Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Liberec - Ještěd

1.10.1995, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Liberec - Ještěd
  • datum konání: 1.10.1995
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,4 km, 567 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12107Losman PetrSKP Hradec Králové7900:36:2940
2MJ13108Masnica R.SKI Preciosa Jablonec 00:36:3038
3MJ15109Rücker PavelSK Hronov7600:36:4736
4MJ22110Bělina R.Slovan Liberec 00:37:4734
5MJ25111Krutský TomášAC Slovan Liberec7900:38:2632
6MJ32112Feigl TomášAC Spartak Ústí nad Labem7700:39:3730
7MJ39113Kavan MiroslavSlovan VŠST Liberec 00:40:4928
8MJ42114Loužil JanPreciosa Jablonec nad Nisou8000:41:1226
9MJ63115Leder Z.Slovan Liberec 00:43:1624
10MJ65116Donát JanSlovan Liberec8000:43:3022
11MJ67117Hottmar PavelLokomotiva Liberec7900:43:5020
12MJ75118Pastrnek OndřejSlovan Liberec7800:44:5218
13MJ79119Poinke F.Německo 00:45:12-
14MJ88120Rücker LukášSK Hronov7800:45:5616
15MJ93121Michálek TomášSlovan Liberec7900:46:3114
16MJ103122Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:48:0612
17MJ108123Vild MiroslavBarbet Praha7900:48:5510
18MJ112124Urbánek PetrAC Slovan Liberec8100:49:568
19MJ122125Michálek PetrStadion Liberec8000:52:116
Muži A (trať 8,4 km, 567 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kynčl StanislavViking Jilemnice6400:33:1160
2MA23Fořt MartinLIAZ Jablonec6800:33:3858
3MA34Veselý PetrAK Kroměříž6700:34:0356
4MA45Vaněk PetrRT Praha6100:34:2554
5MA56Poduška JosefPoldi Kladno6200:34:4552
6MA67Metelka TomášSKI Jilemnice7200:34:5650
7MA78Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7300:35:1048
8MA89Koucký RomanViking Jilemnice6300:35:1946
9MA910Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:35:2744
10MA1011Abrahám LuděkSK Hronov7500:36:0242
11MA1112Vašek PetrIZOLA Liberec7100:36:2240
12MA1613Havelka VlastimilDukla Praha 00:37:0938
13MA1814Hrbek TomášSokol Hradec Králové6800:37:1936
14MA1915Seidl MiroslavEkonom Praha 00:37:2534
15MA2016Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:37:3032
16MA2117Jůna JaroslavRocksport Jablonec6100:37:3330
17MA2418Chládek MarcelŠAK Chodov6800:38:2028
18MA2619Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:38:5426
19MA2720Václ TomášDSZ Jilemnice6400:39:0424
20MA2821Martínek JanPraha 56300:39:0522
21MA3122Urbánek JiříSlovan Liberec5600:39:2620
22MA3323Barac MilanSlovan Liberec7300:39:4318
23MA3424Šmucr J.AC Turnov 00:39:5116
24MA3625Landa FrantišekSlovan Liberec7400:40:0814
25MA3826Klampfl PavelTJ Spartak Vrchlabí6400:40:1212
26MA4027Vejnar JiříSKI Benešov u Semil6700:41:0010
27MA4228Langr PetrČZU Praha7000:41:128
28MA4429Pavlů J.Liberec 00:41:136
29MA4630Pivrnec PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6600:41:314
30MA4831Šrachta VladimírCyklo Cvikov6000:41:352
31MA5432Valoušek ZbyněkTJ Kunratická Liberec5600:42:170
32MA5733Urbanec DavidSlovan Liberec7000:42:220
33MA5835Glogar J.Liberec 00:42:230
34MA5936Horáček RomanLokomotiva Liberec6600:42:460
35MA6137Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5900:42:590
36MA6238Cervinka RüdigerNěmecko7000:43:13-
37MA6439Sladký RomanVSŽ Praha7200:43:290
38MA6840Müller GeroldNěmecko6300:44:08-
39MA7241Virt MilošSlovan Liberec5800:44:240
40MA7342Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:300
41MA7743Polák LubošAQUA Liberec7400:44:570
42MA7844Ján I.Slovan Liberec 00:44:580
43MA8145Dumek VáclavJiskra Tanvald6200:45:260
44MA8946Hlaváč JiříMZ Spartak Liberec 00:45:590
45MA9747Eifler H.Německo4600:46:57-
46MA9848Tůma ZdeněkDBS Maraton Jablonec5700:46:590
47MA9949Holub JosefAC Slovan Liberec5600:47:210
48MA10050Pavlica P.Praha 00:47:270
49MA10251Janda DavidJJ mark Liberec7500:47:550
50MA10752Pour TomášJinon7200:48:430
51MA11753Ouředník P.Liberec 00:50:320
52MA13254Rataj JanDukla Praha7301:01:150
Muži B (trať 8,4 km, 567 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1455Vácha PetrElkov Jablonec5400:36:4040
2MB1756Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:1238
3MB2357Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:37:5936
4MB3758Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:40:1134
5MB4559Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:41:1532
6MB4760Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:41:3330
7MB4961Škoda P.TJ Kunratická Liberec 00:41:4228
8MB5062Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:41:4526
9MB5263Kordina ZdeněkAC Slovan Liberec4900:41:5024
10MB5364Kadavý ZdeněkTJ Broumovská Liberec4900:42:1022
11MB5565Kalvoda P.Cyklosport Cvikov 00:42:1920
12MB6066Ján JanTTC Vlašim5100:42:5618
13MB6967Zahula JanČD Liberec5000:44:1916
13MB6968Michálek OtakarJiskra Vratislavice5300:44:1916
15MB7469Kaván IvanSKI Slovan Trutnov5000:44:4312
16MB7670Jíra JiříLiberec5100:44:5410
17MB8271Sedláček OldřichStr Liberec4800:45:318
18MB8672Nutschan UlrichNěmecko5100:45:44-
19MB9273Tučný JanMK Pardubice4700:46:246
20MB9474Krutský RadomilEnerg Liberec4900:46:344
21MB10475Hejduk LuděkREIN Praha4800:48:252
21MB10476Vokáč VáclavJablonec nad Nisou4700:48:252
23MB10677Füssel LotharNěmecko4800:48:39-
24MB10978Vrabec VladislavTJ Liberec4700:48:580
25MB11079Hádek JosefSKI Benešov u Semil5300:49:180
26MB11180Čepelka OldřichTima Liberec4800:49:390
27MB11581Altman RolandNěmecko5500:50:23-
28MB11882Derijckere WillyBelgie4900:51:27-
29MB12083Rjabec P.Sokol Horní Růžodol 00:51:430
30MB12184Gratias LiborPNEU Liberec5500:52:030
31MB12585Bláha EduardED Motol5200:54:560
Muži C (trať 8,4 km, 567 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2986Metelka JosefSokol Studnice4400:39:1520
2MC3087Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:39:2018
3MC3588Havel PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou4500:40:0316
4MC4189Biemann GötzJiskra Harrachov4300:41:0714
5MC5190Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:41:4712
6MC6691Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:43:3310
7MC8092Zábranský LadislavAC Slovan Liberec4100:45:178
8MC8393Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:45:3220
9MC8594Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:45:4318
10MC9095Hromádko JiříAŠ M. Boleslav4300:46:036
11MC9196Cetkovský VladimírARC Brno4500:46:184
12MC9697Miles PetrTatran Hostinné3700:46:442
13MC10198Nypl JaroslavSokol Stará Paka4100:47:380
14MC11499Plecháček JiříMělník4400:50:220
15MC116100Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:50:2716
16MC119101Trakal JaroslavSokol Vesec3300:51:3714
17MC123102Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:52:150
18MC131103Schaffarzik M.Německo 00:58:15-
19MC133104Veverka JiříSlovan El. Liberec3701:01:270
20MC134105Jiroutek BohuslavJISTAV Liberec4201:02:130
21MC135106Michels AndreBelgie2101:18:29-
Ženy (trať 8,4 km, 567 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA56126Hebelková DitaMaratonstav Úpice7600:42:2120
2ZA71128Klampflová EvaSpartak Vrchlabí6400:44:2218
3ZA84129Novotná J.Liberec 00:45:3416
4ZA87130Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:45:5120
5ZA95131Vacková HanaSK Hronov5600:46:3818
6ZA113132Koucká IvanaEkonom Praha6800:50:1014
7ZA124127Kocumová KarinSlovan Liberec7600:52:5012
8ZA126133Werheyeová L.Belgie 00:55:17-
9ZA127134Schiffnerová L.Německo 00:56:07-
10ZA128135Šourková HelenaMaratonstav Úpice5000:56:2316
11ZA129136Kalvodová SilvieCyklosprint Cvikov8000:57:2410
12ZA130137Pazderská L.Slovan Liberec 00:58:0314
Trať 8,4 km, 567 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kynčl StanislavViking Jilemnice6400:33:1160
2MA23Fořt MartinLIAZ Jablonec6800:33:3858
3MA34Veselý PetrAK Kroměříž6700:34:0356
4MA45Vaněk PetrRT Praha6100:34:2554
5MA56Poduška JosefPoldi Kladno6200:34:4552
6MA67Metelka TomášSKI Jilemnice7200:34:5650
7MA78Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7300:35:1048
8MA89Koucký RomanViking Jilemnice6300:35:1946
9MA910Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:35:2744
10MA1011Abrahám LuděkSK Hronov7500:36:0242
11MA1112Vašek PetrIZOLA Liberec7100:36:2240
1MJ12107Losman PetrSKP Hradec Králové7900:36:2940
2MJ13108Masnica R.SKI Preciosa Jablonec 00:36:3038
1MB1455Vácha PetrElkov Jablonec5400:36:4040
3MJ15109Rücker PavelSK Hronov7600:36:4736
12MA1613Havelka VlastimilDukla Praha 00:37:0938
2MB1756Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:1238
13MA1814Hrbek TomášSokol Hradec Králové6800:37:1936
14MA1915Seidl MiroslavEkonom Praha 00:37:2534
15MA2016Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:37:3032
16MA2117Jůna JaroslavRocksport Jablonec6100:37:3330
4MJ22110Bělina R.Slovan Liberec 00:37:4734
3MB2357Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:37:5936
17MA2418Chládek MarcelŠAK Chodov6800:38:2028
5MJ25111Krutský TomášAC Slovan Liberec7900:38:2632
18MA2619Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:38:5426
19MA2720Václ TomášDSZ Jilemnice6400:39:0424
20MA2821Martínek JanPraha 56300:39:0522
1MC2986Metelka JosefSokol Studnice4400:39:1520
2MC3087Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:39:2018
21MA3122Urbánek JiříSlovan Liberec5600:39:2620
6MJ32112Feigl TomášAC Spartak Ústí nad Labem7700:39:3730
22MA3323Barac MilanSlovan Liberec7300:39:4318
23MA3424Šmucr J.AC Turnov 00:39:5116
3MC3588Havel PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou4500:40:0316
24MA3625Landa FrantišekSlovan Liberec7400:40:0814
4MB3758Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:40:1134
25MA3826Klampfl PavelTJ Spartak Vrchlabí6400:40:1212
7MJ39113Kavan MiroslavSlovan VŠST Liberec 00:40:4928
26MA4027Vejnar JiříSKI Benešov u Semil6700:41:0010
4MC4189Biemann GötzJiskra Harrachov4300:41:0714
8MJ42114Loužil JanPreciosa Jablonec nad Nisou8000:41:1226
27MA4228Langr PetrČZU Praha7000:41:128
28MA4429Pavlů J.Liberec 00:41:136
5MB4559Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:41:1532
29MA4630Pivrnec PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6600:41:314
6MB4760Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:41:3330
30MA4831Šrachta VladimírCyklo Cvikov6000:41:352
7MB4961Škoda P.TJ Kunratická Liberec 00:41:4228
8MB5062Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:41:4526
5MC5190Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:41:4712
9MB5263Kordina ZdeněkAC Slovan Liberec4900:41:5024
10MB5364Kadavý ZdeněkTJ Broumovská Liberec4900:42:1022
31MA5432Valoušek ZbyněkTJ Kunratická Liberec5600:42:170
11MB5565Kalvoda P.Cyklosport Cvikov 00:42:1920
1ZA56126Hebelková DitaMaratonstav Úpice7600:42:2120
32MA5733Urbanec DavidSlovan Liberec7000:42:220
33MA5835Glogar J.Liberec 00:42:230
34MA5936Horáček RomanLokomotiva Liberec6600:42:460
12MB6066Ján JanTTC Vlašim5100:42:5618
35MA6137Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5900:42:590
36MA6238Cervinka RüdigerNěmecko7000:43:13-
9MJ63115Leder Z.Slovan Liberec 00:43:1624
37MA6439Sladký RomanVSŽ Praha7200:43:290
10MJ65116Donát JanSlovan Liberec8000:43:3022
6MC6691Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:43:3310
11MJ67117Hottmar PavelLokomotiva Liberec7900:43:5020
38MA6840Müller GeroldNěmecko6300:44:08-
13MB6967Zahula JanČD Liberec5000:44:1916
13MB6968Michálek OtakarJiskra Vratislavice5300:44:1916
2ZA71128Klampflová EvaSpartak Vrchlabí6400:44:2218
39MA7241Virt MilošSlovan Liberec5800:44:240
40MA7342Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:300
15MB7469Kaván IvanSKI Slovan Trutnov5000:44:4312
12MJ75118Pastrnek OndřejSlovan Liberec7800:44:5218
16MB7670Jíra JiříLiberec5100:44:5410
41MA7743Polák LubošAQUA Liberec7400:44:570
42MA7844Ján I.Slovan Liberec 00:44:580
13MJ79119Poinke F.Německo 00:45:12-
7MC8092Zábranský LadislavAC Slovan Liberec4100:45:178
43MA8145Dumek VáclavJiskra Tanvald6200:45:260
17MB8271Sedláček OldřichStr Liberec4800:45:318
8MC8393Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:45:3220
3ZA84129Novotná J.Liberec 00:45:3416
9MC8594Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:45:4318
18MB8672Nutschan UlrichNěmecko5100:45:44-
4ZA87130Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:45:5120
14MJ88120Rücker LukášSK Hronov7800:45:5616
44MA8946Hlaváč JiříMZ Spartak Liberec 00:45:590
10MC9095Hromádko JiříAŠ M. Boleslav4300:46:036
11MC9196Cetkovský VladimírARC Brno4500:46:184
19MB9273Tučný JanMK Pardubice4700:46:246
15MJ93121Michálek TomášSlovan Liberec7900:46:3114
20MB9474Krutský RadomilEnerg Liberec4900:46:344
5ZA95131Vacková HanaSK Hronov5600:46:3818
12MC9697Miles PetrTatran Hostinné3700:46:442
45MA9747Eifler H.Německo4600:46:57-
46MA9848Tůma ZdeněkDBS Maraton Jablonec5700:46:590
47MA9949Holub JosefAC Slovan Liberec5600:47:210
48MA10050Pavlica P.Praha 00:47:270
13MC10198Nypl JaroslavSokol Stará Paka4100:47:380
49MA10251Janda DavidJJ mark Liberec7500:47:550
16MJ103122Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:48:0612
21MB10475Hejduk LuděkREIN Praha4800:48:252
21MB10476Vokáč VáclavJablonec nad Nisou4700:48:252
23MB10677Füssel LotharNěmecko4800:48:39-
50MA10752Pour TomášJinon7200:48:430
17MJ108123Vild MiroslavBarbet Praha7900:48:5510
24MB10978Vrabec VladislavTJ Liberec4700:48:580
25MB11079Hádek JosefSKI Benešov u Semil5300:49:180
26MB11180Čepelka OldřichTima Liberec4800:49:390
18MJ112124Urbánek PetrAC Slovan Liberec8100:49:568
6ZA113132Koucká IvanaEkonom Praha6800:50:1014
14MC11499Plecháček JiříMělník4400:50:220
27MB11581Altman RolandNěmecko5500:50:23-
15MC116100Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:50:2716
51MA11753Ouředník P.Liberec 00:50:320
28MB11882Derijckere WillyBelgie4900:51:27-
16MC119101Trakal JaroslavSokol Vesec3300:51:3714
29MB12083Rjabec P.Sokol Horní Růžodol 00:51:430
30MB12184Gratias LiborPNEU Liberec5500:52:030
19MJ122125Michálek PetrStadion Liberec8000:52:116
17MC123102Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:52:150
7ZA124127Kocumová KarinSlovan Liberec7600:52:5012
31MB12585Bláha EduardED Motol5200:54:560
8ZA126133Werheyeová L.Belgie 00:55:17-
9ZA127134Schiffnerová L.Německo 00:56:07-
10ZA128135Šourková HelenaMaratonstav Úpice5000:56:2316
11ZA129136Kalvodová SilvieCyklosprint Cvikov8000:57:2410
12ZA130137Pazderská L.Slovan Liberec 00:58:0314
18MC131103Schaffarzik M.Německo 00:58:15-
52MA13254Rataj JanDukla Praha7301:01:150
19MC133104Veverka JiříSlovan El. Liberec3701:01:270
20MC134105Jiroutek BohuslavJISTAV Liberec4201:02:130
21MC135106Michels AndreBelgie2101:18:29-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód