Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mohelnice - Lysá hora

6.8.1994, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mohelnice - Lysá hora
  • datum konání: 6.8.1994
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.7.2014Běh na Lysou horu141
27.7.2013Běh na Lysou horu137
28.7.2012Běh na Lysou horu141
30.7.2011Běh na Lysou horu168
31.7.2010Mohelnice - Lysá hora135
1.8.2009Mohelnice - Lysá hora140
26.7.2008Mohelnice - Lysá hora117
28.7.2007Mohelnice - Lysá hora150
29.7.2006Mohelnice - Lysá hora121
30.7.2005Mohelnice - Lysá hora144
31.7.2004Mohelnice - Lysá hora130
2.8.2003Mohelnice - Lysá hora129
3.8.2002Mohelnice - Lysá hora140
4.8.2001Mohelnice - Lysá hora128
6.8.2000Mohelnice - Lysá hora146
7.8.1999Mohelnice - Lysá hora124
1.8.1998Mohelnice - Lysá hora121
2.8.1997Mohelnice - Lysá hora93
3.8.1996Mohelnice - Lysá hora - kvalifikace na MS103
5.8.1995Mohelnice - Lysá hora97
7.8.1993Mohelnice - Lysá hora80
1.8.1992Mohelnice - Lysá hora49
3.8.1991Mohelnice - Lysá hora68
4.8.1990Mohelnice - Lysá hora72
5.8.1989Mohelnice - Lysá hora68
6.8.1988Mohelnice - Lysá hora108
8.8.1987Mohelnice - Lysá hora77

Statistika závodu Mohelnice - Lysá hora

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 3127

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4822
Tučný Jan4720
Balko Peter4420
Rys Jaromír6418
Podžorný Ervin4116
Velička Zdeněk6216
Pavlica Oldřich6016
Groš Štefan6115
Vodička Jan4515
Zikeš František2815
Fejgl Zdeněk4215
Holec František4614
Trávníček Rostislav6814
Kolínek František5613
Špacír Ladislav5513
Šimůnek Jan4913
Zátopek Jiří6013
Kvassay Ladislav5412
Jirásková Eva6412
Žák Jiří7112
Šokalová Ludmila5612
Škapa Marek7112
Pechek František5311
Svatoš Otakar3411
Najdek Bohumír5511
Kvita Josef5111
Březina Ladislav6111
Marek František4111
Wálek Bronislav5711
Les Josef4711
Sztymon Pavel7311
Merta Jaroslav3510
Šrutek Stanislav5810
Šír Václav4810
Vojkůvka Zdeněk6110
Kravčík Miroslav539
Bednarz Libor809
Szebesta Pavel689
Keprtová Miloslava489
Šmída Oldřich489
Miencil Miroslav459
Kubíček František469
Stránský Aleš609
Krupička Miroslav539
Vymazal Petr759
Macura Jindřich439
Rinka Erich549
Blaha Tomáš769
Nanke Werner389
Wala Petr719

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ32Vymazal PetrBEZA Holešov7500:39:2740
2MJ63Pokorný ZdeněkNolex Titan Frenštát7500:40:4938
3MJ104Janík MichalAC Havířov7700:42:2236
4MJ145Janík AlanAC Havířov7700:43:1434
5MJ206Abrahám RudolfSK Hronov7500:44:5032
6MJ287Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7600:47:3630
7MJ488Rücker LukášSK Hronov7800:56:1728
8MJ5432Šmíd JaroslavLavina Sport Frýdek Místek7601:02:3026
Muži A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Pop TomášNolex Titan Frenštát7100:38:2860
2MA210Karlík FrantišekSKP Most6500:39:0558
3MA812Šimoňák MarekJump Sport Frýdek Místek6400:41:5356
4MA913Lenča JiříTJ Liga 100 Frýdek Místek6600:42:1854
5MA1114Rys JaromírBEZA Holešov6400:42:2852
6MA1215Pavlica OldřichČeladná6000:42:3450
7MA1316Bohatý TomášJump Sport Frýdek Místek5900:42:4348
8MA1517Trávníček RostislavLiga 100 F-M6800:43:1846
9MA1618Kedroň ZbyněkMK Kopřivnice7000:43:4844
10MA1719Biolek MartinVratimov7300:44:1142
11MA1820Holuša RadoušTK JOB Hrabůvka5800:44:1340
12MA2121Stránský AlešJiskra Ústí nad Orlicí6000:45:0738
13MA2222Groš ŠtefanMEZ Frenštát6100:45:4336
14MA2323Konečný PetrOstrava6600:46:2034
15MA2424Březina LadislavOstravice6100:46:2232
16MA2525Horych PavelAC Poldi Kladno7000:46:3730
17MA3026Martiňák ZdeněkL 100 Frýdek Místek6000:47:5228
18MA3411Velička ZdeněkTJ liga 100 Frýdek Místek6200:49:1526
19MA3727Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:50:1024
20MA4028Tkáč PetrKČT Frýdlant6400:50:5622
21MA4429Mazur MiroslavOstrava6500:53:3420
22MA4530Janošec JosefTJ Liga 100 Frýdek Místek5500:54:1418
23MA4731Pastrňák VladimírMK Ostrava5800:55:0816
Muži B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB433Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:40:1740
2MB534Buček MichalJump Sport Frýdek Místek5400:40:3538
3MB735Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:41:4436
4MB2636Lapáček KarelZdobnice4800:46:4534
5MB3237Les JosefTatran Třemošná4700:48:3632
6MB3338Kvassay LadislavLiga 100 Frýdek Místek5400:49:0430
7MB3939Vodička JanSokol Radslavice4500:50:3728
8MB4340Tučný JanPardubice4700:52:5326
9MB4641Káňa PetrSHK Haná Olomouc5000:54:2324
10MB5242Míka PavelSPŠ Vítkovice5101:00:3222
Muži C (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1943Zálešák FrantišekStava Havířov3700:44:3720
2MC3644Podžorný ErvinČeský Těšín4100:49:4218
3MC3845Balko PeterTJ Liga 100 Frýdek Místek4400:50:1616
4MC4146Miles PetrHostinné3700:51:5514
5MC4247Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:52:0412
6MC4948Straka JosefŠumperk3900:58:2410
7MC5349Macura JindřichČSAD Havířov4301:02:128
8MC5550Volný JaromírVítkovice3501:04:366
9MC5651Vrána MilošNH Ostrava3501:04:394
10MC5752Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:07:252
11MC5853Bena JaroslavBK Opava2901:08:300
Ženy A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2754Hnílková GabrielaSlezan Opava7500:47:0620
2ZA2955Vyhnalíková JanaCBO Praha6600:47:4518
3ZA3156Biolková JanaSSK Vítkovice7400:48:0616
4ZA3557Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:49:2114
5ZA5058Matoušková LenkaÚstí nad Orlicí7700:59:4112
Ženy B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5159Šourková HelenaMaratonstav Úpice5001:00:0320
Trať 8,4 km, 704 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Pop TomášNolex Titan Frenštát7100:38:2860
2MA210Karlík FrantišekSKP Most6500:39:0558
1MJ32Vymazal PetrBEZA Holešov7500:39:2740
1MB433Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:40:1740
2MB534Buček MichalJump Sport Frýdek Místek5400:40:3538
2MJ63Pokorný ZdeněkNolex Titan Frenštát7500:40:4938
3MB735Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:41:4436
3MA812Šimoňák MarekJump Sport Frýdek Místek6400:41:5356
4MA913Lenča JiříTJ Liga 100 Frýdek Místek6600:42:1854
3MJ104Janík MichalAC Havířov7700:42:2236
5MA1114Rys JaromírBEZA Holešov6400:42:2852
6MA1215Pavlica OldřichČeladná6000:42:3450
7MA1316Bohatý TomášJump Sport Frýdek Místek5900:42:4348
4MJ145Janík AlanAC Havířov7700:43:1434
8MA1517Trávníček RostislavLiga 100 F-M6800:43:1846
9MA1618Kedroň ZbyněkMK Kopřivnice7000:43:4844
10MA1719Biolek MartinVratimov7300:44:1142
11MA1820Holuša RadoušTK JOB Hrabůvka5800:44:1340
1MC1943Zálešák FrantišekStava Havířov3700:44:3720
5MJ206Abrahám RudolfSK Hronov7500:44:5032
12MA2121Stránský AlešJiskra Ústí nad Orlicí6000:45:0738
13MA2222Groš ŠtefanMEZ Frenštát6100:45:4336
14MA2323Konečný PetrOstrava6600:46:2034
15MA2424Březina LadislavOstravice6100:46:2232
16MA2525Horych PavelAC Poldi Kladno7000:46:3730
4MB2636Lapáček KarelZdobnice4800:46:4534
1ZA2754Hnílková GabrielaSlezan Opava7500:47:0620
6MJ287Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7600:47:3630
2ZA2955Vyhnalíková JanaCBO Praha6600:47:4518
17MA3026Martiňák ZdeněkL 100 Frýdek Místek6000:47:5228
3ZA3156Biolková JanaSSK Vítkovice7400:48:0616
5MB3237Les JosefTatran Třemošná4700:48:3632
6MB3338Kvassay LadislavLiga 100 Frýdek Místek5400:49:0430
18MA3411Velička ZdeněkTJ liga 100 Frýdek Místek6200:49:1526
4ZA3557Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:49:2114
2MC3644Podžorný ErvinČeský Těšín4100:49:4218
19MA3727Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:50:1024
3MC3845Balko PeterTJ Liga 100 Frýdek Místek4400:50:1616
7MB3939Vodička JanSokol Radslavice4500:50:3728
20MA4028Tkáč PetrKČT Frýdlant6400:50:5622
4MC4146Miles PetrHostinné3700:51:5514
5MC4247Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:52:0412
8MB4340Tučný JanPardubice4700:52:5326
21MA4429Mazur MiroslavOstrava6500:53:3420
22MA4530Janošec JosefTJ Liga 100 Frýdek Místek5500:54:1418
9MB4641Káňa PetrSHK Haná Olomouc5000:54:2324
23MA4731Pastrňák VladimírMK Ostrava5800:55:0816
7MJ488Rücker LukášSK Hronov7800:56:1728
6MC4948Straka JosefŠumperk3900:58:2410
5ZA5058Matoušková LenkaÚstí nad Orlicí7700:59:4112
1ZB5159Šourková HelenaMaratonstav Úpice5001:00:0320
10MB5242Míka PavelSPŠ Vítkovice5101:00:3222
7MC5349Macura JindřichČSAD Havířov4301:02:128
8MJ5432Šmíd JaroslavLavina Sport Frýdek Místek7601:02:3026
8MC5550Volný JaromírVítkovice3501:04:366
9MC5651Vrána MilošNH Ostrava3501:04:394
10MC5752Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:07:252
11MC5853Bena JaroslavBK Opava2901:08:300

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód