Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Velká cena Monaka

8.10.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Velká cena Monaka
  • datum konání: 8.10.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KRB Chrudim

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA22Uchytil MilanHvězda SKP Pardubice7400:35:00-
2MA33Musil JiříMK Hlinsko7200:35:07-
3MA94Chmelík JosefAtletika Polička7300:37:21-
4MA115Svoboda OndřejSlávia OB Hradec Králové7600:37:53-
5MA126Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:38:00-
6MA147Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:38:09-
7MA178Chmelík TomášSK Chrast8000:38:37-
8MA199Cacek TomášTS Jiskra Litomyšl8300:39:07-
9MA2110Hejkrlík FilipHvězda SKP Pardubice7900:39:10-
10MA2211Janeš JaromírSK OMT Pardubice7900:39:11-
11MA2312Zeman DanielChrudim8300:39:36-
12MA2513Maier LukášChrudim7800:39:49-
13MA2914Netuka MartinSlávia OB Hradec Králové7300:40:20-
14MA3515Novotný ZdeněkOK Lokomotiva Pardubice7200:40:50-
15MA3816Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:41:04-
16MA3917Bláha KamilStaré Čivice7200:41:15-
17MA4018Novotný FrantišekTřemošnice9000:41:16-
18MA4819Moučka MarekHO Škrovád7500:42:41-
19MA4920Novák PavelPohled8100:42:54-
20MA6221Vejchoda PetrBrno7700:45:10-
21MA8222Jirásko DušanSokol Srch7300:47:29-
22MA8923Meduna JosefTřemošnice8300:48:59-
23MA9224Dospěl RomanChrast8000:49:56-
24MA10225Cach JosefHO Škrovád7300:51:44-
25MA11326Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim9901:03:57-
Muži 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB127Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:34:15-
2MB528Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:36:03-
3MB1029Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:37:36-
4MB2030Bielčik PetrLichkov7100:39:08-
5MB2631Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:39:55-
6MB2732Štefek JaroslavTJ Sokol Nové Veselí6200:40:01-
7MB3233Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:40:33-
8MB3434Zeman RadekHvězda SKP Pardubice7000:40:44-
9MB5935Tománek JiříAtletika Polička6200:44:53-
10MB6436Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:45:20-
11MB6937Blaha StanislavNový Bydžov6300:46:19-
12MB7038Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:46:30-
13MB8439Pásler JanKRB Chrudim6500:47:44-
14MB9440Doležal MilošFUTUR6400:50:17-
15MB10141Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:51:43-
16MB10342Pešák RadekDolany6300:52:14-
17MB10543Klement PetrPardubice6900:52:27-
18MB11344Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim7101:03:57-
Muži 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC445Siegel JosefAC Choceň5800:35:36-
2MC646Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:11-
3MC747Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:36:19-
4MC1348Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:38:05-
5MC1649Brožek RadmilKRB Chrudim5400:38:27-
6MC1850Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:38:45-
7MC2451Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:41-
8MC3052Lomoz JanSpartak Slatiňany6000:40:22-
9MC3653Vala VáclavJiskra Havlíčkův Brod6100:40:51-
10MC4154Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:28-
11MC4655Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5400:42:30-
12MC4756Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:42:36-
13MC5057Neruda MiroslavChrudim5600:42:56-
14MC5158Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:43:03-
15MC5359Vykydal IvoKRB Chrudim5900:43:40-
16MC5560Vodička JiříSokol Maleč5300:44:08-
17MC5661Záhorec FrantišekOB Chrast5500:44:18-
18MC5762Ryzner MiroslavTT Hrádek6100:44:21-
19MC6063Alexa JiříKRB Chrudim5300:44:57-
20MC6664Šindelář MiroslavPardubice6100:45:49-
21MC6765Jirák JiříBK Pardubice5500:46:12-
22MC7366Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:46:41-
23MC7867Žemlička VladimírSokol Nasavrky5300:47:09-
24MC8068Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:47:16-
25MC8169Zitko JiříKRB Chrudim5400:47:23-
26MC8370Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:47:39-
27MC8671Páriš AttilaKRB Chrudim6000:47:55-
28MC8872Echinger RudolfKRB Chrudim5800:48:32-
29MC9173Pros PavelKRB Chrudim5500:49:54-
30MC9374Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:50:00-
31MC9675Honzíček LubošKRB Chrudim5900:50:32-
32MC9876Hůlka AlešAFK Chrudim5600:50:47-
33MC9977Pecina VladimírKRB Chrudim5500:51:04-
Muži 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2878Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:40:19-
2MD3179Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:40:26-
3MD3380Bříza VladimírKRB Chrudim5100:40:36-
4MD3781Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:40:58-
5MD4382Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:42:00-
6MD5283Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:43:17-
7MD5484Knap JanOK Lokomotiva Pardubice5100:43:58-
8MD5885Leszkow PetrMK Hlinsko4400:44:45-
9MD6386Hájek FrantišekStolany4900:45:14-
10MD6887Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:46:16-
11MD7588Čapský FrantišekPardubice4900:46:49-
12MD9089Leszkow JosefMK Hlinsko5100:49:34-
13MD10690Zeman JindřichKRB Chrudim5100:52:48-
14MD10891Vít ČestmírDP Hradec Králové4500:55:14-
15MD11292Plavec TomášSokol Heřmanův Městec5100:58:25-
Muži 65-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6193Marek FrantišekČervený Kostelec4100:45:06-
2ME7694Bielčik JindřichLichkov4000:46:53-
3ME7795Vorel MilanSlatiňany4000:46:58-
Muži 75 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF10996Šťastný JaromírLiga 100 Praha3000:55:43-
2MF11097Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:57:19-
3MF11598Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:06:46-
4MF11999Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:08:58-
Ženy 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA8100Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:36:51-
2ZA15101Vlčovská MartaAC Pardubice7600:38:13-
3ZA44102Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:42:02-
4ZA45103Hausvaterová PavlaSlávia OB Hradec Králové8600:42:12-
5ZA65104Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice8600:45:25-
6ZA74105Nováková LucieSK OMT Pardubice7500:46:47-
7ZA107106Ryznerová AlenaSokol Srch7500:53:17-
Ženy 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB42107Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:31-
2ZB72108Bulvová HanaOB Chrast6600:46:36-
3ZB87109Fencíková VladislavaTURBO Chotěboř6500:48:25-
4ZB95110Blahová JaroslavaNový Bydžov6700:50:24-
5ZB97111Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:50:37-
6ZB100112Crhová IvanaBK visky6600:51:27-
7ZB104113Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:52:24-
Ženy 45 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC71114Knapová IvaOK Lokomotiva Pardubice6000:46:31-
2ŽC79115Vacková HanaSK Hronov5600:47:13-
3ŽC85116Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice6000:47:50-
4ŽC111117Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:57:29-
5ŽC116118Písařová JanaSokol Heřmanův Městec6101:08:20-
6ŽC117119Blažková LenkaKRB Chrudim5901:08:45-
7ŽC118120Holinková MarcelaKRB Chrudim6101:08:46-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB127Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:34:15-
1MA22Uchytil MilanHvězda SKP Pardubice7400:35:00-
2MA33Musil JiříMK Hlinsko7200:35:07-
1MC445Siegel JosefAC Choceň5800:35:36-
2MB528Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:36:03-
2MC646Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:11-
3MC747Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:36:19-
1ZA8100Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:36:51-
3MA94Chmelík JosefAtletika Polička7300:37:21-
3MB1029Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:37:36-
4MA115Svoboda OndřejSlávia OB Hradec Králové7600:37:53-
5MA126Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:38:00-
4MC1348Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:38:05-
6MA147Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:38:09-
2ZA15101Vlčovská MartaAC Pardubice7600:38:13-
5MC1649Brožek RadmilKRB Chrudim5400:38:27-
7MA178Chmelík TomášSK Chrast8000:38:37-
6MC1850Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:38:45-
8MA199Cacek TomášTS Jiskra Litomyšl8300:39:07-
4MB2030Bielčik PetrLichkov7100:39:08-
9MA2110Hejkrlík FilipHvězda SKP Pardubice7900:39:10-
10MA2211Janeš JaromírSK OMT Pardubice7900:39:11-
11MA2312Zeman DanielChrudim8300:39:36-
7MC2451Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:41-
12MA2513Maier LukášChrudim7800:39:49-
5MB2631Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:39:55-
6MB2732Štefek JaroslavTJ Sokol Nové Veselí6200:40:01-
1MD2878Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:40:19-
13MA2914Netuka MartinSlávia OB Hradec Králové7300:40:20-
8MC3052Lomoz JanSpartak Slatiňany6000:40:22-
2MD3179Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:40:26-
7MB3233Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:40:33-
3MD3380Bříza VladimírKRB Chrudim5100:40:36-
8MB3434Zeman RadekHvězda SKP Pardubice7000:40:44-
14MA3515Novotný ZdeněkOK Lokomotiva Pardubice7200:40:50-
9MC3653Vala VáclavJiskra Havlíčkův Brod6100:40:51-
4MD3781Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:40:58-
15MA3816Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:41:04-
16MA3917Bláha KamilStaré Čivice7200:41:15-
17MA4018Novotný FrantišekTřemošnice9000:41:16-
10MC4154Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:28-
1ZB42107Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:31-
5MD4382Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:42:00-
3ZA44102Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:42:02-
4ZA45103Hausvaterová PavlaSlávia OB Hradec Králové8600:42:12-
11MC4655Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5400:42:30-
12MC4756Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:42:36-
18MA4819Moučka MarekHO Škrovád7500:42:41-
19MA4920Novák PavelPohled8100:42:54-
13MC5057Neruda MiroslavChrudim5600:42:56-
14MC5158Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:43:03-
6MD5283Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:43:17-
15MC5359Vykydal IvoKRB Chrudim5900:43:40-
7MD5484Knap JanOK Lokomotiva Pardubice5100:43:58-
16MC5560Vodička JiříSokol Maleč5300:44:08-
17MC5661Záhorec FrantišekOB Chrast5500:44:18-
18MC5762Ryzner MiroslavTT Hrádek6100:44:21-
8MD5885Leszkow PetrMK Hlinsko4400:44:45-
9MB5935Tománek JiříAtletika Polička6200:44:53-
19MC6063Alexa JiříKRB Chrudim5300:44:57-
1ME6193Marek FrantišekČervený Kostelec4100:45:06-
20MA6221Vejchoda PetrBrno7700:45:10-
9MD6386Hájek FrantišekStolany4900:45:14-
10MB6436Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:45:20-
5ZA65104Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice8600:45:25-
20MC6664Šindelář MiroslavPardubice6100:45:49-
21MC6765Jirák JiříBK Pardubice5500:46:12-
10MD6887Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:46:16-
11MB6937Blaha StanislavNový Bydžov6300:46:19-
12MB7038Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:46:30-
1ŽC71114Knapová IvaOK Lokomotiva Pardubice6000:46:31-
2ZB72108Bulvová HanaOB Chrast6600:46:36-
22MC7366Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:46:41-
6ZA74105Nováková LucieSK OMT Pardubice7500:46:47-
11MD7588Čapský FrantišekPardubice4900:46:49-
2ME7694Bielčik JindřichLichkov4000:46:53-
3ME7795Vorel MilanSlatiňany4000:46:58-
23MC7867Žemlička VladimírSokol Nasavrky5300:47:09-
2ŽC79115Vacková HanaSK Hronov5600:47:13-
24MC8068Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:47:16-
25MC8169Zitko JiříKRB Chrudim5400:47:23-
21MA8222Jirásko DušanSokol Srch7300:47:29-
26MC8370Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:47:39-
13MB8439Pásler JanKRB Chrudim6500:47:44-
3ŽC85116Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice6000:47:50-
27MC8671Páriš AttilaKRB Chrudim6000:47:55-
3ZB87109Fencíková VladislavaTURBO Chotěboř6500:48:25-
28MC8872Echinger RudolfKRB Chrudim5800:48:32-
22MA8923Meduna JosefTřemošnice8300:48:59-
12MD9089Leszkow JosefMK Hlinsko5100:49:34-
29MC9173Pros PavelKRB Chrudim5500:49:54-
23MA9224Dospěl RomanChrast8000:49:56-
30MC9374Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:50:00-
14MB9440Doležal MilošFUTUR6400:50:17-
4ZB95110Blahová JaroslavaNový Bydžov6700:50:24-
31MC9675Honzíček LubošKRB Chrudim5900:50:32-
5ZB97111Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:50:37-
32MC9876Hůlka AlešAFK Chrudim5600:50:47-
33MC9977Pecina VladimírKRB Chrudim5500:51:04-
6ZB100112Crhová IvanaBK visky6600:51:27-
15MB10141Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:51:43-
24MA10225Cach JosefHO Škrovád7300:51:44-
16MB10342Pešák RadekDolany6300:52:14-
7ZB104113Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:52:24-
17MB10543Klement PetrPardubice6900:52:27-
13MD10690Zeman JindřichKRB Chrudim5100:52:48-
7ZA107106Ryznerová AlenaSokol Srch7500:53:17-
14MD10891Vít ČestmírDP Hradec Králové4500:55:14-
1MF10996Šťastný JaromírLiga 100 Praha3000:55:43-
2MF11097Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:57:19-
4ŽC111117Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:57:29-
15MD11292Plavec TomášSokol Heřmanův Městec5100:58:25-
18MB11344Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim7101:03:57-
25MA11326Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim9901:03:57-
3MF11598Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:06:46-
5ŽC116118Písařová JanaSokol Heřmanův Městec6101:08:20-
6ŽC117119Blažková LenkaKRB Chrudim5901:08:45-
7ŽC118120Holinková MarcelaKRB Chrudim6101:08:46-
4MF11999Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:08:58-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód