Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Janské Lázně - Černá hora

12.8.1995, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá hora
  • datum konání: 12.8.1995
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora98
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 5518

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4831
Pechek František5326
Marek František4124
Vašíček Martin7124
Krejcar Petr4522
Brunclík Ivo5821
Šimůnek Jan4921
Šmída Oldřich4820
Mach Václav5520
Les Josef4720
Mazač Jaroslav6820
Gombita Josef5820
Grohová Jaroslava5120
Šír Václav4819
Šrutek Stanislav5819
Friebelová Eva6218
Bolehovský Pavel7118
Tučný Jan4717
Vimr Adolf4317
Paulů Blanka5417
Čipera Radek6417
Groh Stanislav4617
Smrčka Miloš5417
Pechek Petr8316
Šesták Karel7115
Plecháček Jiří4415
Stránský Aleš6015
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Buchar Jan3314
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Hrnčíř Jaroslav4914
Kůtek Vladimír5014
Havlíček Zdeněk3514
Keprtová Miloslava4813
Vítek Miroslav7213
Tichý Pavel6313
Linhart Miloš4413
Metelková Táňa7213
Pešek Milan6013
Vacarda Vladimír5913
Krupička Miroslav5313
Jančík Bořek6413
Sadílek Ota4613
Novotná Eva4813
Skalický Roman7113
Kozel Karel5212
Špacír Ladislav5512
Trnka Milan5612

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ52Suchý MiloslavSŠ Sokol České Budějovice7600:37:4340
2MJ73Lhotka RadekJiskra Zruč nad Sázavou7800:37:4738
3MJ134Nožička PetrAC JE Dukovany7600:38:2136
4MJ145Dryák LubošSpolana Neratovice7600:38:3634
5MJ176Losman PetrHradec Králové7900:39:2132
6MJ187Šmíd JaroslavŠkoda Plzeň7600:39:2230
7MJ308Holub OndřejTJ Nové Město na Moravě7700:40:4028
8MJ339Rücker PavelSK Hronov7600:41:0326
9MJ3410Kopecký JaromírAC Spartak Choceň7600:41:0824
10MJ3611Havlín LukášSG Jablonec7900:41:2322
11MJ4012Czabo MartinAG Poldi Kladno7700:41:2820
12MJ4213Máslo AlešSG Jablonec7700:41:4618
13MJ4514Varchola MichalAC Spartak Ústí nad Labem7600:41:5716
14MJ5515Mollinger JaroslavTrutnov7800:43:0214
15MJ6116Jindřišek JanKB Jilemnice7800:43:3212
16MJ6717Husák VáclavSlavia Hradec Králové7700:44:0610
17MJ7218Řezníček MartinMaratonstav Úpice7800:44:258
18MJ7319Pelc NorbertSG Jablonec7900:44:266
19MJ7520Šír LuděkASC Rozsochy7600:44:354
20MJ8521Holub PetrPoldi Kladno7700:45:172
21MJ8622Kraus DanielJunior Plzeň7800:45:180
22MJ8723Staněk VáclavJunior Plzeň7800:45:190
23MJ9624Beran JaromírTK Náchod7600:46:430
24MJ10325Řezníček MartinMaratonstav Úpice7800:47:170
25MJ10426Šír DanielSpartak Rokytnice7900:47:230
26MJ11427Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8000:48:460
27MJ12328Novák TomášKRB Koberovy8000:49:300
28MJ13029Vršek JaroslavKladno7900:50:130
29MJ13230Bednařík MilanKladno7900:50:180
30MJ13531Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:50:300
31MJ13832Mach VáclavMaratonstav Úpice8200:51:120
32MJ15233Němeček MilošTJ Sokol Černožice7800:54:020
33MJ16134Rücker LukášSK Hronov7800:56:150
34MJ16535Vild MiroslavPraha 47900:58:360
35MJ17036Jansa MichalBezděkov8201:06:240
36MJ17437Peterka TomášMaratonstav Úpice8401:15:240
Muži A (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Soukup RadomírAC Poldi Kladno6800:34:3160
2MA239Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:35:3258
3MA340Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:3356
4MA441Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:37:1554
5MA642Lisý KarelSKP Most6200:37:4452
6MA843Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:37:5950
7MA944Vaněk PetrRT Praha6100:38:0148
8MA1045Holub PetrTJ Náchod6600:38:0446
9MA1146Metelka TomášSKI Jilemnice7200:38:0544
10MA1247Moravec OndřejSlavoj Pacov7400:38:0842
11MA1548Žák Jiříneregistrován7100:39:1540
12MA1649Havelka PetrDukla Praha7200:39:1938
13MA2050Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:39:4136
14MA2151Stránský AlešJiskra Ústí nad Orlicí6000:39:4334
15MA2252Moravec LubošLoko Trutnov6800:39:5432
16MA2453Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:40:0330
17MA2555Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:40:1128
17MA2554Havel GunnarSKP Štrbské Pleso7000:40:1128
19MA2756Paclík JiříSlavia Hradec Králové7500:40:2324
20MA2857Jedlička MichalSlávia OB Hradec Králové7300:40:3222
21MA2958Tlustý JanAC Poldi Kladno7400:40:3620
22MA3259Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:40:4618
23MA3660Gombita JosefMazda Most5800:41:2316
24MA3861Rys JaromírBEZA Holešov6400:41:2514
25MA4162Fiala MartinMaratonstav Úpice7300:41:3612
26MA4463Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:5510
27MA4664Sláma MiroslavAC Poldi Kladno7200:42:098
28MA5265Toman JiříSokol Žamberk6100:42:486
29MA5466Mraček JanTechnika Praha6600:42:564
30MA5767Petržela PavelMladé Buky6300:43:082
31MA5868Jančík BořekJiskra Hořice6400:43:100
32MA6069Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:43:210
33MA6470Horych PavelAC Poldi Kladno7000:43:550
34MA6671Vašíček MartinSKI Radvanice7100:44:000
35MA6772Procházka LuděkAstra Benešov7000:44:060
36MA6973Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:44:070
37MA7074Marhan MilanHO Banka Praha6800:44:120
38MA7175Janíček RomanDukla Praha6600:44:210
39MA7676Klampfl PavelTJ Spartak Vrchlabí6400:44:440
40MA7777Hloušek PetrAC Poldi Kladno7500:44:460
41MA7878Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:44:470
42MA8279Brokeš MartinSokol Záchlumí7100:45:090
43MA8480Voda JanMazda Most5900:45:140
44MA9181Kulda LiborMaratonstav Úpice7000:46:110
45MA9382Trnka MilanTrutnov5600:46:340
46MA9483Nanke DavidKravaře7300:46:410
47MA9884Kunrt JaroslavVTJ Moravská Třebová7500:46:450
48MA9985Tobola LuděkDukla Praha7200:46:580
49MA10086Pešek MilanCyklo Pala Dvůr Králové6000:47:000
50MA10187Štembera OldřichAtletika Nová Paka7400:47:060
51MA10888Hrdlička PetrTJ Dukovany6900:47:530
52MA11189David PavelČernožice7200:48:210
53MA11290Korhel MartinLVC Vrchabí7000:48:230
54MA11591Škoda VlastimilMaratonstav Úpice7500:48:580
55MA11892Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:49:120
56MA11993Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:130
57MA12194Hanovec PetrSlavia Hradec Králové7100:49:250
58MA12295Šanda JiříKlub Elsa Pardubice7100:49:270
59MA12596Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:49:430
60MA12697Křivda IvanKOB Choceň6700:49:490
61MA13198Voda MilanMazda Most6300:50:140
62MA13399Blažek PavelMaratonstav Úpice7100:50:260
63MA137100Chaloupka JiříOrbitt Praha5800:50:370
64MA141101Pavlica Petrneregistrován6300:51:420
65MA166102Krátký JosefLiga 100 Hradec Králové6500:58:530
66MA172103Hrdina JanJiskra Ústí nad Orlicí7201:10:120
Muži B (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB19104Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:39:3540
2MB23105Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:39:5538
3MB31106Varchola MilanCuprum Povrly5100:40:4436
4MB35107Nejman LiborSK Nové Město n. Metují5300:41:1334
5MB39108Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:41:2632
6MB43109Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:41:5430
7MB47110Švadlena JiříKOB Choceň4600:42:1128
8MB48111Mráček PavelKP BKÚ Mělník5500:42:1526
9MB49112Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:42:2524
10MB50113Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5100:42:3322
11MB51114Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:42:3520
12MB61115Hanke MiroslavSokol Podlázky5500:43:3218
13MB63116Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:43:4216
14MB74117Švec MiroslavSokol Potštejn5200:44:2714
15MB79118Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:44:5812
16MB80119Les JosefTatran Třemošná4700:45:0310
17MB81120Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:45:088
18MB89121Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:45:526
19MB92122Lhotka RadomilJiskra Zruč nad Sázavou5300:46:254
20MB94123Ryba MiloslavAVC Praha5200:46:412
21MB106124Kunrt MiroslavSokol Sedloňov4900:47:380
22MB107125Kaván IvanSněžka Trutnov5000:47:440
23MB110126Kůtek VladimírLužany5000:48:010
24MB113127Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:48:400
25MB124128Tučný JanPardubice4700:49:390
26MB128129Fišer MilanSK Bečváry5300:49:550
27MB139130Kubr VáclavČS tažných psů Hradec Králové5500:51:320
28MB149131Hájíček FrantišekSPSUD Jistebnice5100:53:350
29MB153132Krejsa VáclavBering Praha5200:54:040
30MB157133Rücker OldřichSK Hronov5500:55:070
31MB163134Čerepušťák OndřejSokol Mělník4800:57:080
32MB164135Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová4700:58:170
33MB171136Bodlák JanBramac Chrudim4901:08:480
Muži C (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC53137Metelka JosefSokol Studnice4400:42:5120
2MC56138Biemann GötzJiskra Harrachov4300:43:0318
3MC58139Havel PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou4500:43:1016
4MC65140Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:43:5714
5MC90141Marek FrantišekASPRO Náchod4100:46:0112
6MC102142Veyr KarelSokol Doudleby4200:47:0810
7MC140143Nypl JaroslavStará Paka4100:51:358
8MC144144Jelínek MatějLiga 100 Hradec Králové4200:51:586
9MC147145Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:52:544
10MC148146Cetkovský VladimírARC Brno4500:53:202
11MC150147Král JosefStart Č.Třebová4000:53:460
12MC151148Plecháček JiříKP BKÚ Mělník4400:53:540
13MC156149Čech KarelMGM SKI klub4500:54:520
14MC162150Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:56:390
15MC168151Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:59:460
Muži D (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD120152Buchar JanŠkoda Vrchlabí3300:49:2020
2MD127153Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:49:5018
3MD160154Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:55:5316
4MD173155Pokorný PavelVŠ Praha3301:11:2014
Ženy A (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA83156Schlezingerová RenataODDM Náchod7500:45:1320
2ZA88157Kocumová KarinSlovan Liberec7600:45:3718
3ZA97158Hebelková DitaMaratonstav Úpice7600:46:4416
4ZA105159Faltusová RadkaSKP Pardubice7200:47:3214
5ZA109160Hanáková MiroslavaReproservis Brno6600:47:5412
6ZA117161Klampflová EvaVrchlabí6400:49:0710
7ZA129162Bublová IlonaSG Jablonec7700:50:108
8ZA134163Balatková KateřinaSG Jablonec7700:50:276
9ZA142164Rajnová KamilaSG Jablonec7800:51:474
10ZA143165Tomanová MonikaAO Nové Měto na Moravě7700:51:542
11ZA154166Uličná DagmarHradec Králové6300:54:060
12ZA155167Loskotová GabrielaOrbitt Praha7500:54:400
13ZA158168Halamová PavlínaSG Jablonec7800:55:360
14ZA159169Mollingerová LenkaTrutnov7900:55:510
15ZA167170Šírová JanaLiberec6500:59:180
Ženy B (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB116171Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:49:0220
2ZB136172Vacková HanaSK Hronov5600:50:3118
3ZB145173Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:52:0516
4ZB146174Chlupatá JanaSK Banka Praha5000:52:2514
5ZB169175Šourková HelenaMaratonstav Úpice5001:01:0312
6ZB175176Pokorná OlgaVodní stavby Praha3301:16:2710
Trať 8,6 km, 650 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Soukup RadomírAC Poldi Kladno6800:34:3160
2MA239Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:35:3258
3MA340Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:3356
4MA441Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:37:1554
1MJ52Suchý MiloslavSŠ Sokol České Budějovice7600:37:4340
5MA642Lisý KarelSKP Most6200:37:4452
2MJ73Lhotka RadekJiskra Zruč nad Sázavou7800:37:4738
6MA843Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:37:5950
7MA944Vaněk PetrRT Praha6100:38:0148
8MA1045Holub PetrTJ Náchod6600:38:0446
9MA1146Metelka TomášSKI Jilemnice7200:38:0544
10MA1247Moravec OndřejSlavoj Pacov7400:38:0842
3MJ134Nožička PetrAC JE Dukovany7600:38:2136
4MJ145Dryák LubošSpolana Neratovice7600:38:3634
11MA1548Žák Jiříneregistrován7100:39:1540
12MA1649Havelka PetrDukla Praha7200:39:1938
5MJ176Losman PetrHradec Králové7900:39:2132
6MJ187Šmíd JaroslavŠkoda Plzeň7600:39:2230
1MB19104Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:39:3540
13MA2050Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:39:4136
14MA2151Stránský AlešJiskra Ústí nad Orlicí6000:39:4334
15MA2252Moravec LubošLoko Trutnov6800:39:5432
2MB23105Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:39:5538
16MA2453Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:40:0330
17MA2555Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:40:1128
17MA2554Havel GunnarSKP Štrbské Pleso7000:40:1128
19MA2756Paclík JiříSlavia Hradec Králové7500:40:2324
20MA2857Jedlička MichalSlávia OB Hradec Králové7300:40:3222
21MA2958Tlustý JanAC Poldi Kladno7400:40:3620
7MJ308Holub OndřejTJ Nové Město na Moravě7700:40:4028
3MB31106Varchola MilanCuprum Povrly5100:40:4436
22MA3259Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:40:4618
8MJ339Rücker PavelSK Hronov7600:41:0326
9MJ3410Kopecký JaromírAC Spartak Choceň7600:41:0824
4MB35107Nejman LiborSK Nové Město n. Metují5300:41:1334
23MA3660Gombita JosefMazda Most5800:41:2316
10MJ3611Havlín LukášSG Jablonec7900:41:2322
24MA3861Rys JaromírBEZA Holešov6400:41:2514
5MB39108Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:41:2632
11MJ4012Czabo MartinAG Poldi Kladno7700:41:2820
25MA4162Fiala MartinMaratonstav Úpice7300:41:3612
12MJ4213Máslo AlešSG Jablonec7700:41:4618
6MB43109Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:41:5430
26MA4463Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:5510
13MJ4514Varchola MichalAC Spartak Ústí nad Labem7600:41:5716
27MA4664Sláma MiroslavAC Poldi Kladno7200:42:098
7MB47110Švadlena JiříKOB Choceň4600:42:1128
8MB48111Mráček PavelKP BKÚ Mělník5500:42:1526
9MB49112Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:42:2524
10MB50113Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5100:42:3322
11MB51114Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:42:3520
28MA5265Toman JiříSokol Žamberk6100:42:486
1MC53137Metelka JosefSokol Studnice4400:42:5120
29MA5466Mraček JanTechnika Praha6600:42:564
14MJ5515Mollinger JaroslavTrutnov7800:43:0214
2MC56138Biemann GötzJiskra Harrachov4300:43:0318
30MA5767Petržela PavelMladé Buky6300:43:082
3MC58139Havel PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou4500:43:1016
31MA5868Jančík BořekJiskra Hořice6400:43:100
32MA6069Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:43:210
12MB61115Hanke MiroslavSokol Podlázky5500:43:3218
15MJ6116Jindřišek JanKB Jilemnice7800:43:3212
13MB63116Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:43:4216
33MA6470Horych PavelAC Poldi Kladno7000:43:550
4MC65140Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:43:5714
34MA6671Vašíček MartinSKI Radvanice7100:44:000
35MA6772Procházka LuděkAstra Benešov7000:44:060
16MJ6717Husák VáclavSlavia Hradec Králové7700:44:0610
36MA6973Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:44:070
37MA7074Marhan MilanHO Banka Praha6800:44:120
38MA7175Janíček RomanDukla Praha6600:44:210
17MJ7218Řezníček MartinMaratonstav Úpice7800:44:258
18MJ7319Pelc NorbertSG Jablonec7900:44:266
14MB74117Švec MiroslavSokol Potštejn5200:44:2714
19MJ7520Šír LuděkASC Rozsochy7600:44:354
39MA7676Klampfl PavelTJ Spartak Vrchlabí6400:44:440
40MA7777Hloušek PetrAC Poldi Kladno7500:44:460
41MA7878Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:44:470
15MB79118Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:44:5812
16MB80119Les JosefTatran Třemošná4700:45:0310
17MB81120Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:45:088
42MA8279Brokeš MartinSokol Záchlumí7100:45:090
1ZA83156Schlezingerová RenataODDM Náchod7500:45:1320
43MA8480Voda JanMazda Most5900:45:140
20MJ8521Holub PetrPoldi Kladno7700:45:172
21MJ8622Kraus DanielJunior Plzeň7800:45:180
22MJ8723Staněk VáclavJunior Plzeň7800:45:190
2ZA88157Kocumová KarinSlovan Liberec7600:45:3718
18MB89121Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:45:526
5MC90141Marek FrantišekASPRO Náchod4100:46:0112
44MA9181Kulda LiborMaratonstav Úpice7000:46:110
19MB92122Lhotka RadomilJiskra Zruč nad Sázavou5300:46:254
45MA9382Trnka MilanTrutnov5600:46:340
20MB94123Ryba MiloslavAVC Praha5200:46:412
46MA9483Nanke DavidKravaře7300:46:410
23MJ9624Beran JaromírTK Náchod7600:46:430
3ZA97158Hebelková DitaMaratonstav Úpice7600:46:4416
47MA9884Kunrt JaroslavVTJ Moravská Třebová7500:46:450
48MA9985Tobola LuděkDukla Praha7200:46:580
49MA10086Pešek MilanCyklo Pala Dvůr Králové6000:47:000
50MA10187Štembera OldřichAtletika Nová Paka7400:47:060
6MC102142Veyr KarelSokol Doudleby4200:47:0810
24MJ10325Řezníček MartinMaratonstav Úpice7800:47:170
25MJ10426Šír DanielSpartak Rokytnice7900:47:230
4ZA105159Faltusová RadkaSKP Pardubice7200:47:3214
21MB106124Kunrt MiroslavSokol Sedloňov4900:47:380
22MB107125Kaván IvanSněžka Trutnov5000:47:440
51MA10888Hrdlička PetrTJ Dukovany6900:47:530
5ZA109160Hanáková MiroslavaReproservis Brno6600:47:5412
23MB110126Kůtek VladimírLužany5000:48:010
52MA11189David PavelČernožice7200:48:210
53MA11290Korhel MartinLVC Vrchabí7000:48:230
24MB113127Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:48:400
26MJ11427Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8000:48:460
54MA11591Škoda VlastimilMaratonstav Úpice7500:48:580
1ZB116171Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:49:0220
6ZA117161Klampflová EvaVrchlabí6400:49:0710
55MA11892Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:49:120
56MA11993Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:130
1MD120152Buchar JanŠkoda Vrchlabí3300:49:2020
57MA12194Hanovec PetrSlavia Hradec Králové7100:49:250
58MA12295Šanda JiříKlub Elsa Pardubice7100:49:270
27MJ12328Novák TomášKRB Koberovy8000:49:300
25MB124128Tučný JanPardubice4700:49:390
59MA12596Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:49:430
60MA12697Křivda IvanKOB Choceň6700:49:490
2MD127153Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:49:5018
26MB128129Fišer MilanSK Bečváry5300:49:550
7ZA129162Bublová IlonaSG Jablonec7700:50:108
28MJ13029Vršek JaroslavKladno7900:50:130
61MA13198Voda MilanMazda Most6300:50:140
29MJ13230Bednařík MilanKladno7900:50:180
62MA13399Blažek PavelMaratonstav Úpice7100:50:260
8ZA134163Balatková KateřinaSG Jablonec7700:50:276
30MJ13531Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:50:300
2ZB136172Vacková HanaSK Hronov5600:50:3118
63MA137100Chaloupka JiříOrbitt Praha5800:50:370
31MJ13832Mach VáclavMaratonstav Úpice8200:51:120
27MB139130Kubr VáclavČS tažných psů Hradec Králové5500:51:320
7MC140143Nypl JaroslavStará Paka4100:51:358
64MA141101Pavlica Petrneregistrován6300:51:420
9ZA142164Rajnová KamilaSG Jablonec7800:51:474
10ZA143165Tomanová MonikaAO Nové Měto na Moravě7700:51:542
8MC144144Jelínek MatějLiga 100 Hradec Králové4200:51:586
3ZB145173Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:52:0516
4ZB146174Chlupatá JanaSK Banka Praha5000:52:2514
9MC147145Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:52:544
10MC148146Cetkovský VladimírARC Brno4500:53:202
28MB149131Hájíček FrantišekSPSUD Jistebnice5100:53:350
11MC150147Král JosefStart Č.Třebová4000:53:460
12MC151148Plecháček JiříKP BKÚ Mělník4400:53:540
32MJ15233Němeček MilošTJ Sokol Černožice7800:54:020
29MB153132Krejsa VáclavBering Praha5200:54:040
11ZA154166Uličná DagmarHradec Králové6300:54:060
12ZA155167Loskotová GabrielaOrbitt Praha7500:54:400
13MC156149Čech KarelMGM SKI klub4500:54:520
30MB157133Rücker OldřichSK Hronov5500:55:070
13ZA158168Halamová PavlínaSG Jablonec7800:55:360
14ZA159169Mollingerová LenkaTrutnov7900:55:510
3MD160154Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:55:5316
33MJ16134Rücker LukášSK Hronov7800:56:150
14MC162150Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:56:390
31MB163134Čerepušťák OndřejSokol Mělník4800:57:080
32MB164135Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová4700:58:170
34MJ16535Vild MiroslavPraha 47900:58:360
65MA166102Krátký JosefLiga 100 Hradec Králové6500:58:530
15ZA167170Šírová JanaLiberec6500:59:180
15MC168151Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:59:460
5ZB169175Šourková HelenaMaratonstav Úpice5001:01:0312
35MJ17036Jansa MichalBezděkov8201:06:240
33MB171136Bodlák JanBramac Chrudim4901:08:480
66MA172103Hrdina JanJiskra Ústí nad Orlicí7201:10:120
4MD173155Pokorný PavelVŠ Praha3301:11:2014
36MJ17437Peterka TomášMaratonstav Úpice8401:15:240
6ZB175176Pokorná OlgaVodní stavby Praha3301:16:2710

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód