Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek

1.7.1995, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek
  • datum konání: 1.7.1995
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.2009Poniklá - Rezek85
31.5.2008Poniklá - Rezek79
16.6.2007Poniklá - Rezek80
20.5.2006Poniklá - Rezek - SÚPEME DO KRKONOŠ59
4.6.2005Poniklá - Rezek75
22.5.2004Poniklá - Rezek - Súpeme do Krkonoš64
14.6.2003Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek65
15.6.2002Poniklá - Rezek122
17.6.2001Poniklá - Rezek84
17.6.2000Poniklá - Rezek108
19.6.1999Poniklá - Rezek130
20.6.1998Poniklá - Rezek95
5.7.1997Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek98
6.7.1996Poniklá - Rezek105
2.7.1994Poniklá - Rezek77
3.7.1993Poniklá - Rezek99
16.5.1992Poniklá - Rezek82
19.5.1991Poniklá - Rezek91
20.5.1990Poniklá - Rezek76
21.5.1989Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek67
22.5.1988Poniklá - Rezek79
23.5.1987Poniklá - Rezek51
24.5.1986Sůpeme do Krkonoš, Poniklá - Rezek, 4. ročník80

Statistika závodu Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 1951

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4821
Šír Václav4820
Kynčl Stanislav6420
Brunclík Ivo5819
Pechek František5317
Mach Václav5516
Hlusička Josef3816
Havlíček Zdeněk3516
Vojáček Pavel5116
Šimůnek Jan4916
Tomíček Josef5915
Zoubek Zdeněk6914
Soukup Ladislav5813
Paulů Blanka5413
Trejbal Karel5113
Kůtek Vladimír5012
Marek František4112
Biemann Götz4312
Kadavý Jan4712
Tučný Jan4711
Gombita Josef5810
Libra Jiří3710
Jirásková Eva6410
Trakal Jaroslav3310
Lanta Jiří449
Kašpar Josef389
Buchar Jan339
Hádek Josef539
Švec Milan639
Šmída Oldřich489
Skalský Roman759
Linhart Miloš448
Grohová Jaroslava518
Jarkovský Oldřich348
Kavan Ivan508
Plašil Milan598
Vítek Miroslav728
Mazač Jaroslav688
Palán Zdeněk568
Šteinc Ludvík418
Miles Petr378
Novák Karel478
Smrčka Miloš547
Dostálek Petr677
Losman Miroslav517
Jirsa Pavel617
Svatoš Otakar347
Filingr Čeněk617
Bém František277
Čivrný Jiří537

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2324Csabo MartinAC Kladno7700:42:4320
2MJ3738Holub PetrAC Kladno7700:45:5119
3MJ4546Jindřišek JanKB Jilemnice7800:46:4318
4MJ6162Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7600:48:5617
5MJ6869Šír DanielSpartak Rokytnice7900:50:2916
6MJ8586Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:56:1115
Muži A (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kynčl StanislavViking Jilemnice6400:37:4330
2MA23Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:37:5229
3MA34Lisý KarelSKP Most6200:38:2128
4MA45Raim LadislavLázně Bělohrad6400:38:3027
5MA56Vašek VladimírAtlantic Pardubice6900:38:3626
6MA67Filingr ČeněkStart Karlovy Vary6100:39:0125
7MA78Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:39:1324
8MA89Skalský RomanVTJ Kutná Hora7500:39:3923
9MA910Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:40:1022
10MA1011Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7300:40:1421
11MA1213Metelka TomášSKI Jilemnice7200:40:2720
12MA1314Plíhal JanKRB Koberovy6700:40:3319
13MA1415Abrahám LuděkSK Hronov7500:40:5918
14MA1516Čivrný RomanČSK Vysoké nad Jizerou7000:41:2617
15MA1718Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:42:0716
16MA1819Chrbolka VítReebok6600:42:2115
17MA2021Jůna JaroslavRocksport Jablonec6100:42:2614
18MA2122Gombita JosefStart Karlovy Vary5800:42:3313
19MA2223Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:3712
20MA2425Fajfr FrantišekLukavice7200:42:4911
21MA2728Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:43:3910
22MA2829Malý JanINKOMA Lázně Bělohrad7300:43:469
23MA3233Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:44:248
24MA3334Bořil FrantišekINKOMA Lázně Bělohrad6600:44:377
25MA3435Švec MilanŠpindlerův Mlýn6300:44:446
26MA3637Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:44:565
27MA4041Choc PetrSlovan Liberec6400:46:154
28MA4142Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:46:303
29MA4243Weiss MichalAC Praha5900:46:352
30MA4445Sladký RomanVSŽ Praha7200:46:381
31MA4647Janda AntonínACOH Praha5800:46:440
32MA4748Vejnar JiříTJ Benešov6700:46:450
33MA5051Horych PavelAC Poldi Kladno7000:47:070
34MA5455Šesták KarelZdobnice7100:47:430
35MA5556Beček MilanCyklopala Dvůr Králové6000:47:480
36MA5657Mraček JanORO Trutnov6600:47:580
37MA5758Trnka MilanTrutnov5600:48:240
38MA6061Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:48:510
39MA6768Tomíček JosefPoniklá5900:49:590
40MA7374Zelenka PetrTJ Roprachtice6800:52:380
41MA8384Korhel MartinLVC Vrchabí7000:55:450
42MA8485Pavlica PetrPraha6300:56:050
43MA8990Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:57:330
Muži B (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1112Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:40:1420
2MB1617Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:42:0519
3MB1920Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:42:2618
4MB2526Vácha PetrElkov Jablonec5400:43:0417
5MB2627Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5100:43:0416
6MB3031Opitz JaromírHradec Králové5100:44:1415
7MB3132Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:44:1914
8MB4344Havlín AntonínAC OH Praha5500:46:3513
9MB4849Kvasnička FrantišekKB Kostelec nad Orlicí4700:46:4712
10MB4950Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:46:4911
11MB5152Les JosefTatran Třemošná4700:47:1510
12MB5253Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:47:229
13MB5859Lapáček KarelZdobnice4800:48:318
14MB5960Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:48:317
15MB6263Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:49:076
16MB6970Kavan IvanSKI Klub Sněžka Trutnov5000:51:005
17MB7273Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:52:014
18MB7778Novák VáclavVodní Stavby Praha5200:53:543
19MB8081Tučný JanPardubice4700:54:372
20MB8182Kuřík JiříOrel Studenec5000:54:481
21MB9293Hádek JosefSki Benešov u Sem.5301:01:510
Muži C (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2930Havel PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou4500:43:5810
2MC3536Kohout TomášKooperativa Praha3700:44:529
3MC3839Metelka JosefSokol Studnice4400:45:588
4MC3940Biemann GötzJiskra Harrachov4300:46:057
5MC5354Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:47:306
6MC6364Marek FrantišekASPRO Náchod4100:49:145
7MC6465Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:49:234
8MC6566Hromádko JiříAŠ M. Boleslav4300:49:433
9MC7576Miles PetrHostinné3700:52:562
10MC7677Burda VladimírCHZ Litvínov4500:53:101
11MC7879Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:54:150
12MC8687Novotný JiříSpartak Letohrad4500:56:220
13MC8788Zikmund JosefAC Turnov3800:56:530
Muži D (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6667Havlíček ZdeněkŠkoda Vrchlabí3500:49:5210
2MD7071Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:51:029
3MD7980Buchar JanŠkoda Vrchlabí3300:54:328
4MD8889Trakal JaroslavVesec p. Kozákovem3300:57:097
5MD9192Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:01:096
6MD9495Hrubý OldřichSKI Jilemnice3401:05:445
Ženy A (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA7172Hanáková MiroslavaReproservis Brno6600:51:3210
2ZA9091Řehořková KristinaTJ Jičín7900:57:489
3ZA9394Bušková IrenaOAT Lomnice nad Popelkou7001:02:008
Ženy B (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7475Vacková HanaSK Hronov5600:52:4710
2ZB8283Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:55:369
3ZB9596Horáková HedvikaMetra Linhartov4801:09:128
4ZB9697Šourková HelenaMaratonstav Úpice5001:12:307
5ZB9798Pokorná OlgaVodní stavby Praha3301:17:036
Trať 10,3 km, 460 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kynčl StanislavViking Jilemnice6400:37:4330
2MA23Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:37:5229
3MA34Lisý KarelSKP Most6200:38:2128
4MA45Raim LadislavLázně Bělohrad6400:38:3027
5MA56Vašek VladimírAtlantic Pardubice6900:38:3626
6MA67Filingr ČeněkStart Karlovy Vary6100:39:0125
7MA78Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:39:1324
8MA89Skalský RomanVTJ Kutná Hora7500:39:3923
9MA910Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:40:1022
10MA1011Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7300:40:1421
1MB1112Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:40:1420
11MA1213Metelka TomášSKI Jilemnice7200:40:2720
12MA1314Plíhal JanKRB Koberovy6700:40:3319
13MA1415Abrahám LuděkSK Hronov7500:40:5918
14MA1516Čivrný RomanČSK Vysoké nad Jizerou7000:41:2617
2MB1617Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:42:0519
15MA1718Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:42:0716
16MA1819Chrbolka VítReebok6600:42:2115
3MB1920Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:42:2618
17MA2021Jůna JaroslavRocksport Jablonec6100:42:2614
18MA2122Gombita JosefStart Karlovy Vary5800:42:3313
19MA2223Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:3712
1MJ2324Csabo MartinAC Kladno7700:42:4320
20MA2425Fajfr FrantišekLukavice7200:42:4911
4MB2526Vácha PetrElkov Jablonec5400:43:0417
5MB2627Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5100:43:0416
21MA2728Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:43:3910
22MA2829Malý JanINKOMA Lázně Bělohrad7300:43:469
1MC2930Havel PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou4500:43:5810
6MB3031Opitz JaromírHradec Králové5100:44:1415
7MB3132Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:44:1914
23MA3233Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:44:248
24MA3334Bořil FrantišekINKOMA Lázně Bělohrad6600:44:377
25MA3435Švec MilanŠpindlerův Mlýn6300:44:446
2MC3536Kohout TomášKooperativa Praha3700:44:529
26MA3637Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:44:565
2MJ3738Holub PetrAC Kladno7700:45:5119
3MC3839Metelka JosefSokol Studnice4400:45:588
4MC3940Biemann GötzJiskra Harrachov4300:46:057
27MA4041Choc PetrSlovan Liberec6400:46:154
28MA4142Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:46:303
29MA4243Weiss MichalAC Praha5900:46:352
8MB4344Havlín AntonínAC OH Praha5500:46:3513
30MA4445Sladký RomanVSŽ Praha7200:46:381
3MJ4546Jindřišek JanKB Jilemnice7800:46:4318
31MA4647Janda AntonínACOH Praha5800:46:440
32MA4748Vejnar JiříTJ Benešov6700:46:450
9MB4849Kvasnička FrantišekKB Kostelec nad Orlicí4700:46:4712
10MB4950Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:46:4911
33MA5051Horych PavelAC Poldi Kladno7000:47:070
11MB5152Les JosefTatran Třemošná4700:47:1510
12MB5253Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:47:229
5MC5354Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:47:306
34MA5455Šesták KarelZdobnice7100:47:430
35MA5556Beček MilanCyklopala Dvůr Králové6000:47:480
36MA5657Mraček JanORO Trutnov6600:47:580
37MA5758Trnka MilanTrutnov5600:48:240
13MB5859Lapáček KarelZdobnice4800:48:318
14MB5960Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:48:317
38MA6061Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:48:510
4MJ6162Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7600:48:5617
15MB6263Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:49:076
6MC6364Marek FrantišekASPRO Náchod4100:49:145
7MC6465Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:49:234
8MC6566Hromádko JiříAŠ M. Boleslav4300:49:433
1MD6667Havlíček ZdeněkŠkoda Vrchlabí3500:49:5210
39MA6768Tomíček JosefPoniklá5900:49:590
5MJ6869Šír DanielSpartak Rokytnice7900:50:2916
16MB6970Kavan IvanSKI Klub Sněžka Trutnov5000:51:005
2MD7071Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:51:029
1ZA7172Hanáková MiroslavaReproservis Brno6600:51:3210
17MB7273Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:52:014
40MA7374Zelenka PetrTJ Roprachtice6800:52:380
1ZB7475Vacková HanaSK Hronov5600:52:4710
9MC7576Miles PetrHostinné3700:52:562
10MC7677Burda VladimírCHZ Litvínov4500:53:101
18MB7778Novák VáclavVodní Stavby Praha5200:53:543
11MC7879Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:54:150
3MD7980Buchar JanŠkoda Vrchlabí3300:54:328
19MB8081Tučný JanPardubice4700:54:372
20MB8182Kuřík JiříOrel Studenec5000:54:481
2ZB8283Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:55:369
41MA8384Korhel MartinLVC Vrchabí7000:55:450
42MA8485Pavlica PetrPraha6300:56:050
6MJ8586Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:56:1115
12MC8687Novotný JiříSpartak Letohrad4500:56:220
13MC8788Zikmund JosefAC Turnov3800:56:530
4MD8889Trakal JaroslavVesec p. Kozákovem3300:57:097
43MA8990Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:57:330
2ZA9091Řehořková KristinaTJ Jičín7900:57:489
5MD9192Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:01:096
21MB9293Hádek JosefSki Benešov u Sem.5301:01:510
3ZA9394Bušková IrenaOAT Lomnice nad Popelkou7001:02:008
6MD9495Hrubý OldřichSKI Jilemnice3401:05:445
3ZB9596Horáková HedvikaMetra Linhartov4801:09:128
4ZB9697Šourková HelenaMaratonstav Úpice5001:12:307
5ZB9798Pokorná OlgaVodní stavby Praha3301:17:036

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód