Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Velké Svatoňovice - Žaltman

27.5.1995, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Velké Svatoňovice - Žaltman
  • datum konání: 27.5.1995
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.6.1996Velké Svatoňovice - Žaltman57

Statistika závodu Velké Svatoňovice - Žaltman

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 57

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Pechek František532
Lanta Jiří442
Vacková Hana562
Balcar Luboš582
Marek František412
Metelka Josef442
Javůrek Petr772
Mach Václav552
Vacl Tomáš642
Peterka Tomáš842
Přibyl František802
Novotná Eva482
Miles Petr372
Vojáček Pavel512
Nešpor Jiří542
Brokeš Martin712
Hejnyš Miroslav602
Šklíba Karel502
Rücker Pavel762
Šrutek Stanislav582
Brunclík Ivo582
Rücker Lukáš782
Řezníček Martin782
Javůrek Jiří482
Poduška Josef622
Metelka Tomáš722
Podstata Martin752
Krejcar Daniel752
Klampflová Eva642
Svatoš Otakar342
Bureš Jindřich532
Vítek Miroslav722
Kavan Ivan502

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,5 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ977Rücker PavelSK Hronov7600:30:0620
2MJ2678Bíman OndřejMaratonstav Úpice7900:33:1319
3MJ2879Šretr RudolfVelké Svatoňovice7900:33:2618
4MJ4330Ptáček OndřejTC Dobruška7600:35:1117
5MJ5580Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:37:0716
6MJ6781Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8000:39:1415
7MJ7082Řezníček MartinMaratonstav Úpice7800:39:3914
8MJ7383Rücker LukášSK Hronov7800:40:0713
9MJ8084Vild MiroslavBarbet Praha7900:42:2312
10MJ9085Peterka TomášMaratonstav Úpice8400:55:0411
Muži A (trať 7,5 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:28:1430
2MA23Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:28:2029
3MA34Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:28:4428
4MA45Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:28:5127
5MA56Raim LadislavInkoma Lázně Bělohrad6400:29:2826
6MA67Ulich PetrTC Dobruška6800:29:3825
7MA78Holub PetrTK Náchod6600:29:4624
8MA109Metelka TomášVelká Jesenice7200:30:3423
9MA1110Koucký RomanViking Jilemnice6300:30:5422
10MA1411Metelka JosefDukla Liberec7500:31:2621
11MA1612Fajfr FrantišekLukavice7200:31:4620
12MA1713Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:4819
13MA1814Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:31:5018
14MA1915Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:32:0417
15MA2116Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:32:1216
16MA2217Abrahám LuděkSK Hronov7500:32:2115
17MA2518Vacl TomášDSZ Jilemnice6400:33:0114
18MA2719Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:33:1613
19MA2920Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:33:3712
20MA3021Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:33:3811
21MA3222Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:34:0210
22MA3323Malý JanPrachov7300:34:059
23MA3524Balcar LubošPolice nad Metují5800:34:118
24MA3625Polák MartinSK Hronov7100:34:147
25MA3826Vašíček MartinSKI Radvanice7100:34:376
26MA3927Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:34:405
27MA4028Vašíček RomanSKI Radvanice7400:34:564
28MA4229Hejnyš MiroslavBukavice6000:35:043
29MA4631Brokeš MartinSokol Záchlumí7100:35:402
30MA4732Sladký RomanVSŽ Praha7200:35:431
31MA4833Klapfl PavelVrchlabí6400:35:520
32MA5134Šanda JiříKlub Elsa Pardubice7100:36:170
33MA5235Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:36:470
34MA5836Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:37:460
35MA6937Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:39:310
Muži B (trať 7,5 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB838Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:30:0320
2MB1239Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:31:0219
3MB1340Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:31:0318
4MB1541Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:31:4217
5MB2042Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:32:0716
6MB2343Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:32:3815
7MB2444Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:32:4414
8MB4145Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:35:0013
9MB4546Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:35:3912
10MB5047Kvasnička FrantišekKB Kostelec nad Orlicí4700:36:1111
11MB5348Urbánek JindřichRychnov nad Kněžnou4800:37:0010
12MB5949Berger JanSK Hronov4700:38:099
13MB6650Kavan IvanSněžka Trutnov5000:38:588
14MB7651Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:41:167
Muži C (trať 7,5 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3152Veyr KarelSokol Doudleby4200:33:4510
2MC3453Metelka JosefSokol Studnice4400:34:109
3MC3754Biemann GötzJiskra Harrachov4300:34:348
4MC4455Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:35:277
5MC5756Marek FrantišekASPRO Náchod4100:37:276
6MC6057Veyr VladimírTJ Červený Kostelec4100:38:175
7MC6258Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:38:334
8MC6359Jelínek MatějLiga 100 Hradec Králové4200:38:363
9MC6460Pohl AntonínSpartak Police nad Metují4400:38:402
10MC6561Miles PetrTatran Hostinné3700:38:461
11MC7062Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:39:390
12MC7763Plecháček JiříKP BKÚ Mělník4400:41:300
13MC7864Straka JosefŠumperk3900:41:490
14MC7965Novotný JiříLetohrad4500:42:060
15MC8166Cejzlar JiříMaratonstav Úpice4400:42:320
16MC8567Kalousek JanŽamberk4100:45:180
17MC8668Karhan MilošDoudleby nad Orlicí4100:46:490
18MC8869Kulda OldřichHS Žacléř4000:50:050
Muži D (trať 7,5 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5670Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:37:1110
2MD6171Buchar JanŠkoda Vrchlabí3300:38:219
3MD7272Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:39:598
4MD8273Cupánek JosefPřerovské Strojírny2600:43:227
5MD8374Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:44:316
6MD8475Lanta JiříSK Hronov3400:45:005
7MD8776Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:49:414
Ženy A (trať 7,5 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4986Schlezingerová RenataODDM Náchod7500:36:0110
2ZA5487Klampflová EvaVrchlabí6400:37:029
3ZA7488Vlachová IvaMaratonstav Úpice7200:40:208
4ZA8989Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice8400:52:547
Ženy B (trať 7,5 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6890Novotná EvaLetohrad4800:39:1610
2ZB7591Vacková HanaSK Hronov5600:40:539
Trať 7,5 km, 380 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:28:1430
2MA23Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:28:2029
3MA34Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:28:4428
4MA45Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:28:5127
5MA56Raim LadislavInkoma Lázně Bělohrad6400:29:2826
6MA67Ulich PetrTC Dobruška6800:29:3825
7MA78Holub PetrTK Náchod6600:29:4624
1MB838Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:30:0320
1MJ977Rücker PavelSK Hronov7600:30:0620
8MA109Metelka TomášVelká Jesenice7200:30:3423
9MA1110Koucký RomanViking Jilemnice6300:30:5422
2MB1239Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:31:0219
3MB1340Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:31:0318
10MA1411Metelka JosefDukla Liberec7500:31:2621
4MB1541Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:31:4217
11MA1612Fajfr FrantišekLukavice7200:31:4620
12MA1713Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:4819
13MA1814Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:31:5018
14MA1915Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:32:0417
5MB2042Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:32:0716
15MA2116Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:32:1216
16MA2217Abrahám LuděkSK Hronov7500:32:2115
6MB2343Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:32:3815
7MB2444Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:32:4414
17MA2518Vacl TomášDSZ Jilemnice6400:33:0114
2MJ2678Bíman OndřejMaratonstav Úpice7900:33:1319
18MA2719Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:33:1613
3MJ2879Šretr RudolfVelké Svatoňovice7900:33:2618
19MA2920Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:33:3712
20MA3021Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:33:3811
1MC3152Veyr KarelSokol Doudleby4200:33:4510
21MA3222Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:34:0210
22MA3323Malý JanPrachov7300:34:059
2MC3453Metelka JosefSokol Studnice4400:34:109
23MA3524Balcar LubošPolice nad Metují5800:34:118
24MA3625Polák MartinSK Hronov7100:34:147
3MC3754Biemann GötzJiskra Harrachov4300:34:348
25MA3826Vašíček MartinSKI Radvanice7100:34:376
26MA3927Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:34:405
27MA4028Vašíček RomanSKI Radvanice7400:34:564
8MB4145Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:35:0013
28MA4229Hejnyš MiroslavBukavice6000:35:043
4MJ4330Ptáček OndřejTC Dobruška7600:35:1117
4MC4455Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:35:277
9MB4546Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:35:3912
29MA4631Brokeš MartinSokol Záchlumí7100:35:402
30MA4732Sladký RomanVSŽ Praha7200:35:431
31MA4833Klapfl PavelVrchlabí6400:35:520
1ZA4986Schlezingerová RenataODDM Náchod7500:36:0110
10MB5047Kvasnička FrantišekKB Kostelec nad Orlicí4700:36:1111
32MA5134Šanda JiříKlub Elsa Pardubice7100:36:170
33MA5235Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:36:470
11MB5348Urbánek JindřichRychnov nad Kněžnou4800:37:0010
2ZA5487Klampflová EvaVrchlabí6400:37:029
5MJ5580Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:37:0716
1MD5670Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:37:1110
5MC5756Marek FrantišekASPRO Náchod4100:37:276
34MA5836Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:37:460
12MB5949Berger JanSK Hronov4700:38:099
6MC6057Veyr VladimírTJ Červený Kostelec4100:38:175
2MD6171Buchar JanŠkoda Vrchlabí3300:38:219
7MC6258Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:38:334
8MC6359Jelínek MatějLiga 100 Hradec Králové4200:38:363
9MC6460Pohl AntonínSpartak Police nad Metují4400:38:402
10MC6561Miles PetrTatran Hostinné3700:38:461
13MB6650Kavan IvanSněžka Trutnov5000:38:588
6MJ6781Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8000:39:1415
1ZB6890Novotná EvaLetohrad4800:39:1610
35MA6937Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:39:310
7MJ7082Řezníček MartinMaratonstav Úpice7800:39:3914
11MC7062Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:39:390
3MD7272Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:39:598
8MJ7383Rücker LukášSK Hronov7800:40:0713
3ZA7488Vlachová IvaMaratonstav Úpice7200:40:208
2ZB7591Vacková HanaSK Hronov5600:40:539
14MB7651Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:41:167
12MC7763Plecháček JiříKP BKÚ Mělník4400:41:300
13MC7864Straka JosefŠumperk3900:41:490
14MC7965Novotný JiříLetohrad4500:42:060
9MJ8084Vild MiroslavBarbet Praha7900:42:2312
15MC8166Cejzlar JiříMaratonstav Úpice4400:42:320
4MD8273Cupánek JosefPřerovské Strojírny2600:43:227
5MD8374Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:44:316
6MD8475Lanta JiříSK Hronov3400:45:005
16MC8567Kalousek JanŽamberk4100:45:180
17MC8668Karhan MilošDoudleby nad Orlicí4100:46:490
7MD8776Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:49:414
18MC8869Kulda OldřichHS Žacléř4000:50:050
4ZA8989Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice8400:52:547
10MJ9085Peterka TomášMaratonstav Úpice8400:55:0411

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód