Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jilemnice - Žalý

24.9.1994, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jilemnice - Žalý
  • datum konání: 24.9.1994
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.9.2018Jilemnice - Žalý93
23.9.2017Jilemnice - Žalý105
17.9.2016Jilemnice - Žalý90
19.9.2015Jilemnice - Žalý108
20.9.2014Jilemnice - Žalý107
21.9.2013Jilemnice - Žalý106
22.9.2012Jilemnice - Žalý137
17.9.2011Jilemnice - Žalý147
18.9.2010Jilemnice - Žalý356
26.9.2009Jilemnice - Žalý133
20.9.2008Jilemnice - Žalý135
22.9.2007Jilemnice - Žalý135
23.9.2006Jilemnice - Žalý145
17.9.2005Jilemnice - Žalý143
18.9.2004Jilemnice - Žalý104
18.6.2000Jilemnice - Žalý69
12.7.1997Jilemnice - Žalý62
23.9.1995Jilemnice - Žalý74
25.9.1993Jilemnice - Žalý86
26.9.1992Jilemnice - Žalý123
28.9.1991Jilemnice - Žalý53
20.9.1987Jilemnice - Žalý74
20.9.1986Jilemnice - Žalý116

Statistika závodu Jilemnice - Žalý

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 2701

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Trejbal Karel5119
Javůrek Jiří4817
Kožnar Aleš6616
Paulů Blanka5415
Votoček Filip8414
Svoboda Petr6814
Šimůnek Jaromír5514
Brunclík Ivo5814
Grohová Jaroslava5113
Berka Radim8213
Metelka Josef4412
Vraštilová Miloslava5612
Berka Martin8512
Kynčlová Dagmar7212
Havlíček Zdeněk3511
Flegl Vlastimil5310
Tučný Jan4710
Flegl Vlastimil8610
Marek František4110
Šubrt Jan6810
Pechek František539
Dvořák Jiří639
Stuchlík Zdeněk509
Jančík Bořek649
Vacarda Vladimír599
Klampflová Eva649
Kynčl Stanislav649
Koucký Roman639
Jelínek Karel519
Jelen Petr689
Augustin František618
Šrutek Stanislav588
Haman Václav818
Knápek Ladislav618
Veselý Pavel668
Šteinc Ludvík418
Kadavý Jan478
Harcubová Jana688
Buchar Jan337
Kraus Jakub927
Čechová Anna937
Šmída Oldřich487
Janata Karel927
Palas Jaroslav537
Mikuš Martin827
Groh Stanislav467
Skalický Roman717
Malý Jan737
Nečas Josef587

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,9 km, 640 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1244Bíman OndřejLoko Trutnov7900:39:0720
2MJ1745Kramoliš MichalSKI Jilemnice7800:40:0819
3MJ1946Kostka JiříLoko Trutnov7700:40:2218
4MJ2247Jindřišek JanKB Jilemnice7800:41:1917
5MJ2448Spilka PetrSKI Jilemnice7800:41:3816
6MJ2549Vrabec MartinLoko Trutnov7900:41:4415
7MJ3250Kotrányi AdamBiatlon Jilemnice7700:44:3214
8MJ3351Mládek JakubSKI Jilemnice7600:44:3413
9MJ3452Graclík PetrSKI Jilemnice7800:44:4212
10MJ3553Kafka LeošTJ Semily7900:44:4611
11MJ3654Ehl JiříSpartak Skuhrov7700:44:4810
12MJ3755Hakl OldřichSokol Havlíčkův Brod8100:44:549
13MJ3956Folc LukášSKI Jilemnice7800:45:188
14MJ4157Márynka TomášSKI Jilemnice8000:45:277
15MJ4458Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:45:516
16MJ4559Vala DušanSKI Jilemnice7900:46:065
17MJ4760Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:46:164
18MJ4861Kafka LiborTJ Semily7900:46:523
19MJ5162Šír DanielSpartak Rokytnice7900:47:192
20MJ5663Bubeníček JiříSpartak Skuhrov7800:47:531
21MJ5764Gaudel RomanSokol Horní Branná8000:48:160
22MJ5865Hilpert MartinSKI Jilemnice7900:48:230
23MJ5966Šabata MilošSpartak Skuhrov7900:48:350
24MJ6167Martin TomášSokol Horní Branná8000:49:190
25MJ6268Martin JanSokol Horní Branná8000:49:290
26MJ7369Kučera JindřichSKI Jilemnice7800:52:040
Muži A (trať 7,9 km, 640 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kvapil JiříDukla Liberec6400:34:3330
2MA23Kynčl StanislavViking Jilemnice6400:34:5429
3MA34Karlík FrantišekSKP Most6500:35:5628
4MA45Koucký RomanBeton Gab. Jilemnice6300:37:0227
5MA56Matějka RomanLSK Lomnice nad Popelkou7500:37:2126
6MA67Dovnik PetrSLO7600:37:31-
7MA78Kubičina RomanSKI Jilemnice7400:37:4525
8MA89Kerštajn RobertSLO6800:38:01-
9MA910Čivrný RomanSlovan Liberec7000:38:3124
10MA1011Müller MartinMGM Praha6800:38:5023
11MA1112Václ TomášDSZ Jilemnice6400:39:0122
12MA1313Dolenc MarkoSLO7200:39:13-
13MA1614Oždián PetrSKI Jilemnice6700:40:0221
14MA1815Petrásek MartinSlovan Karlovy Vary6600:40:1420
15MA2316Popovič PetrLSK Lomnice nad Popelkou6600:41:3219
16MA3017Mikule PavelSKI Jilemnice7500:44:2118
17MA3118Hanuš PetrSokol Jablonné nad Orlicí6400:44:2617
Muži B (trať 7,9 km, 640 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1419Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:39:1920
2MB1520Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:39:2519
3MB2021Metelka JosefSokol Studnice4400:41:0320
4MB2122Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:41:1218
5MB2623Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:42:4417
6MB2724Kavan IvanLOKO Trutnov5000:43:5016
7MB2825Šteinc LudvíkSpartak Vrchlabí4100:43:5819
8MB2926Marek FrantišekSK Hronov4100:44:1518
9MB3827Mikule JiříOAT Lomnice nad Popelkou5400:45:1015
10MB4028Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:45:1917
11MB4929Buchar JanSpartak Vrchlabí3300:46:5716
12MB5030Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:47:0914
13MB5231Kafka JaromírTJ Semily4800:47:2015
14MB5532Tučný JanPardubice4700:47:4313
15MB7233Straka JosefŠumperk3900:51:4814
Juniorky (trať 7,9 km, 640 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6056Mádlová IrenaSKI Jilemnice7700:48:456
2ŽJ6357Vejnarová ZdeňkaSKI Jilemnice8100:49:415
3ŽJ6458Pešinová JitkaSKI Jilemnice7700:50:054
4ŽJ6859Mollingerová LenkaLoko Trutnov7900:51:080
5ŽJ6960Merglevská ŠárkaSpartak Vrchlabí7900:51:280
5ŽJ6961Čermáková MartinaSpartak Vrchlabí8000:51:280
7ŽJ7162Matoušková ZuzanaLoko Trutnov7900:51:420
8ŽJ7463Kroupová PetraSKI Jilemnice7800:52:250
9ŽJ7564Ondruchová AndreaSKI Harrachov7700:53:230
10ŽJ7665Koldovská KateřinaSKI Harrachov7800:53:460
11ŽJ7866Rázlová KateřinaSKI Harrachov7800:54:550
12ŽJ7967Rousková JanaBiatlon Jilemnice7700:55:030
13ŽJ8068Erlebachová DanielaSKI Jilemnice8000:55:170
14ŽJ8169Remsová LucieSKI Harrachov7800:56:080
15ŽJ8270Andršová ZuzanaSpartak Skuhrov8000:56:100
16ŽJ8371Kopfová MonikaLoko Trutnov7900:56:380
17ŽJ8472Karásková MiriamSKI Jilemnice7800:57:050
18ŽJ8573Vojtíšková IvetaSKI Jilemnice7800:57:370
Ženy (trať 7,9 km, 640 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4234Rázlová JanaSKI Harrachov7400:45:3310
2ZA4335Šaldová JanaSKI Jilemnice7500:45:369
3ZA4636Rázlová JolanaSKI Harrachov7400:46:098
4ZA5337Lačen MataiaSLO7200:47:23-
5ZA5438Kantorová PavlínaSKI Jilemnice7500:47:247
6ZA6539Jachnická LeonaSKI Jilemnice7600:50:183
7ZA6640Harcubová JanaSki Jilemnice6800:50:292
8ZA6741Kafková JiřinaSKI Jilemnice7400:50:321
9ZA7742Bušková IrenaOAT Lomnice nad Popelkou7000:54:460
10ZA8643Kynčlová JanaViking Jilemnice6900:58:090
Trať 7,9 km, 640 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kvapil JiříDukla Liberec6400:34:3330
2MA23Kynčl StanislavViking Jilemnice6400:34:5429
3MA34Karlík FrantišekSKP Most6500:35:5628
4MA45Koucký RomanBeton Gab. Jilemnice6300:37:0227
5MA56Matějka RomanLSK Lomnice nad Popelkou7500:37:2126
6MA67Dovnik PetrSLO7600:37:31-
7MA78Kubičina RomanSKI Jilemnice7400:37:4525
8MA89Kerštajn RobertSLO6800:38:01-
9MA910Čivrný RomanSlovan Liberec7000:38:3124
10MA1011Müller MartinMGM Praha6800:38:5023
11MA1112Václ TomášDSZ Jilemnice6400:39:0122
1MJ1244Bíman OndřejLoko Trutnov7900:39:0720
12MA1313Dolenc MarkoSLO7200:39:13-
1MB1419Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:39:1920
2MB1520Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:39:2519
13MA1614Oždián PetrSKI Jilemnice6700:40:0221
2MJ1745Kramoliš MichalSKI Jilemnice7800:40:0819
14MA1815Petrásek MartinSlovan Karlovy Vary6600:40:1420
3MJ1946Kostka JiříLoko Trutnov7700:40:2218
3MB2021Metelka JosefSokol Studnice4400:41:0320
4MB2122Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:41:1218
4MJ2247Jindřišek JanKB Jilemnice7800:41:1917
15MA2316Popovič PetrLSK Lomnice nad Popelkou6600:41:3219
5MJ2448Spilka PetrSKI Jilemnice7800:41:3816
6MJ2549Vrabec MartinLoko Trutnov7900:41:4415
5MB2623Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:42:4417
6MB2724Kavan IvanLOKO Trutnov5000:43:5016
7MB2825Šteinc LudvíkSpartak Vrchlabí4100:43:5819
8MB2926Marek FrantišekSK Hronov4100:44:1518
16MA3017Mikule PavelSKI Jilemnice7500:44:2118
17MA3118Hanuš PetrSokol Jablonné nad Orlicí6400:44:2617
7MJ3250Kotrányi AdamBiatlon Jilemnice7700:44:3214
8MJ3351Mládek JakubSKI Jilemnice7600:44:3413
9MJ3452Graclík PetrSKI Jilemnice7800:44:4212
10MJ3553Kafka LeošTJ Semily7900:44:4611
11MJ3654Ehl JiříSpartak Skuhrov7700:44:4810
12MJ3755Hakl OldřichSokol Havlíčkův Brod8100:44:549
9MB3827Mikule JiříOAT Lomnice nad Popelkou5400:45:1015
13MJ3956Folc LukášSKI Jilemnice7800:45:188
10MB4028Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:45:1917
14MJ4157Márynka TomášSKI Jilemnice8000:45:277
1ZA4234Rázlová JanaSKI Harrachov7400:45:3310
2ZA4335Šaldová JanaSKI Jilemnice7500:45:369
15MJ4458Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:45:516
16MJ4559Vala DušanSKI Jilemnice7900:46:065
3ZA4636Rázlová JolanaSKI Harrachov7400:46:098
17MJ4760Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:46:164
18MJ4861Kafka LiborTJ Semily7900:46:523
11MB4929Buchar JanSpartak Vrchlabí3300:46:5716
12MB5030Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:47:0914
19MJ5162Šír DanielSpartak Rokytnice7900:47:192
13MB5231Kafka JaromírTJ Semily4800:47:2015
4ZA5337Lačen MataiaSLO7200:47:23-
5ZA5438Kantorová PavlínaSKI Jilemnice7500:47:247
14MB5532Tučný JanPardubice4700:47:4313
20MJ5663Bubeníček JiříSpartak Skuhrov7800:47:531
21MJ5764Gaudel RomanSokol Horní Branná8000:48:160
22MJ5865Hilpert MartinSKI Jilemnice7900:48:230
23MJ5966Šabata MilošSpartak Skuhrov7900:48:350
1ŽJ6056Mádlová IrenaSKI Jilemnice7700:48:456
24MJ6167Martin TomášSokol Horní Branná8000:49:190
25MJ6268Martin JanSokol Horní Branná8000:49:290
2ŽJ6357Vejnarová ZdeňkaSKI Jilemnice8100:49:415
3ŽJ6458Pešinová JitkaSKI Jilemnice7700:50:054
6ZA6539Jachnická LeonaSKI Jilemnice7600:50:183
7ZA6640Harcubová JanaSki Jilemnice6800:50:292
8ZA6741Kafková JiřinaSKI Jilemnice7400:50:321
4ŽJ6859Mollingerová LenkaLoko Trutnov7900:51:080
5ŽJ6961Čermáková MartinaSpartak Vrchlabí8000:51:280
5ŽJ6960Merglevská ŠárkaSpartak Vrchlabí7900:51:280
7ŽJ7162Matoušková ZuzanaLoko Trutnov7900:51:420
15MB7233Straka JosefŠumperk3900:51:4814
26MJ7369Kučera JindřichSKI Jilemnice7800:52:040
8ŽJ7463Kroupová PetraSKI Jilemnice7800:52:250
9ŽJ7564Ondruchová AndreaSKI Harrachov7700:53:230
10ŽJ7665Koldovská KateřinaSKI Harrachov7800:53:460
9ZA7742Bušková IrenaOAT Lomnice nad Popelkou7000:54:460
11ŽJ7866Rázlová KateřinaSKI Harrachov7800:54:550
12ŽJ7967Rousková JanaBiatlon Jilemnice7700:55:030
13ŽJ8068Erlebachová DanielaSKI Jilemnice8000:55:170
14ŽJ8169Remsová LucieSKI Harrachov7800:56:080
15ŽJ8270Andršová ZuzanaSpartak Skuhrov8000:56:100
16ŽJ8371Kopfová MonikaLoko Trutnov7900:56:380
17ŽJ8472Karásková MiriamSKI Jilemnice7800:57:050
18ŽJ8573Vojtíšková IvetaSKI Jilemnice7800:57:370
10ZA8643Kynčlová JanaViking Jilemnice6900:58:090

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód