Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mohelnice - Lysá hora

6.8.2000, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Mohelnice - Lysá hora
  • datum konání: 6.8.2000
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.7.2014Běh na Lysou horu141
27.7.2013Běh na Lysou horu137
28.7.2012Běh na Lysou horu141
30.7.2011Běh na Lysou horu168
31.7.2010Mohelnice - Lysá hora135
1.8.2009Mohelnice - Lysá hora140
26.7.2008Mohelnice - Lysá hora117
28.7.2007Mohelnice - Lysá hora150
29.7.2006Mohelnice - Lysá hora121
30.7.2005Mohelnice - Lysá hora144
31.7.2004Mohelnice - Lysá hora130
2.8.2003Mohelnice - Lysá hora129
3.8.2002Mohelnice - Lysá hora140
4.8.2001Mohelnice - Lysá hora128
7.8.1999Mohelnice - Lysá hora124
1.8.1998Mohelnice - Lysá hora121
2.8.1997Mohelnice - Lysá hora93
3.8.1996Mohelnice - Lysá hora - kvalifikace na MS103
5.8.1995Mohelnice - Lysá hora97
6.8.1994Mohelnice - Lysá hora58
7.8.1993Mohelnice - Lysá hora80
1.8.1992Mohelnice - Lysá hora49
3.8.1991Mohelnice - Lysá hora68
4.8.1990Mohelnice - Lysá hora72
5.8.1989Mohelnice - Lysá hora68
6.8.1988Mohelnice - Lysá hora108
8.8.1987Mohelnice - Lysá hora77

Statistika závodu Mohelnice - Lysá hora

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 3039

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4822
Balko Peter4420
Tučný Jan4720
Rys Jaromír6418
Podžorný Ervin4116
Velička Zdeněk6216
Pavlica Oldřich6016
Groš Štefan6115
Vodička Jan4515
Zikeš František2815
Fejgl Zdeněk4215
Holec František4614
Trávníček Rostislav6814
Kolínek František5613
Šimůnek Jan4913
Špacír Ladislav5513
Zátopek Jiří6013
Kvassay Ladislav5412
Jirásková Eva6412
Šokalová Ludmila5612
Škapa Marek7112
Žák Jiří7112
Pechek František5311
Najdek Bohumír5511
Svatoš Otakar3411
Kvita Josef5111
Březina Ladislav6111
Marek František4111
Wálek Bronislav5711
Les Josef4711
Sztymon Pavel7311
Merta Jaroslav3510
Šrůtek Stanislav5810
Šír Václav4810
Vojkůvka Zdeněk6110
Polášek Jan809
Kravčík Miroslav539
Bednarz Libor809
Szebesta Pavel689
Keprtová Miloslava489
Šmída Oldřich489
Miencil Miroslav459
Stránský Aleš609
Kubíček František469
Krupička Miroslav539
Vymazal Petr759
Macura Jindřich439
Rinka Erich549
Blaha Tomáš769
Nanke Werner389

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1392Kišš MartinSSK Vítkovice8100:40:4960
2MJ3093Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:1057
3MJ5394Sikora JakubTJ Třinec8400:46:1954
4MJ5795Kaleta JanTJ Třinec8400:46:3651
5MJ6196Vítek AntonínOstrava8100:46:5348
6MJ7697Kaleta DanielTJ Třinec8200:48:5445
7MJ9498Langer MartinBaník Fiza Ostrava8400:51:1942
8MJ10299Groš ŠtefanFrenštát p. R.8400:52:2439
9MJ106100Bárta LukášMaratonstav Úpice8100:53:2236
10MJ116101Mrartinák TomášSLEZAN Frýdek8500:55:4133
Muži A (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Bláha JanSokol Puma Team ČB7100:35:5490
2MA22Kynčl StanislavMediaplast Jilemnice6400:36:1987
3MA33Bětík PetrSokol Opava6900:36:5284
4MA44Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:37:1581
5MA55Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:38:1378
6MA76Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:39:1775
7MA87Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:39:2472
8MA98Szebesta PavelJakl Karvina6800:39:3069
9MA119Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:40:2466
10MA1210Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:40:2963
11MA1511Velička ZdeněkFrýdlant nad Oslavou6200:41:1560
12MA1612Rys JaromírSKP Holešov6400:41:2857
13MA1713Kramoliš MichalRožnov pod Radhoštěm7800:41:3554
14MA2314Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:42:23-
15MA2415Baláž RomanCZECH - HUSKI Team6500:42:5451
16MA2516Škapa MarekMariánské Hory7100:43:0248
17MA2717Havelka JanMaratonstav Úpice7900:43:1045
18MA2818Grycman KazimierzBabice PL7200:43:48-
19MA3219Trávníček RostislavTJ Slezan Frýdek-Místek6800:44:1542
20MA3620Dvořák JiříViking Jilemnice6300:44:4339
21MA3722Suchánek LukášKHB Radegast7900:44:5936
21MA3721Karkoška PetrJAKL Karviná7300:44:5936
23MA3923Vodička JanŠelasport Přerov7800:45:0030
24MA4024Benek AlfredČeský Těšín6300:45:0227
25MA4825Březina LadislavTJ Slezan Frýdek-Místek6100:45:5724
26MA5126Martinec JindřichSokol Radostice6100:46:1621
27MA5227Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:46:1818
28MA5628Melčák TomášMaratón klub Kopřivnice7500:46:3515
29MA5729Groš ŠtefanFrenštát p. R.6100:46:3612
30MA6430Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:47:199
31MA6531Staszko PavelStaré Město7900:47:246
32MA6632Vojkůvka JanChuchelná6800:47:323
33MA6733Zajíc JosefVŠB Fiza Ostrava7600:48:040
34MA7134Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:48:390
35MA7435Tabach TomášKozlovice6600:48:480
36MA7736Knopp PavelOstrava7900:49:130
37MA7937Pečenka LiborKHB Radegast6100:49:280
38MA9738Glogar JaroslavKopřivnice7700:52:020
39MA10539Večerek RadimOstrava7500:52:590
40MA11040Chmelař JanOpava6100:54:230
41MA12041Harazim RomanBolatice7500:56:520
42MA12942Foldyna PetrSokol TJ Staré Město7101:00:290
Muži B (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB643Kolínek FrantišekAK Perná - Břeclav5600:39:1160
2MB1044Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:0257
3MB1445Borůvka JiříSK Nové Město n. Metují5600:41:0754
4MB1946Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:4751
5MB2047Svatoš JaroslavLiberec5700:41:5348
6MB2248Špacír LadislavLoko Břeclav5500:42:0445
7MB2649Zátopek JiříKOTOUČ Štramberk6000:43:0842
8MB2950Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:43:5439
9MB3351Slowiaczek RomanJablunkov5600:44:1836
10MB4252Pavlica OldřichČeladná6000:45:1233
11MB4953Kratochvíl ZdeněkHrubšice5900:46:0230
12MB5454Balcar LubošPolice nad Metují5800:46:2327
13MB5555Marek DalimilASK Blansko6000:46:3424
14MB6056Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:46:4921
15MB6357Mareš BohumilLEAR Brno5100:47:1318
16MB7258Najdek BohumírRacing Olešná5500:48:4315
17MB7559Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:48:5312
18MB8160Vyšín JiříKarlovy Vary5900:49:469
19MB8261Mrozek RyszardŽory PL5600:50:03-
20MB8362Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:50:066
21MB8663Šlégr JiříMaratonstav Úpice5400:50:283
22MB9164Žarlok ZdeněkCK Vlastibor Konečný5800:51:100
23MB9665Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:51:580
24MB10966Rinka ErichBK Kravaře5400:54:100
25MB11167Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:54:420
26MB11368Krejsa VáclavBering Praha5200:55:220
27MB11769Hruška MilanSpolek Radost Č.Kostelec5900:55:490
28MB13170Legerský JanTJ Pražmo Raškovice5801:01:010
29MB13371Michler PetrLiga 100 Praha5501:01:260
30MB14272Kvassay LadislavSokol Vratimov5401:08:040
31MB14573Štůsek DušanSokol Vratimov5701:11:120
Muži C (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC21121Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:41:5530
2MC31122Kalus KarolŽory PL4900:44:14-
3MC34123Biemann GötzSKI Harrachov4300:44:2827
4MC35124Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:44:3724
5MC43125Tichavský PetrSlov. Slávie Uherské Hradiště4800:45:2021
6MC44126Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:45:3218
7MC46127Vodička JanŠelasport Přerov 00:45:4615
8MC47128Karkoška JiříJAKL Karviná4900:45:5412
9MC62129Holec FrantišekFrýdek Místek4600:47:029
10MC68130Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:48:206
11MC70131Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:48:383
12MC84132Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:50:130
13MC85133Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:50:220
14MC88134Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:50:460
15MC89135Pitaš VladimírMaratonstav Úpice4600:50:580
16MC90136Cetkovský VladimírARC Brno4500:51:000
17MC95137Světlík JanTJ Slezan Frýdek-Místek4700:51:440
18MC107138Kubíček FrantišekTJ Liga 100 Ostrava4600:53:470
19MC114139Tučný JanMK Pardubice4700:55:300
20MC118140Miencil MiroslavOstrava4500:55:540
21MC119141Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:56:410
22MC125142Fejgl ZdeněkSokol Vratimov4200:58:120
23MC126143Balko PeterKČT Ondráš4400:58:330
24MC134144Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:02:160
25MC139145Schrötter JiříČS Šternberk4501:05:020
26MC141146Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:05:360
Muži D (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7377Herlich KurtLiga100 Prostějov3400:48:4630
2MD7878Zálešák FrantišekKD Havířov3700:49:2027
3MD8779Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:50:3424
4MD9280Buchar JanOpel Vrchlabí3300:51:1221
5MD9881Bielčík JindřichLichkov 00:52:0518
6MD10082Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:52:1315
7MD10383Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:52:4112
8MD10484Nanke WernerBK Kravaře3800:52:469
9MD11285Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:54:596
10MD11586Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:55:343
11MD12087Tatarka JosefParagliders Frýdlant n. Ostr.3600:56:520
12MD12888Gaman JaroslavHBSK Havířov 01:00:160
13MD13589Kitka JindřichKata Team Ostrava3201:02:410
14MD13690Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:03:020
15MD14691Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2701:14:270
Juniorky (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ9374Zabloudilová LenkaACP Brno8200:51:1730
2ŽJ12275Šlégrová KateřinaBP Lumen Úpice8200:57:0227
3ŽJ13176Legerská MichaelaSK Jiří TEAM Ostrava8401:01:0124
Ženy A (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA18112Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:41:3730
2ZA41113Kiššová PetraSSK Vítkovice8000:45:0427
3ZA50114Havelková DagmarJilemnice7200:46:0524
4ZA69115Hanáková MiroslavaACP Brno6600:48:3421
5ZA99116Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:52:0718
6ZA107117Jurečková LeonaVSOS Ostrava7700:53:4715
7ZA130118Kozáková DenisaSKP Nymburk7901:00:3912
8ZA137119Matalová JanaOstrava7301:03:319
9ZA138120Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7801:04:156
Ženy B (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB45102Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6300:45:3930
2ZB59103Paulů BlankaVrchlabí5400:46:4127
3ZB80104Kubrová DagmarLABE TRI CLUB HK6300:49:3924
4ZB101105Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:52:2221
5ZB123106Šokalová LudmilaStařič5600:57:0718
6ZB124107Vyšínová IvetaKarlovy Vary6100:57:2615
7ZB127108Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:59:2712
8ZB140109Skálová LenkaMK Seitl Ostrava5401:05:349
9ZB143110Brožová IvanaLokomotiva Ostrava5801:08:096
10ZB144111Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:10:123
Trať 8,400 km, 704,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Bláha JanSokol Puma Team ČB7100:35:5490
2MA22Kynčl StanislavMediaplast Jilemnice6400:36:1987
3MA33Bětík PetrSokol Opava6900:36:5284
4MA44Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:37:1581
5MA55Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:38:1378
1MB643Kolínek FrantišekAK Perná - Břeclav5600:39:1160
6MA76Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:39:1775
7MA87Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:39:2472
8MA98Szebesta PavelJakl Karvina6800:39:3069
2MB1044Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:0257
9MA119Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:40:2466
10MA1210Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:40:2963
1MJ1392Kišš MartinSSK Vítkovice8100:40:4960
3MB1445Borůvka JiříSK Nové Město n. Metují5600:41:0754
11MA1511Velička ZdeněkFrýdlant nad Oslavou6200:41:1560
12MA1612Rys JaromírSKP Holešov6400:41:2857
13MA1713Kramoliš MichalRožnov pod Radhoštěm7800:41:3554
1ZA18112Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:41:3730
4MB1946Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:4751
5MB2047Svatoš JaroslavLiberec5700:41:5348
1MC21121Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:41:5530
6MB2248Špacír LadislavLoko Břeclav5500:42:0445
14MA2314Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:42:23-
15MA2415Baláž RomanCZECH - HUSKI Team6500:42:5451
16MA2516Škapa MarekMariánské Hory7100:43:0248
7MB2649Zátopek JiříKOTOUČ Štramberk6000:43:0842
17MA2717Havelka JanMaratonstav Úpice7900:43:1045
18MA2818Grycman KazimierzBabice PL7200:43:48-
8MB2950Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:43:5439
2MJ3093Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:1057
2MC31122Kalus KarolŽory PL4900:44:14-
19MA3219Trávníček RostislavTJ Slezan Frýdek-Místek6800:44:1542
9MB3351Slowiaczek RomanJablunkov5600:44:1836
3MC34123Biemann GötzSKI Harrachov4300:44:2827
4MC35124Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:44:3724
20MA3620Dvořák JiříViking Jilemnice6300:44:4339
21MA3721Karkoška PetrJAKL Karviná7300:44:5936
21MA3722Suchánek LukášKHB Radegast7900:44:5936
23MA3923Vodička JanŠelasport Přerov7800:45:0030
24MA4024Benek AlfredČeský Těšín6300:45:0227
2ZA41113Kiššová PetraSSK Vítkovice8000:45:0427
10MB4252Pavlica OldřichČeladná6000:45:1233
5MC43125Tichavský PetrSlov. Slávie Uherské Hradiště4800:45:2021
6MC44126Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:45:3218
1ZB45102Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6300:45:3930
7MC46127Vodička JanŠelasport Přerov 00:45:4615
8MC47128Karkoška JiříJAKL Karviná4900:45:5412
25MA4825Březina LadislavTJ Slezan Frýdek-Místek6100:45:5724
11MB4953Kratochvíl ZdeněkHrubšice5900:46:0230
3ZA50114Havelková DagmarJilemnice7200:46:0524
26MA5126Martinec JindřichSokol Radostice6100:46:1621
27MA5227Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:46:1818
3MJ5394Sikora JakubTJ Třinec8400:46:1954
12MB5454Balcar LubošPolice nad Metují5800:46:2327
13MB5555Marek DalimilASK Blansko6000:46:3424
28MA5628Melčák TomášMaratón klub Kopřivnice7500:46:3515
29MA5729Groš ŠtefanFrenštát p. R.6100:46:3612
4MJ5795Kaleta JanTJ Třinec8400:46:3651
2ZB59103Paulů BlankaVrchlabí5400:46:4127
14MB6056Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:46:4921
5MJ6196Vítek AntonínOstrava8100:46:5348
9MC62129Holec FrantišekFrýdek Místek4600:47:029
15MB6357Mareš BohumilLEAR Brno5100:47:1318
30MA6430Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:47:199
31MA6531Staszko PavelStaré Město7900:47:246
32MA6632Vojkůvka JanChuchelná6800:47:323
33MA6733Zajíc JosefVŠB Fiza Ostrava7600:48:040
10MC68130Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:48:206
4ZA69115Hanáková MiroslavaACP Brno6600:48:3421
11MC70131Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:48:383
34MA7134Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:48:390
16MB7258Najdek BohumírRacing Olešná5500:48:4315
1MD7377Herlich KurtLiga100 Prostějov3400:48:4630
35MA7435Tabach TomášKozlovice6600:48:480
17MB7559Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:48:5312
6MJ7697Kaleta DanielTJ Třinec8200:48:5445
36MA7736Knopp PavelOstrava7900:49:130
2MD7878Zálešák FrantišekKD Havířov3700:49:2027
37MA7937Pečenka LiborKHB Radegast6100:49:280
3ZB80104Kubrová DagmarLABE TRI CLUB HK6300:49:3924
18MB8160Vyšín JiříKarlovy Vary5900:49:469
19MB8261Mrozek RyszardŽory PL5600:50:03-
20MB8362Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:50:066
12MC84132Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:50:130
13MC85133Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:50:220
21MB8663Šlégr JiříMaratonstav Úpice5400:50:283
3MD8779Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:50:3424
14MC88134Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:50:460
15MC89135Pitaš VladimírMaratonstav Úpice4600:50:580
16MC90136Cetkovský VladimírARC Brno4500:51:000
22MB9164Žarlok ZdeněkCK Vlastibor Konečný5800:51:100
4MD9280Buchar JanOpel Vrchlabí3300:51:1221
1ŽJ9374Zabloudilová LenkaACP Brno8200:51:1730
7MJ9498Langer MartinBaník Fiza Ostrava8400:51:1942
17MC95137Světlík JanTJ Slezan Frýdek-Místek4700:51:440
23MB9665Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:51:580
38MA9738Glogar JaroslavKopřivnice7700:52:020
5MD9881Bielčík JindřichLichkov 00:52:0518
5ZA99116Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:52:0718
6MD10082Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:52:1315
4ZB101105Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:52:2221
8MJ10299Groš ŠtefanFrenštát p. R.8400:52:2439
7MD10383Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:52:4112
8MD10484Nanke WernerBK Kravaře3800:52:469
39MA10539Večerek RadimOstrava7500:52:590
9MJ106100Bárta LukášMaratonstav Úpice8100:53:2236
18MC107138Kubíček FrantišekTJ Liga 100 Ostrava4600:53:470
6ZA107117Jurečková LeonaVSOS Ostrava7700:53:4715
24MB10966Rinka ErichBK Kravaře5400:54:100
40MA11040Chmelař JanOpava6100:54:230
25MB11167Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:54:420
9MD11285Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:54:596
26MB11368Krejsa VáclavBering Praha5200:55:220
19MC114139Tučný JanMK Pardubice4700:55:300
10MD11586Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:55:343
10MJ116101Mrartinák TomášSLEZAN Frýdek8500:55:4133
27MB11769Hruška MilanSpolek Radost Č.Kostelec5900:55:490
20MC118140Miencil MiroslavOstrava4500:55:540
21MC119141Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:56:410
41MA12041Harazim RomanBolatice7500:56:520
11MD12087Tatarka JosefParagliders Frýdlant n. Ostr.3600:56:520
2ŽJ12275Šlégrová KateřinaBP Lumen Úpice8200:57:0227
5ZB123106Šokalová LudmilaStařič5600:57:0718
6ZB124107Vyšínová IvetaKarlovy Vary6100:57:2615
22MC125142Fejgl ZdeněkSokol Vratimov4200:58:120
23MC126143Balko PeterKČT Ondráš4400:58:330
7ZB127108Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:59:2712
12MD12888Gaman JaroslavHBSK Havířov 01:00:160
42MA12942Foldyna PetrSokol TJ Staré Město7101:00:290
7ZA130118Kozáková DenisaSKP Nymburk7901:00:3912
28MB13170Legerský JanTJ Pražmo Raškovice5801:01:010
3ŽJ13176Legerská MichaelaSK Jiří TEAM Ostrava8401:01:0124
29MB13371Michler PetrLiga 100 Praha5501:01:260
24MC134144Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:02:160
13MD13589Kitka JindřichKata Team Ostrava3201:02:410
14MD13690Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:03:020
8ZA137119Matalová JanaOstrava7301:03:319
9ZA138120Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7801:04:156
25MC139145Schrötter JiříČS Šternberk4501:05:020
8ZB140109Skálová LenkaMK Seitl Ostrava5401:05:349
26MC141146Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:05:360
30MB14272Kvassay LadislavSokol Vratimov5401:08:040
9ZB143110Brožová IvanaLokomotiva Ostrava5801:08:096
10ZB144111Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:10:123
31MB14573Štůsek DušanSokol Vratimov5701:11:120
15MD14691Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2701:14:270

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód