Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Loukov - Kelčský Javorník

17.9.1995, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Loukov - Kelčský Javorník
  • datum konání: 17.9.1995
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,1 km, 515 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2551Rabčan LukášBystřice pod Hostýnem7801:03:0220
Muži A (trať 6,1 km, 515 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Veselý PetrAK Kroměříž6700:51:1430
2MA23Abrahám LuděkSK Hronov7500:53:4829
3MA34Pop TomášNolex Titan Frenštát7100:54:0828
4MA45Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:54:1727
5MA56Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:54:2826
6MA77Pokorný ZdeněkNolex Titan Frenštát7500:55:0225
7MA98Novotný BronislavAK Kroměříž7000:56:1424
8MA109Jakob PetrTJRož6200:56:2023
9MA1110Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:56:2922
10MA1311Groš ŠtefanMEZ Frenštát6100:57:2021
11MA1612Polách ZdeněkNolex Titan Frenštát6800:58:2420
12MA1713Maceček VladoAK Kroměříž7500:58:2519
13MA2014Hluchník RudolfTODAR Dobešov6201:00:0618
14MA2219Mrázek D.Maratonstav Úpice 01:01:0817
15MA2315Tomečka LiborSK Hranice6201:02:3016
16MA2816Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:04:3815
17MA3017Prokop JiříSvit Zlín5601:05:0214
18MA3318Blažek PavelMaratonstav Úpice7101:06:2913
19MA3620Rončák JanAK MILO Olomouc6701:08:1412
20MA3921Pátek LubomírBystřice pod Hostýnem5801:10:1911
21MA4122Boháč L.Nolex Titan Frenštát 01:12:1410
22MA4923Korhel MartinLVC Vrchabí7001:18:549
23MA5824Mikulík P.Loukov 01:30:368
Muži B (trať 6,1 km, 515 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB625Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:54:5620
2MB826Kolařík AloisKB Hodslovice5500:55:5919
3MB1227Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:57:1518
4MB1528Trčka JanTJ Rožnov5200:58:2317
5MB1829Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:58:3816
6MB1930Pojezdný DaliborSvit Zlín5500:59:5815
7MB2631Veselý PavelMK Kopřivnice4601:03:2714
8MB2732Zetek JiříTJ SKLO Valašské Meziříčí4601:03:4013
9MB2933Náprstek JiříJilemnice4901:04:4612
10MB3234Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:06:1311
11MB4035Tučný JanPardubice4701:10:4010
12MB4436Kašpařík PavelPřerov4801:13:129
13MB4637Hlavička AntonínSokol Loukov5001:13:518
14MB5138Káňa PetrSK Haná Olomouc5001:19:237
15MB5439Novotný FrantišekAK Kroměříž4601:20:296
Muži C (trať 6,1 km, 515 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1440Metelka JosefSokol Studnice4400:58:1310
2MC2441Marek FrantišekASPRO Náchod4101:02:479
3MC3142Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:05:508
4MC3743Bejdák SilvestrBrusné4301:08:567
5MC4344Miles PetrTatran Hostinné3701:12:536
6MC4745Straka JosefŠumperk3901:15:255
7MC5746Rončák JanAK Milo Olomouc3901:26:554
Muži D (trať 6,1 km, 515 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4547Gaman JaroslavBastro Ostrava3501:13:1810
2MD4848Kvapil JanČS L 100 Zlín3301:16:599
3MD5649Cupánek JosefPřerovské Strojírny2601:23:458
4MD5950Oškera OldřichTJ SOKOL Bystřice p. H.2301:44:087
Ženy A (trať 6,1 km, 515 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2152Hajná DanaNolex Titan Frenštát6401:00:1510
2ZA3453Hanáková MiroslavaReproservis Brno6601:06:509
3ZA5054Šrubařová MarieNolex Titan Frenštát8001:19:218
Ženy B (trať 6,1 km, 515 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3555Vacková HanaSK Hronov5601:07:4710
2ZB3856Novotná EvaLetohrad4801:09:429
3ZB4257Rulcová VlastaSlovan Liberec4401:12:438
4ZB5258Tvrdá ZdeňkaLRS Vyškov5601:19:247
5ZB5359Janečková AnežkaAK Zlín4701:19:386
6ZB5560Šourková HelenaMaratonstav Úpice5001:23:135
Trať 6,1 km, 515 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Veselý PetrAK Kroměříž6700:51:1430
2MA23Abrahám LuděkSK Hronov7500:53:4829
3MA34Pop TomášNolex Titan Frenštát7100:54:0828
4MA45Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:54:1727
5MA56Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:54:2826
1MB625Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:54:5620
6MA77Pokorný ZdeněkNolex Titan Frenštát7500:55:0225
2MB826Kolařík AloisKB Hodslovice5500:55:5919
7MA98Novotný BronislavAK Kroměříž7000:56:1424
8MA109Jakob PetrTJRož6200:56:2023
9MA1110Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:56:2922
3MB1227Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:57:1518
10MA1311Groš ŠtefanMEZ Frenštát6100:57:2021
1MC1440Metelka JosefSokol Studnice4400:58:1310
4MB1528Trčka JanTJ Rožnov5200:58:2317
11MA1612Polách ZdeněkNolex Titan Frenštát6800:58:2420
12MA1713Maceček VladoAK Kroměříž7500:58:2519
5MB1829Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:58:3816
6MB1930Pojezdný DaliborSvit Zlín5500:59:5815
13MA2014Hluchník RudolfTODAR Dobešov6201:00:0618
1ZA2152Hajná DanaNolex Titan Frenštát6401:00:1510
14MA2219Mrázek D.Maratonstav Úpice 01:01:0817
15MA2315Tomečka LiborSK Hranice6201:02:3016
2MC2441Marek FrantišekASPRO Náchod4101:02:479
1MJ2551Rabčan LukášBystřice pod Hostýnem7801:03:0220
7MB2631Veselý PavelMK Kopřivnice4601:03:2714
8MB2732Zetek JiříTJ SKLO Valašské Meziříčí4601:03:4013
16MA2816Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:04:3815
9MB2933Náprstek JiříJilemnice4901:04:4612
17MA3017Prokop JiříSvit Zlín5601:05:0214
3MC3142Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:05:508
10MB3234Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:06:1311
18MA3318Blažek PavelMaratonstav Úpice7101:06:2913
2ZA3453Hanáková MiroslavaReproservis Brno6601:06:509
1ZB3555Vacková HanaSK Hronov5601:07:4710
19MA3620Rončák JanAK MILO Olomouc6701:08:1412
4MC3743Bejdák SilvestrBrusné4301:08:567
2ZB3856Novotná EvaLetohrad4801:09:429
20MA3921Pátek LubomírBystřice pod Hostýnem5801:10:1911
11MB4035Tučný JanPardubice4701:10:4010
21MA4122Boháč L.Nolex Titan Frenštát 01:12:1410
3ZB4257Rulcová VlastaSlovan Liberec4401:12:438
5MC4344Miles PetrTatran Hostinné3701:12:536
12MB4436Kašpařík PavelPřerov4801:13:129
1MD4547Gaman JaroslavBastro Ostrava3501:13:1810
13MB4637Hlavička AntonínSokol Loukov5001:13:518
6MC4745Straka JosefŠumperk3901:15:255
2MD4848Kvapil JanČS L 100 Zlín3301:16:599
22MA4923Korhel MartinLVC Vrchabí7001:18:549
3ZA5054Šrubařová MarieNolex Titan Frenštát8001:19:218
14MB5138Káňa PetrSK Haná Olomouc5001:19:237
4ZB5258Tvrdá ZdeňkaLRS Vyškov5601:19:247
5ZB5359Janečková AnežkaAK Zlín4701:19:386
15MB5439Novotný FrantišekAK Kroměříž4601:20:296
6ZB5560Šourková HelenaMaratonstav Úpice5001:23:135
3MD5649Cupánek JosefPřerovské Strojírny2601:23:458
7MC5746Rončák JanAK Milo Olomouc3901:26:554
23MA5824Mikulík P.Loukov 01:30:368
4MD5950Oškera OldřichTJ SOKOL Bystřice p. H.2301:44:087

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód