Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Týnišťská desítka

28.10.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Týnišťská desítka
  • datum konání: 28.10.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SK Týniště nad Orlicí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.10.2018Týnišťská desítka141
28.10.2017Týnišťská desítka184
28.10.2016Týnišťská desítka301
28.10.2015Týnišťská desítka217
28.10.2013Týnišťská desítka253
28.10.2011Týnišťská desítka191
28.10.2010Týnišťská desítka141
28.10.2009Týnišťská desítka140
28.10.2008Týnišťská desítka148
28.10.2007Týnišťská desítka141
28.10.2005Týnišťská desítka111
28.10.2004Týnišťská desítka108
28.10.2003Týnišťská desítka90
28.10.2002Týnišťská desítka104

Statistika závodu Týnišťská desítka

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 2270

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalousek Jan7115
Vacková Hana5614
Metelková Táňa7213
Javůrek Jiří4813
Vanta Josef6212
Brožek Radmil5412
Bubeníček Jiří5112
Šebek Michal8411
Zeman Vladimír5111
Krátká Anna6911
Mocek Tomáš7911
Sedlák Jiří5811
Vorel Milan4011
Bříza Vladimír5111
Petržílek Zdeněk5511
Urbánek Jiří7611
Jelínek Matěj4211
Hofman Oldřich6311
Jirásko Lubomír7110
Gdula Petr6110
Kubr Václav5510
Nečas Josef5810
Šubert Petr6210
Krejčí Jaromír669
Jakeš Josef659
Kubrová Dagmar639
Kozáková Denisa799
Kratochvíl Miloš759
Klimeš Jiří619
Gdula Lukáš919
Švec Miroslav529
Hejkrlík Filip798
Jirásko Dušan738
Zajíc Jan538
Ožana Václav648
Fenclová Marta768
Sedláček Petr828
Závodní Lukáš798
Linhart Miloš448
Siegel Josef588
Tarant Ladislav608
Krátký Josef658
Paulů Blanka548
Hynek Petr638
Dvořáček Jaroslav528
David Václav748
Pechek František537
Jančík Bořek647
Mazač Jaroslav687
Linhart Milan647

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:32:01-
2MA43Dobšíček PavelSK Hronov8000:33:36-
3MA54Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:33:42-
4MA65Chmelík JosefAtletika Polička7300:33:52-
5MA86Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:34:15-
6MA97Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:34:20-
7MA118Cacek TomášTJ Jiskra Litomyšl8300:34:46-
8MA129Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:34:57-
9MA1510Leplt JiříSokol Nová Paka8500:35:08-
10MA1611Nohejl LukášLABE TRI CLUB HK7500:35:09-
11MA2012Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:35:16-
12MA2613Zvěřina PetrOK 99 Hradec Králové8200:36:44-
13MA3114Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:36:59-
14MA3515Hejkrlík FilipHvězda SKP Pardubice7900:37:19-
15MA3716Svoboda PavelJeníkovice7600:37:31-
16MA4117Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:37:49-
17MA4218Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:37:52-
18MA4719Gdula LukášHvězda AFK Pardubice9100:38:12-
19MA4820Eisner TomášPlzeň8700:38:17-
20MA5521Pavel TomášCyklo Max Rock Machine7600:38:35-
21MA5822Janů PřemyslDobruška8000:38:50-
22MA6723Strnad PavelAC Pardubice8700:39:54-
23MA6924Šulc RadekTJ Milovice7500:40:01-
24MA7325Cvejn LukášTýniště nad Orlicí8200:41:01-
25MA7526Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:41:08-
26MA7727Brzák MilanRCP Hradec Králové7100:41:38-
27MA9128David VáclavSmiřice7400:44:50-
28MA9229Jirásko DušanSokol Srch7300:44:52-
29MA9730Hruška StanislavRock Machine Cyklomax7500:45:21-
30MA9831Bednář MiroslavTraged Team7500:45:36-
31MA10432Jakeš OndřejSK OB Týniště nad Orlicí9100:48:36-
32MA11033Jakubec MartinKostelec nad Orlicí7900:52:43-
33MA11534Jakeš VojtěchSK OB Týniště nad Orlicí9301:02:16-
Muži 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB235Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:32:28-
2MB336Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:33:30-
3MB1437Krejčí JaromírČeské Meziříčí6600:35:04-
4MB1838Šnajdr DavidSK Nové Město n. M.7100:35:13-
5MB2139Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:35:20-
6MB2340Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:31-
7MB2741Hudec JiříTraged Team6800:36:47-
8MB3042Michalec RomanSpartak Čelákovice6500:36:54-
9MB4343Bielčik PetrLichkov7100:37:53-
10MB4444Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:37:56-
11MB4545Patočka RomanSK OMT Pardubice6900:38:03-
12MB4946Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:38:19-
13MB5347Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:38:31-
14MB5948Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:38:51-
15MB6149Štefek JaroslavCS Maraton Team Žďár nad Sázavou6200:39:01-
16MB6350Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:39:40-
17MB6651Tomšů PetrMlýn Janderov6400:39:53-
18MB7052Dostálek PetrASPV Těchonín6700:40:12-
19MB7453Hofman OldřichTC Dobruška6300:41:03-
20MB8054Tichý PavelAC Náchod6300:42:10-
21MB8355Kolář RichardČestice Podchlum7100:43:11-
22MB8556Mičulka AlešSokol Srch6200:43:29-
23MB9457Jirásko LubomírSokol Srch7100:45:00-
24MB9558Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:45:05-
25MB9659Rejl JiříSokol Srch6300:45:07-
26MB10360Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:48:30-
-MB-61Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou63DNF-
Muži 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC762Siegel JosefAC Choceň5800:34:04-
2MC1063Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:34:29-
3MC1764Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:35:10-
4MC2465Čechal JaroslavTS Letohrad6100:35:39-
5MC2566Leplt JiříTriatlon Milovice6100:36:42-
6MC2867Frinta PetrAC Náchod5800:36:50-
7MC3368Brožek RadmilKRB Chrudim5400:37:07-
8MC3669Klimeš JiříAC Náchod6100:37:26-
9MC3970Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:37:36-
10MC5171Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:38:22-
11MC5272Tarant JiříPraha5800:38:26-
12MC5473Dvořáček JaroslavSokol Lupenice5200:38:34-
13MC6074Tarant LadislavTragéd Team Líšnice6000:38:55-
14MC6275Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:39:04-
15MC6476Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:39:49-
16MC6577Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:39:52-
17MC7178Menšík JanJablonec nad Nisou5600:40:19-
18MC7679Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:41:10-
19MC7980Tomanec PetrTJ Svitavy5600:42:05-
20MC8181Exner VladimírSokol Srch5600:42:16-
21MC8282Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:42:47-
22MC8483Vlček JosefSK OB Týniště nad Orlicí5600:43:22-
23MC8884Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:44:30-
24MC10785Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:49:45-
25MC10886Škoda MiroslavŠkoda Team5700:50:39-
26MC11487Bečvařík JiříSL Nový Bydžov6000:57:54-
Muži 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1988Krátký FrantišekViking Králiky4300:35:15-
2MD3289Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:37:02-
3MD3490Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:37:14-
4MD3891Kovárník StanislavACOH Praha4800:37:35-
5MD4092Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:37:45-
6MD4693Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:38:07-
7MD5094Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:38:20-
8MD8695Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:44:06-
9MD8796Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:44:12-
10MD10597Linhart MilošAC Náchod4400:48:56-
Muži 65 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8998Bielčik JindřichLichkov4000:44:34-
2ME9099Vorel MilanSlatiňany4000:44:39-
3ME100100Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:47:39-
4ME101101Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:48:02-
5ME109102Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:51:37-
6ME111103Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:52:50-
7ME112104Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:54:08-
8ME113105Karhan MilošSokol Lupenice4100:55:25-
Ženy 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA13106Frintová VendulaPSK Olymp Praha8300:35:00-
2ZA22107Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:24-
3ZA29108Vlčovská MartaAC Pardubice7600:36:52-
4ZA57109Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:38:42-
5ZA68110Tobišková TerezaSokol Potštejn7700:40:00-
6ZA106111Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:48:59-
Ženy 35 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB56112Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:38:37-
2ZB72113Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:40:32-
3ZB78114Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:41:45-
4ZB93115Vacková HanaSK Hronov5600:44:54-
5ZB99116Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:46:23-
6ZB102117Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:48:03-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:32:01-
1MB235Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:32:28-
2MB336Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:33:30-
2MA43Dobšíček PavelSK Hronov8000:33:36-
3MA54Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:33:42-
4MA65Chmelík JosefAtletika Polička7300:33:52-
1MC762Siegel JosefAC Choceň5800:34:04-
5MA86Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:34:15-
6MA97Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:34:20-
2MC1063Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:34:29-
7MA118Cacek TomášTJ Jiskra Litomyšl8300:34:46-
8MA129Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:34:57-
1ZA13106Frintová VendulaPSK Olymp Praha8300:35:00-
3MB1437Krejčí JaromírČeské Meziříčí6600:35:04-
9MA1510Leplt JiříSokol Nová Paka8500:35:08-
10MA1611Nohejl LukášLABE TRI CLUB HK7500:35:09-
3MC1764Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:35:10-
4MB1838Šnajdr DavidSK Nové Město n. M.7100:35:13-
1MD1988Krátký FrantišekViking Králiky4300:35:15-
11MA2012Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:35:16-
5MB2139Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:35:20-
2ZA22107Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:24-
6MB2340Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:31-
4MC2465Čechal JaroslavTS Letohrad6100:35:39-
5MC2566Leplt JiříTriatlon Milovice6100:36:42-
12MA2613Zvěřina PetrOK 99 Hradec Králové8200:36:44-
7MB2741Hudec JiříTraged Team6800:36:47-
6MC2867Frinta PetrAC Náchod5800:36:50-
3ZA29108Vlčovská MartaAC Pardubice7600:36:52-
8MB3042Michalec RomanSpartak Čelákovice6500:36:54-
13MA3114Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:36:59-
2MD3289Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:37:02-
7MC3368Brožek RadmilKRB Chrudim5400:37:07-
3MD3490Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:37:14-
14MA3515Hejkrlík FilipHvězda SKP Pardubice7900:37:19-
8MC3669Klimeš JiříAC Náchod6100:37:26-
15MA3716Svoboda PavelJeníkovice7600:37:31-
4MD3891Kovárník StanislavACOH Praha4800:37:35-
9MC3970Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:37:36-
5MD4092Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:37:45-
16MA4117Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:37:49-
17MA4218Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:37:52-
9MB4343Bielčik PetrLichkov7100:37:53-
10MB4444Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:37:56-
11MB4545Patočka RomanSK OMT Pardubice6900:38:03-
6MD4693Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:38:07-
18MA4719Gdula LukášHvězda AFK Pardubice9100:38:12-
19MA4820Eisner TomášPlzeň8700:38:17-
12MB4946Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:38:19-
7MD5094Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:38:20-
10MC5171Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:38:22-
11MC5272Tarant JiříPraha5800:38:26-
13MB5347Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:38:31-
12MC5473Dvořáček JaroslavSokol Lupenice5200:38:34-
20MA5521Pavel TomášCyklo Max Rock Machine7600:38:35-
1ZB56112Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:38:37-
4ZA57109Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:38:42-
21MA5822Janů PřemyslDobruška8000:38:50-
14MB5948Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:38:51-
13MC6074Tarant LadislavTragéd Team Líšnice6000:38:55-
15MB6149Štefek JaroslavCS Maraton Team Žďár nad Sázavou6200:39:01-
14MC6275Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:39:04-
16MB6350Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:39:40-
15MC6476Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:39:49-
16MC6577Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:39:52-
17MB6651Tomšů PetrMlýn Janderov6400:39:53-
22MA6723Strnad PavelAC Pardubice8700:39:54-
5ZA68110Tobišková TerezaSokol Potštejn7700:40:00-
23MA6924Šulc RadekTJ Milovice7500:40:01-
18MB7052Dostálek PetrASPV Těchonín6700:40:12-
17MC7178Menšík JanJablonec nad Nisou5600:40:19-
2ZB72113Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:40:32-
24MA7325Cvejn LukášTýniště nad Orlicí8200:41:01-
19MB7453Hofman OldřichTC Dobruška6300:41:03-
25MA7526Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:41:08-
18MC7679Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:41:10-
26MA7727Brzák MilanRCP Hradec Králové7100:41:38-
3ZB78114Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:41:45-
19MC7980Tomanec PetrTJ Svitavy5600:42:05-
20MB8054Tichý PavelAC Náchod6300:42:10-
20MC8181Exner VladimírSokol Srch5600:42:16-
21MC8282Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:42:47-
21MB8355Kolář RichardČestice Podchlum7100:43:11-
22MC8483Vlček JosefSK OB Týniště nad Orlicí5600:43:22-
22MB8556Mičulka AlešSokol Srch6200:43:29-
8MD8695Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:44:06-
9MD8796Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:44:12-
23MC8884Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:44:30-
1ME8998Bielčik JindřichLichkov4000:44:34-
2ME9099Vorel MilanSlatiňany4000:44:39-
27MA9128David VáclavSmiřice7400:44:50-
28MA9229Jirásko DušanSokol Srch7300:44:52-
4ZB93115Vacková HanaSK Hronov5600:44:54-
23MB9457Jirásko LubomírSokol Srch7100:45:00-
24MB9558Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:45:05-
25MB9659Rejl JiříSokol Srch6300:45:07-
29MA9730Hruška StanislavRock Machine Cyklomax7500:45:21-
30MA9831Bednář MiroslavTraged Team7500:45:36-
5ZB99116Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:46:23-
3ME100100Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:47:39-
4ME101101Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:48:02-
6ZB102117Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:48:03-
26MB10360Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:48:30-
31MA10432Jakeš OndřejSK OB Týniště nad Orlicí9100:48:36-
10MD10597Linhart MilošAC Náchod4400:48:56-
6ZA106111Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:48:59-
24MC10785Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:49:45-
25MC10886Škoda MiroslavŠkoda Team5700:50:39-
5ME109102Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:51:37-
32MA11033Jakubec MartinKostelec nad Orlicí7900:52:43-
6ME111103Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:52:50-
7ME112104Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:54:08-
8ME113105Karhan MilošSokol Lupenice4100:55:25-
26MC11487Bečvařík JiříSL Nový Bydžov6000:57:54-
33MA11534Jakeš VojtěchSK OB Týniště nad Orlicí9301:02:16-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Pěkná desítka s vyloučením provozu motorových vozidel. Dobré zázemí, včetně teplé sprchy. Přijedu zase.
trejbalkareů

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód