Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

12.8.2000, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
  • datum konání: 12.8.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Spartak Rokytnice nad Jizerou

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.7.2018Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky-
22.7.2017Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky122
13.8.2016Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky115
18.7.2015Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky110
20.7.2013Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky132
21.7.2012Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky158
23.7.2011Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky160
24.7.2010Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
25.7.2009Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky176
23.8.2008Rokytnice n. Jizerou - Dvoračky (kvalifikace MS)148
9.6.2007Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky, kvalifikace ME187
22.7.2006Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky155
23.7.2005Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
24.7.2004Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
26.7.2003Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky136
27.7.2002Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
16.6.2001Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky72
31.7.1999Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky143
16.8.1998Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky91

Statistika závodu Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 2533

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4819
Paulů Blanka5417
Šír Václav7816
Zátopek Jiří6015
Javůrek Jiří4814
Šimůnek Jan4913
Tučný Jan4713
Kynčl Stanislav6413
Kubr Václav5512
Berka Radim8212
Kubrová Dagmar6312
Zoubek Zdeněk6912
Kadavý Jan4712
Šír Václav6612
Jirásková Eva6412
Trejbal Karel5112
Machačka Martin7511
Biemann Götz4311
Pirk Jan4811
Groh Stanislav4611
Palas Jaroslav5311
Hák Michal7511
Gombita Josef5811
Wolf David7210
Pirk Tomáš7310
Hartych Stanislav6510
Ulich Petr6810
Stránský Aleš6010
Vraštilová Miloslava5610
Vacarda Vladimír5910
Berka Martin8510
Nečas Josef5810
Pechek František5310
Brunclík Ivo5810
Tichý Pavel639
Kolínek František569
Šírová Šárka739
Kašpar Josef389
Ježek Přemysl829
Šimůnek Jan828
Tomíček Josef598
Sedlák Jiří588
Vodička Jan458
Čech Karel458
Keprtová Miloslava488
Novotný Jiří718
Šrůtek Stanislav588
Vejnar Josef578
Žák Jiří718
Špacír Ladislav558

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,500 km, 584,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ115Hudek PetrBěžecký klub F-C Kadaň8200:40:1760
2MJ216Tomasz KliszPL8100:40:44-
3MJ417Gniewek JaroslawPL 00:41:08-
4MJ618Erben LiborŠAK SG Jablonec nad Nisou8300:41:1557
5MJ819Novotný TomášOK 99 Hradec Králové8100:41:5054
6MJ920Dorighi KrysztofPL8200:41:56-
7MJ1021Gaudet RomanSVS Vrchlabí8100:42:2951
8MJ1122Hudek MartinBěžecký klub F-C Kadaň8300:42:3748
9MJ1623Kubíček PetrDukla Liberec8100:43:2545
10MJ1824Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:44:1942
11MJ2125Šilhán MilanBěžecký klub F-C Kadaň8300:44:5139
12MJ2226Martin TomášKrkonoše Vrchlabí8000:45:0236
13MJ2327Davídek DušanVrchlabí8100:45:2333
14MJ2728Ryšavý JiříSki Jilemnice8300:45:4330
15MJ3229Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:3627
16MJ3330Marynka TomášSki Jilemnice8100:46:4024
17MJ4131Machuta JakubBěžecký klub F-C Kadaň8400:48:2321
18MJ4232Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov8200:48:3918
19MJ4833Novotný JiříSVS Vrchlabí8500:49:3915
20MJ4934Suchánek PavelSKI Janov8500:49:5612
21MJ6035Olah JanJiskra Horní Maršov8400:51:549
22MJ6236Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:52:196
23MJ6637Lejsek MarekSKI Janov Bedřichov8500:53:093
24MJ6938Bodáč JakubAFRO8200:53:150
25MJ8839Neumann MilanKablo Kladno8300:56:480
26MJ9040Kužel VojtěchTJ Semily8500:57:080
27MJ9241Kohoutek JanAC Kablo Kladno8200:57:450
28MJ9642Kozel MartinACPV Trutnov8901:00:040

Muži A (trať 9,500 km, 584,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Losman PetrLiga 100 Hradec Králové7900:43:4590
2MA253Kynčl StanislavMediaplast Jilemnice6400:45:0387
3MA354Pleticha RichardElektrárny Kadaň7500:45:2284
4MA455Bláha JanSokol Puma Team ČB7100:45:5481
5MA556Dúbravčík ZdeněkBaník Stříbro6400:46:1578
6MA657Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:46:5175
7MA758Dedek AlešSK Přerov7500:47:2772
8MA859Dryák LubošSlavoj Stará Boleslav7600:47:5069
9MA960Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7300:48:0166
10MA1061Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:48:1363
11MA1162Poduška JosefAC Kladno6200:48:1960
12MA1263Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:48:4057
13MA1364Dobšíček Pavel2 B Tým8000:49:1054
14MA1465Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:49:4751
15MA1566Skalický RomanSVS Krkonoše Vrchlabí7100:50:0048
16MA1667Bětík PetrTJ Sokol Opava6900:50:2145
17MA1768Maceček VladoAK Kroměříž7500:50:2942
18MA1869Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:50:4439
19MA1970Martin JanSki Jilemnice8000:50:5936
20MA2071Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:51:1333
21MA2172Bradha VáclavAC Slovan Liberec8000:51:2130
22MA2273Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava - Nike Team7100:51:3127
23MA2374Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:52:3124
24MA2475Rys JaromírSKP Holešov6400:52:4421
25MA2576Havelka JanMaratonstav Úpice7900:52:5718
26MA2677Jakoubek TomášASD Dukla Liberec7900:53:3615
27MA2778Kramoliš MichalRožnov pod Radhoštěm7800:53:5412
28MA2879Malý JanBC Sport Lomnice nad Popelkou7300:54:029
29MA2980Novák TomášKRB Koberovy8000:54:146
30MA3081Tomeček LubošDukla Liberec7900:54:293
31MA3182Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:54:490
32MA3283Ztolkovski TuaszPL7900:54:520
33MA3384Pozler TomášAC Pardubice7600:54:530
34MA3485Kolín JanDukla Liberec7700:55:010
35MA3586Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice7800:55:360
36MA3687Svoboda PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6800:56:170
37MA3788Tichý PavelNáchod6300:56:200
38MA3889Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:56:280
39MA3990Hák MichalSokol Studenec7500:57:530
40MA4091Suchánek LukášKHB Radegast7900:58:010
41MA4192Kašpar JanVSK Elektro7100:58:570
42MA4293Bílek JosefSK Cyklotramp Liberec8000:59:080
43MA4394Vodička JanŠelasport Přerov7800:59:110
44MA4495Rejzek MartinAxiom Orbit7200:59:310
45MA4596Kohnert BerndSC Bratwurst Hoyerwerd6501:00:07-
46MA4697Mocker FrantišekAK Bílina6801:00:170
47MA4798Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6101:01:170
48MA4899Dumek VáclavJiskra Tanvald8701:02:340
49MA49100Pokorný LuděkDvůr Králové6701:03:350
50MA50101Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7101:04:140
51MA51102Lukšan DavidDvůr Králové7601:05:280
52MA52103Richter SteffenSV Bratwurst Hoyerswerda6301:05:44-
53MA53104Tomeš AlexejSpartak Rokytnice n. J.6601:05:490
54MA54105Valdman MilošSpartak Rokytnice7801:06:400
55MA55106Ondra VladimírLiga 100 Praha6801:07:530
56MA56107Kopřiva BřetislavJílové u Děčína6801:11:430
57MA57108Veselý MichalTJ Liga 100 Praha6201:15:550
58MA58109Červinka MilanSpartak Rokytnice7201:24:020
58MA58110Škopa StanislavSpartak Rokytnice7401:24:020
60MA60111Riqo AloisRokytnice nad Jizerou6601:28:400

Muži B (trať 8,500 km, 584,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3120Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:4860
2MB5121Kolínek FrantišekAK Perná - Břeclav5600:41:1157
3MB7122Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:3354
4MB12123Balatka JaroslavSKP Maják Jablonec nad Nisou5400:42:4851
5MB15124Gombita JosefBKF-Č Kadaň5800:43:1348
6MB17125Svatoš JaroslavLiberec5700:44:0345
7MB20126Špacír LadislavLoko Břeclav5500:44:3242
8MB25127Malatín ŠtefanAAC Brno5500:45:2939
9MB26128Henych PetrOK Jilemnice6000:45:4036
10MB30129Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:46:1033
11MB31130Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:46:2230
12MB35131Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:46:4427
13MB36132Balatka MiroslavSKI Preciosa5900:47:1124
14MB38133Kubr VáclavLTC Hradec Králové5500:47:2921
15MB40134Pešek MilanDvůr Králové6000:47:4018
16MB50135Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:50:0015
17MB51136Cejnar VáclavOlymp Hradec Králové5100:50:0612
18MB52137Žáček StanislavBK Děčín5600:50:139
19MB53138Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:50:216
20MB54139Marek DalimilASK Blansko6000:50:343
21MB56140Davídek DušanVrchlabí6000:51:070
22MB63141Šlégr JiříMaratonstav Úpice5400:52:320
23MB73142Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:54:050
24MB76143Thornauer JorgSV Bratwurst Hoyerswerda 00:54:21-
25MB89144Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:56:510
26MB91145Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:57:190
27MB108146Hřebejk JiříTJ Liga 100 Praha5501:07:390
28MB112147Kozel KarelJiskra Horní Brusnice5201:12:120

Muži C (trať 8,500 km, 584,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC14148Mach FrantišekJablonec nad Nisou5000:43:0030
2MC19149Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:44:3127
3MC28150Biemann GötzSKI Harrachov4300:45:4624
4MC29151Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:46:0421
5MC39152Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:47:3418
6MC46153Kober JosefDolní Olešnice5000:49:1615
7MC61154Kadavý JanJablonné nad Nisou4700:52:0812
8MC65155Vodička JanŠelasport Přerov 00:52:589
9MC79156Linhart MilošAC Náchod4400:54:396
10MC82157Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:55:503
11MC84158Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:56:040
12MC93159Zuček MiloslavMK Beskyd Třinec4800:58:040
13MC98160Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:01:180
14MC100161Čech KarelSF Praha4501:02:510
15MC102162Novák JanBudečská 264101:03:470
16MC104163Čepelka OldřichTima Liberec4801:04:580
17MC109164Groh StanislavHS Vrchlabí4601:09:310

Muži D (trať 8,500 km, 584,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD68165Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:53:1330
2MD75166Bielčík JindřichLichkov 00:54:1827
3MD80167Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:54:5324
4MD81168Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:55:4621
5MD85169Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:56:1718
6MD87170Nanke WernerBK Kravaře3800:56:4015
7MD101171Kašpar JosefAVC Praha3801:03:2212
8MD106172Němec MilanSlavoj Český Brod2901:07:199
9MD111173Domanský IvoAVC Praha3801:10:336

Juniorky (trať 8,500 km, 584,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ441Havlová PavlaStruna Liberec5700:48:5330
2ŽJ572Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:51:1227
3ŽJ583Všetečková MartinaSokol České Budějovice8400:51:3424
4ŽJ594Vejnarová ZdeňkaKB Jilemnice8100:51:5221
5ŽJ645Kuncová BarboraDvůr Králové8200:52:5718
6ŽJ676Ptáčková LenkaPSK Atex Klatovy8500:53:1115
7ŽJ707Mostecká JanaSK Kotlářka8200:53:2112
8ŽJ718Balatková MichaelaJiskra Josefův Důl8500:53:299
9ŽJ789Jakubičková LenkaSG Jablonec n/N.8200:54:306
10ŽJ9510Pubvelová JanaTJ Dvůr Králové8500:59:393
11ŽJ9711Šlégrová KateřinaTJ Maratonstav Úpice8201:00:340
12ŽJ9912Soukupová AlenaSki Jilemnice8201:01:310
13ŽJ10513Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8101:05:520
14ŽJ10714Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice8401:07:260

Ženy A (trať 8,500 km, 584,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1343Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:42:5530
2ZA2444Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:45:2727
3ZA3445Havelková DagmarJilemnice7200:46:4124
4ZA4546Havlová PetraOlymp Praha7600:49:0221
5ZA4747Rozkovcová PavlaSparta Praha7400:49:2318
6ZA5548Hanáková MiroslavaACP Brno6600:50:4915
7ZA7749Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8000:54:2312
8ZA8350Navrátilová LucieOlfin car Vella Trutnov8000:55:529
9ZA10351Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:04:026
-ZA-119Hajzlerová MagdaAHA Vyškov - Nike Team73DNF-

Ženy B (trať 8,500 km, 584,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB37112Paulů BlankaVrchlabí5400:47:2330
2ZB43113Henychová ZuzanaOK Jilemnice6100:48:4227
3ZB72114Kubrová DagmarLABE TRI CLUB HK6300:53:3424
4ZB74115Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:54:0721
5ZB86116Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:56:2018
6ZB94117Gaudelová JanaSokol Horní Branná5700:59:1715
7ZB110118Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:09:4312

Trať 8,500 km, 584,00 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ115Hudek PetrBěžecký klub F-C Kadaň8200:40:1760
2MJ216Tomasz KliszPL8100:40:44-
1MB3120Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:4860
3MJ417Gniewek JaroslawPL 00:41:08-
2MB5121Kolínek FrantišekAK Perná - Břeclav5600:41:1157
4MJ618Erben LiborŠAK SG Jablonec nad Nisou8300:41:1557
3MB7122Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:3354
5MJ819Novotný TomášOK 99 Hradec Králové8100:41:5054
6MJ920Dorighi KrysztofPL8200:41:56-
7MJ1021Gaudet RomanSVS Vrchlabí8100:42:2951
8MJ1122Hudek MartinBěžecký klub F-C Kadaň8300:42:3748
4MB12123Balatka JaroslavSKP Maják Jablonec nad Nisou5400:42:4851
1ZA1343Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:42:5530
1MC14148Mach FrantišekJablonec nad Nisou5000:43:0030
5MB15124Gombita JosefBKF-Č Kadaň5800:43:1348
9MJ1623Kubíček PetrDukla Liberec8100:43:2545
6MB17125Svatoš JaroslavLiberec5700:44:0345
10MJ1824Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:44:1942
2MC19149Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:44:3127
7MB20126Špacír LadislavLoko Břeclav5500:44:3242
11MJ2125Šilhán MilanBěžecký klub F-C Kadaň8300:44:5139
12MJ2226Martin TomášKrkonoše Vrchlabí8000:45:0236
13MJ2327Davídek DušanVrchlabí8100:45:2333
2ZA2444Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:45:2727
8MB25127Malatín ŠtefanAAC Brno5500:45:2939
9MB26128Henych PetrOK Jilemnice6000:45:4036
14MJ2728Ryšavý JiříSki Jilemnice8300:45:4330
3MC28150Biemann GötzSKI Harrachov4300:45:4624
4MC29151Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:46:0421
10MB30129Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:46:1033
11MB31130Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:46:2230
15MJ3229Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:3627
16MJ3330Marynka TomášSki Jilemnice8100:46:4024
3ZA3445Havelková DagmarJilemnice7200:46:4124
12MB35131Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:46:4427
13MB36132Balatka MiroslavSKI Preciosa5900:47:1124
1ZB37112Paulů BlankaVrchlabí5400:47:2330
14MB38133Kubr VáclavLTC Hradec Králové5500:47:2921
5MC39152Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:47:3418
15MB40134Pešek MilanDvůr Králové6000:47:4018
17MJ4131Machuta JakubBěžecký klub F-C Kadaň8400:48:2321
18MJ4232Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov8200:48:3918
2ZB43113Henychová ZuzanaOK Jilemnice6100:48:4227
1ŽJ441Havlová PavlaStruna Liberec5700:48:5330
4ZA4546Havlová PetraOlymp Praha7600:49:0221
6MC46153Kober JosefDolní Olešnice5000:49:1615
5ZA4747Rozkovcová PavlaSparta Praha7400:49:2318
19MJ4833Novotný JiříSVS Vrchlabí8500:49:3915
20MJ4934Suchánek PavelSKI Janov8500:49:5612
16MB50135Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:50:0015
17MB51136Cejnar VáclavOlymp Hradec Králové5100:50:0612
18MB52137Žáček StanislavBK Děčín5600:50:139
19MB53138Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:50:216
20MB54139Marek DalimilASK Blansko6000:50:343
6ZA5548Hanáková MiroslavaACP Brno6600:50:4915
21MB56140Davídek DušanVrchlabí6000:51:070
2ŽJ572Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:51:1227
3ŽJ583Všetečková MartinaSokol České Budějovice8400:51:3424
4ŽJ594Vejnarová ZdeňkaKB Jilemnice8100:51:5221
21MJ6035Olah JanJiskra Horní Maršov8400:51:549
7MC61154Kadavý JanJablonné nad Nisou4700:52:0812
22MJ6236Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:52:196
22MB63141Šlégr JiříMaratonstav Úpice5400:52:320
5ŽJ645Kuncová BarboraDvůr Králové8200:52:5718
8MC65155Vodička JanŠelasport Přerov 00:52:589
23MJ6637Lejsek MarekSKI Janov Bedřichov8500:53:093
6ŽJ676Ptáčková LenkaPSK Atex Klatovy8500:53:1115
1MD68165Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:53:1330
24MJ6938Bodáč JakubAFRO8200:53:150
7ŽJ707Mostecká JanaSK Kotlářka8200:53:2112
8ŽJ718Balatková MichaelaJiskra Josefův Důl8500:53:299
3ZB72114Kubrová DagmarLABE TRI CLUB HK6300:53:3424
23MB73142Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:54:050
4ZB74115Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:54:0721
2MD75166Bielčík JindřichLichkov 00:54:1827
24MB76143Thornauer JorgSV Bratwurst Hoyerswerda 00:54:21-
7ZA7749Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8000:54:2312
9ŽJ789Jakubičková LenkaSG Jablonec n/N.8200:54:306
9MC79156Linhart MilošAC Náchod4400:54:396
3MD80167Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:54:5324
4MD81168Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:55:4621
10MC82157Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:55:503
8ZA8350Navrátilová LucieOlfin car Vella Trutnov8000:55:529
11MC84158Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:56:040
5MD85169Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:56:1718
5ZB86116Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:56:2018
6MD87170Nanke WernerBK Kravaře3800:56:4015
25MJ8839Neumann MilanKablo Kladno8300:56:480
25MB89144Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:56:510
26MJ9040Kužel VojtěchTJ Semily8500:57:080
26MB91145Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:57:190
27MJ9241Kohoutek JanAC Kablo Kladno8200:57:450
12MC93159Zuček MiloslavMK Beskyd Třinec4800:58:040
6ZB94117Gaudelová JanaSokol Horní Branná5700:59:1715
10ŽJ9510Pubvelová JanaTJ Dvůr Králové8500:59:393
28MJ9642Kozel MartinACPV Trutnov8901:00:040
11ŽJ9711Šlégrová KateřinaTJ Maratonstav Úpice8201:00:340
13MC98160Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:01:180
12ŽJ9912Soukupová AlenaSki Jilemnice8201:01:310
14MC100161Čech KarelSF Praha4501:02:510
7MD101171Kašpar JosefAVC Praha3801:03:2212
15MC102162Novák JanBudečská 264101:03:470
9ZA10351Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:04:026
16MC104163Čepelka OldřichTima Liberec4801:04:580
13ŽJ10513Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8101:05:520
8MD106172Němec MilanSlavoj Český Brod2901:07:199
14ŽJ10714Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice8401:07:260
27MB108146Hřebejk JiříTJ Liga 100 Praha5501:07:390
17MC109164Groh StanislavHS Vrchlabí4601:09:310
7ZB110118Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:09:4312
9MD111173Domanský IvoAVC Praha3801:10:336
28MB112147Kozel KarelJiskra Horní Brusnice5201:12:120

Trať 9,500 km, 584,00 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Losman PetrLiga 100 Hradec Králové7900:43:4590
2MA253Kynčl StanislavMediaplast Jilemnice6400:45:0387
3MA354Pleticha RichardElektrárny Kadaň7500:45:2284
4MA455Bláha JanSokol Puma Team ČB7100:45:5481
5MA556Dúbravčík ZdeněkBaník Stříbro6400:46:1578
6MA657Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:46:5175
7MA758Dedek AlešSK Přerov7500:47:2772
8MA859Dryák LubošSlavoj Stará Boleslav7600:47:5069
9MA960Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7300:48:0166
10MA1061Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:48:1363
11MA1162Poduška JosefAC Kladno6200:48:1960
12MA1263Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:48:4057
13MA1364Dobšíček Pavel2 B Tým8000:49:1054
14MA1465Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:49:4751
15MA1566Skalický RomanSVS Krkonoše Vrchlabí7100:50:0048
16MA1667Bětík PetrTJ Sokol Opava6900:50:2145
17MA1768Maceček VladoAK Kroměříž7500:50:2942
18MA1869Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:50:4439
19MA1970Martin JanSki Jilemnice8000:50:5936
20MA2071Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:51:1333
21MA2172Bradha VáclavAC Slovan Liberec8000:51:2130
22MA2273Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava - Nike Team7100:51:3127
23MA2374Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:52:3124
24MA2475Rys JaromírSKP Holešov6400:52:4421
25MA2576Havelka JanMaratonstav Úpice7900:52:5718
26MA2677Jakoubek TomášASD Dukla Liberec7900:53:3615
27MA2778Kramoliš MichalRožnov pod Radhoštěm7800:53:5412
28MA2879Malý JanBC Sport Lomnice nad Popelkou7300:54:029
29MA2980Novák TomášKRB Koberovy8000:54:146
30MA3081Tomeček LubošDukla Liberec7900:54:293
31MA3182Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:54:490
32MA3283Ztolkovski TuaszPL7900:54:520
33MA3384Pozler TomášAC Pardubice7600:54:530
34MA3485Kolín JanDukla Liberec7700:55:010
35MA3586Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice7800:55:360
36MA3687Svoboda PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6800:56:170
37MA3788Tichý PavelNáchod6300:56:200
38MA3889Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:56:280
39MA3990Hák MichalSokol Studenec7500:57:530
40MA4091Suchánek LukášKHB Radegast7900:58:010
41MA4192Kašpar JanVSK Elektro7100:58:570
42MA4293Bílek JosefSK Cyklotramp Liberec8000:59:080
43MA4394Vodička JanŠelasport Přerov7800:59:110
44MA4495Rejzek MartinAxiom Orbit7200:59:310
45MA4596Kohnert BerndSC Bratwurst Hoyerwerd6501:00:07-
46MA4697Mocker FrantišekAK Bílina6801:00:170
47MA4798Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6101:01:170
48MA4899Dumek VáclavJiskra Tanvald8701:02:340
49MA49100Pokorný LuděkDvůr Králové6701:03:350
50MA50101Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7101:04:140
51MA51102Lukšan DavidDvůr Králové7601:05:280
52MA52103Richter SteffenSV Bratwurst Hoyerswerda6301:05:44-
53MA53104Tomeš AlexejSpartak Rokytnice n. J.6601:05:490
54MA54105Valdman MilošSpartak Rokytnice7801:06:400
55MA55106Ondra VladimírLiga 100 Praha6801:07:530
56MA56107Kopřiva BřetislavJílové u Děčína6801:11:430
57MA57108Veselý MichalTJ Liga 100 Praha6201:15:550
58MA58109Červinka MilanSpartak Rokytnice7201:24:020
58MA58110Škopa StanislavSpartak Rokytnice7401:24:020
60MA60111Riqo AloisRokytnice nad Jizerou6601:28:400

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód