Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková hora

3.9.1994, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 3.9.1994
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 1845

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5320
Sadílek Ota4619
Stránský Aleš6017
Bielčik Jindřich4015
Šimůnek Jan4914
Jirásková Eva6414
Křenek Miroslav5014
Vacek Martin6913
Novotná Eva4813
Javůrek Jiří4813
Svatoš Otakar3413
Zdeněk Bílý5912
Dostálek Petr6712
Pross David7512
Šimůnek Jan8212
Merta Jaroslav3511
Keprtová Miloslava4811
Šalplachta Jindřich4711
Tempír František4910
Mannlová Jana8010
Fajfr František7210
Špacír Ladislav5510
Kalousek Jan4110
Dušková Lenka8010
Žák Jiří7110
Sadílek Václav5010
Vítek Miroslav729
Kebrle Milan759
Ožana Václav649
Pechek František539
Vodička Jan459
Šrůtek Stanislav589
Šafář Jaroslav518
Jorová Ludmila628
Krupička Robert788
Krňávek Vojtěch548
Marek Dalimil608
Šilar Tomáš638
Tučný Jan478
Kolínek František568
Stránská Adéla918
Šmída Oldřich488
Mertová Michaela768
Vytlačilová Lenka847
Biemann Götz437
Křenek Tomáš807
Zajíc Jan537
Krejčí Stanislav637
Ehrig Rudolf487
Hrdina Pavel887

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ13Vitek ZdeněkBiatlon Letohrad7700:30:3420
2MJ44Málek MichaelBiatlon Letohrad7600:31:1219
3MJ65Málek MarianBiatlon Letohrad7500:31:4018
4MJ96Tempír TomášSKI Klub Šumperk7700:32:1117
5MJ157Holubec TomášBiatlon Letohrad7600:33:2816
6MJ188Pross DavidTJ Porkert Skuhrov n. B.7500:34:1115
7MJ199Ehl JiříTJ Porkert Skuhrov7700:34:1414
8MJ2310Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:35:4013
9MJ2411Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7600:36:1012
10MJ2612Mikule PavelBiatlon Letohrad7600:36:4411
11MJ2813Kosek DavidBiatlon Letohrad7700:37:1910
12MJ3714Skalický VáclavTJ Výprachtice7800:39:549
Muži A (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA218Šikila JindřichBiatlon Letohrad6900:30:4030
2MA519Fajfr FrantišekLukavice7200:31:1929
3MA720Rys JaromírBEZA Holešov6400:31:5028
4MA921Karlík MichalTectum Trutnov6400:32:1127
5MA1222Ehrenberger JaroslavBiatlon Letohrad5500:32:2726
6MA1723Mraček JanLokomotiva Trutnov6600:34:0525
7MA2124Holec MartinBiatlon Letohrad7400:34:3224
8MA2225Dostálek PetrŠME Lukavice6700:35:1623
9MA3026Jandejsek ZdeněkJandejsek Studené6100:38:0422
10MA3427Brokeš MartinSokol Záchlumí7100:38:4321
11MA4328Exler PavelSokol Žamberk5800:43:5420
Muži B (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB829Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:31:5620
2MB1130Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:32:1819
3MB1331Skalický JiříSokol Žamberk5000:32:4618
4MB1632Tempír FrantišekSokol Štíty4900:33:3817
5MB2033Kavan IvanLOKO Trutnov5000:34:3016
6MB2534Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:36:2415
7MB2735Zajíc JanKRB Chrudim5300:37:1314
8MB2936Křenek JosefSokol Vyprachtice4800:37:5813
9MB3537Žouželka JaroslavESKIMO Zábřeh5000:38:4912
10MB3638Tučný JanPardubice4700:39:5111
11MB3839Novotný JiříLetohrad4500:40:0410
12MB4040Krejsa VáclavBering Praha5200:40:249
Muži C (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC341Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:30:4710
2MC1442Metelka JosefSokol Studnice4400:33:239
3MC3143Miles PetrHostinné3700:38:068
4MC3244Bielčik JindřichLichkov4000:38:287
5MC3945Straka JosefŠumperk3900:40:126
Juniorky (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ412Hubálková BlankaBiatlon Letohrad7700:41:1010
2ŽJ4416Kymrová JitkaSK Hronov7600:50:098
Ženy A (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4215Čtvrtečková PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí6900:42:399
Ženy B (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3317Novotná EvaLetohrad4800:38:3710
Trať 7 km, 361 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ13Vitek ZdeněkBiatlon Letohrad7700:30:3420
1MA218Šikila JindřichBiatlon Letohrad6900:30:4030
1MC341Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:30:4710
2MJ44Málek MichaelBiatlon Letohrad7600:31:1219
2MA519Fajfr FrantišekLukavice7200:31:1929
3MJ65Málek MarianBiatlon Letohrad7500:31:4018
3MA720Rys JaromírBEZA Holešov6400:31:5028
1MB829Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:31:5620
4MA921Karlík MichalTectum Trutnov6400:32:1127
4MJ96Tempír TomášSKI Klub Šumperk7700:32:1117
2MB1130Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:32:1819
5MA1222Ehrenberger JaroslavBiatlon Letohrad5500:32:2726
3MB1331Skalický JiříSokol Žamberk5000:32:4618
2MC1442Metelka JosefSokol Studnice4400:33:239
5MJ157Holubec TomášBiatlon Letohrad7600:33:2816
4MB1632Tempír FrantišekSokol Štíty4900:33:3817
6MA1723Mraček JanLokomotiva Trutnov6600:34:0525
6MJ188Pross DavidTJ Porkert Skuhrov n. B.7500:34:1115
7MJ199Ehl JiříTJ Porkert Skuhrov7700:34:1414
5MB2033Kavan IvanLOKO Trutnov5000:34:3016
7MA2124Holec MartinBiatlon Letohrad7400:34:3224
8MA2225Dostálek PetrŠME Lukavice6700:35:1623
8MJ2310Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:35:4013
9MJ2411Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7600:36:1012
6MB2534Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:36:2415
10MJ2612Mikule PavelBiatlon Letohrad7600:36:4411
7MB2735Zajíc JanKRB Chrudim5300:37:1314
11MJ2813Kosek DavidBiatlon Letohrad7700:37:1910
8MB2936Křenek JosefSokol Vyprachtice4800:37:5813
9MA3026Jandejsek ZdeněkJandejsek Studené6100:38:0422
3MC3143Miles PetrHostinné3700:38:068
4MC3244Bielčik JindřichLichkov4000:38:287
1ZB3317Novotná EvaLetohrad4800:38:3710
10MA3427Brokeš MartinSokol Záchlumí7100:38:4321
9MB3537Žouželka JaroslavESKIMO Zábřeh5000:38:4912
10MB3638Tučný JanPardubice4700:39:5111
12MJ3714Skalický VáclavTJ Výprachtice7800:39:549
11MB3839Novotný JiříLetohrad4500:40:0410
5MC3945Straka JosefŠumperk3900:40:126
12MB4040Krejsa VáclavBering Praha5200:40:249
1ŽJ412Hubálková BlankaBiatlon Letohrad7700:41:1010
1ZA4215Čtvrtečková PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí6900:42:399
11MA4328Exler PavelSokol Žamberk5800:43:5420
2ŽJ4416Kymrová JitkaSK Hronov7600:50:098

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód