Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

29.7.2000, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník
  • datum konání: 29.7.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.8.2014CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník323
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
18.8.2012CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
20.8.2011CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník335
21.8.2010CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník293
15.8.2009CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
7.9.2008CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník360
25.8.2007CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník274
26.8.2006CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník229
21.8.2005CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
14.8.2004CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník303
23.8.2003CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník192
17.8.2002CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník176
9.6.2001CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník132

Statistika závodu CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 3772

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jirásková Eva6415
Javůrek Jiří4815
Šimůnek Jan4915
Stránský Aleš6014
Sadílek Ota4614
Tempír František4914
Pechek František5314
Šimůnek Jan8213
Vacek Martin6913
Červ Miloslav5013
Kebrle Milan7513
Mertová Michaela7612
Paulů Blanka5412
Marek František4112
Dušková Lenka8011
Keprtová Miloslava4811
Šír Václav4811
Stránská Adéla9111
Jirásková Hanka8911
Kubrová Dagmar6311
Hrdina Pavel8811
Leszkow Petr4411
Merta Jaroslav3510
Pečenka Libor6110
Pucholt Tomáš9410
Pilgr Luděk7610
Kolínek František5610
Klášterecký Tomáš8110
Pucholt Jiří5910
Blaha Tomáš7610
Poduška Josef6210
Šimůnková Zdena5810
Žák Jiří719
Mannlová Jana809
Krejčí Stanislav639
Jančařík Petr689
Ožana Václav649
Král Jindřich739
Volf Břetislav529
Horáček Michal759
Krupka Milan569
Nečas Josef589
Suchánek Lukáš799
Šafář Jaroslav519
Šalplachta Jindřich479
Špacír Ladislav558
Vévodová Martina908
Marek Dalimil608
Vraštilová Miloslava568
Portyšová Lucie908

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3769Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8301:13:03105,33
2MJ427Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:14:44100,84
3MJ5043Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov n. B.8101:17:2293,83
4MJ5544Bartoš JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8401:18:5889,56
5MJ61111Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8101:19:4087,70
6MJ6848Votroubek JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8201:21:0583,92
7MJ7746Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8501:25:0573,26
8MJ8467Klášterecký TomášOB Česká Třebová8101:27:2167,22
Muži A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA163Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:58:22101,53
2MA252Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:58:38100,62
3MA381Kynčl StanislavAFK Chrudim - Mediplast6400:59:2797,85
4MA435Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6901:00:1795,01
5MA56Poduška JosefAC Kladno6201:00:4393,54
6MA658Holický MilanAFK Pardubice6501:01:5089,74
7MA765Dobšíček Pavel2 B Tým8001:02:0089,18
8MA840Tempír TomášSKI Klub Šumperk7701:03:2084,64
9MA92Myška JiříISCAREX Česká Třebová7301:04:0781,98
10MA1021Pokorný ZdeněkKHB Radegast7501:04:3480,45
11MA1199Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:04:4379,94
12MA1390Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6301:05:1278,29
13MA1456Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7101:05:1877,95
14MA15117Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6301:06:2074,44
15MA1677Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7201:06:2973,93
16MA1784Bolehovský PavelKER TEAM7101:06:4672,97
17MA1874Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:06:5672,40
18MA1985Macíček MiroslavAK Kroměříž6101:07:3770,08
19MA2150Brokeš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7101:08:5965,43
20MA2268Ketzl MartinWAN Uhříněves6701:09:1364,64
21MA2430Levý TomášLO Rokytnice6701:09:5662,20
22MA2589Grycman KazimierzBabice PL7201:10:0661,63
23MA2761Smešný BronislavSokol Sobotín6801:11:1357,84
24MA2819Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:11:2757,04
25MA3096Čechal JaroslavSokol Mistrovice6101:11:5755,34
26MA3454Vodička JanŠelasport Přerov7801:12:5352,17
27MA3662Majewski AndrzejPL6901:13:0051,77
28MA3887Přichistal JiříMK CEA Boskovice 01:13:1251,09
29MA4411Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:15:2943,33
30MA4524Suchánek LukášKHB Radegast7901:15:3043,27
31MA4780Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6101:16:0441,34
32MA4927Bříza VáclavKlášterec nad Orlicí7001:16:5638,40
33MA5179Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7601:18:0534,49
34MA5331Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6901:18:3932,56
35MA5491Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6601:18:4632,16
36MA575Cvrček MartinSK Polička7901:19:0930,86
37MA6425Pečenka LiborKHB Radegast6101:19:5328,36
38MA6676Dostálek PetrTěchonín6701:20:3525,98
39MA7278Havrda JiříIPM Dlouhoňovice7301:22:4618,56
40MA7886Cagwe JohnLTC Hradec Králové6501:25:1610,06
Muži B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1242Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5701:04:44108,59
2MB2055Špacír LadislavLoko Břeclav5501:07:5499,23
3MB2641Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5901:10:1792,18
4MB3351Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5301:12:4085,13
5MB3593Kubr VáclavLTC Hradec Králové5501:12:5784,30
6MB3936Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5101:13:3882,28
7MB4320Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:15:0777,89
8MB4623Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:15:4675,97
9MB5271Hejl JanŠumperk5301:18:0868,97
10MB5645Kalandra StanislavTJ Svitavy6001:19:0166,36
11MB5966Zajíc JanKRB Chrudim5301:19:2165,37
12MB6388Zoubek KarelSokol Vanovice6001:19:4364,29
13MB703Krejsa VáclavBering Praha5201:21:5957,59
14MB7349Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:23:3053,10
15MB8315Zitko JiříKRB Chrudim5401:27:0742,41
16MB894Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:32:2126,93
17MB9247Jiráska JanJiskra Králíky5601:33:5222,45
18MB9516Krása RomanČeská Třebová5301:40:093,87
19MB9828Novotný PřemyslPastviny5901:42:250,00
Muži C (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2394Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:09:43104,32
2MC2997Metelka JosefTJ Sokol Studnice4401:11:5598,14
3MC3113Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:12:0897,54
4MC3232Skalický JiříSokol Žamberk5001:12:2396,83
5MC4039Tempír FrantišekSKI Klub Šumperk4901:14:0891,92
6MC4853Vodička JanŠelasport Přerov 01:16:3884,91
7MC5833Koblížek JindřichŽamberk4801:19:1777,47
8MC6270Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:19:4176,34
9MC6717Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:20:5872,74
10MC6914Sadílek VáclavAlbrechtice5001:21:5470,12
11MC7182Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5001:22:0269,75
12MC758Linhart MilošAC Náchod4401:24:1163,71
13MC7957Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4901:25:2260,39
14MC8860Tuček JosefHolice4401:30:2046,45
15MC9029Tučný JanMK Pardubice4701:33:0338,83
16MC9198Kubíček JanLitomyšl5001:33:1838,13
17MC9334Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:33:5636,35
18MC961Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:40:2818,01
19MC10118Kalousek JanKČT Žamberk4101:59:450,00
-MC-72Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník47DNF-
Muži D (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6037Herlich KurtLiga100 Prostějov3401:19:33109,03
2MD7675Bielčík JindřichLichkov 01:24:2597,35
3MD81100Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3701:25:5893,62
4MD8573Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:27:2290,26
5MD8695Miles PetrKrnap Vrchlabí3701:29:2585,34
6MD9759Kočí JosefTJ Sokol Jezbiny3901:40:4258,26
Juniorky (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ10012Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:52:45100,00
Ženy A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4183Havelková DagmarJilemnice7201:14:43119,31
2ZA7426Fořtová IvetaSokol Kolín7201:23:4797,38
3ZA8722Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:29:3683,31
4ZA9438Kozáková DenisaSKP Nymburk7901:35:0570,05
Ženy B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6592Kubrová DagmarLABE TRI CLUB HK6301:20:04109,26
2ZB8064Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:25:3396,20
3ZB8210Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:26:1594,53
4ZB999Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:43:4352,92
Trať 13 km, 963 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA163Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:58:22101,53
2MA252Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:58:38100,62
3MA381Kynčl StanislavAFK Chrudim - Mediplast6400:59:2797,85
4MA435Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6901:00:1795,01
5MA56Poduška JosefAC Kladno6201:00:4393,54
6MA658Holický MilanAFK Pardubice6501:01:5089,74
7MA765Dobšíček Pavel2 B Tým8001:02:0089,18
8MA840Tempír TomášSKI Klub Šumperk7701:03:2084,64
9MA92Myška JiříISCAREX Česká Třebová7301:04:0781,98
10MA1021Pokorný ZdeněkKHB Radegast7501:04:3480,45
11MA1199Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:04:4379,94
1MB1242Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5701:04:44108,59
12MA1390Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6301:05:1278,29
13MA1456Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7101:05:1877,95
14MA15117Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6301:06:2074,44
15MA1677Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7201:06:2973,93
16MA1784Bolehovský PavelKER TEAM7101:06:4672,97
17MA1874Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:06:5672,40
18MA1985Macíček MiroslavAK Kroměříž6101:07:3770,08
2MB2055Špacír LadislavLoko Břeclav5501:07:5499,23
19MA2150Brokeš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7101:08:5965,43
20MA2268Ketzl MartinWAN Uhříněves6701:09:1364,64
1MC2394Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:09:43104,32
21MA2430Levý TomášLO Rokytnice6701:09:5662,20
22MA2589Grycman KazimierzBabice PL7201:10:0661,63
3MB2641Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5901:10:1792,18
23MA2761Smešný BronislavSokol Sobotín6801:11:1357,84
24MA2819Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:11:2757,04
2MC2997Metelka JosefTJ Sokol Studnice4401:11:5598,14
25MA3096Čechal JaroslavSokol Mistrovice6101:11:5755,34
3MC3113Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:12:0897,54
4MC3232Skalický JiříSokol Žamberk5001:12:2396,83
4MB3351Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5301:12:4085,13
26MA3454Vodička JanŠelasport Přerov7801:12:5352,17
5MB3593Kubr VáclavLTC Hradec Králové5501:12:5784,30
27MA3662Majewski AndrzejPL6901:13:0051,77
1MJ3769Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8301:13:03105,33
28MA3887Přichistal JiříMK CEA Boskovice 01:13:1251,09
6MB3936Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5101:13:3882,28
5MC4039Tempír FrantišekSKI Klub Šumperk4901:14:0891,92
1ZA4183Havelková DagmarJilemnice7201:14:43119,31
2MJ427Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:14:44100,84
7MB4320Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:15:0777,89
29MA4411Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:15:2943,33
30MA4524Suchánek LukášKHB Radegast7901:15:3043,27
8MB4623Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:15:4675,97
31MA4780Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6101:16:0441,34
6MC4853Vodička JanŠelasport Přerov 01:16:3884,91
32MA4927Bříza VáclavKlášterec nad Orlicí7001:16:5638,40
3MJ5043Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov n. B.8101:17:2293,83
33MA5179Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7601:18:0534,49
9MB5271Hejl JanŠumperk5301:18:0868,97
34MA5331Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6901:18:3932,56
35MA5491Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6601:18:4632,16
4MJ5544Bartoš JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8401:18:5889,56
10MB5645Kalandra StanislavTJ Svitavy6001:19:0166,36
36MA575Cvrček MartinSK Polička7901:19:0930,86
7MC5833Koblížek JindřichŽamberk4801:19:1777,47
11MB5966Zajíc JanKRB Chrudim5301:19:2165,37
1MD6037Herlich KurtLiga100 Prostějov3401:19:33109,03
5MJ61111Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8101:19:4087,70
8MC6270Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:19:4176,34
12MB6388Zoubek KarelSokol Vanovice6001:19:4364,29
37MA6425Pečenka LiborKHB Radegast6101:19:5328,36
1ZB6592Kubrová DagmarLABE TRI CLUB HK6301:20:04109,26
38MA6676Dostálek PetrTěchonín6701:20:3525,98
9MC6717Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:20:5872,74
6MJ6848Votroubek JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8201:21:0583,92
10MC6914Sadílek VáclavAlbrechtice5001:21:5470,12
13MB703Krejsa VáclavBering Praha5201:21:5957,59
11MC7182Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5001:22:0269,75
39MA7278Havrda JiříIPM Dlouhoňovice7301:22:4618,56
14MB7349Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:23:3053,10
2ZA7426Fořtová IvetaSokol Kolín7201:23:4797,38
12MC758Linhart MilošAC Náchod4401:24:1163,71
2MD7675Bielčík JindřichLichkov 01:24:2597,35
7MJ7746Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8501:25:0573,26
40MA7886Cagwe JohnLTC Hradec Králové6501:25:1610,06
13MC7957Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4901:25:2260,39
2ZB8064Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:25:3396,20
3MD81100Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3701:25:5893,62
3ZB8210Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:26:1594,53
15MB8315Zitko JiříKRB Chrudim5401:27:0742,41
8MJ8467Klášterecký TomášOB Česká Třebová8101:27:2167,22
4MD8573Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:27:2290,26
5MD8695Miles PetrKrnap Vrchlabí3701:29:2585,34
3ZA8722Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:29:3683,31
14MC8860Tuček JosefHolice4401:30:2046,45
16MB894Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:32:2126,93
15MC9029Tučný JanMK Pardubice4701:33:0338,83
16MC9198Kubíček JanLitomyšl5001:33:1838,13
17MB9247Jiráska JanJiskra Králíky5601:33:5222,45
17MC9334Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:33:5636,35
4ZA9438Kozáková DenisaSKP Nymburk7901:35:0570,05
18MB9516Krása RomanČeská Třebová5301:40:093,87
18MC961Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:40:2818,01
6MD9759Kočí JosefTJ Sokol Jezbiny3901:40:4258,26
19MB9828Novotný PřemyslPastviny5901:42:250,00
4ZB999Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:43:4352,92
1ŽJ10012Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:52:45100,00
19MC10118Kalousek JanKČT Žamberk4101:59:450,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód