Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Špindlerův Mlýn - Vrbatova bouda

8.7.1995, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Špindlerův Mlýn - Vrbatova bouda
  • datum konání: 8.7.1995
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,2 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ910Rücker PavelSK Hronov7600:48:2820
2MJ2627Machala PetrSC NOLEX TITAN Frenštát pod Radhoštěm7600:53:3719
3MJ4849Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:58:2618
4MJ6162Novák TomášKRB Koberovy8001:03:5617
5MJ6263Šír DanielSpartak Rokytnice7901:04:4616
Muži A (trať 10,2 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Raim LadislavInkoma Lázně Bělohrad6400:43:1730
2MA23Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:43:2029
3MA34Skalský RomanVTJ Kutná Hora7500:44:5528
4MA45Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:45:4927
5MA56Metelka TomášSKI Jilemnice7200:46:0726
6MA67Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:47:1325
7MA78Gaisl LubošJablonec nad Nisou8500:47:2224
8MA89Abrahám LuděkSK Hronov7500:47:3423
9MA1011Holub PetrTK Náchod6600:48:4122
10MA1314Koucký RomanViking Jilemnice6300:49:4621
11MA1415Gombita JosefStart Karlovy Vary5800:49:5120
12MA1617Buřil FrantišekINKOMA Lázně Bělohrad6600:50:3719
13MA1718Chrbolka VítBratrouchov6600:50:5818
14MA2122Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:52:4217
15MA2324Losser RomanGaráž Pardubice6000:52:5116
16MA2526Švec MilanSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:53:3615
17MA2728Malý JanINKOMA Lázně Bělohrad7300:53:3714
18MA2930Klampfl PavelVrchlabí6400:54:0113
19MA3233Vašíček MartinSKI Radvanice7100:54:5812
20MA3334Dunka ŠtěpánSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn7200:55:0811
21MA3435Sladký RomanVSŽ Praha7200:55:1210
22MA3536Vejnar JiříTJ Benešov6700:55:399
23MA3637Peterka LuděkTJ Milovice6800:55:508
24MA3940Vašíček RomanSKI Radvanice7400:56:167
25MA4243Trnka MilanLoko Trutnov5600:56:566
26MA4445Jirsa PavelSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6100:57:175
27MA4647Cingr PavelSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6400:57:334
28MA5051Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:59:213
29MA5657Korhel MartinLVC Vrchabí7001:01:072
30MA7071Václ TomášDSZ Jilemnice6401:07:491
31MA7273Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:08:370
Muži B (trať 10,2 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1112Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:49:0420
2MB1213Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:49:1719
3MB1516Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5100:50:1418
4MB1819Hovorka KarelAC Obora Hvězda5100:51:0417
5MB1920Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:51:3216
6MB2021Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:52:0915
7MB2829Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:53:5214
8MB3132Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:54:4813
9MB3738Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:56:0112
10MB3839Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:56:0711
11MB4041Les JosefTatran Třemošná4700:56:2510
12MB4142Kůtek VladimírLužany5000:56:369
13MB4344Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:57:108
14MB5960Tučný JanPardubice4701:03:017
15MB6465Kavan IvanSKI Klub Sněžka Trutnov5001:05:586
16MB6566Kuřík JiříOrel Studenec5001:06:025
17MB7475Rücker OldřichSK Hronov5501:18:384
Muži C (trať 10,2 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2223Metelka JosefSokol Studnice4400:52:4810
2MC2425Biemann GötzJiskra Harrachov4300:53:099
3MC3031Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:54:098
4MC4546Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:57:217
5MC4748Marek FrantišekASPRO Náchod4100:57:496
6MC5455Šteinc LudvíkVrchlabí4101:00:365
7MC5556Miles PetrHostinné3701:00:494
8MC6364Burda VladimírCHZ Litvínov4501:05:083
9MC6970Nypl JaroslavSokol Stará Paka4101:07:452
10MC7172Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4401:08:241
11MC7374Novotný JiříSpartak Letohrad4501:10:150
Muži D (trať 10,2 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4950Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:58:5710
2MD5859Buchar JanŠkoda Vrchlabí3301:02:049
Ženy A (trať 10,2 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5152Hanáková MiroslavaReproservis Brno6600:59:2210
2ZA5253Havlíčková DagmarLIAZ Jablonec nad Nisou7100:59:589
3ZA6667Klampflová EvaVrchlabí6401:06:108
4ZA7677Matoušková LenkaJiskra Ústí nad Orlicí7701:21:277
Ženy B (trať 10,2 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5354Novotná EvaLetohrad4801:00:1110
2ZB5758Vacková HanaSK Hronov5601:01:219
3ZB6061Rulcová VlastaSlovan Liberec4401:03:258
4ZB6768Chlupatá JanaSK Banka Praha5001:06:167
5ZB6869Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:06:576
6ZB7576Šourková HelenaMaratonstav Úpice5001:21:265
7ZB7778Horáková HedvikaMetra Linhartov4801:27:014
Trať 10,2 km, 680 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Raim LadislavInkoma Lázně Bělohrad6400:43:1730
2MA23Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:43:2029
3MA34Skalský RomanVTJ Kutná Hora7500:44:5528
4MA45Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:45:4927
5MA56Metelka TomášSKI Jilemnice7200:46:0726
6MA67Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:47:1325
7MA78Gaisl LubošJablonec nad Nisou8500:47:2224
8MA89Abrahám LuděkSK Hronov7500:47:3423
1MJ910Rücker PavelSK Hronov7600:48:2820
9MA1011Holub PetrTK Náchod6600:48:4122
1MB1112Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:49:0420
2MB1213Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:49:1719
10MA1314Koucký RomanViking Jilemnice6300:49:4621
11MA1415Gombita JosefStart Karlovy Vary5800:49:5120
3MB1516Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5100:50:1418
12MA1617Buřil FrantišekINKOMA Lázně Bělohrad6600:50:3719
13MA1718Chrbolka VítBratrouchov6600:50:5818
4MB1819Hovorka KarelAC Obora Hvězda5100:51:0417
5MB1920Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:51:3216
6MB2021Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:52:0915
14MA2122Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:52:4217
1MC2223Metelka JosefSokol Studnice4400:52:4810
15MA2324Losser RomanGaráž Pardubice6000:52:5116
2MC2425Biemann GötzJiskra Harrachov4300:53:099
16MA2526Švec MilanSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:53:3615
2MJ2627Machala PetrSC NOLEX TITAN Frenštát pod Radhoštěm7600:53:3719
17MA2728Malý JanINKOMA Lázně Bělohrad7300:53:3714
7MB2829Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:53:5214
18MA2930Klampfl PavelVrchlabí6400:54:0113
3MC3031Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:54:098
8MB3132Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:54:4813
19MA3233Vašíček MartinSKI Radvanice7100:54:5812
20MA3334Dunka ŠtěpánSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn7200:55:0811
21MA3435Sladký RomanVSŽ Praha7200:55:1210
22MA3536Vejnar JiříTJ Benešov6700:55:399
23MA3637Peterka LuděkTJ Milovice6800:55:508
9MB3738Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:56:0112
10MB3839Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:56:0711
24MA3940Vašíček RomanSKI Radvanice7400:56:167
11MB4041Les JosefTatran Třemošná4700:56:2510
12MB4142Kůtek VladimírLužany5000:56:369
25MA4243Trnka MilanLoko Trutnov5600:56:566
13MB4344Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:57:108
26MA4445Jirsa PavelSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6100:57:175
4MC4546Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:57:217
27MA4647Cingr PavelSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6400:57:334
5MC4748Marek FrantišekASPRO Náchod4100:57:496
3MJ4849Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:58:2618
1MD4950Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:58:5710
28MA5051Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:59:213
1ZA5152Hanáková MiroslavaReproservis Brno6600:59:2210
2ZA5253Havlíčková DagmarLIAZ Jablonec nad Nisou7100:59:589
1ZB5354Novotná EvaLetohrad4801:00:1110
6MC5455Šteinc LudvíkVrchlabí4101:00:365
7MC5556Miles PetrHostinné3701:00:494
29MA5657Korhel MartinLVC Vrchabí7001:01:072
2ZB5758Vacková HanaSK Hronov5601:01:219
2MD5859Buchar JanŠkoda Vrchlabí3301:02:049
14MB5960Tučný JanPardubice4701:03:017
3ZB6061Rulcová VlastaSlovan Liberec4401:03:258
4MJ6162Novák TomášKRB Koberovy8001:03:5617
5MJ6263Šír DanielSpartak Rokytnice7901:04:4616
8MC6364Burda VladimírCHZ Litvínov4501:05:083
15MB6465Kavan IvanSKI Klub Sněžka Trutnov5001:05:586
16MB6566Kuřík JiříOrel Studenec5001:06:025
3ZA6667Klampflová EvaVrchlabí6401:06:108
4ZB6768Chlupatá JanaSK Banka Praha5001:06:167
5ZB6869Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:06:576
9MC6970Nypl JaroslavSokol Stará Paka4101:07:452
30MA7071Václ TomášDSZ Jilemnice6401:07:491
10MC7172Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4401:08:241
31MA7273Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:08:370
11MC7374Novotný JiříSpartak Letohrad4501:10:150
17MB7475Rücker OldřichSK Hronov5501:18:384
6ZB7576Šourková HelenaMaratonstav Úpice5001:21:265
4ZA7677Matoušková LenkaJiskra Ústí nad Orlicí7701:21:277
7ZB7778Horáková HedvikaMetra Linhartov4801:27:014

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód