Zálešák FrantišekStava Havířov3700:45:488
4MC4243Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:46:337
5MC5051Šteinc LudvíkTJ Havlovice4100:47:376
6MC5152Marek FrantišekAFK Hronov4100:47:445
7MC5556Metelka JosefSokol Studnice4400:49:294
8MC5657Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:49:303
9MC6263Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:51:122
10MC6667Miles PetrHostinné3700:53:061
11MC7273Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:56:270
12MC7475Kašpar JosefVodní stavby Praha3800:57:280
13MC7677Trakal JaroslavVesec p. Kozákovem3300:58:170
Ženy A (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4142Havlíčková DagmarLIAZ Jablonec nad Nisou7100:45:5510
2ZA4748Vyhnalíková JanaCBO Praha6600:47:179
3ZA6869Balatková KateřinaSKI Preciosa7700:53:368
Ženy B (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6061Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:50:3810
2ZB6768Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:53:189
3ZB6970Chlupatá JanaPraha5000:53:498
4ZB7576Šourková HelenaMaratonstav Úpice5000:58:007
Trať 10,3 km, 460 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Pešava JanBK Jablonec nad Nisou7200:37:5530
2MA23Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:38:1429
3MA34Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:38:2328
4MA45Zoubek ZdeněkSKI Preciosa Jablonec6900:38:5827
1MB56Čivrný JiříSlovan Liberec5300:39:0420
5MA67Vobruba FrantišekTJ SLAVOJ Čáslav6700:39:1726
6MA78Vítek MiroslavVTJ Kutná Hora7200:39:2225
7MA89Beránek VáclavAC Turnov7300:39:2624
8MA910Feik JiříSpartak Sezimovo Ústí7300:39:5323
9MA1011Plíhal JanKRB Koberovy6700:39:5722
2MB1112Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:40:2119
3MB1213Mach FrantišekSKI Preciosa Janblonec n. N.5000:40:3018
1MJ1314Skalský RomanAC Turnov7500:40:3820
10MA1415Metelka TomášKrkonoše Vrchlabí7200:40:4121
11MA1516Vaněk PetrRT Praha6100:40:5420
2MJ1617Dryák LubošSpolana Neratovice7600:40:5519
12MA1718Holub PetrAboemis Náchod6600:41:0519
13MA1819Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:41:1418
14MA1920Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:41:2417
15MA2021Rys JaromírBEZA Holešov6400:41:4116
16MA2122Tyahur JiříAC Pardubice6100:41:4715
17MA2223Buřil FrantišekINKOMA Lázně Bělohrad6600:41:5914
4MB2324Balatka JaroslavSKI Preciosa Jablonec nad Nisou5400:42:1617
5MB2425Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:42:3716
18MA2526Chládek MarcelŠAK Chodov6800:42:5713
3MJ2627Faltejsek LukášSŠ Jablonec nad Nisou7700:43:0518
19MA2728Horych PavelAC Poldi Kladno7000:43:5112
6MB2829Rus ZdeněkTatran Železná Ruda5200:44:0815
20MA2930Hušek MartinPreciosa Jablonec nad Nisou6900:44:1811
21MA3031Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:44:1910
22MA3132Povolný JosefSlavoj Čáslav6400:44:439
23MA3233Švec MilanŠpindlerův Mlýn6300:44:468
1MC3334Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:44:5110
24MA3435Vašíček MartinSKI Radvanice7100:45:047
25MA3536Dostálek PetrLukavice6700:45:096
26MA3637Čipera RadekSKI Radvanice6400:45:145
27MA3738Šesták KarelSK Týniště nad Orlicí7100:45:184
2MC3839Biemann GötzJiskra Harrachov4300:45:209
7MB3940Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:45:3314
3MC4041Zálešák FrantišekStava Havířov3700:45:488
1ZA4142Havlíčková DagmarLIAZ Jablonec nad Nisou7100:45:5510
4MC4243Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:46:337
28MA4344Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:46:523
8MB4445Lapáček KarelZdobnice4800:46:5913
9MB4546Les JosefTatran Třemošná4700:47:1212
29MA4647Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:47:142
2ZA4748Vyhnalíková JanaCBO Praha6600:47:179
10MB4849Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:47:2111
4MJ4950Setunský PavelSpartak Rokytnice nad Jizerou7700:47:2917
5MC5051Šteinc LudvíkTJ Havlovice4100:47:376
6MC5152Marek FrantišekAFK Hronov4100:47:445
30MA5253Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:49:021
5MJ5354Řezníček MartinMaratonstav Úpice7800:49:1316
11MB5455Kůtek VladimírLužany5000:49:2710
7MC5556Metelka JosefSokol Studnice4400:49:294
8MC5657Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:49:303
31MA5758Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:50:150
6MJ5859Račák AdamSpartak Rokytnice nad Jizerou7700:50:2915
32MA5960Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:50:300
1ZB6061Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:50:3810
33MA6162Zelenka PetrTJ Roprachtice6800:50:590
9MC6263Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:51:122
7MJ6364Valdman MilošSpartak Rokytnice7800:51:2014
12MB6465Novák VáclavVodní Stavby Praha5200:51:479
34MA6566Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:53:050
10MC6667Miles PetrHostinné3700:53:061
2ZB6768Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:53:189
3ZA6869Balatková KateřinaSKI Preciosa7700:53:368
3ZB6970Chlupatá JanaPraha5000:53:498
13MB7071Tučný JanVCHŽ Pardubice4700:54:198
14MB7172Novák KarelUnion Praha4700:56:057
11MC7273Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:56:270
15MB7374Kuřík JiříOrel Studenec5000:56:406
12MC7475Kašpar JosefVodní stavby Praha3800:57:280
4ZB7576Šourková HelenaMaratonstav Úpice5000:58:007
13MC7677Trakal JaroslavVesec p. Kozákovem3300:58:170
16MB7778Hádek JosefSki Benešov u Sem.5300:59:195

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód