Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pruské - Vršatec

7.8.1994, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Pruské - Vršatec
  • datum konání: 7.8.1994
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,7 km, 495 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ689Bajcičák MartinŠKP Štrbské Pleso7700:36:38-
2MJ1090Bátory IvanŠKP Štrbské Pleso 00:37:09-
3MJ1691Mikuš ErikASK Inter Bratislava 00:38:35-
4MJ1992Zima RadoslavŠKP B. Bystrica 00:38:57-
4MJ1993Korsch PeterŠKP Štrbské Pleso 00:38:57-
6MJ2394Brugos JurajŠKP B. Bystrica 00:39:21-
7MJ2595Kán PavolŠKP B. Bystrica 00:39:47-
8MJ3096Koudela VlastimilŠKP B. Bystrica 00:40:28-
9MJ3597Oravec JurajSlavia SS Trenčín7700:40:46-
10MJ3798Matej PeterŠport klub Dubnica 00:41:09-
11MJ5099Parička AndrejŠKP Štrbské Pleso 00:44:02-
12MJ53100Abrahám LuděkSK Hronov7500:44:1820
13MJ55101Trubiroha JurajAŠK Inter Bratislava 00:45:06-
14MJ69102Hurajt PavolŠKP Štrbské Pleso 00:47:01-
15MJ70103Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:47:3519
16MJ75104Hanuš PřemyslJiskra Horní Maršov7600:47:5818
17MJ77105Gážo PeterŠKL Dubnica nad Váhom 00:48:02-
18MJ84106Blaško FrantišekŠKL Dubnica nad Váhom 00:50:56-
Muži A (trať 8,7 km, 495 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Petro RóbertBK Peopola Banská Štiavnica6900:34:17-
2MA23Ježík StanislavŠKP Štrbské Pleso Slovakia7200:34:58-
3MA34Šádek RobertUK Bratislava Slovakia7000:36:21-
4MA45Racz StefanMetropol Košice6100:36:25-
5MA56Kováčik ĽubomírSúlov6600:36:30-
6MA77Plešivka MiroslavASK Trnava 00:36:48-
7MA88Rolko RobertPodoben Žilina6700:37:04-
8MA99Vlasatý VladimírJogging Klub Dubnica n./V.6200:37:05-
9MA1110Kováč PavelISS Trenčín 00:37:28-
10MA1211Potančok MilanBK Peopola Banská Štiavnica 00:37:46-
11MA1512Demeter RichardAK ZTS Martin6500:38:33-
12MA1713Štas AntonBS Tatran Turany 00:38:45-
13MA1814Čudrnák RomanChirana Stará Tura 00:38:52-
14MA2115Cagan RastislavKlub Biatlonu Lučnica 00:39:06-
15MA2416Chupek JozefSlavia VSDS Žilina 00:39:25-
16MA2617Findl LadislavFarma Fresh Majcichov6200:40:02-
17MA2718Madaj ĽubomírRáztočno6200:40:08-
18MA2919Pecháček ViliamCK Pobys Povážská Bystrica 00:40:17-
19MA3023Prettzelmayer RenéŠKP Štrbské Pleso Slovakia 00:40:28-
20MA3320Florek MartinDolný Kubín 00:40:38-
21MA3421Hudeček KarolKlub biatlonu Lučnica 00:40:43-
22MA3622Chládek MarcelŠAK Chodov6800:40:5530
23MA3924Páleník ErvínTJ Loko Trenčín3800:41:29-
24MA4125Stupňan JozefMaratón klub Rajec 00:42:02-
25MA4226Hudec JozefSpartak Myjava 00:42:33-
26MA4427Tyahur JiříAC Pardubice6100:42:5229
27MA4628Sobek MiroslavIBSY Púchov5600:42:56-
28MA4729Pecúš PetrSlavia SS Trenčín7400:43:15-
29MA4830Dano ŠtefanJogging klub Dubnica n./V. 00:43:42-
30MA5331Kotian ŠtefanRaztočno 00:44:18-
31MA5632Uhlárik PavolMaraton klub Rajec5900:45:15-
32MA6533Pavlacký MiroslavTJ Slovan Trenčianské Teplice 00:46:06-
33MA6834Oškrda MichalNemšová 00:46:41-
34MA7435Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:47:4928
35MA8236Greguška PeterTJ Považan Pruské6000:50:46-
36MA8937Sobek PeterIBSY Púchov7800:51:41-
37MA9338Horych PavelAC Poldi Kladno7000:53:4627
38MA9939Hulvát ViliamJogging klub Dubnica n./V. 00:58:03-
39MA10740Tichý FrantišekTJ Považan Pruské5501:01:11-
40MA11141Juriš MillošIBSY Púchov 01:06:28-
Muži B (trať 8,7 km, 495 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1342Lassak DušanAK ZTS Martin5100:38:10-
2MB1443Prsek MiroslavJogging klub Dubnica n./V. 00:38:19-
3MB2844Sviták StanislavAK Žilina5000:40:14-
4MB3045Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:40:2820
5MB3846Vrana DušanJogging klub Dubnica n./V.4500:41:11-
6MB4047Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:41:3519
7MB4348Rajec PavolJogging klub Dubnica n./V.4600:42:50-
8MB5249Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:44:1418
9MB5950Cyprián MariánJogging club Dubnica nad Váhom4700:45:35-
10MB6151Náprstek JiříJilemnice4900:45:4317
11MB6352Král ŠtefanJogging klub Dubnica n./V.5000:45:54-
12MB6753Líška ĽubomírAK Žilina5300:46:39-
13MB7154Vrták JozefBS Prievidza5200:47:37-
14MB7655Bobík PeterJogging klub Dubnica n./V. 00:48:00-
15MB7856Pagáč ViliamChirana Stará Tura 00:48:49-
16MB7957Barath JozefTJ Priemstav Bratislava 00:49:14-
17MB8158Kopp AntonJogging klub Dubnica n./V.5000:49:40-
18MB8259Füllöp VladimírJogg. Klub Dubnica N.V.4700:50:46-
19MB8660Málek IvanBratislava 00:51:03-
20MB9261Hlávka JozefJogging klub Dubnica n./V.5100:53:20-
21MB9662Tučný JanMK Pardubice4700:56:2916
22MB9763Porubský DušanJogging klub Dubnica n./V. 00:57:04-
23MB10164Pagáč FrantišekLednické Rovné4800:58:42-
24MB11065Sládek JaroslavBBS Bratislava5001:03:24-
Muži C (trať 8,7 km, 495 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4566Čepko JánTJ Spartak Myjava 00:42:53-
2MC5767Demeter JánZTS Lutise4300:45:18-
3MC6068Lupták JúliusŠKP Štrbské Pleso4200:45:41-
4MC7169Hogh KonrádTJ Lokomotiva Vrútky 00:47:37-
5MC8070Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:49:1510
6MC8571Miles PetrHostinné3700:50:579
7MC9072Husár FerdinandLiga 100 Trenčín4400:52:21-
8MC9173Gaman JaroslavBastro Ostrava3500:52:518
9MC9474Ferenczy DeziderZTS Martin 00:55:27-
10MC9575Straka JosefŠumperk3900:56:207
11MC10576Ferko ŠtefanAK Žilina3101:00:28-
12MC10977Voboril VáclavTJ TYS Trenčín 01:02:35-
Juniorky (trať 8,7 km, 495 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ49107Bukvajová JaroslavaŠKP B. Bystrica7500:43:57-
2ŽJ62108Briedová AlenaŠKP B. Bystrica7700:45:46-
3ŽJ71109Roháčová RadoslavaŠKP B. Bystrica 00:47:37-
4ŽJ88110Kováčová MartinaŠKP Štrbské Pleso 00:51:36-
5ŽJ100111Gážová AndreaŠKL Dubnica nad Váhom 00:58:29-
6ŽJ103112Matoušková LenkaJiskra Ústí nad Orlicí7701:00:099
7ŽJ104113Baloghová JanaSlavia SS Trenčín8001:00:10-
8ŽJ113114Čepková ZuzanaTJ Spartak Myjava 01:08:30-
9ŽJ114115Kymrová JitkaTepna ČKD Hronov7601:17:398
Ženy A (trať 8,7 km, 495 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2278Baloghová AnnaUK Bratislava Slovakia7300:39:07-
2ZA5179Havrančíková AlžbětaŠKP Štrbské Pleso 00:44:09-
3ZA5880Štancelová LenkaASK Inter Bratislava5800:45:32-
4ZA6481Berešová AndreaASK Inter Bratislava 00:46:04-
5ZA6682Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:46:3210
6ZA8783Matušíková GabrielaPodoben Žilina 00:51:09-
7ZA10884Pavlusová AnnaTJ Spartak Myjava 01:02:24-
8ZA11285Domanová AdrianaTJ Považan Pruské 01:07:52-
Ženy B (trať 8,7 km, 495 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB9886Zatecká BoženaASK Inter Bratislava 00:57:26-
2ZB10287Šourková HelenaMaratonstav Úpice5000:58:5010
3ZB10688Kleinová MáriaSokol Olympia Prievidza3801:00:35-
Trať 8,7 km, 495 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Petro RóbertBK Peopola Banská Štiavnica6900:34:17-
2MA23Ježík StanislavŠKP Štrbské Pleso Slovakia7200:34:58-
3MA34Šádek RobertUK Bratislava Slovakia7000:36:21-
4MA45Racz StefanMetropol Košice6100:36:25-
5MA56Kováčik ĽubomírSúlov6600:36:30-
1MJ689Bajcičák MartinŠKP Štrbské Pleso7700:36:38-
6MA77Plešivka MiroslavASK Trnava 00:36:48-
7MA88Rolko RobertPodoben Žilina6700:37:04-
8MA99Vlasatý VladimírJogging Klub Dubnica n./V.6200:37:05-
2MJ1090Bátory IvanŠKP Štrbské Pleso 00:37:09-
9MA1110Kováč PavelISS Trenčín 00:37:28-
10MA1211Potančok MilanBK Peopola Banská Štiavnica 00:37:46-
1MB1342Lassak DušanAK ZTS Martin5100:38:10-
2MB1443Prsek MiroslavJogging klub Dubnica n./V. 00:38:19-
11MA1512Demeter RichardAK ZTS Martin6500:38:33-
3MJ1691Mikuš ErikASK Inter Bratislava 00:38:35-
12MA1713Štas AntonBS Tatran Turany 00:38:45-
13MA1814Čudrnák RomanChirana Stará Tura 00:38:52-
4MJ1992Zima RadoslavŠKP B. Bystrica 00:38:57-
4MJ1993Korsch PeterŠKP Štrbské Pleso 00:38:57-
14MA2115Cagan RastislavKlub Biatlonu Lučnica 00:39:06-
1ZA2278Baloghová AnnaUK Bratislava Slovakia7300:39:07-
6MJ2394Brugos JurajŠKP B. Bystrica 00:39:21-
15MA2416Chupek JozefSlavia VSDS Žilina 00:39:25-
7MJ2595Kán PavolŠKP B. Bystrica 00:39:47-
16MA2617Findl LadislavFarma Fresh Majcichov6200:40:02-
17MA2718Madaj ĽubomírRáztočno6200:40:08-
3MB2844Sviták StanislavAK Žilina5000:40:14-
18MA2919Pecháček ViliamCK Pobys Povážská Bystrica 00:40:17-
19MA3023Prettzelmayer RenéŠKP Štrbské Pleso Slovakia 00:40:28-
8MJ3096Koudela VlastimilŠKP B. Bystrica 00:40:28-
4MB3045Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:40:2820
20MA3320Florek MartinDolný Kubín 00:40:38-
21MA3421Hudeček KarolKlub biatlonu Lučnica 00:40:43-
9MJ3597Oravec JurajSlavia SS Trenčín7700:40:46-
22MA3622Chládek MarcelŠAK Chodov6800:40:5530
10MJ3798Matej PeterŠport klub Dubnica 00:41:09-
5MB3846Vrana DušanJogging klub Dubnica n./V.4500:41:11-
23MA3924Páleník ErvínTJ Loko Trenčín3800:41:29-
6MB4047Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:41:3519
24MA4125Stupňan JozefMaratón klub Rajec 00:42:02-
25MA4226Hudec JozefSpartak Myjava 00:42:33-
7MB4348Rajec PavolJogging klub Dubnica n./V.4600:42:50-
26MA4427Tyahur JiříAC Pardubice6100:42:5229
1MC4566Čepko JánTJ Spartak Myjava 00:42:53-
27MA4628Sobek MiroslavIBSY Púchov5600:42:56-
28MA4729Pecúš PetrSlavia SS Trenčín7400:43:15-
29MA4830Dano ŠtefanJogging klub Dubnica n./V. 00:43:42-
1ŽJ49107Bukvajová JaroslavaŠKP B. Bystrica7500:43:57-
11MJ5099Parička AndrejŠKP Štrbské Pleso 00:44:02-
2ZA5179Havrančíková AlžbětaŠKP Štrbské Pleso 00:44:09-
8MB5249Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:44:1418
30MA5331Kotian ŠtefanRaztočno 00:44:18-
12MJ53100Abrahám LuděkSK Hronov7500:44:1820
13MJ55101Trubiroha JurajAŠK Inter Bratislava 00:45:06-
31MA5632Uhlárik PavolMaraton klub Rajec5900:45:15-
2MC5767Demeter JánZTS Lutise4300:45:18-
3ZA5880Štancelová LenkaASK Inter Bratislava5800:45:32-
9MB5950Cyprián MariánJogging club Dubnica nad Váhom4700:45:35-
3MC6068Lupták JúliusŠKP Štrbské Pleso4200:45:41-
10MB6151Náprstek JiříJilemnice4900:45:4317
2ŽJ62108Briedová AlenaŠKP B. Bystrica7700:45:46-
11MB6352Král ŠtefanJogging klub Dubnica n./V.5000:45:54-
4ZA6481Berešová AndreaASK Inter Bratislava 00:46:04-
32MA6533Pavlacký MiroslavTJ Slovan Trenčianské Teplice 00:46:06-
5ZA6682Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:46:3210
12MB6753Líška ĽubomírAK Žilina5300:46:39-
33MA6834Oškrda MichalNemšová 00:46:41-
14MJ69102Hurajt PavolŠKP Štrbské Pleso 00:47:01-
15MJ70103Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:47:3519
4MC7169Hogh KonrádTJ Lokomotiva Vrútky 00:47:37-
3ŽJ71109Roháčová RadoslavaŠKP B. Bystrica 00:47:37-
13MB7154Vrták JozefBS Prievidza5200:47:37-
34MA7435Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:47:4928
16MJ75104Hanuš PřemyslJiskra Horní Maršov7600:47:5818
14MB7655Bobík PeterJogging klub Dubnica n./V. 00:48:00-
17MJ77105Gážo PeterŠKL Dubnica nad Váhom 00:48:02-
15MB7856Pagáč ViliamChirana Stará Tura 00:48:49-
16MB7957Barath JozefTJ Priemstav Bratislava 00:49:14-
5MC8070Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:49:1510
17MB8158Kopp AntonJogging klub Dubnica n./V.5000:49:40-
18MB8259Füllöp VladimírJogg. Klub Dubnica N.V.4700:50:46-
35MA8236Greguška PeterTJ Považan Pruské6000:50:46-
18MJ84106Blaško FrantišekŠKL Dubnica nad Váhom 00:50:56-
6MC8571Miles PetrHostinné3700:50:579
19MB8660Málek IvanBratislava 00:51:03-
6ZA8783Matušíková GabrielaPodoben Žilina 00:51:09-
4ŽJ88110Kováčová MartinaŠKP Štrbské Pleso 00:51:36-
36MA8937Sobek PeterIBSY Púchov7800:51:41-
7MC9072Husár FerdinandLiga 100 Trenčín4400:52:21-
8MC9173Gaman JaroslavBastro Ostrava3500:52:518
20MB9261Hlávka JozefJogging klub Dubnica n./V.5100:53:20-
37MA9338Horych PavelAC Poldi Kladno7000:53:4627
9MC9474Ferenczy DeziderZTS Martin 00:55:27-
10MC9575Straka JosefŠumperk3900:56:207
21MB9662Tučný JanMK Pardubice4700:56:2916
22MB9763Porubský DušanJogging klub Dubnica n./V. 00:57:04-
1ZB9886Zatecká BoženaASK Inter Bratislava 00:57:26-
38MA9939Hulvát ViliamJogging klub Dubnica n./V. 00:58:03-
5ŽJ100111Gážová AndreaŠKL Dubnica nad Váhom 00:58:29-
23MB10164Pagáč FrantišekLednické Rovné4800:58:42-
2ZB10287Šourková HelenaMaratonstav Úpice5000:58:5010
6ŽJ103112Matoušková LenkaJiskra Ústí nad Orlicí7701:00:099
7ŽJ104113Baloghová JanaSlavia SS Trenčín8001:00:10-
11MC10576Ferko ŠtefanAK Žilina3101:00:28-
3ZB10688Kleinová MáriaSokol Olympia Prievidza3801:00:35-
39MA10740Tichý FrantišekTJ Považan Pruské5501:01:11-
7ZA10884Pavlusová AnnaTJ Spartak Myjava 01:02:24-
12MC10977Voboril VáclavTJ TYS Trenčín 01:02:35-
24MB11065Sládek JaroslavBBS Bratislava5001:03:24-
40MA11141Juriš MillošIBSY Púchov 01:06:28-
8ZA11285Domanová AdrianaTJ Považan Pruské 01:07:52-
8ŽJ113114Čepková ZuzanaTJ Spartak Myjava 01:08:30-
9ŽJ114115Kymrová JitkaTepna ČKD Hronov7601:17:398

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód