Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Náchod - Dobrošov

16.7.1994, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Náchod - Dobrošov
  • datum konání: 16.7.1994
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.7.2016Náchod - Dobrošov84
12.7.2015Náchod - Dobrošov77
13.7.2014Náchod - Dobrošov81
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
15.7.2012Náchod - Dobrošov77
17.7.2011Náchod - Dobrošov50
11.7.2010Náchod - Dobrošov82
12.7.2009Náchod - Dobrošov66
13.7.2008Náchod - Dobrošov86
15.7.2007Náchod - Dobrošov104
16.7.2006Náchod - Dobrošov90
17.7.2005Náchod - Dobrošov101
11.7.2004Náchod - Dobrošov90
13.7.2003Náchod - Dobrošov79
14.7.2002Náchod - Dobrošov112
15.7.2001Náchod - Dobrošov90
16.7.2000Náchod - Dobrošov100
18.7.1999Náchod - Dobrošov115
19.7.1998Náchod - Dobrošov98
20.7.1997Náchod - Dobrošov99
21.7.1996Náchod - Dobrošov97
16.7.1995Náchod - Dobrošov91
10.7.1993Náchod - Dobrošov101
11.7.1992Náchod - Dobrošov80
6.7.1991Náchod - Dobrošov78
8.7.1989Náchod - Dobrošov79
9.7.1988Náchod - Dobrošov89
11.7.1987Náchod - Dobrošov86
12.7.1986Náchod - Dobrošov122

Statistika závodu Náchod - Dobrošov

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2574

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek František4124
Ulich Petr6823
Tichý Pavel6320
Javůrek Jiří4820
Linhart Miloš4420
Pechek František5320
Šmída Oldřich4817
Svatoš Otakar3416
Kučera Zdeněk5515
Libra Jiří3715
Metelka Josef4415
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan4914
Tučný Jan4714
Stránský Aleš6013
Šrutek Stanislav5813
Mach Václav5513
Čepelka Oldřich4813
Kubr Václav5512
Balcar Luboš5812
Sedlák Jiří5812
Mazač Jaroslav6812
Hynek Petr6312
Doležal Luboš5412
Borůvka Jiří5612
Trejbal Karel5112
Vimr Adolf4311
Kubrová Dagmar6311
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Vojáček Pavel5110
Jirka Jan8310
Kozel Karel5210
Jarkovský Oldřich3410
Vraštilová Miloslava5610
Losman Miroslav5110
Lanta Jiří4410
Vacarda Vladimír5910
Pechková Jana8510
Buchar Jan339
Erber Jiří569
Švec Miroslav529
Tomšů Petr649
Dobšíček Pavel809
Škoda Kryštof419
Nečas Josef589
Bielčik Jindřich409
Skalský Miloš679
Šimůnek Jan829
Pešek Milan609

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,4 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ850Miler JiříVTJ Kutná Hora7500:27:0120
2MJ951Vymazal PetrBEZA Holešov7500:27:0419
3MJ1652Rücker PavelSK Hronov7600:27:5418
4MJ1853Špatina O.MILO Olomouc 00:28:5817
5MJ2154Řezníček MartinMaratonstav Úpice7800:29:3616
6MJ2255Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:29:4415
7MJ3456Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:31:2514
8MJ3757Erber JakubSK Nové Město n. Metují8200:31:5513
9MJ4258Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8000:32:3912
10MJ4459Novák TomášKRB Koberovy8000:32:5111
11MJ5360Berger JanSK Hronov8100:34:2010
12MJ5561Erber JiříSK Nové Město nad Metují8100:34:279
13MJ6262Rücker LukášSK Hronov7800:38:298
Muži A (trať 7,4 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:25:0530
2MA23Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:25:1229
3MA34Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:25:3528
4MA45Vítek MiroslavVTJ Kutná Hora7200:26:0427
5MA76Třešňák PetrAK Bílina 00:26:4126
6MA107Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:27:2125
7MA118Tyahur JiříAC Pardubice6100:27:3524
8MA129Ulich PetrTC Dobruška6800:27:4123
9MA1310Honzík TomášVŠZ Brno7000:27:4422
10MA1411Jarotek LukášSK Nové Město nad Metují6300:27:4621
11MA2012Koukol Zdeněkneregistrován6100:29:0920
12MA2313Šubrt PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:30:0619
13MA2814Olšjak LadislavSKP České Budějovice5900:30:4018
14MA2915Čipera RadekSKI Radvanice6400:30:4217
15MA3016Erber JiříStamp Náchod5600:30:4916
16MA3217Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:31:0915
17MA3618Cvejn JosefKČT Náchod6300:31:4214
18MA5019Balcar LubošSpartak Police nad Metují5800:33:5513
19MA5920Brokeš MartinSokol Záchlumí7100:36:2812
Muži B (trať 7,4 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB521Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:26:3330
2MB622Mach FrantišekSKI Preciosa Janblonec n. N.5000:26:3429
3MB1523Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:27:4928
4MB1724Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:28:4527
5MB1925Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:28:5926
6MB2426Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:30:1525
7MB2627Kaván IvanLokomotiva Trutnov5000:30:3024
8MB2728Skalický JiříSokol Žamberk5000:30:3523
9MB3129Lapáček KarelZdobnice4800:31:0622
10MB3830Berger JanSK Hronov4700:32:0421
11MB3931Gerža PavelNové Město nad Metují5400:32:2520
12MB4332Kunrt MiroslavSokol Sedloňov4900:32:4319
13MB5233Habr J.TriSki 00:34:1518
Muži C (trať 7,4 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2534Metelka JosefSokol Studnice4400:30:2310
2MC3335Marek FrantišekSK Hronov4100:31:179
3MC3536Šteinc LudvíkVrchlabí4100:31:338
4MC4137Pohl AntonínSpartak Police nad Metují4400:32:287
5MC4738Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:33:256
6MC4839Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:33:455
7MC4940Jelínek MatějLiga 100 Hradec Králové4200:33:464
8MC5141Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:33:593
9MC5442Buchar JanŠkoda Vrchlabí3300:34:232
10MC5743Geisler PetrSpartak Police nad Metují4200:35:021
11MC6044Plecháček JiříKomlex Mělník4400:36:420
12MC6145Klika IvanTepna Náchod4300:38:000
13MC6546Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:41:430
14MC6647Lada JaroslavSK Týniště nad Orlicí3100:41:540
15MC6848Náhlovský JiříTJ Semily3400:47:210
16MC6949Hanič MichalAC Turnov1100:52:050
Ženy A (trať 7,4 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4063Havlíčková DagmarLIAZ Jablonec nad Nisou7100:32:2610
2ZA4564Vyhnalíková JanaOlymp Praha6600:32:549
3ZA4665Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:32:568
4ZA5666Cupalová K.TC Labe Hradec Králové 00:34:307
5ZA6467Krpatová K.TJ Liga 100 Hradec Králové 00:39:0711
6ZA6768Kynčlová JanaJilemnice6900:42:106
Ženy B (trať 7,4 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5869Novotná EvaLetohrad4800:35:0810
2ZB6370Šourková HelenaMaratonstav Úpice5000:38:429
Trať 7,4 km, 350 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:25:0530
2MA23Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:25:1229
3MA34Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:25:3528
4MA45Vítek MiroslavVTJ Kutná Hora7200:26:0427
1MB521Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:26:3330
2MB622Mach FrantišekSKI Preciosa Janblonec n. N.5000:26:3429
5MA76Třešňák PetrAK Bílina 00:26:4126
1MJ850Miler JiříVTJ Kutná Hora7500:27:0120
2MJ951Vymazal PetrBEZA Holešov7500:27:0419
6MA107Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:27:2125
7MA118Tyahur JiříAC Pardubice6100:27:3524
8MA129Ulich PetrTC Dobruška6800:27:4123
9MA1310Honzík TomášVŠZ Brno7000:27:4422
10MA1411Jarotek LukášSK Nové Město nad Metují6300:27:4621
3MB1523Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:27:4928
3MJ1652Rücker PavelSK Hronov7600:27:5418
4MB1724Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:28:4527
4MJ1853Špatina O.MILO Olomouc 00:28:5817
5MB1925Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:28:5926
11MA2012Koukol Zdeněkneregistrován6100:29:0920
5MJ2154Řezníček MartinMaratonstav Úpice7800:29:3616
6MJ2255Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:29:4415
12MA2313Šubrt PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:30:0619
6MB2426Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:30:1525
1MC2534Metelka JosefSokol Studnice4400:30:2310
7MB2627Kaván IvanLokomotiva Trutnov5000:30:3024
8MB2728Skalický JiříSokol Žamberk5000:30:3523
13MA2814Olšjak LadislavSKP České Budějovice5900:30:4018
14MA2915Čipera RadekSKI Radvanice6400:30:4217
15MA3016Erber JiříStamp Náchod5600:30:4916
9MB3129Lapáček KarelZdobnice4800:31:0622
16MA3217Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:31:0915
2MC3335Marek FrantišekSK Hronov4100:31:179
7MJ3456Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:31:2514
3MC3536Šteinc LudvíkVrchlabí4100:31:338
17MA3618Cvejn JosefKČT Náchod6300:31:4214
8MJ3757Erber JakubSK Nové Město n. Metují8200:31:5513
10MB3830Berger JanSK Hronov4700:32:0421
11MB3931Gerža PavelNové Město nad Metují5400:32:2520
1ZA4063Havlíčková DagmarLIAZ Jablonec nad Nisou7100:32:2610
4MC4137Pohl AntonínSpartak Police nad Metují4400:32:287
9MJ4258Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8000:32:3912
12MB4332Kunrt MiroslavSokol Sedloňov4900:32:4319
10MJ4459Novák TomášKRB Koberovy8000:32:5111
2ZA4564Vyhnalíková JanaOlymp Praha6600:32:549
3ZA4665Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:32:568
5MC4738Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:33:256
6MC4839Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:33:455
7MC4940Jelínek MatějLiga 100 Hradec Králové4200:33:464
18MA5019Balcar LubošSpartak Police nad Metují5800:33:5513
8MC5141Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:33:593
13MB5233Habr J.TriSki 00:34:1518
11MJ5360Berger JanSK Hronov8100:34:2010
9MC5442Buchar JanŠkoda Vrchlabí3300:34:232
12MJ5561Erber JiříSK Nové Město nad Metují8100:34:279
4ZA5666Cupalová K.TC Labe Hradec Králové 00:34:307
10MC5743Geisler PetrSpartak Police nad Metují4200:35:021
1ZB5869Novotná EvaLetohrad4800:35:0810
19MA5920Brokeš MartinSokol Záchlumí7100:36:2812
11MC6044Plecháček JiříKomlex Mělník4400:36:420
12MC6145Klika IvanTepna Náchod4300:38:000
13MJ6262Rücker LukášSK Hronov7800:38:298
2ZB6370Šourková HelenaMaratonstav Úpice5000:38:429
5ZA6467Krpatová K.TJ Liga 100 Hradec Králové 00:39:0711
13MC6546Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:41:430
14MC6647Lada JaroslavSK Týniště nad Orlicí3100:41:540
6ZA6768Kynčlová JanaJilemnice6900:42:106
15MC6848Náhlovský JiříTJ Semily3400:47:210
16MC6949Hanič MichalAC Turnov1100:52:050

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód