Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Dlouhými záhony

12.11.1994, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dlouhými záhony
  • datum konání: 12.11.1994
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.11.2018Běh Dlouhými záhony-
11.11.2017Běh Dlouhými záhony-
12.11.2016Běh Dlouhými záhony76
14.11.2015Běh Dlouhými záhony100
8.11.2014Běh Dlouhými záhony101
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50
10.11.2012Běh Dlouhými záhony60
12.11.2011Běh Dlouhými záhony73
13.11.2010Běh Dlouhými záhony78
14.11.2009Běh Dlouhými záhony97
8.11.2008Běh Dlouhými záhony78
10.11.2007Běh Dlouhými záhony68
11.11.2006Běh Dlouhými záhony81
12.11.2005Běh Dlouhými záhony84
9.11.2002Běh Dlouhými záhony70
11.11.2000Běh dlouhými záhony67
9.11.1996Běh Dlouhými záhony161
11.11.1995Běh Dlouhými záhony72
14.11.1992Běh Dlouhými záhony50
14.11.1987Běh Dlouhými záhony64

Statistika závodu Běh Dlouhými záhony

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 1430

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Brunclík Ivo5817
Javůrek Jiří4815
Šrůtek Stanislav5815
Vašíček Martin7114
Kubeček Ladislav6214
Pechek František5313
Mach Václav5513
Friebelová Eva6213
Vašíček Roman7413
Lanta Jiří4412
Paulů Blanka5411
Šmída Oldřich4811
Nečas Josef5811
Mazač Jaroslav6810
Marek František4110
Stránský Aleš6010
Kubečková Radka6910
Vacková Hana5610
Pechková Jana859
Čáp Bohuslav519
Kolínek František569
Valenta Michal628
Janata Milan858
Horáček Michal758
Groh Stanislav468
Lelek Vít508
Farář Jaroslav508
Šír Václav488
Čipera Radek648
Šlégr Jiří547
Krejcar Petr457
Šimůnek Jan827
Rücker Jakub887
Grohová Jaroslava517
Vojáček Pavel517
Linhart Miloš447
Vítek Miroslav727
Vanta Josef627
Klampflová Eva647
Merta Jaroslav356
Havlíček Zdeněk356
Vacek Martin696
Hájková Renata756
Šesták Karel716
Soukup Jiří276
Plecháček Jiří446
Holub Petr666
Černý Vladimír526
Jirásková Eva646
Cejzlar Roman715

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1068Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:25:32-
2MJ1969Vymazal PetrBEZA Holešov7500:26:12-
3MJ2070Rücker PavelSK Hronov7600:26:51-
4MJ2171Dryák LubošTJ Kaučuk Neratovice7600:26:55-
5MJ3072Pokorný ZdeněkFrenštát7500:27:24-
6MJ3173Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:27:27-
7MJ3374Škop PetrLoko Trutnov7600:27:58-
8MJ4175Machala PetrMILO Olomouc7600:28:27-
9MJ5476Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7600:29:54-
Muži A (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Dúbravčík ZdeněkAC Slovan Mariánské Lázně6400:24:16-
2MA23Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:24:17-
3MA34Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:24:19-
4MA45Vokolek MichalAC Pardubice7200:24:23-
5MA66Vítek MiroslavASC Kutná Hora7200:25:13-
6MA77Zoubek ZdeněkSKI Preciosa Jablonec6900:25:18-
7MA88Poduška JosefPoldi Kladno6200:25:20-
8MA99Hornych JosefSK Nové Město n. Metují6300:25:31-
9MA1110Dryja MarekPolsko7000:25:37-
10MA1311Holub PetrAboemis Náchod6600:25:51-
11MA1412Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:26:04-
12MA1513Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:26:05-
13MA1614Fiala MartinMaratonstav Úpice7300:26:08-
14MA1815Čechal MilanJiskra Ústí nad Orlicí5900:26:10-
15MA2216Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:26:57-
16MA2317Rys JaromírBEZA Holešov6400:27:01-
17MA2418Dostál ZbyněkSSC Mariánské Lázně7200:27:02-
18MA2819Fajfr FrantišekLukavice7200:27:19-
19MA2920Jarotek LukášSK Nové Město nad Metují6300:27:22-
20MA3421Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:28:00-
21MA3522Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:28:03-
22MA3623Horák JiříSKP Trutnov5800:28:05-
23MA3724Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6000:28:14-
24MA3825Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:28:17-
25MA4026Čipera RadekSKI Radvanice6400:28:22-
26MA4227Dostálek PetrŠME Lukavice6700:28:33-
27MA4328Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:28:38-
28MA5729Vašíček RomanSKI Radvanice7400:30:21-
29MA6430Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:31:23-
30MA7331Svatoň JiříHořice v Podkrkonoší8500:32:52-
31MA7732Škoda MiroslavNáchod5700:35:09-
32MA7833Exler PavelSokol Žamberk5800:35:43-
Muži B (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB534Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:25:00-
2MB1735Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:26:09-
3MB2536Brožek RadmilSpartak Slatiňany5400:27:03-
4MB2737Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:27:05-
5MB3238Winter PavelSK Hronov5000:27:50-
6MB3939Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:28:21-
7MB4340Nejman LiborAC Náchod5300:28:38-
8MB4641Náprstek JiříJilemnice4900:28:40-
9MB4742Zítko JiříKRB Chrudim5400:28:49-
10MB4843Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:28:53-
11MB4944Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:29:09-
12MB5545Berger JanSK Hronov4700:30:00-
13MB5946Zajíc JanKRB Chrudim5300:30:38-
14MB6147Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:30:56-
15MB6348Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:31:22-
16MB6949Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:32:27-
17MB7050Stibor MilanSparta Úpice5000:32:35-
18MB7151Tučný JanPardubice4700:32:39-
19MB8052Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:36:27-
Muži C (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1253Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:25:41-
2MC2654Metelka JosefSokol Studnice4400:27:04-
3MC5055Fiala JaroslavSyntesia Pardubice3800:29:15-
4MC5156Veyr KarelSokol Doudleby4200:29:17-
5MC5257Šteinc LudvíkSpartak Vrchlabí4100:29:18-
6MC5858Marek FrantišekSK Hronov4100:30:25-
7MC6059Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:30:51-
8MC6260Holubec JosefLokomotiva Trutnov4300:31:15-
9MC7461Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:33:20-
10MC8162Miles PetrTJ Hostinné3700:36:40-
Muži D (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7563Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:33:48-
2MD7664Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:34:48-
3MD8265Lanta JiříSK Hronov3400:37:12-
4MD8466Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:38:38-
5MD8567Hanič MichalAC Turnov1100:48:09-
Ženy A (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4377Hebelková DitaPrecioza Jablonec7600:28:38-
2ZA5378Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:29:41-
3ZA6579Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:31:27-
4ZA6880Klampflová EvaSpartak Vrchlabí6400:32:23-
5ZA7981Jirásková RenataSpartak Police nad Metují6600:35:45-
Ženy B (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5682Slaninová LudmilaTJ Jičín5800:30:13-
2ZB6683Novotná EvaLetohrad4800:31:44-
3ZB6784Vacková HanaSK Hronov5600:32:00-
4ZB7285Chlupatá JanaSK Banka Praha5000:32:47-
5ZB8386Šourková HelenaMaratonstav Úpice5000:38:14-
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Dúbravčík ZdeněkAC Slovan Mariánské Lázně6400:24:16-
2MA23Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:24:17-
3MA34Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:24:19-
4MA45Vokolek MichalAC Pardubice7200:24:23-
1MB534Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:25:00-
5MA66Vítek MiroslavASC Kutná Hora7200:25:13-
6MA77Zoubek ZdeněkSKI Preciosa Jablonec6900:25:18-
7MA88Poduška JosefPoldi Kladno6200:25:20-
8MA99Hornych JosefSK Nové Město n. Metují6300:25:31-
1MJ1068Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:25:32-
9MA1110Dryja MarekPolsko7000:25:37-
1MC1253Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:25:41-
10MA1311Holub PetrAboemis Náchod6600:25:51-
11MA1412Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:26:04-
12MA1513Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:26:05-
13MA1614Fiala MartinMaratonstav Úpice7300:26:08-
2MB1735Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:26:09-
14MA1815Čechal MilanJiskra Ústí nad Orlicí5900:26:10-
2MJ1969Vymazal PetrBEZA Holešov7500:26:12-
3MJ2070Rücker PavelSK Hronov7600:26:51-
4MJ2171Dryák LubošTJ Kaučuk Neratovice7600:26:55-
15MA2216Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:26:57-
16MA2317Rys JaromírBEZA Holešov6400:27:01-
17MA2418Dostál ZbyněkSSC Mariánské Lázně7200:27:02-
3MB2536Brožek RadmilSpartak Slatiňany5400:27:03-
2MC2654Metelka JosefSokol Studnice4400:27:04-
4MB2737Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:27:05-
18MA2819Fajfr FrantišekLukavice7200:27:19-
19MA2920Jarotek LukášSK Nové Město nad Metují6300:27:22-
5MJ3072Pokorný ZdeněkFrenštát7500:27:24-
6MJ3173Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:27:27-
5MB3238Winter PavelSK Hronov5000:27:50-
7MJ3374Škop PetrLoko Trutnov7600:27:58-
20MA3421Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:28:00-
21MA3522Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:28:03-
22MA3623Horák JiříSKP Trutnov5800:28:05-
23MA3724Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6000:28:14-
24MA3825Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:28:17-
6MB3939Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:28:21-
25MA4026Čipera RadekSKI Radvanice6400:28:22-
8MJ4175Machala PetrMILO Olomouc7600:28:27-
26MA4227Dostálek PetrŠME Lukavice6700:28:33-
7MB4340Nejman LiborAC Náchod5300:28:38-
27MA4328Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:28:38-
1ZA4377Hebelková DitaPrecioza Jablonec7600:28:38-
8MB4641Náprstek JiříJilemnice4900:28:40-
9MB4742Zítko JiříKRB Chrudim5400:28:49-
10MB4843Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:28:53-
11MB4944Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:29:09-
3MC5055Fiala JaroslavSyntesia Pardubice3800:29:15-
4MC5156Veyr KarelSokol Doudleby4200:29:17-
5MC5257Šteinc LudvíkSpartak Vrchlabí4100:29:18-
2ZA5378Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:29:41-
9MJ5476Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7600:29:54-
12MB5545Berger JanSK Hronov4700:30:00-
1ZB5682Slaninová LudmilaTJ Jičín5800:30:13-
28MA5729Vašíček RomanSKI Radvanice7400:30:21-
6MC5858Marek FrantišekSK Hronov4100:30:25-
13MB5946Zajíc JanKRB Chrudim5300:30:38-
7MC6059Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:30:51-
14MB6147Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:30:56-
8MC6260Holubec JosefLokomotiva Trutnov4300:31:15-
15MB6348Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:31:22-
29MA6430Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:31:23-
3ZA6579Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:31:27-
2ZB6683Novotná EvaLetohrad4800:31:44-
3ZB6784Vacková HanaSK Hronov5600:32:00-
4ZA6880Klampflová EvaSpartak Vrchlabí6400:32:23-
16MB6949Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:32:27-
17MB7050Stibor MilanSparta Úpice5000:32:35-
18MB7151Tučný JanPardubice4700:32:39-
4ZB7285Chlupatá JanaSK Banka Praha5000:32:47-
30MA7331Svatoň JiříHořice v Podkrkonoší8500:32:52-
9MC7461Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:33:20-
1MD7563Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:33:48-
2MD7664Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:34:48-
31MA7732Škoda MiroslavNáchod5700:35:09-
32MA7833Exler PavelSokol Žamberk5800:35:43-
5ZA7981Jirásková RenataSpartak Police nad Metují6600:35:45-
19MB8052Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:36:27-
10MC8162Miles PetrTJ Hostinné3700:36:40-
3MD8265Lanta JiříSK Hronov3400:37:12-
5ZB8386Šourková HelenaMaratonstav Úpice5000:38:14-
4MD8466Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:38:38-
5MD8567Hanič MichalAC Turnov1100:48:09-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód