Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Police nad Metují - Hvězda

9.7.1995, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Police nad Metují - Hvězda
  • datum konání: 9.7.1995
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.7.2018Běh na Hvězdu157
15.7.2017Běh na Hvězdu161
16.7.2016Běh na Hvězdu163
11.7.2015Běh na Hvězdu179
12.7.2014Běh na Hvězdu128
13.7.2013Police nad Metují - Hvězda140
14.7.2012Běh na Hvězdu88
16.7.2011Běh na Hvězdu184
10.7.2010Police nad Metují - Hvězda156
11.7.2009Běh na Hvězdu94
12.7.2008Běh na Hvězdu (MČR veteránů)226
14.7.2007Police nad Metují - Hvězda125
15.7.2006Police nad Metují - Hvězda119
16.7.2005Police nad Metují - Hvězda109
10.7.2004Police nad Metují - Hvězda99
12.7.2003Police nad Metují - Hvězda132
13.7.2002Police nad Metují - Hvězda109
14.7.2001Běh na Hvězdu96
15.7.2000Běh na Hvězdu87
17.7.1999Police nad Metují - Hvězda145
18.7.1998Police nad Metují - Hvězda113
16.8.1997Police nad Metují - Hvězda152
13.7.1996Police nad Metují - Hvězda98

Statistika závodu Police nad Metují - Hvězda

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 3060

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šrůtek Stanislav5819
Hejnyš Miroslav6019
Javůrek Jiří4819
Pechek František5319
Beran Jan8319
Jirásková Eva6417
Pohl Jan7617
Polej Jiří7116
Šesták Karel7116
Kvapil Vojtěch4815
Šír Václav4815
Marek František4115
Stránský Aleš6015
Linhart Miloš4414
Hájková Renata7514
Šimůnek Jan4914
Zelený Luděk6113
Nečas Josef5813
Vraštilová Miloslava5613
Brunclík Ivo5813
Hanušová Lenka7913
Kolář Radek6912
Kubrová Dagmar6312
Kubr Václav5512
Jirka Jan8312
Paulů Blanka5412
Šrůtek David8012
Pechková Jana8512
Čipera Radek6412
Bém František2712
Pechek Petr8312
Rücker Oldřich5511
Tučný Jan4711
Tichý Pavel6311
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Šmída Oldřich4811
Klimeš Bedřich5611
Binar Luboš6611
Soukup Jiří2711
Trejbal Karel5111
Vacek Miroslav7711
Groh Stanislav4611
Vašíček Martin7110
Tůmová Eva6910
Vaš Matěj8310
Šimůnek Jan8210
Vacarda Vladimír5910
Hejl Dušan8410
Svatoš Otakar3410

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1079Pawlowski MariuszTKKF Kolejas7600:17:41-
2MJ1380Rücker PavelSK Hronov7600:18:0320
3MJ2581Vik RomanÚpice8000:19:1219
4MJ3082Brýdl PavelJablonec nad Nisou8000:19:5418
5MJ3183Jirásek DavidSK Nové Město n. Metují7900:19:5717
6MJ3384Brát MatějSpartak Police nad Metují7800:20:0016
7MJ3485Pohl MartinSpartak Police nad Metují7800:20:0115
8MJ3686Machala PetrSC NOLEX TITAN Frenštát pod Radhoštěm7600:20:2114
9MJ3987Ptáček OndřejTC Dobruška7600:20:3513
10MJ4788Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:21:0212
11MJ5089Hornych VáclavHronov7800:21:3911
12MJ5690Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:22:2110
13MJ6691Vojáček AlešSKI Trutnov8400:22:549
14MJ6792Jiroušek FilipPolice nad Metují7800:23:108
15MJ6993Michálek JanJablonec nad Nisou8000:23:177
16MJ7394Beran JaromírBezděkov7600:23:316
17MJ7795Beran JanSpartak Police nad Metují8300:23:525
18MJ8096Šmolík JanMělník8200:24:174
19MJ8597Efenberk AlešATK Broumov8000:25:093
20MJ8998Hylmar RadekMaratonstav Úpice8000:25:392
21MJ9999Šmolík JakubMělník8500:27:361
22MJ103100Jansa MichalBezděkov8200:30:470
23MJ106101Peterka TomášMaratonstav Úpice8400:35:160
Muži A (trať 5 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Pešava JanDukla Praha7200:15:5130
2MA23Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:16:4029
3MA34Raim LadislavInkoma Lázně Bělohrad6400:16:5828
4MA45Filingr ČeněkStart Karlovy Vary6100:17:0427
5MA56Metelka TomášSKI Jilemnice7200:17:0826
6MA67Poduška JosefPoldi Kladno6200:17:1625
7MA78Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:2424
8MA89Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:17:2723
9MA910Novotný JindřichSK Nové Město nad Metují7100:17:2822
10MA1111Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:17:4621
11MA1212Abrahám LuděkSK Hronov7500:17:5020
12MA1413Ogorzalek ArkadiuszNowa Ruda6600:18:20-
13MA1514Kapucián VladimírSK Nové Město nad Metují6300:18:2919
14MA1715Ulich PetrTC Dobruška6800:18:4218
15MA1816Borochowski PiotrWKB PIAST Wroclaw - Polsko7200:18:4617
16MA2017Fajfr FrantišekLukavice7200:18:5016
17MA2118Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:18:5215
18MA2319Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:19:0714
19MA2420Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:19:1113
20MA2921Kunrt JaroslavVTJ Moravská Třebová7500:19:4812
21MA3222Holub MiroslavBukovice6600:19:5811
22MA3723Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:20:2410
23MA4024Sladký RomanVSŽ Praha7200:20:409
24MA4125Fulka JiříSpartak Police nad Metují6000:20:418
25MA4426Pášma JiříKrčma Police nad Metují7400:20:507
26MA4627Škoda VlastimilMaratonstav Úpice7500:20:576
27MA4928Prokop LubomírSK Nové Město nad Metují5700:21:175
28MA5129Borůvka VladimírSK Nové Město nad Metují5800:21:454
29MA5330Křivka IvanCHC Choceň6700:22:073
30MA5531Binar LubošHOBUK6600:22:162
31MA5732Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:22:231
32MA5833Brokeš MartinSokol Záchlumí7100:22:260
33MA5934Karban JaroslavTENIS Malé Svatoňovice7000:22:270
34MA6735Klimeš BedřichHOBUK5600:23:100
35MA7436Trnovský MiloslavHOBUK6500:23:380
36MA8837Hovorka PetrHopsinky Klub7400:25:350
Muži B (trať 5 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1938Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:18:4920
2MB2239Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5100:18:5619
3MB2640Nejman LiborBC Sport Náchod5300:19:1818
4MB2741Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:19:2617
5MB2842Doležal LubošSK Nové Město nad Metují5400:19:4216
6MB3843Rýdlo JanJR Running Sport Nasavrky5300:20:2715
7MB4244Les JosefTatran Třemošná4700:20:4714
8MB4345Pobořil JanKotouč Štramberk4800:20:4813
9MB4846Kubeček VladimírSpartak Police nad Metují4800:21:1312
10MB6147Kavan IvanSKI Klub Sněžka Trutnov5000:22:3211
11MB6548Kunrt MiroslavSokol Sedloňov4900:22:4910
12MB7249Kvapil VojtěchSuchý Důl4800:23:249
13MB7550Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:23:408
14MB7851Tučný JanPardubice4700:24:017
15MB8652Čepelka OldřichTima Liberec4800:25:156
16MB9053Rücker OldřichSK Hronov5500:25:455
17MB10054Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:27:534
18MB10155Tauber VáclavSpartak Police nad Metují5200:28:213
19MB10256Jiroušek JosefSK Náchod Otužilci5000:28:242
Muži C (trať 5 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1657Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:18:3110
2MC3558Metelka JosefSokol Studnice4400:20:129
3MC4559Veyr KarelSokol Doudleby4200:20:548
4MC5460Marek FrantišekASPRO Náchod4100:22:097
5MC7161Miles PetrHostinné3700:23:216
6MC7962Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:24:055
7MC8463Bielčik JindřichLichkov4000:24:404
8MC9264Kalousek JanSK Žamberk4100:26:163
Muži D (trať 5 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6065Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:22:2810
2MD6466Buchar JanŠkoda Vrchlabí3300:22:439
3MD7667Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:23:428
4MD8768Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:25:237
5MD9369Vrána MilošNH Ostrava3500:26:226
6MD9470Cupánek JosefPřerovské Strojírny2600:26:245
Juniorky (trať 5 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ81102Matoušková LenkaJiskra Ústí nad Orlicí7700:24:187
2ŽJ82103Beranová JanaPrecioza Jablonec8000:24:336
3ŽJ95104Vlčková KarolínaSK Nové Město nad Metují7800:26:253
4ŽJ96105Čerňanská LucieJablonec nad Nisou8000:26:412
4ŽJ96106Michálková LenkaSpartak Police nad Metují8100:26:412
6ŽJ105107Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice8400:32:310
Ženy A (trať 5 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5271Hanáková MiroslavaReproservis Brno6600:21:4810
2ZA6372Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:22:419
3ZA7073Klosová IvanaHopsinky Klub7200:23:188
4ZA8374Benešová JolanaSKI Jilemnice6900:24:395
5ZA9175Bulisová IvaHopsinky Klub7300:25:594
Ženy B (trať 5 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6276Vacková HanaSK Hronov5600:22:3510
2ZB9877Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:27:149
3ZB10478Šourková HelenaMaratonstav Úpice5000:31:218
Trať 5 km, 240 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Pešava JanDukla Praha7200:15:5130
2MA23Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:16:4029
3MA34Raim LadislavInkoma Lázně Bělohrad6400:16:5828
4MA45Filingr ČeněkStart Karlovy Vary6100:17:0427
5MA56Metelka TomášSKI Jilemnice7200:17:0826
6MA67Poduška JosefPoldi Kladno6200:17:1625
7MA78Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:2424
8MA89Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:17:2723
9MA910Novotný JindřichSK Nové Město nad Metují7100:17:2822
1MJ1079Pawlowski MariuszTKKF Kolejas7600:17:41-
10MA1111Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:17:4621
11MA1212Abrahám LuděkSK Hronov7500:17:5020
2MJ1380Rücker PavelSK Hronov7600:18:0320
12MA1413Ogorzalek ArkadiuszNowa Ruda6600:18:20-
13MA1514Kapucián VladimírSK Nové Město nad Metují6300:18:2919
1MC1657Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:18:3110
14MA1715Ulich PetrTC Dobruška6800:18:4218
15MA1816Borochowski PiotrWKB PIAST Wroclaw - Polsko7200:18:4617
1MB1938Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:18:4920
16MA2017Fajfr FrantišekLukavice7200:18:5016
17MA2118Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:18:5215
2MB2239Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5100:18:5619
18MA2319Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:19:0714
19MA2420Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:19:1113
3MJ2581Vik RomanÚpice8000:19:1219
3MB2640Nejman LiborBC Sport Náchod5300:19:1818
4MB2741Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:19:2617
5MB2842Doležal LubošSK Nové Město nad Metují5400:19:4216
20MA2921Kunrt JaroslavVTJ Moravská Třebová7500:19:4812
4MJ3082Brýdl PavelJablonec nad Nisou8000:19:5418
5MJ3183Jirásek DavidSK Nové Město n. Metují7900:19:5717
21MA3222Holub MiroslavBukovice6600:19:5811
6MJ3384Brát MatějSpartak Police nad Metují7800:20:0016
7MJ3485Pohl MartinSpartak Police nad Metují7800:20:0115
2MC3558Metelka JosefSokol Studnice4400:20:129
8MJ3686Machala PetrSC NOLEX TITAN Frenštát pod Radhoštěm7600:20:2114
22MA3723Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:20:2410
6MB3843Rýdlo JanJR Running Sport Nasavrky5300:20:2715
9MJ3987Ptáček OndřejTC Dobruška7600:20:3513
23MA4024Sladký RomanVSŽ Praha7200:20:409
24MA4125Fulka JiříSpartak Police nad Metují6000:20:418
7MB4244Les JosefTatran Třemošná4700:20:4714
8MB4345Pobořil JanKotouč Štramberk4800:20:4813
25MA4426Pášma JiříKrčma Police nad Metují7400:20:507
3MC4559Veyr KarelSokol Doudleby4200:20:548
26MA4627Škoda VlastimilMaratonstav Úpice7500:20:576
10MJ4788Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:21:0212
9MB4846Kubeček VladimírSpartak Police nad Metují4800:21:1312
27MA4928Prokop LubomírSK Nové Město nad Metují5700:21:175
11MJ5089Hornych VáclavHronov7800:21:3911
28MA5129Borůvka VladimírSK Nové Město nad Metují5800:21:454
1ZA5271Hanáková MiroslavaReproservis Brno6600:21:4810
29MA5330Křivka IvanCHC Choceň6700:22:073
4MC5460Marek FrantišekASPRO Náchod4100:22:097
30MA5531Binar LubošHOBUK6600:22:162
12MJ5690Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:22:2110
31MA5732Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:22:231
32MA5833Brokeš MartinSokol Záchlumí7100:22:260
33MA5934Karban JaroslavTENIS Malé Svatoňovice7000:22:270
1MD6065Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:22:2810
10MB6147Kavan IvanSKI Klub Sněžka Trutnov5000:22:3211
1ZB6276Vacková HanaSK Hronov5600:22:3510
2ZA6372Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:22:419
2MD6466Buchar JanŠkoda Vrchlabí3300:22:439
11MB6548Kunrt MiroslavSokol Sedloňov4900:22:4910
13MJ6691Vojáček AlešSKI Trutnov8400:22:549
14MJ6792Jiroušek FilipPolice nad Metují7800:23:108
34MA6735Klimeš BedřichHOBUK5600:23:100
15MJ6993Michálek JanJablonec nad Nisou8000:23:177
3ZA7073Klosová IvanaHopsinky Klub7200:23:188
5MC7161Miles PetrHostinné3700:23:216
12MB7249Kvapil VojtěchSuchý Důl4800:23:249
16MJ7394Beran JaromírBezděkov7600:23:316
35MA7436Trnovský MiloslavHOBUK6500:23:380
13MB7550Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:23:408
3MD7667Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:23:428
17MJ7795Beran JanSpartak Police nad Metují8300:23:525
14MB7851Tučný JanPardubice4700:24:017
6MC7962Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:24:055
18MJ8096Šmolík JanMělník8200:24:174
1ŽJ81102Matoušková LenkaJiskra Ústí nad Orlicí7700:24:187
2ŽJ82103Beranová JanaPrecioza Jablonec8000:24:336
4ZA8374Benešová JolanaSKI Jilemnice6900:24:395
7MC8463Bielčik JindřichLichkov4000:24:404
19MJ8597Efenberk AlešATK Broumov8000:25:093
15MB8652Čepelka OldřichTima Liberec4800:25:156
4MD8768Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:25:237
36MA8837Hovorka PetrHopsinky Klub7400:25:350
20MJ8998Hylmar RadekMaratonstav Úpice8000:25:392
16MB9053Rücker OldřichSK Hronov5500:25:455
5ZA9175Bulisová IvaHopsinky Klub7300:25:594
8MC9264Kalousek JanSK Žamberk4100:26:163
5MD9369Vrána MilošNH Ostrava3500:26:226
6MD9470Cupánek JosefPřerovské Strojírny2600:26:245
3ŽJ95104Vlčková KarolínaSK Nové Město nad Metují7800:26:253
4ŽJ96106Michálková LenkaSpartak Police nad Metují8100:26:412
4ŽJ96105Čerňanská LucieJablonec nad Nisou8000:26:412
2ZB9877Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:27:149
21MJ9999Šmolík JakubMělník8500:27:361
17MB10054Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:27:534
18MB10155Tauber VáclavSpartak Police nad Metují5200:28:213
19MB10256Jiroušek JosefSK Náchod Otužilci5000:28:242
22MJ103100Jansa MichalBezděkov8200:30:470
3ZB10478Šourková HelenaMaratonstav Úpice5000:31:218
6ŽJ105107Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice8400:32:310
23MJ106101Peterka TomášMaratonstav Úpice8400:35:160

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód