Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Špindlerův Mlýn - Vrbatova Bouda - kval. na MS

9.7.1994, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Špindlerův Mlýn - Vrbatova Bouda - kval. na MS
  • datum konání: 9.7.1994
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Špindlerův Mlýn - Vrbatova Bouda - kval. na MS

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,2 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1112Vymazal PetrPodhoran Holešov7500:45:4240
2MJ1213Skalský RomanAC Turnov7500:45:4438
3MJ1617Dryák LubošTJ Neratovice7600:46:4236
4MJ2223Pohorný ZdeněkNolex Titan Frenštát7500:47:2534
5MJ2324Rücker LukášSK Hronov7800:47:3032
6MJ2425Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:47:3530
7MJ2627Bíman AlešDukla Liberec7500:48:0728
8MJ2728Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:48:1326
9MJ3132Krejcar DanielVTJ Kutná Hora7500:49:0024
10MJ3233Abrahám LuděkSK Hronov7500:49:1022
11MJ4546Váňa KarelSlavoj Čáslav7500:51:0720
12MJ4748Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:51:2618
13MJ5152Řezníček MartinMaratonstav Úpice7800:52:1216
14MJ7273Hladík PavelSezimovo Ústí7500:55:2314
15MJ7980Valdman MilošSpartak Rokytnice7800:56:4812
16MJ8485Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:57:5110
17MJ101102Rücker LukášSK Hronov7801:03:358
18MJ103104Škop PetrLoko Trutnov7601:04:106
19MJ108109Pala ZdeněkKRB Koberovy7901:06:044
20MJ109110Račák AdamSpartak Rokytnice nad Jizerou7701:07:082
20MJ109111Šír VáclavSpartak Rokytnice7801:07:082
22MJ111112Novák TomášKRB Koberovy8001:07:220
23MJ112113Šír DanielSpartak Rokytnice7901:08:000
Muži A (trať 10,2 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Sajler MiroslavSSC Mariánské Lázně6900:42:4060
2MA23Zoubek ZdeněkSKI Preciosa Jablonec6900:44:2658
3MA34Dúbravčík ZdeněkMaraton Plzeň6400:44:3156
4MA45Poduška JosefPoldi Kladno6200:44:4454
5MA56Dostál ZbyněkSSC Mariánské Lázně7200:44:4952
6MA78Havel GunnarSKP Jablonec nad Nisou7000:45:0450
7MA89Vítek MiroslavVTJ Kutná Hora7200:45:0548
8MA910Bert van NunenHolandsko5700:45:13-
9MA1011Feik JiříSpartak Sezimovo Ústí7300:45:3146
10MA1415Holický MilanPardubice6500:46:1444
11MA1516Janoušek MartinSKI Preciosa Jablonec6300:46:3742
12MA1718Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:46:5040
13MA1819Metelka TomášKrkonoše Vrchlabí7200:46:5738
14MA1920Vobruba FrantišekTJ SLAVOJ Čáslav6700:47:0336
15MA2021Stránský AlešJiskra Ústí nad Orlicí6000:47:0534
16MA2122Vaněk PetrRT Praha6100:47:1032
17MA2526Stránský TomášAtletika Albrechtice6500:47:4730
18MA2829Jarotek LukášSK Nové Město nad Metují6300:48:2028
19MA2930Vacek MartinSKI Klub Česká Třebová6900:48:3926
20MA3031Tyahur JiříAC Pardubice6100:48:5324
21MA3435Svoboda PetrLyžařská škola Horní Mísečky6800:49:1922
22MA3637Karlík MichalTectum Trutnov6400:49:3220
23MA3738Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:49:3618
24MA4041Fatton DidierŠvýcarsko6600:50:12-
25MA4142Lexa LubomírNolex Titan Frenštát6700:50:2516
26MA4243Horych PavelAC Poldi Kladno7000:50:4014
27MA4344Čipera RadekSKI Radvanice6400:50:4212
28MA4445Švec MilanSlovan Špindlerův Mlýn6300:50:5910
29MA4647Chládek MarcelŠAK Chodov6800:51:228
30MA4849Šesták KarelSK Týniště nad Orlicí7100:51:506
31MA4950Vašíček MartinSKI Radvanice7100:51:584
32MA5253Marhan MilanHO Banka Praha6800:52:342
33MA5354Rys JaromírPodhoran Holešov6400:52:420
34MA5455Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:52:510
35MA5859Šidlík LuděkŠpindlerův Mlýn5900:53:250
36MA5960Dostálek PetrŠME Lukavice6700:53:400
37MA6263Trnka MilanLoko Trutnov5600:54:320
38MA6465Erber JiříStamp Náchod5600:54:500
39MA6970Vašíček RomanSKI Radvanice7400:55:040
40MA7475Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:55:520
41MA8081Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:56:520
42MA8384Losser RomanPardubice6000:57:380
43MA8788Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:58:160
44MA8889Řáda Martinneregistrován6600:58:270
45MA9596Čech MartinMGM SKI klub7201:00:480
46MA9798Korhel MartinLVC Vrchabí7001:01:270
47MA99100Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:02:020
48MA104105Blažek PavelMaratonstav Úpice7101:04:330
49MA105106Zapletal JiříFEL Praha6001:04:400
-MA-115Hušek MartinSKI klub Preciosa69DNF-
Muži B (trať 10,2 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB67Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:44:5440
2MB1314Mach FrantišekSKI Preciosa Janblonec n. N.5000:46:0438
3MB3334Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:49:1636
4MB3536Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:49:3134
5MB3739Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:49:3632
6MB3940Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:49:4330
7MB5051Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:52:0828
8MB5556Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:52:5226
9MB6061Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:54:1024
10MB6162Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:54:2122
11MB6667Lapáček KarelZdobnice4800:54:5420
12MB6768Les JosefTatran Třemošná4700:54:5518
13MB7172Kavan IvanLOKO Trutnov5000:55:1116
14MB7374Švarc VladimírVS Praha5400:55:3414
15MB8182Kůtek VladimírLužany5000:56:5512
16MB8283Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:57:2210
17MB9091Tučný JanPardubice4700:59:228
18MB9899Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:01:566
19MB113114Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:09:214
-MB-116Čech KarelMGM SKI klub45DNF-
Muži C (trať 10,2 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC5758Metelka JosefSokol Studnice4400:53:1320
2MC6364Biemann GötzJiskra Harrachov4300:54:4918
3MC6566Šteinc LudvíkSokol Havlovice4100:54:5316
4MC7071Marek FrantišekAK Hronov4100:55:0914
5MC7576Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:55:5512
6MC7778Kopecký ZdeněkSPIRIDON České Budějovice3700:56:3410
7MC7879Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:56:388
8MC8586Chaloupka VítězslavPSK Praha4300:57:536
9MC8990Buchar JanŠkoda Vrchlabí3300:58:524
10MC9192Miles PetrHostinné3700:59:302
11MC9394Král JosefStart Č.Třebová4001:00:090
12MC100101Jelínek MatějLiga 100 Hradec Králové4201:02:240
Ženy A (trať 10,2 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5657Hebelková DitaPrecioza Jablonec7600:53:0220
2ZA6869Zelingerová IvetaSKP Jablonec nad Nisou7200:55:0318
3ZA7677Vyhnalíková JanaCBO Praha6600:56:1416
4ZA8687Šroubková MartaZČE Plzeň6100:58:0614
5ZA9697Letenská PetraSKP Jablonec nad Nisou7401:01:0212
6ZA102103van Nunen RitaHolandsko6001:03:43-
7ZA106107Levpuščeková K.FEL Praha6801:04:4310
Ženy B (trať 10,2 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB9293Novotná EvaLetohrad4800:59:5720
2ZB9495Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:00:2418
3ZB107108Šourková HelenaMaratonstav Úpice5001:05:2016
Trať 10,2 km, 680 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Sajler MiroslavSSC Mariánské Lázně6900:42:4060
2MA23Zoubek ZdeněkSKI Preciosa Jablonec6900:44:2658
3MA34Dúbravčík ZdeněkMaraton Plzeň6400:44:3156
4MA45Poduška JosefPoldi Kladno6200:44:4454
5MA56Dostál ZbyněkSSC Mariánské Lázně7200:44:4952
1MB67Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:44:5440
6MA78Havel GunnarSKP Jablonec nad Nisou7000:45:0450
7MA89Vítek MiroslavVTJ Kutná Hora7200:45:0548
8MA910Bert van NunenHolandsko5700:45:13-
9MA1011Feik JiříSpartak Sezimovo Ústí7300:45:3146
1MJ1112Vymazal PetrPodhoran Holešov7500:45:4240
2MJ1213Skalský RomanAC Turnov7500:45:4438
2MB1314Mach FrantišekSKI Preciosa Janblonec n. N.5000:46:0438
10MA1415Holický MilanPardubice6500:46:1444
11MA1516Janoušek MartinSKI Preciosa Jablonec6300:46:3742
3MJ1617Dryák LubošTJ Neratovice7600:46:4236
12MA1718Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:46:5040
13MA1819Metelka TomášKrkonoše Vrchlabí7200:46:5738
14MA1920Vobruba FrantišekTJ SLAVOJ Čáslav6700:47:0336
15MA2021Stránský AlešJiskra Ústí nad Orlicí6000:47:0534
16MA2122Vaněk PetrRT Praha6100:47:1032
4MJ2223Pohorný ZdeněkNolex Titan Frenštát7500:47:2534
5MJ2324Rücker LukášSK Hronov7800:47:3032
6MJ2425Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:47:3530
17MA2526Stránský TomášAtletika Albrechtice6500:47:4730
7MJ2627Bíman AlešDukla Liberec7500:48:0728
8MJ2728Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:48:1326
18MA2829Jarotek LukášSK Nové Město nad Metují6300:48:2028
19MA2930Vacek MartinSKI Klub Česká Třebová6900:48:3926
20MA3031Tyahur JiříAC Pardubice6100:48:5324
9MJ3132Krejcar DanielVTJ Kutná Hora7500:49:0024
10MJ3233Abrahám LuděkSK Hronov7500:49:1022
3MB3334Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:49:1636
21MA3435Svoboda PetrLyžařská škola Horní Mísečky6800:49:1922
4MB3536Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:49:3134
22MA3637Karlík MichalTectum Trutnov6400:49:3220
23MA3738Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:49:3618
5MB3739Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:49:3632
6MB3940Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:49:4330
24MA4041Fatton DidierŠvýcarsko6600:50:12-
25MA4142Lexa LubomírNolex Titan Frenštát6700:50:2516
26MA4243Horych PavelAC Poldi Kladno7000:50:4014
27MA4344Čipera RadekSKI Radvanice6400:50:4212
28MA4445Švec MilanSlovan Špindlerův Mlýn6300:50:5910
11MJ4546Váňa KarelSlavoj Čáslav7500:51:0720
29MA4647Chládek MarcelŠAK Chodov6800:51:228
12MJ4748Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:51:2618
30MA4849Šesták KarelSK Týniště nad Orlicí7100:51:506
31MA4950Vašíček MartinSKI Radvanice7100:51:584
7MB5051Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:52:0828
13MJ5152Řezníček MartinMaratonstav Úpice7800:52:1216
32MA5253Marhan MilanHO Banka Praha6800:52:342
33MA5354Rys JaromírPodhoran Holešov6400:52:420
34MA5455Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:52:510
8MB5556Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:52:5226
1ZA5657Hebelková DitaPrecioza Jablonec7600:53:0220
1MC5758Metelka JosefSokol Studnice4400:53:1320
35MA5859Šidlík LuděkŠpindlerův Mlýn5900:53:250
36MA5960Dostálek PetrŠME Lukavice6700:53:400
9MB6061Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:54:1024
10MB6162Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:54:2122
37MA6263Trnka MilanLoko Trutnov5600:54:320
2MC6364Biemann GötzJiskra Harrachov4300:54:4918
38MA6465Erber JiříStamp Náchod5600:54:500
3MC6566Šteinc LudvíkSokol Havlovice4100:54:5316
11MB6667Lapáček KarelZdobnice4800:54:5420
12MB6768Les JosefTatran Třemošná4700:54:5518
2ZA6869Zelingerová IvetaSKP Jablonec nad Nisou7200:55:0318
39MA6970Vašíček RomanSKI Radvanice7400:55:040
4MC7071Marek FrantišekAK Hronov4100:55:0914
13MB7172Kavan IvanLOKO Trutnov5000:55:1116
14MJ7273Hladík PavelSezimovo Ústí7500:55:2314
14MB7374Švarc VladimírVS Praha5400:55:3414
40MA7475Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:55:520
5MC7576Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:55:5512
3ZA7677Vyhnalíková JanaCBO Praha6600:56:1416
6MC7778Kopecký ZdeněkSPIRIDON České Budějovice3700:56:3410
7MC7879Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:56:388
15MJ7980Valdman MilošSpartak Rokytnice7800:56:4812
41MA8081Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:56:520
15MB8182Kůtek VladimírLužany5000:56:5512
16MB8283Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:57:2210
42MA8384Losser RomanPardubice6000:57:380
16MJ8485Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:57:5110
8MC8586Chaloupka VítězslavPSK Praha4300:57:536
4ZA8687Šroubková MartaZČE Plzeň6100:58:0614
43MA8788Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:58:160
44MA8889Řáda Martinneregistrován6600:58:270
9MC8990Buchar JanŠkoda Vrchlabí3300:58:524
17MB9091Tučný JanPardubice4700:59:228
10MC9192Miles PetrHostinné3700:59:302
1ZB9293Novotná EvaLetohrad4800:59:5720
11MC9394Král JosefStart Č.Třebová4001:00:090
2ZB9495Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:00:2418
45MA9596Čech MartinMGM SKI klub7201:00:480
5ZA9697Letenská PetraSKP Jablonec nad Nisou7401:01:0212
46MA9798Korhel MartinLVC Vrchabí7001:01:270
18MB9899Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:01:566
47MA99100Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:02:020
12MC100101Jelínek MatějLiga 100 Hradec Králové4201:02:240
17MJ101102Rücker LukášSK Hronov7801:03:358
6ZA102103van Nunen RitaHolandsko6001:03:43-
18MJ103104Škop PetrLoko Trutnov7601:04:106
48MA104105Blažek PavelMaratonstav Úpice7101:04:330
49MA105106Zapletal JiříFEL Praha6001:04:400
7ZA106107Levpuščeková K.FEL Praha6801:04:4310
3ZB107108Šourková HelenaMaratonstav Úpice5001:05:2016
19MJ108109Pala ZdeněkKRB Koberovy7901:06:044
20MJ109110Račák AdamSpartak Rokytnice nad Jizerou7701:07:082
20MJ109111Šír VáclavSpartak Rokytnice7801:07:082
22MJ111112Novák TomášKRB Koberovy8001:07:220
23MJ112113Šír DanielSpartak Rokytnice7901:08:000
19MB113114Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:09:214

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód