Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Velká Pardubická Cross Country

15.10.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Velká Pardubická Cross Country
  • datum konání: 15.10.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: JR Running Sport Nasavrky

Sociální sítě

Místo konání

dostihový areál Pardubice
10-13 hodin

Startovné

30-80,- Kč

Popis tratě

terén 10 km (ženy 5,7 km)
Rovinatá trať má na každém základním okruhu 8 překážek, což je skutečná prověrka trénovanosti každého běžce. Závod je součástí krosového okruhu EAA a VC Východočeské oblasti.

Ceny pro vítěze

finanční ceny v hodnotě 50000 Kč a věcné ceny v hodnotě 10000Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

AC Pardubice
Jiráskova 29
530 02 Pardubice
Tel. 469 677 290, 466 614 271
email ac-pardubice@volny.cz

E-mailová adresa

jr.running@wo.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.3.2019Velká Pardubická Cross Country59
21.10.2018Velká Pardubická cross-country288
14.10.2017Velká Pardubická cross-country194
15.10.2016Barth Velká Pardubická cross-country113
17.10.2015Velká Pardubická cross-country154
18.10.2014Velká Pardubická cross-country62
12.10.2013Velká Pardubická cross-country93
14.10.2012Velká Pardubická Cross-Country115
16.10.2011Velká Pardubická cross-country108
19.10.2008Velká pardubická cross-country125
16.10.2005Velká pardubická cross-country EAA165
17.10.2004Cross country - Pardubice22
19.10.2003Velká pardubická cross-country23
20.10.200233. ročník, Velká pardubická cross country 200259
21.10.200132. ročník, Cross - country Pardubice307

Statistika závodu Velká Pardubická Cross Country

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 1887

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Fenclová Marta7610
Metelková Táňa729
Kozáková Denisa797
Jirásko Dušan737
Jirásková Eva647
Mannlová Jana807
Šternerová Hana637
Doležal Stanislav387
Krátká Anna697
Keprtová Miloslava487
Matyášová Jana657
Krunka Kamil866
Bednář Josef506
Jirásko Lubomír716
Kratochvíl Miloš756
Kovář Jáchym966
Sejkorová Lenka636
Červ Miloslav506
Bajer Milan556
Fiala Jaroslav385
Radiměřský Karel875
Jelínková Magdalena455
Novák Pavel815
Voženílek Miroslav695
Pechek František535
Hromádko Jaroslav715
Mocek Tomáš795
Jelínek Matěj425
Šťastný Jaromír305
Kraus Václav645
Nejedlý Michal695
Froš Štěpán735
Petržílek Zdeněk555
Stránský Aleš605
Nečas Josef585
Hellerová Hana615
Vacková Hana565
Ožana Václav645
Meduna Josef835
Vorel Milan405
Šůcha Václav465
Smrčka Miloš545
Kamínková Petra734
Včelák Jan734
Bubeníček Jiří514
Leheček Antonín314
Kubrová Dagmar634
Olšan Martin874
Svoboda Mojmír664
Heller Tomáš814

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ13Kocourek MilanARC Brno8700:22:55-
2MJ25Kourek LukášNové Město na Moravě8800:23:16-
3MJ3168Olejníček LukášAC Moravská Slávia Brno8800:23:33-
4MJ4104Olšan MartinPSK Olymp Praha8700:23:43-
5MJ54Sejkora KarelAtletika Polička8800:23:55-
6MJ6103Holý VojtěchAK Most8800:24:11-
7MJ71Reis TomášTJ AC Praha 18908700:24:14-
8MJ86Skořepa JakubNové Město na Moravě8700:25:50-
9MJ9162Hrabal TomášAC Prostějov8700:29:39-
-MJ-163Šourek StanislavAC Slovan Liberec88DNF-
Muži A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1184Štefko RobertAK Asics Kroměříž6800:33:09-
2MA325Krutský TomášAC Slovan Liberec7900:33:41-
3MA428Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:33:49-
4MA5172Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:33:57-
5MA612Zouhar FrantišekTJ AC Praha 18908200:34:57-
6MA831Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:35:19-
7MA927Lučan VladimírHvězda SKP Pardubice7700:35:34-
8MA1019Řemínek MatějAC Choceň8600:35:51-
9MA13179Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:37:10-
10MA1533Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:37:42-
11MA1639Vodička JosefPIM Praha8100:37:57-
12MA1734Šenigl FilipPIM RC7600:38:06-
13MA1913Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:39:43-
14MA23186Skřičil VlastimilHrabůvka6700:40:14-
15MA24167Flegl VlastimilVrchlabí8600:40:26-
16MA2716Zeman RadekPardubice7000:41:05-
17MA2920Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:41:25-
18MA3110Včelák JanEXCON Praha7300:41:51-
19MA34177Licek MartinTT Pardubice7100:42:38-
20MA3614Novák PavelPohled8100:43:47-
21MA4032Bříza DavidŽamberk8200:44:45-
22MA46180Kepl JanAC Pardubice8000:45:50-
23MA4823Schöpf JanOtrokovice7900:46:13-
24MA5017Bejček MichalMFP7700:47:43-
25MA5121Jirásko LubomírSokol Srch7100:48:21-
26MA5222Jirásko DušanSokol Srch7300:48:23-
27MA56188Klement PetrPardubice6900:51:39-
28MA5711Březina JanBK Praha Hodkovičky7900:52:47-
Muži B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2178Čotov IvanLubná6600:33:33-
2MB755Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:03-
3MB1163Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:36:00-
4MB1252Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:36:53-
5MB1442Čechal JaroslavTS Letohrad6100:37:38-
6MB1857Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:38:13-
7MB2049Patočka PetrTEPIZ Brno6300:39:44-
8MB2169Olšjak LadislavGW Velešín5900:40:01-
9MB22187Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:12-
10MB2558Pavlica PetrŠSK Újezd nad Lesy6300:40:29-
11MB26171Pechek VladimírTJ Nová Včelnice5700:41:01-
12MB2844Nožka JiříBarnex Sport6300:41:22-
13MB30182Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:41:37-
14MB32164Vala VáclavJiskra Havlíčkův Brod6100:41:53-
15MB3359Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:21-
16MB3551Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:43:06-
17MB37166Havlík MilošPraha5800:43:48-
18MB3850Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:43:59-
19MB3964Benda OldřichHrubšice6100:44:00-
20MB4147Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:44:46-
21MB4243Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:44:47-
22MB43174Dvořák LadislavBK Ostrava Dubina6200:44:54-
23MB4446Tománek JiříAtletika Polička6200:45:04-
24MB45181Jirásek StanislavHradec Králové6500:45:11-
25MB4756Zvara JiříJiskra Česká Skalice5700:46:07-
26MB4945Eppert RomanCanis Lupus City5900:46:52-
27MB5366Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:50:38-
28MB5461Řežábek PetrUSK Praha5700:50:51-
29MB5541Stařecký TomášŘíše hvězd Praha6200:51:23-
Muži C (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC178Smrčka MilošBK Říčany5400:19:57-
2MC386Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:20:39-
3MC690Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:21:09-
4MC1279Brožek RadmilKRB Chrudim5400:22:02-
5MC14173Schwarz JosefSK Chotěboř5500:22:46-
6MC1573Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:22:54-
7MC1671Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:23:00-
8MC2072Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:23:24-
9MC2577Neruda MiroslavChrudim5600:24:10-
10MC2687Procházka ZdeněkBOSCH Jihlava5600:24:19-
11MC3092Vodička JiříSokol Maleč5300:24:34-
12MC3174Hájek FrantišekFGT Stolany4900:24:39-
13MC3681Šimurda ZdeněkAtletický oddíl Dačice5600:25:28-
14MC3788Vyskočil MilanJihlava 00:25:53-
15MC4189Stránský DaliborTesla Jihlava5400:26:52-
16MC4575Velechovský JiříSAZS Králíky5500:27:34-
17MC4683Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:27:35-
18MC4882Šuler VáclavDačice5400:28:33-
19MC57183Jirák JiříBK Pardubice5500:48:11-
20MC5840Frank RonaldBK Praha Hodkovičky5600:51:59-
Muži D (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1899Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:23:06-
2MD2298Hrach JanSAK Ložiska Karviná4400:23:36-
3MD28175Říha MiroslavSokol Sadská4500:24:28-
4MD35165Groh StanislavAC Vrchlabí4600:25:23-
5MD4294Bielčik JindřichLichkov4000:26:57-
6MD4493Vorel MilanSlatiňany4000:27:21-
7MD4797Linhart MilošAC Náchod4400:28:21-
Muži E (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME50176Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:29:10-
2ME51102Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:30:06-
3ME52101Ondrák BohumírSK Nové Město na Moravě3600:30:24-
4ME53100Šťastný JaromírLiga 100 Praha3000:31:38-
5ME55169Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2500:39:12-
6ME56170Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:39:13-
Juniorky (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7107Sekanová LucieAO Sokol České Budějovice8900:21:17-
2ŽJ13109Sárová LucieNové Město na Moravě8800:22:04-
3ŽJ17105Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:23:01-
4ŽJ21143Zachariášová AliceACP Olymp Brno8700:23:26-
5ŽJ23106Skybová LucieACP Olymp Brno8700:23:57-
6ŽJ40137Vávrů IvanaVTŽ Chomutov8800:26:51-
Ženy A (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2121Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:20:31-
2ZA4120Frintová VendulaPSK Olymp Praha8300:20:56-
3ZA5140Nývltová EvaSKP Jablonec nad Nisou8600:21:02-
4ZA8115Všetečková LenkaSokol České Budějovice8400:21:20-
5ZA9118Schorná Matyášová PavlaCZE8000:21:35-
6ZA10112Vlčovská MartaAC Pardubice7600:21:44-
7ZA11136Kuncová BarboraAC Slovan Liberec8200:21:51-
8ZA19141Šibravová LenkaOlymp Praha8200:23:17-
9ZA28114Faktorová VeronikaAO Sokol České Budějovice8400:24:28-
10ZA32119Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:24:51-
11ZA33124Johnová IvanaSK Nové Město nad Metují8600:25:01-
12ZA34125Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:25:14-
13ZA54113Volfová MartinaMladá Boleslav8100:31:48-
Ženy B (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB24139Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:24:07-
2ZB27130Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:24:23-
3ZB38145Vacková HanaSK Hronov5600:26:37-
4ZB39126Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:26:49-
5ZB43129Fencíková VladislavaTURBO Chotěboř6500:27:19-
6ZB49127Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:28:41-
Trať 5,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC178Smrčka MilošBK Říčany5400:19:57-
1ZA2121Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:20:31-
2MC386Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:20:39-
2ZA4120Frintová VendulaPSK Olymp Praha8300:20:56-
3ZA5140Nývltová EvaSKP Jablonec nad Nisou8600:21:02-
3MC690Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:21:09-
1ŽJ7107Sekanová LucieAO Sokol České Budějovice8900:21:17-
4ZA8115Všetečková LenkaSokol České Budějovice8400:21:20-
5ZA9118Schorná Matyášová PavlaCZE8000:21:35-
6ZA10112Vlčovská MartaAC Pardubice7600:21:44-
7ZA11136Kuncová BarboraAC Slovan Liberec8200:21:51-
4MC1279Brožek RadmilKRB Chrudim5400:22:02-
2ŽJ13109Sárová LucieNové Město na Moravě8800:22:04-
5MC14173Schwarz JosefSK Chotěboř5500:22:46-
6MC1573Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:22:54-
7MC1671Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:23:00-
3ŽJ17105Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:23:01-
1MD1899Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:23:06-
8ZA19141Šibravová LenkaOlymp Praha8200:23:17-
8MC2072Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:23:24-
4ŽJ21143Zachariášová AliceACP Olymp Brno8700:23:26-
2MD2298Hrach JanSAK Ložiska Karviná4400:23:36-
5ŽJ23106Skybová LucieACP Olymp Brno8700:23:57-
1ZB24139Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:24:07-
9MC2577Neruda MiroslavChrudim5600:24:10-
10MC2687Procházka ZdeněkBOSCH Jihlava5600:24:19-
2ZB27130Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:24:23-
9ZA28114Faktorová VeronikaAO Sokol České Budějovice8400:24:28-
3MD28175Říha MiroslavSokol Sadská4500:24:28-
11MC3092Vodička JiříSokol Maleč5300:24:34-
12MC3174Hájek FrantišekFGT Stolany4900:24:39-
10ZA32119Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:24:51-
11ZA33124Johnová IvanaSK Nové Město nad Metují8600:25:01-
12ZA34125Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:25:14-
4MD35165Groh StanislavAC Vrchlabí4600:25:23-
13MC3681Šimurda ZdeněkAtletický oddíl Dačice5600:25:28-
14MC3788Vyskočil MilanJihlava 00:25:53-
3ZB38145Vacková HanaSK Hronov5600:26:37-
4ZB39126Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:26:49-
6ŽJ40137Vávrů IvanaVTŽ Chomutov8800:26:51-
15MC4189Stránský DaliborTesla Jihlava5400:26:52-
5MD4294Bielčik JindřichLichkov4000:26:57-
5ZB43129Fencíková VladislavaTURBO Chotěboř6500:27:19-
6MD4493Vorel MilanSlatiňany4000:27:21-
16MC4575Velechovský JiříSAZS Králíky5500:27:34-
17MC4683Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:27:35-
7MD4797Linhart MilošAC Náchod4400:28:21-
18MC4882Šuler VáclavDačice5400:28:33-
6ZB49127Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:28:41-
1ME50176Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:29:10-
2ME51102Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:30:06-
3ME52101Ondrák BohumírSK Nové Město na Moravě3600:30:24-
4ME53100Šťastný JaromírLiga 100 Praha3000:31:38-
13ZA54113Volfová MartinaMladá Boleslav8100:31:48-
5ME55169Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2500:39:12-
6ME56170Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:39:13-
19MC57183Jirák JiříBK Pardubice5500:48:11-
20MC5840Frank RonaldBK Praha Hodkovičky5600:51:59-
Trať 6,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ13Kocourek MilanARC Brno8700:22:55-
2MJ25Kourek LukášNové Město na Moravě8800:23:16-
3MJ3168Olejníček LukášAC Moravská Slávia Brno8800:23:33-
4MJ4104Olšan MartinPSK Olymp Praha8700:23:43-
5MJ54Sejkora KarelAtletika Polička8800:23:55-
6MJ6103Holý VojtěchAK Most8800:24:11-
7MJ71Reis TomášTJ AC Praha 18908700:24:14-
8MJ86Skořepa JakubNové Město na Moravě8700:25:50-
9MJ9162Hrabal TomášAC Prostějov8700:29:39-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1184Štefko RobertAK Asics Kroměříž6800:33:09-
1MB2178Čotov IvanLubná6600:33:33-
2MA325Krutský TomášAC Slovan Liberec7900:33:41-
3MA428Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:33:49-
4MA5172Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:33:57-
5MA612Zouhar FrantišekTJ AC Praha 18908200:34:57-
2MB755Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:03-
6MA831Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:35:19-
7MA927Lučan VladimírHvězda SKP Pardubice7700:35:34-
8MA1019Řemínek MatějAC Choceň8600:35:51-
3MB1163Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:36:00-
4MB1252Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:36:53-
9MA13179Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:37:10-
5MB1442Čechal JaroslavTS Letohrad6100:37:38-
10MA1533Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:37:42-
11MA1639Vodička JosefPIM Praha8100:37:57-
12MA1734Šenigl FilipPIM RC7600:38:06-
6MB1857Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:38:13-
13MA1913Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:39:43-
7MB2049Patočka PetrTEPIZ Brno6300:39:44-
8MB2169Olšjak LadislavGW Velešín5900:40:01-
9MB22187Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:12-
14MA23186Skřičil VlastimilHrabůvka6700:40:14-
15MA24167Flegl VlastimilVrchlabí8600:40:26-
10MB2558Pavlica PetrŠSK Újezd nad Lesy6300:40:29-
11MB26171Pechek VladimírTJ Nová Včelnice5700:41:01-
16MA2716Zeman RadekPardubice7000:41:05-
12MB2844Nožka JiříBarnex Sport6300:41:22-
17MA2920Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:41:25-
13MB30182Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:41:37-
18MA3110Včelák JanEXCON Praha7300:41:51-
14MB32164Vala VáclavJiskra Havlíčkův Brod6100:41:53-
15MB3359Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:21-
19MA34177Licek MartinTT Pardubice7100:42:38-
16MB3551Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:43:06-
20MA3614Novák PavelPohled8100:43:47-
17MB37166Havlík MilošPraha5800:43:48-
18MB3850Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:43:59-
19MB3964Benda OldřichHrubšice6100:44:00-
21MA4032Bříza DavidŽamberk8200:44:45-
20MB4147Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:44:46-
21MB4243Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:44:47-
22MB43174Dvořák LadislavBK Ostrava Dubina6200:44:54-
23MB4446Tománek JiříAtletika Polička6200:45:04-
24MB45181Jirásek StanislavHradec Králové6500:45:11-
22MA46180Kepl JanAC Pardubice8000:45:50-
25MB4756Zvara JiříJiskra Česká Skalice5700:46:07-
23MA4823Schöpf JanOtrokovice7900:46:13-
26MB4945Eppert RomanCanis Lupus City5900:46:52-
24MA5017Bejček MichalMFP7700:47:43-
25MA5121Jirásko LubomírSokol Srch7100:48:21-
26MA5222Jirásko DušanSokol Srch7300:48:23-
27MB5366Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:50:38-
28MB5461Řežábek PetrUSK Praha5700:50:51-
29MB5541Stařecký TomášŘíše hvězd Praha6200:51:23-
27MA56188Klement PetrPardubice6900:51:39-
28MA5711Březina JanBK Praha Hodkovičky7900:52:47-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Budou tu někdy výsledky tohoto závodu ?
v.flegl
Pěkný překážkový běh až na ty vodní příkopy. Kdybych nemusel šlapat do vody dal bych 100%. Pro veterány nad 55 let velmi náročné. Trochu slabší komentář se tálým zdůrazňováním, že se nesehnaly peníze na zahraniční běžce zajímá snad jen senzacechtivé novináře. A to trapné opakování. Kdyby se více věnoval komentátor přítomným a orientoval se ve startovce, a věděl kdo probíhá kolem tribun. A pozor za rok! Pořadatelé chtějí předběžné přihlášky. To jsem letos nevěděl.
trejbalkarel

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód